Слуги зарвались?

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення asmodey » 11 вересня 2019, 20:30

M_M писав:
Sintez писав: Воскресли мусори, трусять водіїв
Вже вдруге така заява. Я не бачу цих мусорів. Може це у вас в районі хтось під копів косить? Такі випадки були, здається, в Кіровоградській чи Миколаївській області. Псевдо-копів спіймали та пов'язали.
в николаевской - запросто. там народ предприимчиывй. знаю не по наслышке. :lol:

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 11 вересня 2019, 20:30

Ви розумієте – вони наче люди такі успешние ти идешь пить кофе? бла бла...
Інтерв’ю коломойского останні… шо він меле ви почитайте

Іноді я думаю клімов правий на рахунок цього народу – ви знаєте якого…. Але навіть то не все…
Вони опнуті при тому так шо це опнутость наоборот! мені зараз часу нема пояснювати шо вже перекопано ...............

А головне за рахунок кого і на рахунок кого?
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Clone » 11 вересня 2019, 21:23


А вот это факт.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Clone » 11 вересня 2019, 21:26

Telecaster писав: Ви розумієте – вони наче люди такі успешние ти идешь пить кофе? бла бла...
Інтерв’ю коломойского останні… шо він меле ви почитайте

Іноді я думаю клімов правий на рахунок цього народу – ви знаєте якого…. Але навіть то не все…
Вони опнуті при тому так шо це опнутость наоборот! мені зараз часу нема пояснювати шо вже перекопано ...............

А головне за рахунок кого і на рахунок кого?
Мы оплатим все счета.
Вопрос в другом.
Нам это выгодно?
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
asmodey
кот, просто кот
Повідомлень: 4269
З нами з: 22 березня 2018, 14:03

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення asmodey » 11 вересня 2019, 23:12

Аваков подал в отставку - СМИ
11 сентября 2019, 22:18
Детали поступка главы МВД пока неизвестны.

Арсен Аваков, вероятно, покидает пост главы МВД / Интерфакс-Украина

Министр внутренних дел Арсен Аваков, по предварительной информации, 11 сентября подал в отставку с поста главы МВД.

Как сообщает Телеграм-канал UN со ссылкой на собственные источники, глава силового ведомства написал заявление об увольнении.

Подробности инцидента пока неизвестны. :smoke:

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 11 вересня 2019, 23:54

мда....
якшо чесно мені цей цирк круговорот клоунів в природі за....бав
ну ви канешно веритите
товаришь верь взойдет она.... якась там звезда.. . кароче поет там шось вещав... та всі вони нам раскажують....
що шото колись взайдет
тьху.... жидомамасонське дерьмо!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25033
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 03:18

M_M писав:
Sintez писав: Воскресли мусори, трусять водіїв
Вже вдруге така заява. Я не бачу цих мусорів. Може це у вас в районі хтось під копів косить? Такі випадки були, здається, в Кіровоградській чи Миколаївській області. Псевдо-копів спіймали та пов'язали.
А я бачу! У мене галюцинації? Псевдо-копи? На псевдо-поліційних машинах новеньких? Фігассє розмах. Ви їх у себе не бачите? Ну так Ви й доріг убитих у хлам у себе не бачите. Бо живете у іншому вимірі й у іншій реальності. Чув, що й у 1933-му у великих містах теж не бачили вмираючих з голоду селюків, "не бачили" навіть тоді, коли ті проривалися на вулиці тих великих міст. Так зручніше й спокійніше, не бачити.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25033
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 03:25

Telecaster писав: Ви розумієте – вони наче люди такі успешние ти идешь пить кофе? бла бла...
Інтерв’ю коломойского останні… шо він меле ви почитайте

Іноді я думаю клімов правий на рахунок цього народу – ви знаєте якого…. Але навіть то не все…
Вони опнуті при тому так шо це опнутость наоборот! мені зараз часу нема пояснювати шо вже перекопано ...............

А головне за рахунок кого і на рахунок кого?
Вони хто завгодно, але не "опнуті", "Опнуті" - це ті, хто дивицця на цкй безконечний парад-калейдоскоп ворів/клоунів/брехунів і все чекає, авось "щось зміницця". Головне - не вірити у "коеспірологію", ага. Особливо коли паразити зі сміхом вилізли тобі на голову і серуть, уже абсолютно не маскуючись.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 12 вересня 2019, 03:39


:olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13700
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення M_M » 12 вересня 2019, 06:14

Sintez писав: А я бачу
Саме тому було запропоновано відкрити окрему гілку. Тут, у Києві та області, їх не бачать не тому, що не бажають бачити, а тому, що нема кого бачити.
Про жахливі дороги я сам писав. Ще навесні проблемно було проїхати. Зараз тут не просто нова дорога, вона подекуди навіть нагадує дороги в Німеччині. Чи це означає, що скрізь гарні дороги? Аж ніяк. Траса Кіровоград-Миколаїв, наприклад, відремонтована тільки наполовину. Те, що коїться на невідремонтованій частині, це страхливе жахіття.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 12 вересня 2019, 06:58

Sintez писав: Sintez писав: ↑
Воскресли мусори, трусять водіїв
Sintez писав:
M_M писав:
Вже вдруге така заява. Я не бачу цих мусорів. Може це у вас в районі хтось під копів косить? Такі випадки були, здається, в Кіровоградській чи Миколаївській області. Псевдо-копів спіймали та пов'язали.
А я бачу! У мене галюцинації? Псевдо-копи? На псевдо-поліційних машинах новеньких? Фігассє розмах. Ви їх у себе не бачите? Ну так Ви й доріг убитих у хлам у себе не бачите. Бо живете у іншому вимірі й у іншій реальності. Чув, що й у 1933-му у великих містах теж не бачили вмираючих з голоду селюків, "не бачили" навіть тоді, коли ті проривалися на вулиці тих великих міст. Так зручніше й спокійніше, не бачити.
ещё раз: шо можно «струсить» с водителя, ненарушившего ПДД?! Ввели плату за презд?
Или «трусят» нарушителей?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Віра » 12 вересня 2019, 09:18

M_M писав:
Sintez писав: Воскресли мусори, трусять водіїв
Вже вдруге така заява. Я не бачу цих мусорів. Може це у вас в районі хтось під копів косить? Такі випадки були, здається, в Кіровоградській чи Миколаївській області. Псевдо-копів спіймали та пов'язали.
а може то порохоботська фішка? Одна з?... Сінтез, і хто ще це заявляв - ви бачили такі ситуації самі, чи зі слів чи інету?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Віра » 12 вересня 2019, 09:27

Віра писав:
M_M писав: Вже вдруге така заява. Я не бачу цих мусорів. Може це у вас в районі хтось під копів косить? Такі випадки були, здається, в Кіровоградській чи Миколаївській області. Псевдо-копів спіймали та пов'язали.
а може то порохоботська фішка? Одна з?... Сінтез, і хто ще це заявляв - ви бачили такі ситуації самі, чи зі слів чи інету?
написала, не прочитавши наступні повідомлення

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення stan700 » 12 вересня 2019, 10:00

Sintez писав: А я бачу! У мене галюцинації?
яка назва гілки?

Аватар користувача
Мавка
Ей рано нравились романы...
Повідомлень: 2226
З нами з: 22 березня 2018, 14:31

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Мавка » 12 вересня 2019, 10:49

Происходит слишком много интересного). Игорь Валерьевич, который уже играет в открытую и очень по пахански... Арсен Борисович (Аваков), которого хотят «обрезать» и который сильно нервничает по этому поводу... Валерий Иванович (Хорошковский), который хочет получить немножко силовой вертикали (Нацгвардию и таможню)... Юрий Анатольевич (Косюк), которой готов вернуть часть дотаций. Кэшем («только скажите куда и кому нести!»)... Много интересно. Но все это потом. А пока... кое что-то нам все/таки надо завершить... Сладкую и наглую жизнь Петра Алексеевича)... (c)

---------------------
:smoke:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25033
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 11:04

Віра писав:
Віра писав:

а може то порохоботська фішка? Одна з?... Сінтез, і хто ще це заявляв - ви бачили такі ситуації самі, чи зі слів чи інету?
написала, не прочитавши наступні повідомлення
Віро, Ви реально не в курсі, як мусори трусять водіїв?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25033
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 11:13

M_M писав:
Sintez писав: А я бачу
Саме тому було запропоновано відкрити окрему гілку. Тут, у Києві та області, їх не бачать не тому, що не бажають бачити, а тому, що нема кого бачити.
Про жахливі дороги я сам писав. Ще навесні проблемно було проїхати. Зараз тут не просто нова дорога, вона подекуди навіть нагадує дороги в Німеччині. Чи це означає, що скрізь гарні дороги? Аж ніяк. Траса Кіровоград-Миколаїв, наприклад, відремонтована тільки наполовину. Те, що коїться на невідремонтованій частині, це страхливе жахіття.
Мабуть варто відкрити спеціальну гілку. Але руки не доходять.

І скільки їх, тих гілок, відкривати? Податкова, як я розумію, спить і бачить, щоб остаточно вбити "спрощенців" і навісити кожному на шию касовий апарат. Ну да, щоб у косюків під ногами не шастали.

Один із перших "дзвіночків", котрі вловило моє вухо, це (між іншим) те, що Зєля, не встигши сісти на табуретку, тут же зняв обмеження ЦІН (забув слово вписати, пардон) на "послуги" нотаріусів. Вам може воно нічого й не сказало, мені ж стало ясно звідки вітер дує.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 12 вересня 2019, 11:16

Sintez писав:
Віра писав: написала, не прочитавши наступні повідомлення
Віро, Ви реально не в курсі, як мусори трусять водіїв?
водителей или нарушителей ПДД?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13700
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення M_M » 12 вересня 2019, 11:17

Sintez писав: І скільки їх, тих гілок, відкривати?
Невже часто отримуєте запити на відкриття гілок? Створити гілку - не проблема. Проблема перемістити до неї офтоп.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Віра » 12 вересня 2019, 11:42

Sintez писав:
Віра писав: написала, не прочитавши наступні повідомлення
Віро, Ви реально не в курсі, як мусори трусять водіїв?
Мусора - 'это не профессия, мусора - это диагноз. Они одинаковы и на дороге, и в любом другом месте и в любой ситуации.

Відповісти