Слуги зарвались?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 13:51

M_M писав:
Sintez писав: І скільки їх, тих гілок, відкривати?
Невже часто отримуєте запити на відкриття гілок? Створити гілку - не проблема. Проблема перемістити до неї офтоп.
Чому це офтоп? До приходу "слуг" я мусорів на дорогах практично не бачив. І - да! - "хвиля порушень" якось дороги не "захлєснула". А якщо мусори пішли на "кормлєніє", значить їх хтось туди випустив. Хто?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 13:54

главспец писав:
Sintez писав: Віро, Ви реально не в курсі, як мусори трусять водіїв?
водителей или нарушителей ПДД?!
Нарушитєлєй, звичайно. Ти в церкву не ходиш? Так поцікався, і взнаєш, що самим фактом "порочного" зачаття ти вже "нарушитєль" був, ще не народившись.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 12 вересня 2019, 14:02

Sintez писав:
главспец писав:

водителей или нарушителей ПДД?!
Нарушитєлєй, звичайно. Ти в церкву не ходиш? Так поцікався, і взнаєш, що самим фактом "порочного" зачаття ти вже "нарушитєль" був, ще не народившись.
а ты лично нарушаешь ПДД? С тебя мусора «кормятся»?

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 12 вересня 2019, 14:35

:lol: так.... я тут бачу знову... бои за демократию продолжаюця... значки коломойского скоро носити будем!.
а че клоуны танцюють - роботам наравиця!

а шо там аваков писав - мусора не люди... от бяда га.... ы главное як вони друг друга ныхто! посадити не можуть..... душать душать - а не виходе... :olen: :sarcastic:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 15:51

главспец писав:
Sintez писав: Нарушитєлєй, звичайно. Ти в церкву не ходиш? Так поцікався, і взнаєш, що самим фактом "порочного" зачаття ти вже "нарушитєль" був, ще не народившись.
а ты лично нарушаешь ПДД? С тебя мусора «кормятся»?
Вони кормляцця у одних і тих же місцях, які спеціально зроблені щоб водій помилився й порушив. Я знаю ці місця, тому не попадаюся. Але в чужій області попадався тамошнім. Давно, коли ще Крим був наш. І все чудово зрозумів, і місцеві мусорські суки навіть не намагалися якось прикинутися, тупо і ясно - ось знак, ось розмітка, ось стаття - ось протокол, башляй. І годувалися вони там, як на конвейері.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Sintez » 12 вересня 2019, 15:53

Telecaster писав: :lol: так.... я тут бачу знову... бои за демократию продолжаюця... значки коломойского скоро носити будем!.
а че клоуны танцюють - роботам наравиця!

а шо там аваков писав - мусора не люди... от бяда га.... ы главное як вони друг друга ныхто! посадити не можуть..... душать душать - а не виходе... :olen: :sarcastic:
Як же вони одне одного посадять? Вони ж нанайскіє мальчіки!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 12 вересня 2019, 16:12

Sintez писав:
главспец писав: а ты лично нарушаешь ПДД? С тебя мусора «кормятся»?
Вони кормляцця у одних і тих же місцях, які спеціально зроблені щоб водій помилився й порушив. Я знаю ці місця, тому не попадаюся. Але в чужій області попадався тамошнім. Давно, коли ще Крим був наш. І все чудово зрозумів, і місцеві мусорські суки навіть не намагалися якось прикинутися, тупо і ясно - ось знак, ось розмітка, ось стаття - ось протокол, башляй. І годувалися вони там, як на конвейері.
не видел я таких мест! Т.е., места где водитель не может выполнить требования знаков или разметки. Т.е. надо протупить, не заметить.
Я тоже один раз протупил: в 6 утра, обычной дорогой на работу, а ночью знак повесили - поворот запрещён. И стоит ГАИ. И шо? Должен был я заметить знак? Да. Было это в 90-х. С тех пор я отслеживаю. Вывод: не тупи.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 12 вересня 2019, 22:11


:olen: :sarcastic: товарищь верь!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення M_M » 12 вересня 2019, 22:42

главспец писав: а ночью знак повесили - поворот запрещён
Типовий совковий фінт. Уночі вішають знак, а вже зранку добровольчі внески збирають.

У цивілізованому світі про зміну знаку попереджають заздалегідь, за декілька тижнів вивішують попереджувальні плакати.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Telecaster » 12 вересня 2019, 23:49

ну шо прозрели чи ще ні?
демократія .....
і це лише поверхностній взляд ... нам же хер хто каже шо всей той кагал там обговорював... і робив.... на тому день р..... о да! об народе бутери жували!
тьху
-----
підпис оленя читай
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 13 вересня 2019, 08:20

M_M писав:
главспец писав: а ночью знак повесили - поворот запрещён
Типовий совковий фінт. Уночі вішають знак, а вже зранку добровольчі внески збирають.

У цивілізованому світі про зміну знаку попереджають заздалегідь, за декілька тижнів вивішують попереджувальні плакати.
финт. Со стороны гайцев, в 6 утра уже ловить и штрафовать, а если подсказывать? Ну, а водитель должен быть внимательным? Не было бы гайцев, я бы так и поехал, против шерсти, никого навстречу. А через пару часов, когда поток? Один заметил, едет по-новому, другой по привычке?

п.с.
по Вашей логике надо бы запретить обманные финты в спорте. Или обязать перед применением - предупреждать.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Vollmer » 13 вересня 2019, 08:50

Слугі - зажралісь !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 13 вересня 2019, 08:54

Vollmer писав: Слугі - зажралісь !!!
я бы сформулировал иначе: некто реализует открывшиеся возможности, неожиданно оказавшиеся намного более широкими, чем предполагалось! И понимает - время ограничено.
Хватай мешки - вокзал отходит!(с)

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення M_M » 13 вересня 2019, 11:59

главспец писав: о Вашей логике надо бы запретить обманные финты в спорте.
Аналогія зі спортом хибна. Поліція не є суперником водіїв, вона є асистентом. А якщо вона займається навмисним полюванням, з застосуванням підстав- її ненавидять.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 13 вересня 2019, 12:10

M_M писав:
главспец писав: о Вашей логике надо бы запретить обманные финты в спорте.
Аналогія зі спортом хибна. Поліція не є суперником водіїв, вона є асистентом. А якщо вона займається навмисним полюванням, з застосуванням підстав- її ненавидять.
водитель должен быть внимательным, строго соблюдать ПДД и не ловиться на подставу! Сегодня в стране ежедневно не менее 10 трупов в ДТП. Основные причины - скорость и проезд перекрёстков.
Да пусть под каждым кустом сидит полицай с радаром, а это же явная подстава! Если это уменьшит смертность хоть на одного покойника в день, я - за такие подставы.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення M_M » 13 вересня 2019, 12:35

Підстава - це коли мєнт зупиняє водія на пішоходному переході, і здирає за це штраф. Це коли мєнт сам розбиває лампу та виписує штраф за несправне освітлення. І ще 100500 способів підставити водія, бо мєнт не зацікавлений у зменшенні кількості ДТП. Він зацікавлений в їх збільшенні. Як штрафують за перевищення швидкості вище вже було написано. Бачив це на власні очі. Бо дружині, яка їхала 50 (початківець, ага), намагались виписати штраф за начебто 89 км/год. За півгодини, які один з гайців оформлював протокол, було зупинено під сотню автівок. Виходили подивитись на показник швидкості одиниці. А там все ті ж 89 км/год. Всі інші підтримували мєнтів грошима не виходячи з машини. Суто добровільно.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2019, 12:40 користувачем M_M, всього редагувалось 1 раз.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення singel » 13 вересня 2019, 12:38

"Да пусть под каждым кустом сидит -полицай- МУСОР с радаром"? и "я - за такие подставы." :shock:
есть еще вопросы к персонажу? :facepalm2:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення Vollmer » 13 вересня 2019, 12:44

Слугі - засралісь !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення singel » 13 вересня 2019, 12:57

ЗЕбеня оставил авакяна. Авакян дал добро на выпас своим мусорам. :friends: все просто

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Слуги зарвались?

Повідомлення главспец » 13 вересня 2019, 13:40

M_M писав: Підстава - це коли мєнт зупиняє водія на пішоходному переході, і здирає за це штраф. Це коли мєнт сам розбиває лампу та виписує штраф за несправне освітлення. І ще 100500 способів підставити водія,
известны случаи? А труп под колёса не подбрасывали? А наркоту с патронами?
Фантазировать можно сколько угодно.
Строго соблюдай ПДД, умей отстоять свою правоту и посылай полицаев в даль!

Відповісти