Олег Сенцов

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Олег Сенцов

Повідомлення oven » 16 вересня 2019, 14:11

главспец писав: а правда, что по внешнему виду (в т.ч. на фото), можно распознать плохого человека?
А хорошего?
Зовнішність тут ні до чого.
У Сенцова є минуле, за яке його можна поважати.
Я не знаю яке буде в нього майбутнє, час нам покаже. Бо раніше ми мало про нього знали. Але його поведінка в московії викликає пошану.
Тепер йому треба це підкріпити. Як виявилось, це не найлегша справа.
Бо мало хто з бранців після визволення продовжують тримати планку.
А у Сенцова дуже вона висока.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 16 вересня 2019, 15:40

oven писав: Тепер йому треба це підкріпити. Як виявилось, це не найлегша справа.
Бо мало хто з бранців після визволення продовжують тримати планку.
А у Сенцова дуже вона висока.
Пафосно, но допустим. Что ему необходимо делать, теперь конкретно? Обличать агрессора, выступать с призывами, водить смолоскипни шествия, написать мемуары, проводить уроки мужества в школах?!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 16 вересня 2019, 20:32

главспец писав:
oven писав: Тепер йому треба це підкріпити. Як виявилось, це не найлегша справа.
Бо мало хто з бранців після визволення продовжують тримати планку.
А у Сенцова дуже вона висока.
Пафосно, но допустим. Что ему необходимо делать, теперь конкретно? Обличать агрессора, выступать с призывами, водить смолоскипни шествия, написать мемуары, проводить уроки мужества в школах?!

А ето харашо, ілі плохо?
От, наприклад, для мєня ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Telecaster » 17 вересня 2019, 03:24

наградить дважды красными революциоными шароварами!
за 2 внеска в "мистецтво" і "революцію"
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Telecaster » 17 вересня 2019, 03:38

слухай овен
ти або шось зрозумуєш нарешті або твій сенека тьху
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 17 вересня 2019, 14:25

Vollmer писав:
главспец писав: Пафосно, но допустим. Что ему необходимо делать, теперь конкретно? Обличать агрессора, выступать с призывами, водить смолоскипни шествия, написать мемуары, проводить уроки мужества в школах?!

А ето харашо, ілі плохо?
От, наприклад, для мєня ???
ну, наконец-то, истину глаголешь, а не придуманные нравственно-поучительные истории (процитировать?)!
Да никакой реальной пользы!
Ну, какая тебе польза сегодня от ЮВТ? Ну, по инфе из ближнего круга - там жуткий, жутчайший, депресняк. Верю.

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Telecaster » 17 вересня 2019, 15:22

обличить агрессора! обличають обличають - а аггрессор есть
и наградить втричі краснимі революціоціоними шароварами.... важно шоб революціоними!
-----------------
иногда надо понижать уровень изложения - учитывая аудиторию.....
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 17 вересня 2019, 21:09

главспец писав: .....................................................................................................................................................................
ну, наконец-то, истину глаголешь, а не придуманные нравственно-поучительные истории (процитировать?)!
Да никакой реальной пользы!
Ну, какая тебе польза сегодня от ЮВТ? Ну, по инфе из ближнего круга - там жуткий, жутчайший, депресняк. Верю.

Відіш лі, цитування нічого не додасть, у мене добра пам'ять.
А твої, примусарені, фантомні переживання, ліврейного лакея, якому хочеться вважати ліврею - парадним сюртуком, а свій спосіб життя, мислення - безальтернативно, приналежністю, аксесуаром свого, чиновничого класу.
Ти проколовся вчергове, коли висловився про "табєльний ПМ", як про щось, так само, обов'язкове, безальтернативне. Це - типово мусорська подача, начебто, все, що не ПМ - то не зброя, взагалі.
Ти вимагав від мене фоток застреленого диверсанта, подробиць місця і ходу бою, т.д.
Насправді, кого цікавить ця тема - відслідковували події, і самостійно бачили, і читали, і все знають.
Якщо ти не знаєш - воно тобі не треба. Як у древньому анекдоті :lol: :lol: :lol:

Що стосується ЮВТ, то просто дивно, як ти смакуєш чужі неприємності, навіть - уявні, чи то, з конкретного, сумного приводу, як смерть близького родича.
Ти, насправді, цим, та іншими антраша - призначив собі ціну. Не думав про це?
Вважаєш, що і надалі живеш у власному, відокремленому мірку, з окремими внутрішніми правилами, системою цінностей, культовим фільмом "ЧП районного масштаба", і прочою консервою з часів, як я розумію, десь, між пізнім Брєжнєвим і раннім Горбачовим. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 18 вересня 2019, 21:37

извини, не смог сразу ответить, некто озабоченный забанил меня аккурат после твоего обличительного поста (прикольное совпадение?!), ну хоть причина-то уважительная:
…..........................................................................................................................................
Вам заборонено доступ до форуму до 18 вересня 2019, 21:21.

Зв'яжіться, будь ласка, з адміністратором форуму для отримання додаткової інформації.

Причина: Чіпляння до жінок із непристойними пропозиціями
…..........................................................................................................................................
вот ещё хотелось бы цитату! А то прям непонятно, чья именно честь и от чего конкретно защищена?

Ну-с, к делу. Ты расстарался и дал мне «развёрнутую характеристику с анализом и обоснованиями, выводами» и прочей мутью, вплоть до «моих фантазий», нафантазированных тобою же!. Т.с., прям обличительно-разоблачительный акт. Смысл? Тебе не нравится то, что я пишу, комментируя твои выдумки?
Ну извини, пишу, что думаю. Имею право?

Теперь — к причине, сочинённая тобой история эпической битвы с террористом, нуждается в более тщательной проработке деталей!
Аргумент на предмет отсутствия следов в СМИ:
Vollmer писав: Ти вимагав від мене фоток застреленого диверсанта, подробиць місця і ходу бою, т.д.
Насправді, кого цікавить ця тема - відслідковували події, і самостійно бачили, і читали, і все знають.
не катит!
Давай-ка вспомним: патруль окликнул злодея, тот метнул гранату (стал убегать?), а «посеченный осколками героический лейтенант влипыв кулю йому точно миж очи», затылок цел, не навылет!
Фантастика! Как убегающему можно попасть «миж очи», или он не убегал, а попёр в атаку на патруль? Из какого боевого оружия можно исхитриться в голову, но не навылет?!
Но всё это меркнет на фоне: «в 500м вид мене»! Действительно, приведенные тобою подробности по наличию у трупа снаряжения, доступны только очевидцу! Ну, может прогуливался перед сном? За патрулями приглядывал, шальные пули считал...
п.с.
Я не исказил «исходник»?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 18 вересня 2019, 22:37

главспец писав: ....................................................................................................................
Я не исказил «исходник»?

Як завжди.
Я вже не дивуюся.
Міліціанер - то навсєгда.
Дишитє глубже, Ви взволновани !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 07:36

Vollmer писав:
главспец писав: ....................................................................................................................
Я не исказил «исходник»?

Як завжди.
Я вже не дивуюся.
Міліціанер - то навсєгда.
Дишитє глубже, Ви взволновани !!!
т.е., а по-сути, «куля меж очи» убегающему и отсутствии хоть одной заметки в ЗМИ?
п.с.
ну, примерно как и «справки о месте жительства, выдаваемые бухгалтерией»...

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Telecaster » 19 вересня 2019, 07:43

главспец - ти нашел себя
поздравляю... спраку получи
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 08:01

Telecaster писав: главспец - ти нашел себя
поздравляю... спраку получи
а ты до сих пор ищешь себя, возраст не поджимает? Ну, удачи!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 19 вересня 2019, 08:20

главспец писав: ...............................................................................................................................................................................
т.е., а по-сути, «куля меж очи» убегающему и отсутствии хоть одной заметки в ЗМИ?
п.с.
ну, примерно как и «справки о месте жительства, выдаваемые бухгалтерией»...

Т-ріщь майор, ми не на допиті.
Про "убєгающєго", і "мєстє житєльства" - чергові мусорські фінти.
Констатую, що Ви - принципово неспроможні вести коректну бесіду, бо щоразу перекручуєте, і вимагаєте якихось доказів, уже стосовно двічі перекрученого.
Отже - всього найкращого !!! :bye: :bye: :bye:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 08:27

Vollmer писав:
главспец писав: ...............................................................................................................................................................................
т.е., а по-сути, «куля меж очи» убегающему и отсутствии хоть одной заметки в ЗМИ?
п.с.
ну, примерно как и «справки о месте жительства, выдаваемые бухгалтерией»...

Т-ріщь майор, ми не на допиті.
Про "убєгающєго", і "мєстє житєльства" - чергові мусорські фінти.
Констатую, що Ви - принципово неспроможні вести коректну бесіду, бо щоразу перекручуєте, і вимагаєте якихось доказів, уже стосовно двічі перекрученого.
Отже - всього найкращого !!! :bye: :bye: :bye:
так Вы неспособны пояснить подробности своей придумки? Как же злодей, метнувший гранату, получил «кулю строго меж очи»? Он побежал на «посеченного осколками» лейтенанта, в атаку?
Это ж било всего в «500м вид мене»...



на всякий случай процитирую «исходник»:
Vollmer писав: Ще одного завалили, 500 метрів від мене, йшов до залізничної товарної станції, з двома магнітними мінами, і безшумним пістолетом. Він ще встиг кинути гранату, і лейтенант, оперативник СБУ, вже поранений уламками - все ж таки, вліпив йому кулю, точно межи очі. Картинка була - неаппетитна, але дуже повчальна.
Занавес!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 19 вересня 2019, 08:48

главспец писав: ...............................................................................................................................................................................
так Вы неспособны пояснить подробности своей придумки? Как же злодей, метнувший гранату, получил «кулю строго меж очи»? Он побежал на «посеченного осколками» лейтенанта, в атаку?
Это ж било всего в «500м вид мене»...

В якості подаянія старцям. Гуманітарно.
У "злодєя" була відсутня частина тканин і кісток обличчя, приблизно, діаметром 7 - 9 см. із центром трохи нижче перенісся.
Стирчали мізки, уламки кісток, кров`яні згустки.
Очевидно, що це йому лейтенант - не кулаком зробив, правда?
Про "атаку", "убєгающій", "посєчєного" - чергові мусорські фінти, не звертаємо уваги.
Лейтенант був озброєний пістолетом. Питання для мілліціанера: чим лейтенант випустив назовні мізки диверсанта ???
Як він стріляв, куди цілив - окремі питання.
Але куля знесла ніс, частину лобної кістки, навколишніх кісток, і м`яких тканин.
Якщо не в лоб, не ззаду, в потилицю, то, тим більше, віртуозно зроблено.

Всякі згадки у ЗМІ, фото, і т.п. - шукайте самостійно. Або замовляйте у архівах.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 08:52

Vollmer писав: У "злодєя" була відсутня частина тканин і кісток обличчя, приблизно, діаметром 7 - 9 см. із центром трохи нижче перенісся.
Стирчали мізки, уламки кісток, кров`яні згустки.
Очевидно, що це йому лейтенант - не кулаком зробив, правда?
Про "атаку", "убєгающій", "посєчєного" - чергові мусорські фінти, не звертаємо уваги.
Лейтенант був озброєний пістолетом.
так что делал, куда двигался злодей, после того как «посёк лейтенанта гранатой»?
Стоял, ждал? Смело глядя в глаза...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 09:06

Vollmer писав: Всякі згадки у ЗМІ, фото, і т.п. - шукайте самостійно. Або замовляйте у архівах.
по каким признакам? Подскажите, когда и где это было?
п.с.
«500м вид мене»...

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Олег Сенцов

Повідомлення Vollmer » 19 вересня 2019, 12:35

главспец писав:
Vollmer писав: Всякі згадки у ЗМІ, фото, і т.п. - шукайте самостійно. Або замовляйте у архівах.
по каким признакам? Подскажите, когда и где это было?
п.с.
«500м вид мене»...

І справку об пропіскє?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Олег Сенцов

Повідомлення главспец » 19 вересня 2019, 12:38

Vollmer писав:
главспец писав: по каким признакам? Подскажите, когда и где это было?
п.с.
«500м вид мене»...

І справку об пропіскє?
как обично, «из бухгалтерии»!

Відповісти