Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 31 липня 2020, 10:09

игорь гужва
Письмо Дмитрия Козака, которое опубликовала «страна», многими было неверно истолковано как то, что россия вообще выходит из переговоров по Донбассу.
(текст немного отфильтрован и он отличается от оригинала, мысль сохранена).
Зображення
пустил фейк ,теперь оправдывается.. :pardon:хотя и тут перекручено.
hromadske
@HromadskeUA
·
13 ч
Українські ЗМІ поширюють неправду про те, що Росія нібито припиняє переговори з Україною щодо Донбасу на рівні радників. Насправді ж у Москві вказали лише на неефективність такого формату взаємодії.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Нечай » 31 липня 2020, 11:42

Фрося писав:
:suicide_fool-edit:
Ну кому і кобила нєвєста!

На фоні Кравчука навіть Хуйло здається прілічним чєловєком.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 31 липня 2020, 18:39

Денис Казанский
9 ч. ·
Мне сложно комментировать назначение Леонида Кравчука в ТКГ, как бывает сложно комментировать любое действие, смысл которого до конца не ясен. Единственное, что могу сказать - надо понимать, что должность эта номинальная. Леонид Кучма формально возглавлял ТКГ до этой недели, но я ни разу с ним не сталкивался во время переговоров, и никак не ощущал его участия. Как будет с Леонидом Кравчуком - еще не знаю. Но в любом случае следует помнить, что украинская делегация в Минске не может принять или подписать ничего такого, с чем будет не согласно руководство страны.

Леонид Макарович уже дал интервью, в котором рассказал, что готов идти на компромиссы. И по этому поводу у меня есть одна ремарка. На самом деле, Украина в ходе минских переговоров шла на компромиссы уже не раз. Например, еще в 2014 году был принят и подписан президентом Закон об особом статусе Донбасса, который затем продлялся каждый год. А осенью 2019 Украина согласилась на имплементацию формулы Штайнмайера, что также вызвало серьезное неприятие у части украинского общества.

А на какие компромиссы за это время пошла Россия и ее оккупационная администрация? Кто-то может назвать хоть один шаг, который был сделан ими навстречу Украине? Позиция россиян и их боевиков, которую лично я увидел на переговорах в ТКГ - будет либо так, как хотим мы, либо никак. Мне сложно представить себе компромиссы в такой ситуации.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 31 липня 2020, 21:44

Кравчук уточнив, які можуть бути компроміси для Донбасу: два варіанти
https://bit.ly/3197Exw
Кравчук пояснив, що не сприймає "особливий статус", але допускає "особливу систему управління".
Перший президент України, керівник української делегації у ТКГ в Мінську Леонід Кравчук розповів, які можуть бути компроміси для врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він сказав в інтерв'ю "Суспільному". За словами Кравчука, мова йде про систему управління та економічну політику щодо окупованих територій. Читайте також "Номінальна посада": учасник ТКГ прокоментував залучення Кравчука до мінських перемовин "Ну, скажімо, особливий статус Донбасу. Я це не сприймаю, тому що мені незрозуміло, що це таке. Але я можу сприйняти не "особливий статус", а "особливу систему управління" в цих регіонах. Це вже компроміс. Управління, але не статус. Значить, уже компроміс, ми вже шукаємо реальні підходи, аби вирішити питання. Наступне. Я колись був президентом, я підписав тоді закон про вільну економічну зону в цих районах. Це міг би бути один із кроків, для того, щоб люди почали діяти, і розв'язувати складні питання, залучивши туди інвестиції, щоб порівняно швидко відновити життя і дати людям шанс працювати, заробляти та жити нормально", - сказав він. Кравчук уточнив, що ці компроміси не торкаються українського суверенітету. "А щодо питання особливого статусу, то це вже якась окрема держава буде, з якимись особливими політичними повноваженнями. Можемо договоритися, що вони можуть мати свою поліцію, свої внутрішні силові структури, може дійти вже до війська, до прикордонників. Тоді це вже не буде територія в складі України", - пояснив він. Читайте також Кравчук допускає кадрові зміни в українській делегації ТКГ Що стосується виборів в ОРДЛО, то вони, за словами Кравчука можуть пройти після відновлення контролю України над кордоном та повернення української влади. "Росія на це не погоджується, але ми маємо виписати що таке "особливий статус управління регіонами". Як я це бачу: треба, щоб вони мали не менше прав і свобод, ніж мають інші регіони України. Тому що повернути їх в такому стані, як було раніше - це вже не так просто. Тому треба запропонувати більше прав, більше можливостей, але в рамках Конституції України і законів України. Йдеться тільки про систему місцевого самоуправління", - зазначив він. Як повідомляв раніше УНІАН, президент України Володимир Зеленський офіційно призначив Леоніда Кравчука головою української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) на переговорах по Донбасу.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/kravchuk- ... itter_site

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Sintez » 01 серпня 2020, 07:54

Кравчук - старе масонське падло, якому втрачати нічого, бо однією ногою вже там. Отже, його призначення може означати, що хуйло вимагає того, на що не наважуюцця ні Чучма, ні Єрмак.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 01 серпня 2020, 09:38

Леонід Кравчук:"Є речі, які компромісам не піддаються - це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється."

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення DSMechanic » 01 серпня 2020, 09:52

Якщо він туди притягне особисто підписаний Меморандум і розмови про підписаннях щось нового почне з нашадування що він з ними щось підписував - то буде цікаво, як ніяк сам автор.
А так, він наче взагалі нічого про це не згадав - то всі його запевненя - у повітрі. Подивимось чому втік Кучма і для чого його туди призначили. У людей відповідь на це вже є.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Sintez » 01 серпня 2020, 10:12

Фрося писав: Леонід Кравчук:"Є речі, які компромісам не піддаються - це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів. Це питання не обговорюється."
Так, обговоренню не піддаюцця. Здаюцця одразу, при першій можливості. Як Чоронморський флот свого часу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Vollmer » 01 серпня 2020, 16:29

Да, я одразу пригадав веселу розповідь меріканського учасника переговорів, про здачу ядерної зброї.
Як Л.М. заявив, що $100.000. - то недостатньо. Треба $300.000., і ніяк не менше !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 01 серпня 2020, 17:10

Українка з тобою
@vla_ukraine
·
1 ч
Кравчук зі Скабаєвою.Тут повне відео, а не вирізаний шматок, яким розганяють зраду. Це вже як з Зеленським.Думаю, він хоче поговорити з людьми Донбасу,розказати, що в них може бути краще життя, розбудовуючи його,але треба припинити війну
Це я так зрозуміла

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Нечай » 01 серпня 2020, 23:50

Vollmer писав: Да, я одразу пригадав веселу розповідь меріканського учасника переговорів, про здачу ядерної зброї.
Як Л.М. заявив, що $100.000. - то недостатньо. Треба $300.000., і ніяк не менше !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ага, таке було. Американець пошуткував, і був шокований, коли наступного дня Леонід Макарович на повному серйозі сказав, що 100 тисяч малувато, треба цю суму збільшити вдвічі-втричі. Можна зрозуміти шоквий стан америкоса, враховуючи що ядерна зброя коштує мільярди долярів. Вони ж тоді ще не знали, що Україна-всесвітній інкубатор потомствєнних рагулів. Тепер знають і ведуть себе відповідно.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 04 серпня 2020, 22:34

Гармаш: Фокин на встрече с делегацией ТКГ спрашивал про «правосеков» https://inforesist.org/garmash-fokin-na ... ravosekov/
Зображення
:facepalm2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 05 серпня 2020, 07:35

Кравчук рассказал, какие вопросы в ТКГ Украина обсуждать категорически не будет
http://ostro.org/general/politics/news/594844/
Кравчук: "Я говоритиму з будь-ким, але не підпишу жодного документа, який шкодить Україні". В цьому різниця з Порошенком: той говорив лише з Путіним, але підписав капітулянтські Мінські угоди, заручником яких стала вся Україна на роки. Порошенко має бути страчений.

«"Если кто-то думает, что можно применить компромиссы к независимости или к территориальной целостности или к суверенитету - он глубоко ошибается. Это вопросы, которые за красной линией. Мы этих вопросов обсуждать не будем", - заявил Кравчук»

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення главспец » 05 серпня 2020, 07:45

Фрося писав: Кравчук: "Я говоритиму з будь-ким, але не підпишу жодного документа, який шкодить Україні". В цьому різниця з Порошенком: той говорив лише з Путіним, але підписав капітулянтські Мінські угоди, заручником яких стала вся Україна на роки. Порошенко має бути страчений.
совсем из ума выжил... Какова правовая состовляющая у его подписи? Он даже не «посадова особа».
Кучма это понимал и не отсвечивал, иммитировал «процесс». А этот и впрямь поверил, что нужна особая, «маразматическая мудрость»?!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Фрося » 05 серпня 2020, 14:48

Nemo
@Nemo58665667
·
4 авг.
В інтерв'ю Мартиросяну Кравчук у відповідь на запитання, чому його критикують прихильники Порошенка, відповів, що караван має йти. Ще ніхто так тонко не називав порошенківців собаками.

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення singel » 05 серпня 2020, 17:05

Бубочка пітаецо хоть старім маразматиком, но АтсаАсать у Пуйла :lol:
Не Фсеж в глаза заглядівать- искать мир :1:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Vollmer » 05 серпня 2020, 19:27

У всьому тому, що Кравчук вже понапідписував - "краснийє лінії" не проглядаються вопше.
Триндіти шото одне, а робити, в той самий час, шото зовсім інше - то Кравчукова, комуністична професія.
Він - бубочькін брат по разуму.
Участь в голосуванні - є формою колаборації


Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Зеленський: "формула Штайнмайера" і мінські угоди.

Повідомлення Нечай » 06 серпня 2020, 18:56

Vollmer писав: У всьому тому, що Кравчук вже понапідписував - "краснийє лінії" не проглядаються вопше.
Триндіти шото одне, а робити, в той самий час, шото зовсім інше - то Кравчукова, комуністична професія.
Він - бубочькін брат по разуму.
Рідкісна падлюка.


Відповісти