Єфект Саакашвілі

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 05 вересня 2018, 14:18


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 05 вересня 2018, 14:18

Рекомендовано для перегляду всім критикам Саакашвілі...

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Vollmer » 05 вересня 2018, 14:36

Нда. Хто гримував цю дуру ??? Чому вона так жахливо кривить рота, наче її корьожить під вєщєствами?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 06 вересня 2018, 12:33

ГАЙДАЙ: СААКАШВИЛИ - НАСТОЯЩИЙ ПОЛИТИК

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Telecaster » 06 вересня 2018, 15:26

який би саакашвілі не був
тенденція на літсо
хто критикує ворье (бо це ворье) шо сидить у владі - той неугодний і того так чи інакше пресують... бо посягають на бабло і шляхи його воровства....

того шо все це БРЕХНЯ! ВСЯ СИСТЕМА СТОЇТЬ НА БРЕХНІ!
пс
більш того ця брехня стала глобальною - post-truth - це назвали
це коли доказів не треба - просто кажуть отой злодей або ото отак і є! спасайся! робити оте! вірь в оте! осуждай оте! борись за оте! -.... ату! ... і стадо баранів біжить не думаючи... шо їм впихують бо часу вже нема відірватися навіть від своїх айфончіків... я вже не кажу подумати своєю головою...

світ став такий швидкий... ой йо! (всьо єто проекція твого ума - доходяги з індії казали)
ХУЙ ТАМ! і вам скоро х... так це точно!
потім поймеш робот!

post-truth цивілізація - обречена! по суті вона вже МЕРТВА!

пс2
я назву це не post-truth - поза-правдою... дослівно
а reality-dead цивілізація... з мертвою реальністю
роботи!
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Telecaster
Повідомлень: 4507
З нами з: 02 квітня 2018, 18:35

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Telecaster » 07 вересня 2018, 12:07


:drag: :olen:
Our society is run by insane people for insane objectives (с)John Lennon
ЗЛО - это отсутствие сострадания (с) Anima-2019

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 20 вересня 2018, 10:49

Oleg Panfilov
@OlegPanfilov7
1 ч.1 час назад

Это как?
"Враг Украины", в списке ОПГ "Миротворец", вышвырнутый из страны, а популярность - 95 процентов
В чем-то просчитался товарищ Порошенко, думал, как в Совке, запретить - и все забудут
Зображення
Alena Bodyako -
Ось, яка кількість людей підтримала б "Майдан Mikheil Saakashvili" вже сьогодні! І з кожним днем нас стає більше, бо розуміємо, що діюча влада займається геноцидом нації, прикриваючись своїми недореформами та просто обкрадаючи українців!
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 20 жовтня 2018, 18:35

Inc 🚫gnito.inc
@Iimited_Itd
16 мин.16 минут назад

Сьогодні на 1+1 о 20.15 в "Українських сенсаціях" буде Міхаель Саакашвілі.
Судячі з анонсу, розкаже деякі цікавинки про наших хитрожопих рехформаторів і передасть на них компромат

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Віра » 20 жовтня 2018, 20:20

Почалося, усім дивитися!


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 20 жовтня 2018, 22:22

Віра, як тобі ця передача? :facepalm:
Я чекала по анонсу інтерв'ю, а замість нього побачила як 1 + 1 зкурвився.
1+1 - канал Коломойського, який, м'яко кажучи, не дуже любить Саакашвілі,тому злегка потопталися по ньому,але інтерв'ю не дали.
Тоді навіщо ця передача?Показати самотнього Саакашвілі, що все його кинули і "ві за нього хочете голосувати"?
Наступний кандидат на таке інтерв'ю хто? :pop: а ще цікаво, для КОГО розчищає дорогу Беня?

Хто ще дивився? Яке враження?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Pestilence » 20 жовтня 2018, 22:55

Фрося писав: а ще цікаво, для КОГО розчищає дорогу Беня?
Беня ставит на лидеров, а лидер сейчас Юля. Надеюсь на нее ставит. Хотя если она им всем наобещала чего-то такого что пойдет впрок не нам, то как она думает выкрутиться? Я смотрю у нее риторика немного сменилась и может не в нашу пользу, но я все одно на этих выборах буду за нее голосовать. Пока она единственная кто не обосрался

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення M_M » 23 жовтня 2018, 09:38

З наступного місяця українці платитимуть за газ і опалення на 23% більше. Вас переконують, що це було неминуче, інакше Україна не отримала б кредит від МВФ, а через це вона не змогла б розплатитися за своїми боргами, і довелося б оголошувати дефолт.

Я зараз скажу вам, дорогі мої українці, не дуже приємні для вас речі, але хтось повинен їх вам сказати. Так, дійсно, Україну в іншому випадку чекав би дефолт - тому, що ВАШ бюджет безсоромно розкрадають усі, кому не лінь. Так, дійсно, підвищення цін при такому тотальному грабунку країни не можна було уникнути. Більш того - вас абсолютно точно чекає ще не одне підвищення цін і зниження і без того низького рівня життя. І все тому, що ви змирилися з тим, що країною керують злодії і бандити - всі ці незліченні товстопикі Порошенки, Гройсмани та Авакови, - і нічого не робите, щоб змінити це.

Ви вважаєте, що всі вони крадуть з якогось абстрактного бюджету, крадуть з якихось абстрактних держпідприємств - і все це ніби-то не має ніякого відношення до вашого сімейного бюджету. Але ви забуваєте про те, що бюджет наповнюється саме вашими грошима - грошима платників податків. І коли з нього крадуть так, що в бюджеті утворюються дірки, то існує тільки один спосіб заткнути ці дірки - вашим коштом.

Якщо російський олігарх Фукс хоче обікрасти українців, то злодії, яким ви дозволяєте керувати вашою країною, дають йому це зробити (з умовою, щоб він поділився, саме собою) - а потім піднімають вам вартість проїзду в київському метро. Якщо кум Путіна Медведчук вважає, що йому знову слід подоїти українців, то СБУ починає гнобити всіх імпортерів зрідженого газу, крім, звичайно, компаній Медведчука, ціни на газ піднімаються - а українці покірно платять. Якщо всій цій численній зграї вічно голодних дармоїдів, яка управляє Україною, здається, що їм не вистачає на новий Лексус, нову яхту або на ще одну віллу в Марбелі - то вони не соромлячись використовують ВАШ бюджет в якості особистого гаманця, беруть звідти, скільки потрібно - а потім підвищують вам ціни на газ і опалення. А ви знову і знову дозволяєте їм це робити.

Ну то якщо ви не проти того, що вас постійно стрижуть - то чому їм би цим не користуватися? Саме так і думають бариги, яким ви (саме ви!) Дозволяєте управляти своєю країною. І стрижуть вас знову і знову.

Я, бувши президентом, мав справу з МВФ, і знаю, як вони діють. Їм головне, щоб був збалансований бюджет, а яким способом це буде зроблено - неважливо. Якщо пацієнт безпробудно п'є, і через це у нього дірка в бюджеті, то МВФ пофіг, яким чином збалансується його бюджет - буде він менше пити або його діти будуть менше їсти. Другий варіант для них навіть краще, тому що його легше впровадити.

Те ж саме і з державами - заборонити чиновникам красти МВФ ніяк не може (точніше, заборонити щось може, а ось проконтролювати виконання заборони - немає), значить, нехай українці менше їдять, але більше платять за газ і опалення. Все так само просто. Тому, коли я став президентом, я першим ділом викорінив корупцію, припинивши розкрадання бюджету, а потім чемно подякував МВФ за співпрацю, сказавши, що тепер моїй країні не потрібні ані їхні гроші (тому що ми стали краще розпоряджатися своїми), ані їх "цінні "поради (бо вони людожерські).

Тож, дорогі мої українці, в тому, що вас постійно доїть всякий непотріб, винні тільки ви. Це неприємно чути, розумію, і мені самому неприємно говорити вам ці слова. У мене серце кров'ю обливається, коли я бачу, як ці злочинці знущаються над таким великим народом. Я, двічі обраний народом президент Грузії, визнаний одним з кращих реформаторів світу, не посоромився бігати по дахах і жити у наметі з відром замість унітазу, борючись за те, щоб вас перестали грабувати. Якби тоді мене підтримало більше українців, ми б досягли цього. Але багато хто з вас залишилися осторонь, вважаючи, що вас це не стосується.

Знаєте, дехто каже, що проблеми в Україні повинні вирішувати не грузини, а самі українці. Я з цим повністю згоден. Поки ви, українці, самі не вирішите, що все, вистачить дозволяти злочинцям грабувати народ і країну - нічого не вийде. Вами керують боягузливі покидьки, які моментально втечуть з країни, як тільки ви скажете "Досить!" Але ви надто терплячі. Вами керують кримінали, для яких слово "терплячий" є синонімом слова "жертва". Вони вашу доброту приймають за слабкість.

Скільки ще потрібно вкрасти грошей у вас, у ваших дітей, у ваших жебраків пенсіонерів, щоб ви сказали "Досить!"? Скільки ще лексусів і яхт має бути куплено замість тепловізорів для наших воїнів, щоб ви припинили терпіти? Вас тримають за дебілів, годуючи вас бігбордами з порожніми словами про мову, віру та армію (яку так само обкрадають), які ставлять за вкрадені у вас же гроші. А ви продовжуєте мовчати і терпіти.

Може, ви сподіваєтеся на те, що скоро вибори, і на них все зміниться? На жаль, не зміниться нічого. Росіянин Труханов буде продовжувати грабувати одеситів, а правління Нафтогазу - виписувати собі багатомільйонні премії за те, що прибуток Нафтогазу збільшилася (а з чого б йому не збільшитися, коли вас всіх зобов'язали платити за газ більше?). Від того, що ви поставите галочку навпроти іншого прізвища в бюлетені, не зміниться НІ-ЧО-ГО. Новий "цар" точно так само буде вважати, що зловив птаха щастя за яйця, що Україна віддана йому для розграбування на наступні 5 років, місцеві князьки повезуть сумки з відкатами у той самий будинок, але вже для іншої людини, а депутати, які вступили в нові партії точно так само будуть обговорювати в кулуарах, яким способом вас краще нагнути.

Змінитися все може, тільки якщо вам набридне терпіти і грати в безвиграшну лотерею на виборах. Ви повинні дуже міцно тримати за яйця всіх ваших "слуг", моментально відриваючи їх будь-кому, хто посмів подумати про те, щоб у вас щось вкрасти. Новий президент посмів вкрасти щось через кілька місяців після того, як прийшов до влади? Так звільніть його на референдумі, навіщо давати йому красти 4 роки і 10 місяців, які залишилися?! Генпрокуратура і СБУ займаються вимаганням у бізнесу, замість того, щоб боротися зі злочинністю та корупцією? Дайте під зад керівникам цих відомств, звільніть їх на референдумі і віддайте під суд. Мер і ворсовєт дерибанять землю в вашому місті? Просто Викиньте їх з влади геть і самі, на місцевому референдумі, скасуйте їх злочинні рішення, замість того, щоб перекривати траси, як це роблять сьогодні мешканці Затоки. Адже за Конституцією єдиним джерелом влади є ви, український народ!

Всього цього домогтися більш, ніж реально. Але це станеться тільки тоді, коли вам набридне терпіти. Коли це станеться, то я, українець грузинського походження, з радістю допоможу вам всім, чим зможу. Але скільки ви ще будете терпіти, вирішуєте тільки ви самі.

Ну, а поки ви думаєте, чи не потерпіти ще, подивіться на відео, до чого вже призвело ваше довготерпіння. Україну, за рівнем ВВП на душу населення і по середній зарплаті, обігнала вже навіть Молдова. Тепер вже Україна найбідніша країна Європи, без додавання "після Молдови". Попереду нова мета - найбідніші країни Африки. Прокидайтеся скоріше, рідні.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 03 листопада 2018, 16:49

М. Саакашвили о выборах в Грузии и отношениях с РФ
с помощью @YouTube

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 03 березня 2019, 14:03

Liza Bogutskaya
4 ч. ·
По поводу того, кто из кандидатов вернет Саакашвили гражданство- тот и молодец.
Послушайте.
Михаилу вернет гражданство суд, как только порошенко потеряет власть. Буквально за одно заседание суда будет признано, что экспертиза, которая длилась год, показала, что подпись Михаила на том листочке, которым бравировал депутат Арьев- сфальсифицирована. А значит, указ Порошенко о лишении гражданства Михаила, которое базировалось на фальсификате- некчемный.
Вот и всё.
Как Михаил любит говорить- всё просто.
...
И еще.
Как только порошенко проигрывает вяборы, Саакашвили покупает билет на самолет. А мы его в Борисполе встречаем.
Тоже все просто.
https://www.facebook.com/10000120258860 ... 070061024/
Яков Лаут .
..А также, Лиза, никакие бумажонки в ручонках привластного депутата Арьева в данном случае ничего не значат: потому что, лишив Михеила Саакашвили гражданства - президент Порошенко прямо и грубо нарушил Конституцию Украины, ПРЯМО ЗАПРЕЩАЮЩУЮ ЛИШАТЬ ГРАЖДАНИНА УКРАИНЫ ГРАЖДАНСТВА (БЕЗ КАКИХ-ЛИБО ОГОВОРОК!!!). Судя по Вашему этому сообщению, Вы сообщения Ваших друзей по Фейсбуку не читаете. Либо же читаете невнимательно. Либо читаете выборочно. А я ведь о данной проблеме здесь высказывался неоднократно. Порошенко - государственный преступник. И не только по этой причине. А ещё и по многим другим.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 12 березня 2019, 21:54


Прибрежный Лис
@ponaduse
1 ч.1 час назад

Саакашвили уже взял билет на самолет на Киев на 1 апреля!
Он уверен что порошенко не пройдет и как только это станет понятно ни кто не посмеет его задержать в Борисполе.

Тут тоже сказал правду еще в 2017

Об схемах в укроборонпроме.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 12 березня 2019, 22:03

Это интервью сегодня
Михеил Саакашвили. "В гостях у Дмитрия Гордона" (2019)


Очень хорошо сказал о Тимошенко. :gs:
За кандидатов начиная с 1,12,50

Liza Bogutskaya
@LBogutskaya
Читать Читать @LBogutskaya

Квинтэссенция интервью Михаила Саакашвили:
1. Мобилизуемся и идем все на выборы.
2. Выбираем ПРЯМУЮ ДЕМОКРАТИЮ.
3. Встречаем Михаила 1 апреля в Борисполе.


13:32 - 12 мар. 2019 г.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 12 березня 2019, 23:21


Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення vkhavr2 » 12 березня 2019, 23:32

Не буду здивованим якщо Юля запропонує його на прем"єра.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59308
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Єфект Саакашвілі

Повідомлення Фрося » 13 березня 2019, 09:30


Відповісти