Керченський міст

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 06 січня 2020, 14:57

Sintez писав:
Нечай писав: А шо тут такого? Кар'єри давно вже приватні, кому хочу-тому й продаю, капіталізм, батєнька, все по фен-шую!
Я знаю "хазяїна" одного кар'єру, це кацап, явно - із угловніків "піднявся", не приховує що ср@ти хотів на Україну й чекає хуйла. І як з гуся вода. "Інвестор".
два вопроса:
откуда ты знаешь, шо ЧЕКАЕ? Он тебе лично сказал?
Зачем ему это, чем ему плохо сейчас? Не, ну может он тупо "идейный"...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Керченський міст

Повідомлення Sintez » 06 січня 2020, 15:05

главспец писав:
Sintez писав:

Я знаю "хазяїна" одного кар'єру, це кацап, явно - із угловніків "піднявся", не приховує що ср@ти хотів на Україну й чекає хуйла. І як з гуся вода. "Інвестор".
два вопроса:
откуда ты знаешь, шо ЧЕКАЕ? Он тебе лично сказал?
Зачем ему это, чем ему плохо сейчас? Не, ну может он тупо "идейный"...
Про це знають всі працівники кар'єру. Зачєм? Тому що кацап. А ти з неба впав, не знаєш чому кацапи чекають хуйла?

Кримським ватнікам було погано при Україні?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Керченський міст

Повідомлення Нечай » 06 січня 2020, 15:13

Sintez писав:
Нечай писав: А шо тут такого? Кар'єри давно вже приватні, кому хочу-тому й продаю, капіталізм, батєнька, все по фен-шую!
Я знаю "хазяїна" одного кар'єру, це кацап, явно - із угловніків "піднявся", не приховує що ср@ти хотів на Україну й чекає хуйла. І як з гуся вода. "Інвестор".
Я думаю, що там діло не в національності, а просто діє сама логіка капіталізму-прибуток понад усе. Це стосується не тільки України.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 06 січня 2020, 15:13

Sintez писав:
главспец писав:
два вопроса:
откуда ты знаешь, шо ЧЕКАЕ? Он тебе лично сказал?
Зачем ему это, чем ему плохо сейчас? Не, ну может он тупо "идейный"...
Про це знають всі працівники кар'єру. Зачєм? Тому що кацап. А ти з неба впав, не знаєш чому кацапи чекають хуйла?

Кримським ватнікам було погано при Україні?
а сейчас им резко стало хуже?!
Шо там статистика говорит о падении уровня жизни шир.нар.масс в Крыму?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Керченський міст

Повідомлення Sintez » 06 січня 2020, 15:24

Нечай писав:
Sintez писав:

Я знаю "хазяїна" одного кар'єру, це кацап, явно - із угловніків "піднявся", не приховує що ср@ти хотів на Україну й чекає хуйла. І як з гуся вода. "Інвестор".
Я думаю, що там діло не в національності, а просто діє сама логіка капіталізму-прибуток понад усе. Це стосується не тільки України.
Я взагалі був далекий від кар'єрів, а нещодавно зустрів старого знайомого, так той виявляєцця вже давненько працює на тому кар'єрі. Розповів багато цікавого, хоча й задовбав своїм скігленням. Той кацап - самодур, знущатися й мотати нерви з підлеглих рабів - його хоббі. В принципі, що ще може придумати кацапський бандюк із 90-х?
Виявляєцця, чи не найважливіший показник для граніту - радіаційний фон матеріалу. Так от, на їхньому кар'єрі фон дуже низький... і майже весь той граніт йде у кацапію. А дурні хахли будують із "звєнящіх" гранітів, а потім тихо мруть від онкології.
Мабуть, саме з того кар'єру щебінь у Крим і йде. А чому б і ні?! Нічого йому за це не буде...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Керченський міст

Повідомлення Sintez » 06 січня 2020, 15:28

главспец писав:
Sintez писав: Про це знають всі працівники кар'єру. Зачєм? Тому що кацап. А ти з неба впав, не знаєш чому кацапи чекають хуйла?

Кримським ватнікам було погано при Україні?
а сейчас им резко стало хуже?!
Шо там статистика говорит о падении уровня жизни шир.нар.масс в Крыму?
Та нормально, а що свободи немає - так ще Пушкендт писав "К чєму стадам дари свободи? Іх должно рєзать ілі стрічь..." Я думаю, ти сам теж не засмутився б. Яка різниця, під кого лягати, головне ніс по вітру тримати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 06 січня 2020, 15:31

Sintez писав:
главспец писав:
а сейчас им резко стало хуже?!
Шо там статистика говорит о падении уровня жизни шир.нар.масс в Крыму?
Та нормально, а що свободи немає - так ще Пушкендт писав "К чєму стадам дари свободи? Іх должно рєзать ілі стрічь..." Я думаю, ти сам теж не засмутився б. Яка різниця, під кого лягати, головне ніс по вітру тримати.


так они сделали свой выбор и ни разу не пожалели?!

п.с.
кста, а какие виды свобод есть у тебя, которых нет у крымских ватников?

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Керченський міст

Повідомлення stan700 » 06 січня 2020, 16:20

главспец писав:
кста, а какие виды свобод есть у тебя, которых нет у крымских ватников?
ну хотя бі покататься на поезде дизеле маршрутке в любую сторону

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 06 січня 2020, 16:30

stan700 писав:
главспец писав:
кста, а какие виды свобод есть у тебя, которых нет у крымских ватников?
ну хотя бі покататься на поезде дизеле маршрутке в любую сторону
имеется в виду безвиз? Ну, тогда надо добавить: и наняться батраком в поляндии!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Керченський міст

Повідомлення Sintez » 06 січня 2020, 20:12

главспец писав:
Sintez писав: Та нормально, а що свободи немає - так ще Пушкендт писав "К чєму стадам дари свободи? Іх должно рєзать ілі стрічь..." Я думаю, ти сам теж не засмутився б. Яка різниця, під кого лягати, головне ніс по вітру тримати.


так они сделали свой выбор и ни разу не пожалели?!

п.с.
кста, а какие виды свобод есть у тебя, которых нет у крымских ватников?
Єдиний вибір, доступний їм - залишатися рабами чи ні. Хто не зхотів - поїхав в Україну.
Які свободи у мене порівняно із кацапією? Говорити й писати, що думаю. Думати, що хочу.
Мало?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 06 січня 2020, 20:35

Sintez писав:
главспец писав:

так они сделали свой выбор и ни разу не пожалели?!

п.с.
кста, а какие виды свобод есть у тебя, которых нет у крымских ватников?
Єдиний вибір, доступний їм - залишатися рабами чи ні. Хто не зхотів - поїхав в Україну.
Які свободи у мене порівняно із кацапією? Говорити й писати, що думаю. Думати, що хочу.
Мало?
так что им мешает ето делать, равно как и тебе? Писать под ником, а думать, вообще - очень тайно и анонимно!
В чем принципиальная разница-то?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Керченський міст

Повідомлення Sintez » 07 січня 2020, 05:16

главспец писав:
Sintez писав:

Єдиний вибір, доступний їм - залишатися рабами чи ні. Хто не зхотів - поїхав в Україну.
Які свободи у мене порівняно із кацапією? Говорити й писати, що думаю. Думати, що хочу.
Мало?
так что им мешает ето делать, равно как и тебе? Писать под ником, а думать, вообще - очень тайно и анонимно!
В чем принципиальная разница-то?
Ти тупо не розумієш, від чого свобода? Від оцього:



Цей АД жидівський, біблійний, котрий у нас загнаний під лавку й тліє у мусарнях й розвалинах "пенітенціарної системи". Кацапія ж активно підтримує той ад, роздуває вогонь під котлами. Щоб цей ад не допустити сюди, щодня на Сході гинуть солдати. Але ад не тільки напирає з-зовні, він рвецця на свободу й із місцевих філіалів. Він ВИГІДНИЙ "елітам", щоб кошмарити "бидло". І якщо подивитися із цієї точки зору, все встає на свої місця - і відланий кацапам "беркут", і "вічний" Аваков, й добровольці, котрих вже давно посадили й котрих ще не встигли, під улюлюкання полєзних ідіотів із толпи з промитим телевізором міжвушним просвєтом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 08:14

Sintez писав:
главспец писав: так что им мешает ето делать, равно как и тебе? Писать под ником, а думать, вообще - очень тайно и анонимно!
В чем принципиальная разница-то?
Ти тупо не розумієш, від чого свобода? Від оцього:



Цей АД жидівський, біблійний, котрий у нас загнаний під лавку й тліє у мусарнях й розвалинах "пенітенціарної системи". Кацапія ж активно підтримує той ад, роздуває вогонь під котлами. Щоб цей ад не допустити сюди, щодня на Сході гинуть солдати. Але ад не тільки напирає з-зовні, він рвецця на свободу й із місцевих філіалів. Він ВИГІДНИЙ "елітам", щоб кошмарити "бидло". І якщо подивитися із цієї точки зору, все встає на свої місця - і відланий кацапам "беркут", і "вічний" Аваков, й добровольці, котрих вже давно посадили й котрих ще не встигли, під улюлюкання полєзних ідіотів із толпи з промитим телевізором міжвушним просвєтом.
ты упорото-тупо съезжаешь на «загальне»?
вопрос был конкретный: в чем именно лично ты «свободнее» крымского ватника?
В каких действиях? Кроме безвиза и права батрачить в Польше, а кста, и в РФе тоже!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 07 січня 2020, 08:20

главспец писав: - і відланий кацапам "беркут",
тоже прикольный аргумент: дык выходит, если освободили по обмену конкретных беркутян-убивцев мирных демонстрантов, то каких же беркутян тогда убили живые мирные демонстранты, как, когда, из чего(какого оружия)?
Не убийц, а первых встречных, получается замочили...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Керченський міст

Повідомлення Фрося » 23 березня 2020, 19:03


Щас им заплатят кутузкой.. :pop:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Керченський міст

Повідомлення Фрося » 30 червня 2020, 12:28


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Керченський міст

Повідомлення DSMechanic » 30 червня 2020, 12:51

От тільки з сьогодні (та й то - що то за навантаження по одні коробці?) можна вважати початком роботи моста, пішла реальна вібрація і можна буде оцінити наскільки допомогло загнати сотні свай в той грунт.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Керченський міст

Повідомлення главспец » 01 липня 2020, 08:21

DSMechanic писав: От тільки з сьогодні (та й то - що то за навантаження по одні коробці?) можна вважати початком роботи моста, пішла реальна вібрація і можна буде оцінити наскільки допомогло загнати сотні свай в той грунт.
а есть надежда?!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Керченський міст

Повідомлення DSMechanic » 01 липня 2020, 09:22

главспец писав: а есть надежда?!
По даним - там дійсно глина на багато метрів в глубину, плюс час від часу землетруси.
Вони вгатили туди свай з запасом, але чи це допоможе на такому грунту - питання. От і подивимось. Як при землетрусах, так і при постійній вібрації від товарняків в тисячі тон.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Керченський міст

Повідомлення Babasha » 01 липня 2020, 15:06

Все вы врёте - говорили, что вообще не построят или развалится сразу! А моно как получилось. Все вы такие же брехуны как пидры! :dash2:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Відповісти