ДД...

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: ДД...

Повідомлення Тетяна_Д » 31 жовтня 2019, 11:42

Mack Mack писав:
Тетяна_Д писав: Та ні, на жаль
Тетяно, не ні, а так. Читайте усю фразу, починаючи з вашої цитати. Мій допис - то закінчення фрази.
Я прочитала всю фразу, просто щоб не засмічувати форум дублюваннями, зазвичай цитую лише початок фрази, аби вказати на що саме я реагую. Перепрошую.
Можливо певна частина з тих 73% дійсно вважали що голосують за такого собі Голобородька на велосипеді, але значно більша частина - прийміть це! -просто голосувала ПРОТИ Порошенка і всіх його сатановських-дубневичів і прочіх свинарчуків

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: ДД...

Повідомлення Pestilence » 31 жовтня 2019, 12:16

Тетяна_Д писав: але значно більша частина - прийміть це! -просто голосувала ПРОТИ Порошенка і всіх його сатановських-дубневичів і прочіх свинарчуків
Вот именно. За Зе голосовало минимум, в основном против Пе.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ДД...

Повідомлення Mack Mack » 31 жовтня 2019, 12:48

Тетяна_Д писав: Можливо певна частина з тих 73% дійсно вважали що голосують за такого собі Голобородька на велосипеді, але значно більша частина - прийміть це! -просто голосувала ПРОТИ Порошенка і всіх його сатановських-дубневичів і прочіх свинарчуків
Це зрозуміло, ота колода тосується 20 років. Але треба ще і розуміти. що поганий водій - то зло, а не вміючий керувати транспортом - це безглуздя. Ще б у чистому полі, а так на горній трасі. І я не знаю що з цього менше зло. :pardon:

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: ДД...

Повідомлення Тетяна_Д » 31 жовтня 2019, 13:15

Mack Mack писав:
Тетяна_Д писав: Можливо певна частина з тих 73% дійсно вважали що голосують за такого собі Голобородька на велосипеді, але значно більша частина - прийміть це! -просто голосувала ПРОТИ Порошенка і всіх його сатановських-дубневичів і прочіх свинарчуків
Це зрозуміло, ота колода тосується 20 років. Але треба ще і розуміти. що поганий водій - то зло, а не вміючий керувати транспортом - це безглуздя. Ще б у чистому полі, а так на горній трасі. І я не знаю що з цього менше зло. :pardon:
Це - поза сумнівами.
Але ще гірше коли поганий водій підрядився у водії зовсім не задля того, щоб щиро кермувати, та ще й чудово знає, що заздалегідь забезпечив собі можливості зіскочити з потопаючого/гинучого (внаслідок його кермування) транспортного засобу в найкритичніший момент, а на сам засіб і всіх, хто знаходиться у ньому, йому щиро начхати.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ДД...

Повідомлення Mack Mack » 31 жовтня 2019, 13:22

Може і так, а може у нас зараз водій, який не усвідомлює чим він керує. Типо грає у Цивілізацію.

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: ДД...

Повідомлення Тетяна_Д » 31 жовтня 2019, 13:40

Mack Mack писав: Може і так, а може у нас зараз водій, який не усвідомлює чим він керує. Типо грає у Цивілізацію.
цілком можливо, навіть - найімовірніше.
От така наша доля дурна. Зараз Сінтез мене насварить, але ...мабуть таки граблі ще не скінчилися на нашому шляху...
Це ж треба було тільки додуматися : скинувши Янучару такою гіркою ціною, тут же повірити і віддати владу його вірному міністрові! Як можна було забути, що воно витворяло всі ці роки, починаючи з кінця 90-х?...

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ДД...

Повідомлення Mack Mack » 31 жовтня 2019, 14:04

Тетяна_Д писав: От така наша доля дурна.
28 з 40 років

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: ДД...

Повідомлення Тетяна_Д » 31 жовтня 2019, 14:05

Mack Mack писав:
Тетяна_Д писав: От така наша доля дурна.
28 з 40 років
боюся, що сорока років нам буде замало

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: ДД...

Повідомлення Mack Mack » 31 жовтня 2019, 14:10

Тетяна_Д писав: боюся, що сорока років нам буде замало
я оптимист :lol:

Відповісти