ДД...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: ДД...

Повідомлення Нечай » 22 жовтня 2019, 18:29

Archer писав: Водночас, Коломойський заявив, що міністр розвитку економіку Тимофій Милованов має піти у відставку.
"Я вважаю, що після такої заяви (Милованов заявив, що цей номер може негативно вплинути на інвестиційний клімат в Україні – ред.) міністр економіки повинен негайно написати заяву про відставку, тому що це говорить про його рівень як міністра. Іншого слова як "дебіл" для цього просто не знайдеш. Дуже сумно, що міністр економіки в Україні - дебіл. На інвестиційний клімат впливає номер в розважальній передачі, сатира і гумор?" - сказав він.
"Тоді, я вважаю, що у нас інвестклімату взагалі немає! І значить Україні не потрібно давати нічого ні МВФ, ні іншим. І я більш ніж упевнений, що нам більше нічого і не дадуть, що це все порожні старання. Досить міністру Милованову ходити з простягнутою рукою, всі ці старання, вистачить витрачати казенні гроші, щоб їздити великими делегаціями в США", - додав Коломойський.
Вперше в житті згодний з Бєнєю.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: ДД...

Повідомлення oven » 22 жовтня 2019, 18:40

Якби про погорєліцу квартал заспівав би з "Лісапетним батальйоном", то про Гонтарєву і її фінти ніхто й не говорив би. Просто пройшло б собі плином. А так який піар. І 95-й, і Хор і головне, піднялась хвиля роздратування проти і за Лєру. Навіть про інвестиційні моменти заговорили. Ну прям, "собитіє міравого масштабу".
Цікаво, що за цим криється і хто від цього отримає дівіденти?
Принаймі, мені захотілося піти послухати хор)))
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ДД...

Повідомлення Фрося » 22 жовтня 2019, 19:22


:lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ДД...

Повідомлення Фрося » 22 жовтня 2019, 19:27

oven писав: Цікаво, що за цим криється і хто від цього отримає дівіденти?
Я не думаю,что здесь какой-то тайный смысл.Номер в стиле сатиры,тем более что этот спаленный дом с гонтаревским подтекстом.Очень хочется ей получить статус политического беженца.
oven писав:
Принаймі, мені захотілося піти послухати хор)))
:lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ДД...

Повідомлення Фрося » 22 жовтня 2019, 19:30

Нечай писав: Водночас, Коломойський заявив, що міністр розвитку економіку Тимофій Милованов має піти у відставку.
Я-за.И Пидласу пусть за собой прихватит. :pop:

Говорят,что она от поставщиков РРо получила 500 тыс гривен.
Востаннє редагувалось 22 жовтня 2019, 19:48 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: ДД...

Повідомлення Фрося » 22 жовтня 2019, 19:38

Pestilence писав:
Мавка писав: а были ж когда то юльками...(
Напомнило: народ не тот достался :smoke:
Извините шо не оправдал ваших понятий о юльках. Вот уже неправильные юльки.
та да.Защищает Гонтареву,которая
Экс-глава Национального банка Валерия Гонтарева назвала народного депутата Юлию Тимошенко и других критиков "говорящими головами".
А они – просто говорящие головы. При этом люди без чести, без совести, без элементарных экономических знаний, без ничего, но очень хорошо говорят
Не понимаю я воинствующих "юльков". :pardon:
На ФБ перестала заходить на их страничку.Там мрак.. :facepalm2:

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: ДД...

Повідомлення Нечай » 22 жовтня 2019, 20:01

Фрося писав:
Нечай писав: Водночас, Коломойський заявив, що міністр розвитку економіку Тимофій Милованов має піти у відставку.
Я-за.И Пидласу пусть за собой прихватит. :pop:

Говорят,что она от поставщиков РРо получила 500 тыс гривен.
Но вы хоть теперь понимаете, с чем пришлось столкнуться товарищу Сталину? У большевиков тоже было до хера таких вот "реформаторов", вот и пришлось их немножко отстрелять. Сейчас для Украины и её народа начинается самое страшное-идиоты, дорвавшиеся до власти. Закон Даннинга-Крюгера-человек настолько идиот, что даже не понимает степени своего идиотизма, потому и лезет во власть. Они не знают, как вырастить пшеницу, но принимают законы о продаже земли. Они даже понятия не имеют, как плавить сталь или сделать трактор, но берутся руководить даже не металлургией или машиностроением, а всей экономикой. Не вылечившие в жизни ни одного больного, не имея даже фельдшерского образования, они лезут в министры здравоохранения. И что тут делать-я не знаю. От своих предков вы отказались, прошлое страны дружно осудили, памятники снесли, не захотели иметь героями Ковпаков и Кожедубов-будете иметь руководителями Зеленских и Миловановых. Как сказал классик, уважение к минувшему-это то, что отличает образованность от дикости. Похоже, сейчас в Украине эта самая дикость и началась. Пришли "цифровые" люди, куклы, не имеющие в голове ни одной своей мысли, говорящие головы, озвучивающие вложенные в них другими людьми идеи, в силу своей безмозглости даже не понимающие аморальности того, что они творят. Как говорится, не буди лихо, пока оно тихо. Вы так долго кричали о диктатуре коммунистов, что теперь получили НАСТОЯЩУЮ диктатуру, которую, боюсь, многие из вас не переживут. То же самое ждёт Россию лет через 5-6, если, конечно, там ничего не изменится.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: ДД...

Повідомлення Vollmer » 22 жовтня 2019, 20:45

stan700 писав: Как указано в декларации Гонтаревой за 2016 год, в “Укрэксимбанке” она держит вклад в размере 2 655 618 долларов.

Все - вкрадено непосильним трудом................................. :umnik2: :umnik2: :umnik2:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: ДД...

Повідомлення Vollmer » 22 жовтня 2019, 20:47

Фрося писав: ..........................................................................................................................................
Не понимаю я воинствующих "юльков". :pardon:
На ФБ перестала заходить на их страничку.Там мрак.. :facepalm2:

А де це?
Дай силку!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ДД...

Повідомлення M_M » 22 жовтня 2019, 20:59

Нечай писав: столкнуться товарищу Сталину?
Ага, бандюган, "реформатор", що навіть російську мову недовчив, не кажучи про профільні знання... Це саме його корупційна схема й досі отруює життя по всіх країнах минулого соціалістичного концтабору. "Нємножко пострєлял" в українських селах, "нємножко попєрєсєлял" цілі народи...
А згодом знаходяться "свєточі істінной правди", що відбілюють цього мерзотника. :bad:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: ДД...

Повідомлення Віра » 22 жовтня 2019, 21:24

Мавка писав: вы так и не смогли отличить юмор от глумления...
твою ж мать! да для нее глумление - это как пиар
ее надо размазать по асфальту (в переносном, конечном, смысле слова), а не поглумиться слегка - за ее художества

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: ДД...

Повідомлення Нечай » 22 жовтня 2019, 23:08

M_M писав:
Нечай писав: столкнуться товарищу Сталину?
Ага, бандюган, "реформатор", що навіть російську мову недовчив, не кажучи про профільні знання... Це саме його корупційна схема й досі отруює життя по всіх країнах минулого соціалістичного концтабору. "Нємножко пострєлял" в українських селах, "нємножко попєрєсєлял" цілі народи...
А згодом знаходяться "свєточі істінной правди", що відбілюють цього мерзотника. :bad:
Ну не всім же молитися на Моню Бєгіна і Додіка Бен Гуріона, як ти. Ото були герої, різали арабів куди тому Вісаріоновичу! Читаєш спогаді бійців "Хагани" чи "Ецеля"-так це ж пєсня, от пацани геройствували:
«Бойцы залегли в кювете и ждали утренний автобус. Один был переодет арабским полицейским .Он остановил автобус, уложил на пол водителя и пассажиров. По лежащим открыли огонь ,а автобус подожгли бутылкой (Ури Мильштейн).
«Среди пленных была молодая женщина с младенцем, часовые убили младенца на глазах у матери. Она потеряла сознание, ее тоже убили (служба информации ХАГАНы 48г.)
«Взорвали дверь в монастырь, у входа нас встретили две молодые женщины монахини, занялись раненными, они промывали и перевязывали раны. Oни были потом убиты (Хаим Винклер - командир отделения Пальмах. Монастырь Сен-Симон. 1948г).
«Х. расхаживал по деревне с ножом и резал арабов. Я сам видел , как он поймал слепого араба и искалечил его. Группа ворвалась в мечеть и изрешетила всех, кто там был. В этой мечети собирались калеки. Все были убиты там. Обнаружилось, что у У. дурная натура. Он отрезал уши у трупов, положил их в пачку от сигарет и угостил политрука Бени Маршака. (Эзра Ницан, бригада "Харель", деревня Бейт-Махсир 1948г)
«Я видел людей ЭЦЕЛя и ЛЕХИ, переходящих из дома в дом и стреляющих во всех, кто был там; а там были в основном женщины, старики и дети. Их убивали группами. Загоняли в угол комнаты и выпускали очередь. Резня в деревни продолжалась несколько часов ( Меер Паиль - командир подразделения "Абрахам")
«В карьере увидели пять женских тел и двух мальчиков 13--14 лет - застрелены. В лощине 25 тел ,одно на другом , дети и женщины (Авигдори и Дориан - врачи Сохнута)
Але не треба думати, шо сіоністи тільки тупо всіх різали та стріляли, вони не забували й про духовне:
«Я увидела, что Л. примеряет вышитое арабское платье. Я удивилась и спросила ,откуда это? Мне ответили, что Л. привезла платье из Дейр Ясина. Оттуда привезли всякие находки (Хасада Авигдори).
«Ночью 30 апреля мы заняли здание в арабском квартале Катаном. Под утро я увидел, что наши ребята под огнем грузят ковры (Яков Эцион. Катамон.48г.).
«Я видел пальмахников, укутанных персидскими коврами. Я увидел броневик, он был набит холодильниками, патефонами, коврами, всем, что хочешь. Мне также известно, что наши солдаты уничтожали произведения искусств в монастырях и церквах (Элиягу Арбель оператив. офицер бригады " Эциони")
«Йоселе назначил меня ответственным за батальонное имущество. Я привез из Катамона два грузовика с роялями и коврами. Мне известно, что часть награбленного попала в Эйн-Харод (кибуц Табенкина) (Габриель Раппопорт 48г).
«40 грузовиков были нагружены имуществом, "конфискованным" в Катамоне. Оно считалось собственностью 4го батальона. (Ури Мильштейн)
І дійсно. чого добру пропадать? І всього ділов-зняв з трупа плаття і в мішок, всьо в духє єврейського практицизму. Практично те саме вони роблять в Україні, тільки іншими методами і в значно більших масштабах. Але ж українці, зараза, живучі попались, вже тридцять років, як жиди правлять, а їх ще більше половини зосталось. Нічого, зараз Моніка і К за це діло візмуться. Його й французькі жидки на це благословили, тіпа помста за Хмельниччину та гайдамаків. Так шо Сталін на цьому фоні виглядає як мєлкій карманнік поряд з професійними ведмежатниками.
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2019, 01:25 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ДД...

Повідомлення M_M » 22 жовтня 2019, 23:41

Нечай писав: І дійсно. чого добру пропадать?
Як мародерствували кацапи, де б вони не були, - це окрема пісня. Як німкень гвалтували та вбивали у 45-му. А нещодавно у соцмережах вихвалялись поцупленому с відомого Боінга. :bad:
Те, що підкацапник відбілює кацапів - не дивно. Трохи дивно те, що навіть кацапи у більшості вже давно відхрестились від вусатого виродка... Підкацапникам треба ретельніше стежити за течією.

Про всяк випадок:
Храм Воскресения Христова в Пензе - место массовых расстрелов НКВД.
Мешканці в курсі. Тому побережіть себе, не патякайте зайвого. Це на ДД до рила, що пропагує сталінізм, ніхто не дотягнеться...

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: ДД...

Повідомлення Тетяна_Д » 23 жовтня 2019, 01:24

Мавка писав: вы так и не смогли отличить юмор от глумления...
А про рак мозку Задорнова теж не дай боже щось сказати, окрім співчуття, бо ж глумлєніє, "червона моральна лінія"? Навіть після його насміхання над нашим Голодомором і збитим "Боїнгом"?" А про хор Александрова, який летів співати й танцювати на кістках дітей Алеппо, - теж глумлєніє? А чим краща Сатановська, яка разом зі свиноПетром обікрала Україну, набудувала будинків на награбовані гроші, у т.ч. і в Великій Британії, а потім здриснула з України, щоб уникнути відповідальності за скоєне?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ДД...

Повідомлення Sintez » 23 жовтня 2019, 07:03

Фрося писав:
Нечай писав: Водночас, Коломойський заявив, що міністр розвитку економіку Тимофій Милованов має піти у відставку.
Я-за.И Пидласу пусть за собой прихватит. :pop:

Говорят,что она от поставщиков РРо получила 500 тыс гривен.
Звичайно ж, вся ця канітєль - щоб примусово всучити підприємцям касові апарати й супутні обов'язкові "послуги". У кожному місті й районі є своя жидовська канторка, котра на цих "послугах" жирує некисло. Але хочецця ще...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ДД...

Повідомлення Sintez » 23 жовтня 2019, 07:06

Нечай писав: Пришли "цифровые" люди, куклы, не имеющие в голове ни одной своей мысли, говорящие головы, озвучивающие вложенные в них другими людьми идеи, в силу своей безмозглости даже не понимающие аморальности того, что они творят.
Волмер їх охрестив "пластмасовими".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25042
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ДД...

Повідомлення Sintez » 23 жовтня 2019, 07:08

M_M писав: Це саме його корупційна схема й досі отруює життя по всіх країнах минулого соціалістичного концтабору. "
Шо?!!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ДД...

Повідомлення M_M » 23 жовтня 2019, 08:18

Україна: ст 161. до п'яти років.
РФ: ст 262. до двух лет.

Модерів та власників теж стосується.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: ДД...

Повідомлення главспец » 23 жовтня 2019, 08:42

Нечай писав: А простий народ завжди буде за Сталіна.
так сколько, говорите, было безвинно расстреляно, посажено, выслано?
А члены семей «врагов народа», они тоже «за»? А их потомки?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: ДД...

Повідомлення M_M » 23 жовтня 2019, 08:45

Sintez писав: Шо?!!
Яке з написаних слів Вам не зовсім зрозуміле?

Відповісти