Філософський офтоп.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 09:28

главспец писав: .............................................................................................................................................................................
да ну?! Это как же, если можно было отнять у Пинчука (в пользу государства), почему нельзя ещё раз так же отнять у индуса?

Задофіга грошей треба буде віддавати.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення главспец » 16 листопада 2019, 09:32

Vollmer писав:
главспец писав: .............................................................................................................................................................................
да ну?! Это как же, если можно было отнять у Пинчука (в пользу государства), почему нельзя ещё раз так же отнять у индуса?

Задофіга грошей треба буде віддавати.
так и Пинчуку отдали из выручки от индуса, а в бюджет попала только разница!
Вот и следующий приватизатор заплатит, главное найти Юлю, на провернуть такой гешефт!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Pestilence » 16 листопада 2019, 09:41

главспец писав: да ну?! Это как же, если можно было отнять у Пинчука (в пользу государства), почему нельзя ещё раз так же отнять у индуса?
У Главспеца аккаунт угнали? :shock: Он бы точно разницу понимал...

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 09:43

главспец писав:
Vollmer писав:
Задофіга грошей треба буде віддавати.
так и Пинчуку отдали из выручки от индуса, а в бюджет попала только разница!
Вот и следующий приватизатор заплатит, главное найти Юлю, на провернуть такой гешефт!

Справді такий наївний ??? :lol: :lol: :lol:
І яку суму має сплатити кожен наступний приватизатор ??? :lol: :lol: :lol:
Із яких мотивів ???
Насолити папірєдніку, за власні гроші ??? :lol: :lol: :lol:
А бузінесс вони мають робити деінде, заробляючи необхідну суму ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Це, мабуть, і є рівень твого розуміння бізнесу, так ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 09:44

Pestilence писав:
главспец писав: да ну?! Это как же, если можно было отнять у Пинчука (в пользу государства), почему нельзя ещё раз так же отнять у индуса?
У Главспеца аккаунт угнали? :shock: Он бы точно разницу понимал...

Субота, ранок.
Вчора був вечір п'ятниці. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення главспец » 16 листопада 2019, 09:54

Vollmer писав:
главспец писав:

так и Пинчуку отдали из выручки от индуса, а в бюджет попала только разница!
Вот и следующий приватизатор заплатит, главное найти Юлю, на провернуть такой гешефт!

Справді такий наївний ??? :lol: :lol: :lol:
І яку суму має сплатити кожен наступний приватизатор ??? :lol: :lol: :lol:
Із яких мотивів ???
Насолити папірєдніку, за власні гроші ??? :lol: :lol: :lol:
А бузінесс вони мають робити деінде, заробляючи необхідну суму ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Це, мабуть, і є рівень твого розуміння бізнесу, так ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
логично, так стоимость предприятия при индусе упала? Уже меньше цены покупки? Ну, тогда Юля, реально, ловко впарила лоху непотриб...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 13:22

Нечай писав: Ну, во-первых, не против целой нации, а против её некоторой части, причём отнюдь не лучшей.
Якої "часті"? Хто і як її відмежував від "лучших"/обраних?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 13:55

Нечай писав: То, что вы называете "зрадой", на самом деле их объективная оценка вас как воинов и государственников. Они ж прекрасно видят, что воевать вы не хотите, с врагом торгуете, вот они и хотят заключить мир любой ценой. За ваш, естественно, счёт. Потому что раз вы сами свои проблемы решить не можете, значит, их решат за вас и так, как выгодно


"Ви", "вас", "вам".... Хто це - "ви"/"ми"? А Ви себе до яких "ви"/"ми" відносите? До "мужских" кацапів, вірнопіддано цілуючих в сраку тричі на день альфа-самця хуйла? Чи до кого?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2019, 14:07

Sintez писав:
Нечай писав: То, что вы называете "зрадой", на самом деле их объективная оценка вас как воинов и государственников. Они ж прекрасно видят, что воевать вы не хотите, с врагом торгуете, вот они и хотят заключить мир любой ценой. За ваш, естественно, счёт. Потому что раз вы сами свои проблемы решить не можете, значит, их решат за вас и так, как выгодно


"Ви", "вас", "вам".... Хто це - "ви"/"ми"? А Ви себе до яких "ви"/"ми" відносите? До "мужских" кацапів, вірнопіддано цілуючих в сраку тричі на день альфа-самця хуйла? Чи до кого?
Я себе ні до яких не відношу, оскільки зараз в країні не проживаю. А оскільки такі. як ви, вижили звідти таких. як я, то в мене є повне право спитати з вас "Гдє ето?" Як ви так докерувалися, що вже й земля йде з молотка? А відносно хто і куди хуйла цілує-відкрийте гілку про рашку з такою темою і там це все обговоримо.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 14:13

Нечай писав: А оскільки такі. як ви, вижили звідти таких. як я,
Яким чином?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 14:13

Нечай писав: Як ви так докерувалися, що вже й земля йде з молотка?
"Ми"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 14:19

Нечай писав: А відносно хто і куди хуйла цілує-відкрийте гілку про рашку з такою темою і там це все обговоримо.
Я НЕ ПИТАЮ, що і де мені відкривати. На форум являєцця нахабний парсонаж, і своїми сентенціями космічних масштабів починає всіх повчати як ..й в сорочку заправлять, звинувачувати хз в чому й навішувати ярлики знову ж таки космічних масштабів. Тому питання стоїть не в тому, що мені й де відкривати, а терпіти цього персонажа чи викинути нафік.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25025
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Філософський офтоп.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 14:31

Спецгілка.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення oborzevatel » 16 листопада 2019, 15:24

Вопрос первый: как Украине пойти по Пути Безупречности?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 15:44

oborzevatel писав: Вопрос первый: как Украине пойти по Пути Безупречности?

Нафіг про таке, навіть, мріяти?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення oborzevatel » 16 листопада 2019, 15:47

Вопрос второй: надо ли мечтать о Безупречном Пути Украины? :umnik2:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Noex » 16 листопада 2019, 16:01

Бездоганний шлях - для бездоганного люду, прямуючого у бездоганну далечінь :smoke:

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення oborzevatel » 16 листопада 2019, 16:08

Noex писав: Бездоганний шлях - для бездоганного люду, прямуючого у бездоганну далечінь :smoke:
Ага. С учётом постепенных переходов с минимальных Уровней Безупречности до максимальных...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2019, 16:28

Sintez писав:
Нечай писав: А відносно хто і куди хуйла цілує-відкрийте гілку про рашку з такою темою і там це все обговоримо.
Я НЕ ПИТАЮ, що і де мені відкривати. На форум являєцця нахабний парсонаж, і своїми сентенціями космічних масштабів починає всіх повчати як ..й в сорочку заправлять, звинувачувати хз в чому й навішувати ярлики знову ж таки космічних масштабів. Тому питання стоїть не в тому, що мені й де відкривати, а терпіти цього персонажа чи викинути нафік.
А я тобі вже казав-викинь нафіг. Тільки не треба корчити з себе патріота-чхать такі, як ти, хотіли на державу. Якби це було не так-ви б хоч чомусь вчились, щоб не повторювати помилок. А ти носишся з КОБ, як дурень з писаною торбою, наводиш цитати, не розуміючи їх змісту. КОБ вчить діяти, а з цим у тебе напряг.Тому ти просто хочеш бути на форумі "гуру", щоб тобі ніхто не вказував на ті дурниці, які ти несеш. Тому ти й піддакував Глеві і Овен, коли ті нищили форум, достатньо порівняти той рівень і нинішній-небо і земля. Тоді. дійсно, були дискусії, люди хоч в темі були, що відбувається, а зараз-лєнта новостєй. Так що роби, як знаєш, тільки не треба прикриватись патріотизмом-з тебе такий же патріот. як з Моніки президент. Я кажу, жіноча нація, хотєлки на першому місці. А я хоч позбавлюсь від цього наркотика, треба нове житло обживать.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 18:18

Нечай писав: .................................................................................................................................................................................
А я тобі вже казав-викинь нафіг. Тільки не треба корчити з себе патріота-чхать такі, як ти, хотіли на державу. Якби це було не так-ви б хоч чомусь вчились, щоб не повторювати помилок. А ти носишся з КОБ, як дурень з писаною торбою, наводиш цитати, не розуміючи їх змісту. КОБ вчить діяти, а з цим у тебе напряг.Тому ти просто хочеш бути на форумі "гуру", щоб тобі ніхто не вказував на ті дурниці, які ти несеш. Тому ти й піддакував Глеві і Овен, коли ті нищили форум, достатньо порівняти той рівень і нинішній-небо і земля. Тоді. дійсно, були дискусії, люди хоч в темі були, що відбувається, а зараз-лєнта новостєй. Так що роби, як знаєш, тільки не треба прикриватись патріотизмом-з тебе такий же патріот. як з Моніки президент. Я кажу, жіноча нація, хотєлки на першому місці. А я хоч позбавлюсь від цього наркотика, треба нове житло обживать.

Стабільно.
Глибоко інтровагінальна точка зору.
На все. На політику, націю, на співбесідників, на іхні особисті погляди і вподобання.
Гадаю, існує, також, причина. Значно більш прозаїчна, від шаленого потягу до всесвітньої правильності, роздачі націям істинно правильних статевих ознак, і т.д.
Наприклад, зниження матеріального рівня, на новообрєтьонной Родінє. Інші, подібні, перспективи.
Якщо правда, про 57% закредитованих коцапчєгів, з яких вже значний відсоток є кредити безнадійні, то це є дуже сильна, характерна, інтегральна характеристика стану суспільства і економіки. Це бульбашка, готова луснути. Що би там хто не розповідав.
Хто патріот, а хто ні, тапєріча - нє то, што давєча, небо і земля - стандартні коцаппські теми для срачу, також і дистанційного. Про те, як одні - все можуть, а другі - невдалі, від палеоліту починаючи, і т.п.
Людина, наскрізь отруєна кацапською пропагандою.
Людина, яка увєровала в непереможну міць кацапів, і вирішила присусідитися до успішного ворога.
Бо коцаппи ворогами стали не від учора, якщо правду казати.
І, сидячи там, працювати репродуктором, (пардон за каламбур :lol: ) всього шлаку, що його насипає кремлівська телемашина на голови коцаппів 24/7.........Канєшно, можна це робити.........................
Але, благородство і чистоту помислу в такій позиції вгледіти важко.
Це, просто, найдешевший варіант поведінки.
Спроба облаяти когось, хто залишився, коли сам - поїхав.
Спроба виправдати власний вибір.
Притлумити підозру щодо власної помилки.
Зрозумілим арго - "а тому лі я дала ???"

Так от, я це все до того, що то все - зайве, і пусте.
Шолуха.
Нервовий зрив. Який можна було би і не демонструвати.
Все вище - давно було готове до викладення, але я не хотів цього робити.
А зараз, НМСД, вже ні до чого тримати паузу.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Відповісти