Філософський офтоп.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 18:29

Noex писав: Бездоганний шлях - для бездоганного люду, прямуючого у бездоганну далечінь :smoke:

Бездоганними кроками.
Це - важливо !!!
В мене, одразу, питання: а що, тоді, сало з часником ???
Викинемо, по дорозі ???
Бо не всі правильно сприймають і розуміють........................
Оце, розпродаж землі, я підозрю, спеціально, залишити нас і без сала, і без часнику.
І погнати, у щасливе майбутнє, обезжирених, і дезодорованих....... :drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2019, 18:35

Vollmer писав:
Нечай писав:
СпойлерРозкрити
.................................................................................................................................................................................
А я тобі вже казав-викинь нафіг. Тільки не треба корчити з себе патріота-чхать такі, як ти, хотіли на державу. Якби це було не так-ви б хоч чомусь вчились, щоб не повторювати помилок. А ти носишся з КОБ, як дурень з писаною торбою, наводиш цитати, не розуміючи їх змісту. КОБ вчить діяти, а з цим у тебе напряг.Тому ти просто хочеш бути на форумі "гуру", щоб тобі ніхто не вказував на ті дурниці, які ти несеш. Тому ти й піддакував Глеві і Овен, коли ті нищили форум, достатньо порівняти той рівень і нинішній-небо і земля. Тоді. дійсно, були дискусії, люди хоч в темі були, що відбувається, а зараз-лєнта новостєй. Так що роби, як знаєш, тільки не треба прикриватись патріотизмом-з тебе такий же патріот. як з Моніки президент. Я кажу, жіноча нація, хотєлки на першому місці. А я хоч позбавлюсь від цього наркотика, треба нове житло обживать.

[/spoiler]
Стабільно.
Глибоко інтровагінальна точка зору.
На все. На політику, націю, на співбесідників, на іхні особисті погляди і вподобання.
Гадаю, існує, також, причина. Значно більш прозаїчна, від шаленого потягу до всесвітньої правильності, роздачі націям істинно правильних статевих ознак, і т.д.
Наприклад, зниження матеріального рівня, на новообрєтьонной Родінє. Інші, подібні, перспективи.
Якщо правда, про 57% закредитованих коцапчєгів, з яких вже значний відсоток є кредити безнадійні, то це є дуже сильна, характерна, інтегральна характеристика стану суспільства і економіки. Це бульбашка, готова луснути. Що би там хто не розповідав.
Хто патріот, а хто ні, тапєріча - нє то, што давєча, небо і земля - стандартні коцаппські теми для срачу, також і дистанційного. Про те, як одні - все можуть, а другі - невдалі, від палеоліту починаючи, і т.п.
Людина, наскрізь отруєна кацапською пропагандою.
Людина, яка увєровала в непереможну міць кацапів, і вирішила присусідитися до успішного ворога.
Бо коцаппи ворогами стали не від учора, якщо правду казати.
І, сидячи там, працювати репродуктором, (пардон за каламбур :lol: ) всього шлаку, що його насипає кремлівська телемашина на голови коцаппів 24/7.........Канєшно, можна це робити.........................
Але, благородство і чистоту помислу в такій позиції вгледіти важко.
Це, просто, найдешевший варіант поведінки.
Спроба облаяти когось, хто залишився, коли сам - поїхав.
Спроба виправдати власний вибір.
Притлумити підозру щодо власної помилки.
Зрозумілим арго - "а тому лі я дала ???"

Так от, я це все до того, що то все - зайве, і пусте.
Шолуха.
Нервовий зрив. Який можна було би і не демонструвати.
Все вище - давно було готове до викладення, але я не хотів цього робити.
А зараз, НМСД, вже ні до чого тримати паузу.
Та ясно, в усьому кацапи винні. Вони і Моніку до влади привели, навіть голосували за вас. Дрочіть далі. Вас тут зостанеться з гулькин хрєн і ви будете себе за всю Україну видавать. У вас і президент достойний-Монікою зветься в усьому світі. А весь світ не забаниш. Моя вина тільки в тому, що всі оці дев'ять років на ДД я намагався, щоб ви хоч трохи перестали бути пубертатами, хоч трохи стали дорослими і почали думати головою, а не тим, чим ви зазвичай думаєте. Але бачу, що тут медицина безсила. Приписувати мені любов до Хуйла-це все одно, що вважати Моніку справжнім президентом. Просто всі кацапи вже матюкають його як останнього придурка, по всій Росії акції протесту, в Сібіру вагони з лісом палять, що в Китай іде, а українські політики його ледь в сраку не цілують. Захотів Цемаха-та будь-ласка, захотів Золоте-всігда пожалуста. Теж кацапи винні?
Востаннє редагувалось 16 листопада 2019, 18:57 користувачем Нечай, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 18:46

Ми, своєму, черговому легітимному, ціну знаємо, якнайкраще.
Ти би вже розповів про свого, абощо.
Як він стукачів, по молодості, як вбив товариша по команді, на тренуванні, як бив морду своїй Люсі, у відповідь на претензії, щодо кількадобових неночувань вдома, без попередження.
Це ж було би цікаво!
А коцаппо - TV неважко подивитися і з Ютубу.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2019, 18:56

Vollmer писав: Ми, своєму, черговому легітимному, ціну знаємо, якнайкраще.
Ти би вже розповів про свого, абощо.
Як він стукачів, по молодості, як вбив товариша по команді, на тренуванні, як бив морду своїй Люсі, у відповідь на претензії, щодо кількадобових неночувань вдома, без попередження.
Це ж було би цікаво!
А коцаппо - TV неважко подивитися і з Ютубу.
Кому розповідати? Це всі знають. Він не мій. Ти б хоч Ютуб дивився, що про Хуйла в Рашці нормальні люди думають. Кожного року акції протесту ростуть на порядок, люди скоро за зброю візьмуться. Але ж це не ввкладається в вашу схему, от ви цього й "не помічаєте". Ви якби вчили історію, то знали б, що всі революції і реформи в Росії відбуваються після програних нею війн. Тому я і багато хто з не самих дурних кацапів мають інтерес, щоб Рашка війну Україні програла. Бо тоді б Хуйло пішов би у відставку, Рашка зайнялась би власними проблемами і рівень життя простих людей покращився б. Так ви ж, плять, завдяки своїй дурі все програєте і цим підсилюєте Хуйла! То хто вам лікар?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 16 листопада 2019, 20:27


Для тих, кто не в курсє дєла про царя. Зняте, до речі, кацапами. Чимало цікавого для себе взнаєте.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:24

:lol: Взагалі-то я збирався сюди відрізати офтоп із тематичних гілок, як то про ФСБ. Але не встиг.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:30

Нечай писав: Кому розповідати? Це всі знають. Він не мій. Ти б хоч Ютуб дивився, що про Хуйла в Рашці нормальні люди думають. Кожного року акції протесту ростуть на порядок, люди скоро за зброю візьмуться. Але ж це не ввкладається в вашу схему, от ви цього й "не помічаєте". Ви якби вчили історію, то знали б, що всі революції і реформи в Росії відбуваються після програних нею війн. Тому я і багато хто з не самих дурних кацапів мають інтерес, щоб Рашка війну Україні програла. Бо тоді б Хуйло пішов би у відставку, Рашка зайнялась би власними проблемами і рівень життя простих людей покращився б. Так ви ж, плять, завдяки своїй дурі все програєте і цим підсилюєте Хуйла! То хто вам лікар?
Тобто, не самі дурні кацапи мріють заїхати у рай на чужому ...? А не пішли б вони у відомому напрямку?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:33

Нечай писав: Кожного року акції протесту ростуть на порядок, люди скоро за зброю візьмуться.
2000р 0×10=0
2001р 0×10=0
2002р 0х10=0
.....

Як візьмуцця, то продовжимо розмову.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення oborzevatel » 16 листопада 2019, 22:34

Sintez писав: :lol: Взагалі-то я збирався сюди відрізати офтоп із тематичних гілок, як то про ФСБ. Але не встиг.
Что значит - не успел? Давайте сюда сгружать всю "философию" независимо от её Уровня и "окраски".
Если что, то потом можно будет пооткрывать отдельные тематические ветки.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 22:38

Да, канєшно.
Я хочу послухати про Майдан на Красній площі. :smoke: :smoke: :smoke:
Такий, Київ - стайл, або як у Гонконгу, але Гонконг - то піратська, неліцензійна копія. :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:39

Нечай писав:
Для тих, кто не в курсє дєла про царя. Зняте, до речі, кацапами. Чимало цікавого для себе взнаєте.
"Жіночі" Українці вигнали накуй бандита Януковича. "Мужні" кацапи смокчуть цюцюрку бандита хуйла. На порядок більше з кожним роком.

Це все здорово й прикольно. Але я чекаю відповіді - з якого перепугу особисто Ви висуваєте претензії конкретно форумчанам у тоні гуру й всезнайки, безапеляційним тоном?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:53

Нечай писав: А я тобі вже казав-викинь нафіг. Тільки не треба корчити з себе патріота-чхать такі, як ти, хотіли на державу. Якби це було не так-ви б хоч чомусь вчились, щоб не повторювати помилок. А ти носишся з КОБ, як дурень з писаною торбою, наводиш цитати, не розуміючи їх змісту. КОБ вчить діяти, а з цим у тебе напряг.Тому ти просто хочеш бути на форумі "гуру", щоб тобі ніхто не вказував на ті дурниці, які ти несеш. Тому ти й піддакував Глеві і Овен, коли ті нищили форум, достатньо порівняти той рівень і нинішній-небо і земля. Тоді. дійсно, були дискусії, люди хоч в темі були, що відбувається, а зараз-лєнта новостєй.
Я можу дозволити собі розкіш нікого із себе не корчити. Як і не ховатися за якісь "правила". На існуючу державу мені не чхати, як я можу чхати на керований ззовні апарат геноциду свого народу? Щодо вчьоби й КОБ - :facepalm:
Щодо форуму - створи свій, як створив Пестиленс, і там зроби "правильно", хто не дає? А тут і зараз твої висери викликають лише закономірне роздратування, і тут ти стрімко зкочуєшся до рівня Таміли.

Я встоперше повторю, що Глєва й Овен намагалися врятувати форум, особливо Овен. І не тобі їх осуждати, "патріот" пєнзєнський.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 22:56

oborzevatel писав:
Sintez писав: :lol: Взагалі-то я збирався сюди відрізати офтоп із тематичних гілок, як то про ФСБ. Але не встиг.
Что значит - не успел? Давайте сюда сгружать всю "философию" независимо от её Уровня и "окраски".
Если что, то потом можно будет пооткрывать отдельные тематические ветки.
Так воно буде перед оцією нашою писаниною... Хоча зпробувати можна, дурдом все-таки...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 23:00

Sintez писав: ................................................................................................................................................................................
Я встоперше повторю, що Глєва й Овен намагалися врятувати форум, особливо Овен.
................................................................................................................................................................................

Це так.
Спроби були сумлінні, жертовні, з найкращими намірами, можливо - в чомусь, дещо наївні.
Але, людям, які взяли відповідальність, у справі невідомій, певна наївність прощається апріорі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 23:01

Шнур зараз уже не той, але оця його вєсч в тему.
18+
СпойлерРозкрити
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Sintez » 16 листопада 2019, 23:08

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
oborzevatel
Повідомлень: 279
З нами з: 08 квітня 2018, 21:12

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення oborzevatel » 16 листопада 2019, 23:17

Сила действия равна силе противодействия... Нет?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення M_M » 16 листопада 2019, 23:24

Sintez писав:
M_M писав: Як кажуть, кожен отримує по своїй вірі :lol:
Так і є. І що далі?
Жіночий українець поїхав до мужніх кацапів... :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Філософський офтоп.

Повідомлення Vollmer » 16 листопада 2019, 23:30

oborzevatel писав: Сила действия равна силе противодействия... Нет?

Це тільки по нормалі до площини контакту.
А так - нє. Не обов'язково.
Якщо напад спланований, і відбувається у несподіваному напрямі, то організація протидії може забрати шматок часу.
Це - як стрельнути по сучому сину. Дуже просто. А, от, влучити - вже складніше.
Треба прицілитися, врахувати вітер, відстань, температуру, т.д.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: СБУ.Що є і що буде?

Повідомлення Нечай » 17 листопада 2019, 00:02

Sintez писав: Я встоперше повторю, що Глєва й Овен намагалися врятувати форум, особливо Овен. І не тобі їх осуждати, "патріот" пєнзєнський.
Ага, так само. як ти цей "рятуєш." Так "рятували", що від форуму одна назва зосталась, а самі вони з нього потім втекли. А відносно "вигнали Януковича"-ти б промовчав, якби совість мав. Людей вкотре розвели, вони заплатили кров'ю за гешефти Порошенка і К. До речі. при Янику ставка рефінансування НБУ постійно знижувалась і на початку 2014-го була 6,5%. А після "перемоги" над Януковичем Гонтарєва до кінця року догнала її майже до 30%. Що це значить для економіки тобі пояснити чи сам дотумкаєш? Я вже не кажу про втрату Криму та війну на Донбасі. А відносно "відкрити свій форум"-то я нарешті я дочекався цього від тебе. З самого початку твого модераторства я тому завжди й голосував за тебе, щоб показати, що все, за що ви беретесь, закінчується Руїною. Починаєте зі свободи, а закінчуєте форумом "для ізбранних". Бо форум-це дискусія, а ти насаждаєш єдіномисліє. От тільки показувать нікому, бо зосталось тут 5-6 юзерів. Сумно. Нє, ну ви мені доказали, що ви всі нев'їбєнно вільні люди, так шо тепер давай бань мене "назавжди" і не зайобуй, закінчуй вже цю комедію, будеш з сіоністом М_М далі Україну розбудовувати. Ти ж мені в приклад Глєву ставив, то й роби, як він-Глєва ніякими законами не переймався, хєрову тучу форумчав розігнав і сам з'їпався, тепер на ФАПі тусується. Можеш нік мій деактивувати чи як це там у вас робиться.

Відповісти