Справи Майдану

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Vollmer » 27 грудня 2019, 13:40

Mack Mack писав:
Vollmer писав: Це не стільки менталітет, як сліди профдеформації.
НМСД.
Та то культурний рівень. Йому в голову не прийде, що жінка на вулиці без трусів то може бути модернова інсталяція :lol:
А йому б тільки впердоліть :sarcastic:

Кстаті, да.
Іноді, жінка без трусів - то просто, жінка без трусів.
Не то, щоби інсталяція.
Думаю, що цей модерн - досить древній. :lol:
Не молодший за обізян.
Але, жорстка прив'язка явища до певних сенсів, і, тим більше, певних дій - очевидно, є надмірною, волюнтаристською, упередженою.
:lol: :lol: :lol:
Чи то до акту, чи до річниці Майдану - тим більше.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Нечай » 27 грудня 2019, 19:57

Mack Mack писав:
Нечай писав: Тут ще питання, хто більш винний-баришня, яка прямо посеред вулиці зняла труси і встала раком, чи той, хто цій баришні впєндюрив?
Охрєнєть мєнталітет. Пішов на йух.
Шо, не сподобалась аналогія? Хто б сумнівався! :lol: Але по факту так воно й є, із пєсні слова не викинеш. Можете придумати іншу аналогію для того, хто, знаючи що має агресивного сусіда, демонстративно тиче тому дулі і при цьому ударними темпами розброюється.
Востаннє редагувалось 27 грудня 2019, 21:26 користувачем Нечай, всього редагувалось 1 раз.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 27 грудня 2019, 21:26

Нечай писав:
Mack Mack писав: Охрєнєть мєнталітет. Пішов на йух.
Шо, не сподобалась аналогія? Хто б сумнівався! :lol: Але по факту так воно й є, із пєсні слова не викинеш.
не, ну почему?
Возникает вопрос, по виктимологии, является ли факт существования детей в округе, оправданием для педофила?! Они же есть, почему бы и не?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Фрося » 28 грудня 2019, 20:16

Леся Українка
@LesyaUA7Evropa
8 ч.8 часов назад

Те що справу Майдану ніколи не розкриють було очевидним ще у 2015 році, тому що ще в 2014 всі основні докази були знищені владою Порошенко...
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 29 грудня 2019, 09:51

Та хай буде хоч вагон доказів. Коли це було, щоб мусори самі себе засудили?! Ви як діти малі. Ба ні, малі діти й то толковіші.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Archer » 30 грудня 2019, 09:18

Так все равно отпустят. Чи поменяют.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Pestilence » 30 грудня 2019, 10:08

Рябошапка говорил что за 5 лет доказательства исчезли. Если это правда, то беркутов все равно бы не посадили - нет доказательств. Тогда обмен - не самое плохое решение.
Конечно при условии что доказательств нет. Правда на место беркутов я бы посадил генпкгокугога, пару прокуроров поменьше и пару следователей что потеряли доказательства.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 30 грудня 2019, 10:17

Pestilence писав: Рябошапка говорил что за 5 лет доказательства исчезли. Если это правда, то беркутов все равно бы не посадили - нет доказательств. Тогда обмен - не самое плохое решение.
Конечно при условии что доказательств нет. Правда на место беркутов я бы посадил генпкгокугога, пару прокуроров поменьше и пару следователей что потеряли доказательства.
возникает вопрос: нужна ли правда хоть кому-то? Установить её можно за две недели!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Pestilence » 30 грудня 2019, 11:58

главспец писав: возникает вопрос: нужна ли правда хоть кому-то? Установить её можно за две недели!
Установить и доказать это разные вещи. Но нужна ли кому правда...не уверен.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 12:05

Pestilence писав: Рябошапка говорил что за 5 лет доказательства исчезли. Если это правда, то беркутов все равно бы не посадили - нет доказательств. Тогда обмен - не самое плохое решение.
Конечно при условии что доказательств нет. Правда на место беркутов я бы посадил генпкгокугога, пару прокуроров поменьше и пару следователей что потеряли доказательства.
А на передовій, цілитися у когось можна лише маючи за пазухою конверт із доказами, що то - ворог? А раптом він не знав?! А у нього ж діти! Й мама чекає,;стопудово!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 12:07

главспец писав:
Pestilence писав: Рябошапка говорил что за 5 лет доказательства исчезли. Если это правда, то беркутов все равно бы не посадили - нет доказательств. Тогда обмен - не самое плохое решение.
Конечно при условии что доказательств нет. Правда на место беркутов я бы посадил генпкгокугога, пару прокуроров поменьше и пару следователей что потеряли доказательства.
возникает вопрос: нужна ли правда хоть кому-то? Установить её можно за две недели!
Мені.

А тобі вона нужна?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Pestilence » 30 грудня 2019, 12:08

Sintez писав: А на передовій, цілитися у когось можна лише маючи за пазухою конверт із доказами, що то - ворог? А раптом він не знав?! А у нього ж діти! Й мама чекає,;стопудово!
Теплое и мягкое это разное

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 30 грудня 2019, 12:25

Pestilence писав:
главспец писав: возникает вопрос: нужна ли правда хоть кому-то? Установить её можно за две недели!
Установить и доказать это разные вещи. Но нужна ли кому правда...не уверен.
есть ещё один момент: толковый следак, имея доступ к документам и фигурантам за два дня определит вероятность и установления истины, и следственно-судебные перспективы, с точностью до 90%!
И приватно может поделиться своим мнением.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 30 грудня 2019, 12:27

Sintez писав:
главспец писав: возникает вопрос: нужна ли правда хоть кому-то? Установить её можно за две недели!
Мені.

А тобі вона нужна?
А я её знаю, но это ничего не меняет!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 17:32

главспец писав:
Sintez писав: Мені.

А тобі вона нужна?
А я её знаю, но это ничего не меняет!
Тому що ти НЕ ХОЧЕШ нічого міняти. Із брехнею тобі жити зручніше. Так вчили. І мене вчили. Показово "били" правдолюбів/праведників.
Але комфортність брехні оманлива, брехня неминуче заводить у ж.пу. А правда часто незручна, неоковирна, нерідко розвіює весь "макіяж", котрий хтось ліпив на себе все життя...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 17:34

главспец писав:
Pestilence писав: Установить и доказать это разные вещи. Но нужна ли кому правда...не уверен.
есть ещё один момент: толковый следак, имея доступ к документам и фигурантам за два дня определит вероятность и установления истины, и следственно-судебные перспективы, с точностью до 90%!
И приватно может поделиться своим мнением.
Ну так слідак - інструмент. Найкращий рубанок не зробить нічого, якщо немає тесляра, котрий його візьме у руки.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 17:39

Pestilence писав:
Sintez писав: А на передовій, цілитися у когось можна лише маючи за пазухою конверт із доказами, що то - ворог? А раптом він не знав?! А у нього ж діти! Й мама чекає,;стопудово!
Теплое и мягкое это разное
Одне й те ж. І кожен із нас у житті, постійно, можливо, сам того не помічаючи, СУДИТЬ/розсуждає ("РОЗ-СУД-ОК"), постійно виностить "вироки" й "приводить їх у виконання", "кваліфікуючи" явища як "добрі" чи "погані".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 30 грудня 2019, 18:07

Sintez писав:
главспец писав:
А я её знаю, но это ничего не меняет!
Тому що ти НЕ ХОЧЕШ нічого міняти. Із брехнею тобі жити зручніше. Так вчили. І мене вчили. Показово "били" правдолюбів/праведників.
Але комфортність брехні оманлива, брехня неминуче заводить у ж.пу. А правда часто незручна, неоковирна, нерідко розвіює весь "макіяж", котрий хтось ліпив на себе все життя...
с чего ты взял? Например, я хочу чтобы все соблюдали Закон. Пусть ПДД будут одинаково обязательны для всех, от бомжа до депутата. И что я должен сделать?! Я лично не нарушаю.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 19:02

главспец писав: И что я должен сделать?!
Подвиг. А ти від нього - подальше.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: У 6-ту річницю Майдану

Повідомлення главспец » 30 грудня 2019, 19:14

Sintez писав:
главспец писав: И что я должен сделать?!
Подвиг. А ти від нього - подальше.
в самом деле?! Ну, посылая (вдохновляя!) меня на подвиг, ты должен, как минимум, озвучить свой, уже совершеный, не?

Відповісти