Моторошна аварія з Кулебою

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 01 грудня 2019, 17:51

Sintez писав: Або Дронова зелені повинні негайно випустити
На жаль, у нас нема прецедентного права, тому ніяких "або". А реалії ще гірші :pardon:
Згаданий Омельченко вбив двох. І було ще декілька ДТП з його участю, хоча й без летальних випадків. І це тільки одна наволоч. А таких "там" багато. Але марно сподіватись на сталінські розстріли. Бо саме вошдь поставив на потік відмазування "своїх". Розстріли омельченків не зачеплять.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Vollmer » 01 грудня 2019, 18:05

M_M писав: .............................................................................................................
Але марно сподіватись на сталінські розстріли. Бо саме вошдь поставив на потік відмазування "своїх". Розстріли омельченків не зачеплять.

Омельченко - член ЦК?
Сталін розстрілював за ДТП?
Завтра понеділок?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 01 грудня 2019, 18:21

Vollmer писав: Омельченко - член ЦК?
Сталін розстрілював за ДТП?
Завтра понеділок?
До чого тут ЦК чи ДТП? Це принцип. Як відмазували за часів вошдя я тільки чув від свідків. Як відмазували за часів Брєжнєва бачив на власні очі. Навіть ризикну сказати більше. Цей принцип - один з найдієвіших інструментів слухняності. Тому соціальний ліфт підіймав на гору саме замазаних. Як у звичайних бандах. Каста більшовиків must die.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Sintez » 02 грудня 2019, 09:45

Ми з тобою розмовляємо різними мовами. А скоріше ти спеціально удаєш, що недочуваєш Я не про "суд" пишу, а про те, як це все мало б бути в нормальному суспільстві.
Щодо "суду" - я майже не сумніваюся, що "пластмасовий" барін вийде із води сухим.

Може отак ти зрозумієш, про що я... Яку суму ти вважав би достатньою компенсацією родичам, якби (не дай Бог) отакий "Омельченко" задавив на переході тебе?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення главспец » 02 грудня 2019, 09:57

Sintez писав: Ми з тобою розмовляємо різними мовами. А скоріше ти спеціально удаєш, що недочуваєш Я не про "суд" пишу, а про те, як це все мало б бути в нормальному суспільстві.
Щодо "суду" - я майже не сумніваюся, що "пластмасовий" барін вийде із води сухим.

Може отак ти зрозумієш, про що я... Яку суму ти вважав би достатньою компенсацією родичам, якби (не дай Бог) отакий "Омельченко" задавив на переході тебе?
действительно! Я тебе рассказываю как оно по действующему законодательству, а ты мне - как оно должно было бы быть по-совести...
п.с.
а поводу «компенсации за меня», я бы завещал близким слупить со злодея по-максимуму возможного, не стесняясь торговаться!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 10:12

главспец писав: «компенсации за меня»
А чи закон таке передбачає?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення главспец » 02 грудня 2019, 10:19

M_M писав:
главспец писав: «компенсации за меня»
А чи закон таке передбачає?

см. выше:
главспец писав: Но есть вариант - не дожидаясь суда, ДОБРОВОЛЬНО заплатить, в обмен на снятие претензий, что влечет за собой смягчение приговора!
главспец писав: Нет механизма, чтобы родственники потерпевшего могли отменить ответственность по УК. Тут уже зависит от судьи, как выкрутить «условное». УПК такой вариант допускает.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 10:27

Sintez писав: в нормальному суспільстві
Це, мабуть, сферичне суспільство у вакуумі.
Проблеми починаються вже на визначенні "нормального суспільства". Бо спектр - від "усім порівну" до "все мені, іншим що залишиться". Але це не головне. Які кроки треба зробити щоб перейти з чинного стану до "нормального номер 3670" ? В умовах шаленого опору прикоритних.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 10:31

главспец писав: Но есть вариант - не дожидаясь суда, ДОБРОВОЛЬНО заплатить,
Є ще декілька. Одна з найдієвіших - пропозиція не вбивати родичів за слухняну поведінку. І родичі ДОБРОВІЛЬНО відмовляються від будь-яких претензій.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення главспец » 02 грудня 2019, 10:41

M_M писав:
главспец писав: Но есть вариант - не дожидаясь суда, ДОБРОВОЛЬНО заплатить,
Є ще декілька. Одна з найдієвіших - пропозиція не вбивати родичів за слухняну поведінку. І родичі ДОБРОВІЛЬНО відмовляються від будь-яких претензій.
а ещё можно предложить родичам передать свои сбережения и свою недвижимость виновнику, он ведь так переживает!
п.с.
если этого не хватит, то продать по одной почке, вторую разрешается оставить себе.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Vollmer » 02 грудня 2019, 19:01

Я бачу, тута вже вольтер'янців розвелося !!!
Ще трохи, і почнете славити і наслідувати маркіза де Сада, першого лібертаріянця !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 19:45

Vollmer писав: Я бачу, тута вже вольтер'янців розвелося !!!
Ще трохи, і почнете славити і наслідувати маркіза де Сада, першого лібертаріянця !!!
Що спільного між монархістами, психом прибічником абсолютної свободи без обмежень, та купою течій об'єднаних за певними ознаками словом "лібертаріянці"?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Vollmer » 02 грудня 2019, 20:12

M_M писав:
Vollmer писав: Я бачу, тута вже вольтер'янців розвелося !!!
Ще трохи, і почнете славити і наслідувати маркіза де Сада, першого лібертаріянця !!!
Що спільного між монархістами, психом прибічником абсолютної свободи без обмежень, та купою течій об'єднаних за певними ознаками словом "лібертаріянці"?

Будете заперечувати, що маркіз був першим лібертаріянцем ??? :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Vollmer » 02 грудня 2019, 20:14

Чи те, що відрубання голів королям, повішення, розривання на шматки графів, баронів, єпископів - було типовим, галімим лібертаріянством, у виконанні францширнармасс ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 20:27

Vollmer писав: Будете заперечувати, що маркіз був першим лібертаріянцем ???
Я ж не спеціаліст з творчості маркіза, мене він не цікавить. Але буду вдячний за джерело, де хтось вважає його першим лібертаріянцем. Сам термін виник раніше за народження маркіза. А якщо точніше, то маркіз був класичним лібертеном. Течія відома як мінімум з 16-го сторіччя.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Vollmer » 02 грудня 2019, 20:48

M_M писав:
Vollmer писав: Будете заперечувати, що маркіз був першим лібертаріянцем ???
Я ж не спеціаліст з творчості маркіза, мене він не цікавить. Але буду вдячний за джерело, де хтось вважає його першим лібертаріянцем. Сам термін виник раніше за народження маркіза. А якщо точніше, то маркіз був класичним лібертеном. Течія відома як мінімум з 16-го сторіччя.

О !!!
Гендери лібертунгів розмножуються безстатевим способом, бруньками, побєгами, мислєвірусами !!!
Фігня.
Головна мисль - що народ нічого не винен своїм королям, олігархам, єпископам, президентам, а очінь даже легко може їх повісити за ноги, задля розваги, або, просто, щоби поліпшити собі настрій.
А як воно називається - то хай Зєліньській сображає, то він - президент.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 21:06

Vollmer писав: Головна мисль - що народ нічого не винен своїм королям, олігархам, єпископам, президентам, а очінь даже легко може їх повісити за ноги, задля розваги, або, просто, щоби поліпшити собі настрій.
Це крамольна мисль. І це довів вошдь народів, що зробив винними геть усіх окрім себе. :lol:

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Archer » 02 грудня 2019, 22:52

M_M писав: До чого тут ЦК чи ДТП? Це принцип. Як відмазували за часів вошдя я тільки чув від свідків. Як відмазували за часів Брєжнєва бачив на власні очі. Навіть ризикну сказати більше. Цей принцип - один з найдієвіших інструментів слухняності. Тому соціальний ліфт підіймав на гору саме замазаних. Як у звичайних бандах. Каста більшовиків must die.
"Зайка" большевичка ? :1:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13662
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення M_M » 02 грудня 2019, 22:59

Archer писав: "Зайка" большевичка ?
Мабуть, ні. Бо не відмазали.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24747
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Моторошна аварія з Кулебою

Повідомлення Sintez » 03 грудня 2019, 12:52

M_M писав: Проблеми починаються вже на визначенні "нормального суспільства".
Проблема одна - у "ліберальній" промивці мізків, котра внушає хом'ячкам думку про недопустимість самої постановки задачі усталення якихось критеріїв "норма".
Між тим, конкретні норми усталено, хоча й негласно, втіхаря. Напримєр, що баріни мають право пролітати на червоне.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти