Маруськин цирк..

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 29 серпня 2020, 17:06

ingvar писав: А маруси, фэдыны и прочий неликвид портят воздух здесь.
Кому?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення ingvar » 29 серпня 2020, 17:15

Noex писав:
ingvar писав: А маруси, фэдыны и прочий неликвид портят воздух здесь.
Кому?
Ну, уж точно не порохоботам ;)

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 29 серпня 2020, 19:01

Той що казав "кАзли які мешають нам жить" - зараз вже в іншій країні. Раз ви ще тут - значить не дуже заважають. І дихати можете.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення ingvar » 29 серпня 2020, 19:10

Да они просто зарабатывают на патриотизме. Показной патриотизм их профессия.
С Фросей я не всегда соглашаюсь, но название данной темы удачно как никогда.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 29 серпня 2020, 20:15

Ну цирк, реєстрові патріоти, буває, до таких питань інколи більше ніж до підкацапників як деякі інши.
Але боротьба через суд за одну перекручену фразу - а потім медійна підтримка їх дій від зелениx - цирк ще більший.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Vollmer » 29 серпня 2020, 20:34

Бубочька очінь трєпєтний.
:lol: :lol: :lol:

І, окрім свого власного - жодного іншого цирку не потерпить !!!
:triniti: :triniti: :triniti:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 10 грудня 2020, 09:06


:lol:

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення ingvar » 10 грудня 2020, 21:05

Фрося писав:
СпойлерРозкрити

:lol:
:pop:
pourquoi pas ?

после депутатства парасюков, берез, семенченкив, ляшков и прочих искалеченных форм жизни, избирателя вряд ли можно чем-то удивить

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 10 грудня 2020, 21:56

Маруся Звиробий (настоящее имя Елена Самбул) будет баллотироваться от партии Петра Порошенко "Европейская солидарность" на довыборах в в Верховную Раду по 87-му округу, что в Ивано-Франковской области.
О своих намерениях она написала в Фейсбук 8 декабря.
"Сегодня решающий день. Пока доеду в штаб "ЕС", еще имею право передумать, но зашла утром пораньше в гаджеты, посмотрела, что вся вражеская шобла уже взбесилась и бабосики московско-коломойские уже пошли работать. Значит, передумывать не будем", - в своей манере сообщила потенциальная депутат.
К записи она прикрепила кадр из сериала 1990-х годов "Зена - королева воинов", с героиней которого, видимо, себя ассоциирует.
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 15 грудня 2020, 19:58


rad
Повідомлень: 1745
З нами з: 17 квітня 2018, 20:17
Звідки: Київ

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення rad » 15 грудня 2020, 21:47

она шо-то не так сказала? про ВАШУ макаку
нєдолго мучаться старушкам...

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення ingvar » 18 грудня 2020, 20:58

похмелье

ЗображенняЗображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 14 лютого 2021, 08:46

Тишком-Нишком
@TyshkomNyshkom
·
8 ч
Діана Макарова - справжній віськовий волонтер якого я дуже поважаю написала великий пост про Марусю Звіробій. Дуже рекомендую всім почитати:
https://facebook.com/diana.makarova.37/ ... 7965165543

Diana Makarova
13 ч. ·
АННА І КОМАНДОР або НЕПЕРЕСІЧНА ОСОБА
Я дуже не хотіла писати цей пост, але багато людей якось збудились від одного кандидата на вибори. Ну, і, звичайно, коли кандидат дотичний до фронта - людям, пов'язаним з фронтом, задають певні питання. Головне питання - де правда про кандидата, а де не надто.
Я радію цим питанням. Радію тому, що вони вже принаймні виникають. Здається, не пройшло й семи років війни, як люди потроху перестають вірити на слово героїчним легендам фронта, оцим роздмуханим піаром двадцяти восьми панфіловцям та олександрам матросовим нашого часу. І правильно. На слово вірити не можна. Потрібно знати факти. Потроху люди починають замислюватись над невідповідностями деяких легенд - фактам.
Тому давайте я якось відповім всім, щоб двічі не вставати. Що саме знаю я.
Отже, Маруся Звіробій в легендах і фактах.
1. НЕПЕРЕСІЧНА ОСОБА
СпойлерРозкрити
Скажу одразу, що Маруся Звіробій - дійсно непересічна особа. Хоча б тому що на фронті з нею мало хто пересікався (перетинався). І це само по собі ні про що не говорить. Волонтери взагалі рідко перетинаються між собою на фронтових шляхах, у всіх свої маршрути, іноді здалеку кивнемо одне одному, іноді зустрінемось на якійсь трасі. Якщо ми не перетинались з Марусею жодного разу за сім років - це нічого не означає. Може, різні шляхи були.
Скажу чесно, у перші роки війни, коли волонтерство все ж перетиналось одне з одним на фронті частіше, я задавала питання колегам - а хто така ця Маруся і що вона реально робить?
У відповідь мені якось знизували плечима. Тобто, толком ніхто нічого не знав. А волонтери знають одне про одного дуже багато, запевняю вас. Навіть не перетинаючись.
Ну, тобто, як це робиться? Ось просять у нас тепловізор. Ми на той момент купити тепловізор не можемо, тому радимо воякам звернутись до "Повернись живим". А тим часом інші вояки просять у Воронкової допомоги у спорядженні. І що вона робить? Телефонує до мене. А я тим часом, коли намагаюсь прилаштувати бійця до госпіталю, телефоную до неї. І всі ми якось разом звертаємось до Армія-СОС, коли треба прошити планшети, або до Римарука, коли планшети треба прошити під Армор. Я обірву телефон Майбороді, коли потрібно комусь допомогти з аптечками, а Олексію Сіхарулідзе - коли потрібна допомога в...
... корочє, неважливо, в чому. Хто знає, той і так знає, за чим звертаються до Олексія.
Ну, а коли хтось потребує автомобіль, ми звернемось до Валі Варави, а коли треба відремонтувати автомобіль, привезений колись Варавою - вже смикнуть нас. Ну, і понятно, що коли постане питання по камерах - ми почнемо смикати за рукав Юру Москаленко. І так далі, більш розширено, звичайно, а не так схематично, як подала я.
А от Маруся Звіробій з цього ланцюжка випадала. Навіть не знаю, чому. Ніхто не радив до неї звернутись за консультацією, ніхто не міг достеменно сказати, що ж вона робить. Поганого теж не казали, просто знизували плечима.
Отже, не отримавши від колег ні pro, ані et contra щодо волонтерської роботи Марусі Звіробій - сказати нічого не можу.
2. ВЕДМЕДІ З ПОЛІГОНУ
Я їх не зустрічала. Мої знайомі теж тих Ведмедів не зустрічали. Хоча ні, якісь військові розказували, що мали пару таких зустрічей. Хлопці прийшли до лав ЗСУ, саме пройшовши той Марусин полігон. В результаті всьому вчились заново. Підготовка ніяка - дивувались і обурювались знайомі військові.
Знову ж таки, це не мої слова, і це всього пара випадків. Може, це були якраз двієчники серед ведмедів. А більше я про Ведмедів і не чула. Мої знайомі теж. Можливо, просто не щастило. Фронт великий, хоча й тісний.
3. МАРУСЯ ЯК КОМБАТ батальйону Правого сектора.
Не стикалась навіть зі згадкою про такого комбата.
Мене читає ДУК, тож якщо поправлять і розкажуть про Марусин 11-й батальйон - буду вдячна.
4. МАРУСЯ ЯК НАРОДНИЙ ГЕРОЙ
Без коментарів.
За роки роботи цього ордену вистачало всяких нагороджень - як справедливих, так і липових, для піару. На жаль, оцих липових нагороджень Народним героєм стало за роки вже стільки, що, здається, цим самим перекреслюється сама ідея народного нагородження.
За що нагородили Народним героєм Марусю, я не знаю. Навіть не здивуюсь, коли ні за що - тобто, за те, що вона сама про себе розказала. Як було з нагородженою Вікторією Мірошниченко та Річардом Гордою - найанекдотичнішим випадком, коли сам нагороджуваний подав на себе подання на нагороду.
Кому цікаво - шукайте, за які звитяги нагороджено нашу непересічну особу. Мені нецікаво.
5. Усе б нічого, чи ж мало героїв війни, про яких особисто я мало що знаю? Але ось днями вийшов пост Олександра Волошина про бойову діяльність Марусі Звіробій у ввіреному йому на той час підрозділу. Пост написано в дивному штилі. Довго думала, що це мені нагадує, аж ось згадала.
Блискуча! Блискуча рекомендація для вступу до Компартії часів СРСР.

Олександр Волошин - безумовно командир, безумовно бойовий. І безумовно, він був командиром з 3018, про яку йдеться мова. Також безумовно, що батальйонно-тактична група цієї частини стояла в зоні АТО у 2017-му році, про що й розповідає Волошин.
Оце ми знаємо, це можемо підтвердити, тому про цей період й будемо говорити.
... 2017-й рік. Літо. Ми активно співпрацюємо з 3018
Власне, ми працюємо з ними з моменту першого виходу їх в зону. Ще коли вони в 2016-му році стали в Макаровому (біля Станиці Луганської), а потім їх посунули трохи назад і трохи під кордон з Росією. Ми вже любимо цю Бригаду швидкого реагування НГУ, познайомившись там з величезною кількістю досить бойового і вмотивованого народу.
Ми також знаємо, що Бригада швидкого реагування готувалась до роботи на фронті, що їх довго не випускали на передові позиції, що аж народ почав звідти розбігатись.
Ми також знаємо, що коли вони нарешті вийшли на передову фронта (2019-й), то воювали дуже непогано.
Але це було вже після 2017-го.
======== "У 2017 році, коли бійці Бригади швидкого реагування 3018 нарешті отримали можливість працювати на бойових позиціях лінії зіткнення, ми активно відбирали особовий склад під конкретні завдання - знищення противника" ========
пише Волошин.
Трохи не так, пане командире.
Особовий склад 3018 НГУ в 2017-му знову вивели на фронт, так - і...
І розмістили на других-третіх позиціях, десь в районі Відродження-Роти. Див. карту.
Не буду вказувати точне місце дислокації, цього непотрібно робити навіть через чотири роки. Але розташоване це місце було в одному з сіл, на другій чи навіть третій лініях оборони. Ми це добряче знаємо, тому що не покидали ваш підрозділ і навіть, добираючись до того села в полях далеко від фронта, ми якось так чесанули дно, що мали потім вліт на ремонт. Тож це незабутньо 🙂
Ми привозили допомогу, ми привозили туди навіть концерт, пам'ятаєш, Леся Рой?
Але де умовне Відродження, а де Світлодарка? Порахуємо в кілометрах напрямки. Візьмемо за начальну точку приблизну точку, плюс-мінус кілометрів пару (село, в якому стояла 3018, світити не будемо)
до Катеринівки (здається, на той час сіра зона) - 20-21 км
до Новозванівки - 8-12 км
до Троїцького - 6-9 км
до Миронівського - 8-11 км
до Світлодарська - ну, 7-9 км
Це по прямій, а дорогами, кручено - ще далі.
Повторюю - я даю дуже приблизний кілометраж, аби мене не звинуватили в тому, що махаю тут координатами. Але навіть ця приблизність дає розуміння, що 3018 і на той момент виходу на фронт не надто хотіли випускати на передову. Вважалось, що бригада не готова. Як на мій погляд цивільної людини, вона була підготовленою вже навіть під час першого свого виходу, в район Станиці - але у НГУ свої манси, свої обережності, і більше про це тут сказано не буде.
Ми знаємо точно, що бригада рвалась в бій. Нехай не вся, але глухе розчарування "знову треті позиції!" в бригаді ми пам'ятаємо.
Отут, в цій самій точці третьої лінії оборони і дислокувалась Маруся Звіробій. От вам і Світлодарка, от і "бої, в яких вона брала участь, окопи, в яких вона практично жила", якщо вірити її розповідям.
Так, стоп!
То що, не воювала 3018, на Світлодарці у 2017-му?
А не повірите - воювала.
Були БР-ки. Був навіть опорнік безпосередньо на Світлодарській дузі, а не лише дислокація за 7-20 км від фронта, де сиділа на той час вся батальйонно-тактична.
А задачі для робіт на передовій дійсно отримували найвмотивованіші з 3018.
Припустімо, це була розвідка.
Припустімо, ще хтось.
Належність до НГУ традиційно особливо не світили. Правда, гасали на Спартанах і Great Wall аж бігом. Ну, ці тонкощі для разумеючих.
... я напружую пам'ять, згадую літо Світлодарки 17-го.
Я згадую все разом з друзями, які служили тоді в 3018, яким ми і привозили допомогу.
========"Саме тоді під окремі задачі з рекрутингу, виховання бійців і створення інформаційного підрозділу, налаштованого на інформаційну протидію, на контрактну службу до нашої бригади прибула й Маруся Звіробій" ========
пише Волошин.
- Що-що? - регочуть мої друзі. - Який в біса рекрутинг? Яке виховання бійців?
- Ну, вона ж була інструктором? - питаю я.
- Вона не могла бути інструктором. В неї не було ні досвіду, ні знань. Та вона навіть не позиціонувала себе інструктором. Рахувалась на посаді чи швеї, чи щось подібне, а працювала типу з інформаційного забезпечення
- Ну, ок. Ти був на тому опорнічку на Світлодарці. Маруся там була? - питаю я.
Бо опорнічок це опорнічок, це вам не требя лінія оборони.
- Так, була. Двічі чи тричі. - відповідає мені командир. - Вона приїздила разом зі знімальною групою. Тоді було вирішено записати кілька мотивуючих інтерв'ю. От Маруся і була інтерв'юером.
- Ну, воювала вона там, стріляла?
- Та хто б їй зброю дав, Діана, як ти не розумієш, вона ж була просто інформаційним забезпеченням, мікрофон тримала і задавала питання.
- Ні про що була вона в бригаді, ні про що. Бралась вона ще й для того, щоб підняти волонтерські зв'язки. Але нічого волонтерського від неї ніхто не бачив. - каже другий.
- А ось Волошин пише... - кажу я
======== "Пані Звіробій будь-які задачі виконує блискуче, окрім того, в її присутності хлопці ніколи не жалілися на якісь побутові негаразди, бо незручно, що жінка стерпить все, не боїться нічого, ото ж чоловікам-воїнам жалітися в її присутності аж ніяк не можна." ========
пише Волошин
- Без коментарів. - відповідають мої друзі. - Тут просто без коментарів.
Мої друзі воюють на фронті з 14-го. До того як прийти до Бригади швидкого реагування, вони пройшли фронт 14-го. І я навіть на відстані телефонної розмови відчуваю, як гидотно можна прочитати оце волошинське "зазвичай хлопці жаліються і плачуть, але при Марусі ніколи. Бо їм плакати при Марусі соромно"
Аж хочеться спитати в самого Волошина:
- Пане командире, а ви теж під час бою в Семенівці жалілись й плакали, да? Бо ж у вас там не було поруч Марусі Звіробій.
Потім мені хочеться сказати командиру:
- Командире, а чи можна так топтатись по своїх же бійцях?
але я читаю далі й прозріваю:
======== "За час контрактної служби Маруся разом з особовим складом нашої батальйонної тактичної групи завзято працювала в районі Світлодарської дуги в Донецькій області. Зазначу, що на той час це була вельми небезпечна ділянка фронту" ========
пише Волошин
Ну, як би вам сказати...
На фронті немає повністю безпечного ані місця, ані періоду. Навіть останнє перемир'я ми можемо назвати умовно-безпечним. Так от. Світлодарка 2017-го року, літо, була умовно-безпечною. Бої були локальними, точились в основному навесні-восени. Скажімо щиро, влітку теж воювали, пам'ятаю, тоді сильно крили Новолуганське, тож робота була - і була робота для тих найвмотивованіших з Бригади швидкого реагування. Але серед цих воювавших Марусі Звіробій не було.
- Та господь з вами, хто б їй зброю давав? Діана, от ви що, не розумієте, що значить "інформаційне забезпечення"? - регоче мій друг.
- Нічим не запам'яталась, крім наглості. - каже мій другий товариш
- В смислі?
Мені розказують звичайний діалог з Марусею, яка сидить, розвалившись в кріслі. До неї підходить офіцер.
- Ви хто така?
- Я Маруся Звіробій.
- Чудово. Що ви робите в моєму кабінеті? Представтесь.
- .........
- Я майор Такий-то, посада Така-то, прошу представитись.
- Я МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ!
норм посада, норм звання. Я Маруся Звіробій, ти шо, командир, не пойняв, з ким розмовляєш?
Слухайте. Я цивільна людина. Немолода хвора жінка. Але я завжди намагаюсь встати, коли спілкуюсь з командиром. Якщо він не сідає поруч, а продовжує стояти - я встану, клянусь вам.
Є таке поняття - субординація. Я до цієї субординації не входжу. Але є ще таке поняття - повага.
Коли людина служить в армії, але не має поняття ані про субординацію, ані про повагу - що вже говорити далі?
Я розказала лише про один період - службу Марусі Звіробій у Бригаді швидкого реагування. Скоро вона благополучно пішла з тієї бригади і подалась до політики. Та й не вона одна, якщо судити по допису Волошина.
Чи так само служила Маруся і в десантних? І чи служила взагалі? Я не знаю. Хочете - взнавайте.
Я взагалі вітаю явище, коли люди вже не поспішають вірити на слово щодо подвигів наших сучасних розпіарених, а то й вигаданих панфіловців та матросових. А намагаються перевіряти інформацію.
І головне, шановний офіцере Олександр Волошин - ви ж знаєте правду. Але, пишучи цю характеристику для вступу до компартії, ви волієте впасти в очах ваших підлеглих а чи ваших побратимів, які зараз морщаться і кажуть:
- Ну, ясно, чому Волошин це написав. він же теж милиться до тієї ж партії. Але здивував командир, здивував. Неприємно здивував.
але все ж отримати преференції від вашої партії...
Некрасиво якось для офіцера. Та ще й бойового.
... карта приблизна. Плюс-мінус кілометр-два.
Як і діяльність Марусі на фронті.
Я припускаю, що вона щось могла робити, щось потрібне. Але, начитавшись отаких опусів, як виплеск Волошина - особисто я взагалі починаю сумніватись в якійсь її роботі на фронті.
Тому що одна маленька брехня тягне низку брехні великої.
То чи ж не забагато навколо нас уже брехні?
Тому перевіряйте, друзі. Не поспішайте нікому вірити на слово.
Зображення
https://www.facebook.com/diana.makarova ... 7965165543

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 14 лютого 2021, 14:20



Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 15 лютого 2021, 08:16

Фрося писав: Діана Макарова - справжній віськовий волонтер якого я дуже поважаю написала великий пост про Марусю Звіробій. Дуже рекомендую всім почитати:
https://facebook.com/diana.makarova.37/ ... 7965165543
Diana Makarova
16 ч. ·
ПРО ПРАВДУ Й ДИВІДЕНДИ та ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ПОЛІТИЧНУ ДОЦІЛЬНІСТЬ
Ітак, ітогі падвєдьом...
Вчора я написала пост про Марусю Звіробій, в якому:
СпойлерРозкрити
- нічого не сказала про її бойовий шлях, оскільки не знаю про нього
- нічого не сказала про Марусин полігон та Марусиних ведмедів, оскільки не маю інформації
- нічого не сказала про політичну позицію Марусі Звіробій
- а просто розібрала один з епізодів її діяльності, про який знаю точно. 2017-й рік, літо, Світлодарка. Саме цей епізод нам подають, як роботу на передовій, участь в боях тощо.
Нічого з цього не підтвердилось. Тобто, Маруся Звіробій у 2017-му році дійсно бувала в районі Світлодарки, але на тилових позиціях і жодного разу не беручи участь в бойових діях.

Пост вибухнув і на нас пішла навала агресивних коментаторів.
Прошу звернути увагу - усі коментарі прийшли від Олександра Нойнеця, за відмашкою. Саме Нойнець написав обурений пост, і саме його читачі й коментатори полізли акі зомбі до нас.
Нойнець - відомий антимайданівець та "російський націоналіст", як він сам себе називав. Див. скріни
До атак від Антимайдану та сепарської навали нам не звикати. Навіть коли вони зараз називають себе патріотами України.
Але дивно, що за відмашкою від Нойнеця до нас прийшов і, наприклад, Орест Каракевич, який точно стояв на Майдані. Якого й збирався вбивати Нойнець свого часу.
Так, Оресте, саме про тебе й про нас, майданівців, Нойнець свого часу писав "Голые и смешные. Убейте себя, спасите державу". І саме їм ти дав індульгенцію, "понять і простіть", див. скрін.
Скоро річниця Небесної сотні.
Сім років тому нас вбивали на Майдані. Вбивали такі як Нойнець. Слово теж може вбити, Оресте.
То це їм ти дав індульгенцію? Це їх ти пробачив, лиш згодились вони стати до одних з тобою лав Її Величності Політичної Доцільності?
Виходить, так, Оресте...
Але тут постає ще питання - чи дійсно тільки Антимайдан та сепаратисти поперли зі сторінки Нойнеця, чи просто люди, яким пофіг і Майдан, і наша війна. Люди, яких цікавить лише політична доцільність.
Ні те, ні друге, ані третє.
Бліц-аналіз сторінок затятих коментаторів показує, що більшість цих сторінок склепана нашвидкруч, навіть не заморочуючись достовірностю, відповідностю сторінки існуючій людині. Без френдів чи з мінімумом, без фото а чи замість фото якісь кошенята, без дописів на сторінці. Тобто - галерея ботів, як з підручника.
Живих воюючих чи воювавших людей там мінімум.
І особисто мене це радує.
Отже, за час добового палання напалму в коментах було доведено живими людьми:
- Маруся Звіробій дійсно служила в десантних військах. Це підтверджує один коментатор. Він же стверджує, що ͟с͟л͟у͟ж͟и͟л͟а͟ ͟в͟о͟н͟а͟ ͟в͟ ͟т͟и͟л͟у͟,͟ ͟н͟а͟ ͟П͟П͟Д͟ ͟(͟п͟у͟н͟к͟т͟ ͟п͟о͟с͟т͟і͟й͟н͟о͟ї͟ ͟д͟и͟с͟л͟о͟к͟а͟ц͟і͟ї͟)͟. Маруся читала там такмед. На передовій не була.
- Маруся Звіробій дійсно служила в НГУ. І навіть виходила з бригадою разом на Світлодарку. Але стояла в тилу, на передовій її ніхто не бачив. Отут смішно. ͟С͟х͟о͟ж͟е͟,͟ ͟л͟и͟ш͟е͟ ͟я͟ ͟п͟і͟д͟т͟в͟е͟р͟д͟ж͟у͟ю͟ ͟в͟и͟х͟і͟д͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟і͟ ͟н͟а͟ ͟б͟і͟л͟ь͟ш͟-͟м͟е͟н͟ш͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟у͟ (Світлодарськ), хоча й без зброї, а з мікрофоном при телекамері 🙂
- Маруся Звіробій дійсно була на полігоні свого імені, і навіть одна група вийшла з цього полігону (15 чоловік) і прибула на фронт. Це підтверджує Санта (Регеша), ͟а͟л͟е͟ ͟й͟ ͟в͟і͟н͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟в͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟с͟а͟м͟у ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟)͟
- кілька коментаторів підтверджують, що приїздили на той полігон і мали там якісь заняття ͟з͟а͟ ͟о͟п͟л͟а͟т͟у͟
Сьогодні до мене задзвонив один з Марусиних Ведмедів. Він у свою чергу стверджує, що з Марусиного полігону на фронт вийшло дві групи. Всього чоловік тридцять. За увесь час дії цього полігону. Підтверджує класне екіпірування груп. Також підтверджує оплатні тренування на полігоні для бажаючих.
͟Л͟ю͟д͟и͟н͟а͟,͟ ͟я͟к͟а͟ ͟п͟р͟е͟д͟с͟т͟а͟в͟и͟л͟а͟с͟ь͟ ͟о͟д͟н͟и͟м͟ ͟з͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟и͟н͟и͟х͟ ͟В͟е͟д͟м͟е͟д͟і͟в͟,͟ ͟п͟о͟в͟н͟і͟с͟т͟ю͟ ͟р͟о͟з͟д͟і͟л͟я͟є͟ ͟в͟и͟к͟л͟а͟д͟е͟н͟е͟ ͟м͟н͟о͟ю͟ ͟у͟ ͟п͟о͟с͟т͟і͟
Також до коментів прийшли коментатори зі суміжників того часу (Світлодарка, 2017) - Айдар. ͟В͟о͟н͟и͟ ͟с͟т͟в͟е͟р͟д͟ж͟у͟ю͟т͟ь͟,͟ ͟щ͟о͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟л͟и͟.͟ Чи ж варто казати, що представники 3018, які служили з Марусею в той час, ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟н͟а͟ ͟п͟е͟р͟е͟д͟о͟в͟і͟й͟ ͟н͟е͟ ͟б͟а͟ч͟и͟л͟и͟, або бачили, тільки з мікрофоном, як людину, що брала інтерв'ю. У Світлодарську. Або в Ротах. Дивіться по карті, це далеченько від фронта.
Зізнаюсь щиро. Коли я писала пост, то сподівалась, що хоч хтось прийде у коменти і таки підтвердить хоч якийсь бойових шлях Марусі Звіробій.
Чому я на це сподівалась? Та бо мені було страшно дивитись, як ліпиться на колінці гола брехня. От бачиш, все розумієш, а повірити не можеш. Тож дійсно хотілось помилитись.
Наразі я пишу цей пост і аналізую:
- 1200 коментарів
- 667 лайків
- 369 репостів
͟І͟ ͟Ж͟О͟Д͟Н͟О͟Г͟О͟ ͟П͟Р͟Я͟М͟О͟Г͟О͟ ͟П͟І͟Д͟Т͟В͟Е͟Р͟Д͟Ж͟Е͟Н͟Н͟Я͟ ͟Б͟О͟Й͟О͟В͟О͟Г͟О͟ ͟Ш͟Л͟Я͟Х͟У͟ ͟М͟А͟Р͟У͟С͟І͟ ͟З͟В͟І͟Р͟О͟Б͟І͟Й͟
А це вже страшно, люди.
Ладно, будемо зовсім щирими, свідчення про бойовий фронтовий шлях Марусі Звіробій, зі зброєю, на передовій, під час боїв, нам подають Оксана Корчинська, командир Волошин та...
... сама Маруся?
А от тут теж дивно. Бо сама Маруся Звіробій у своїх ранніх інтерв'ю - ͟Т͟Е͟Ж͟ ͟З͟І͟З͟Н͟А͟Є͟Т͟Ь͟С͟Я͟ ͟В͟ ͟Т͟О͟М͟У͟,͟ ͟Щ͟О͟ ͟Н͟Е͟ ͟С͟Л͟У͟Ж͟И͟Л͟А͟ ͟Н͟А͟ ͟П͟Е͟Р͟Е͟Д͟О͟В͟І͟Й͟
======== "Восени 2014-го добре натреновані «Марусині ведмеді» вперше поїхали в район АТО у селище Піски, що неподалік Донецька. Разом з бійцями збиралася на передову й їхня очільниця. Та не судилося... Наша героїня чекала дитину. На Схід поїхав її чоловік. Однак, і вона, як могла, підтримувала хлопців. Бігала з «пузиком» по полігону, збирала все необхідне воїнам, шукала інструкторів, допомагала в тилу правоохоронцям." ========
https://www.mil.gov.ua/.../marusini-vedmedi-obravshi.../...
Щоправда, зараз вже не зізнається. Клята політична доцільність вимушує коригувати бойову кар'єру.
🙂
Так що ж таке? Якщо навіть Маруся Звіробій стверджувала свого часу, що не була на передовій - звідки ця легенда про захисницю України, яка з автоматом, в окопах, в атаку, ура....... ?
А невідомо.
Схоже, що ця легенда комусь була терміново потрібною, тому її й склепали на колінці. Допомогла у створенні легенди й Оксана Корчинська. Але щоб зовсім було зрозуміло, наведу один мій діалог з пані Корчинською. Відбувся він кілька місяців тому.
Я ціную Оксану Корчинську за все, що вона свого часу зробила для фронта. До речі, для мене особисто вона зробила чимало. Коли рік тому питання мого здоров'я стало дуже гостро - Оксана Корчинська приєдналась до групи порятунку окремо взятої Діани Макарової. А там де приєднується Оксана Корчинська - іноді встають навіть мертві. 🙂
То ж в Оксани був день народження і я зателефонувала їй, щоб привітати.
- Діано, а що це ви пишете у своєму фейсбуці? - почала з крику Оксана.
- Тобто? - здивувалась я.
Я чомусь вважаю, що на своїй сторінці я маю право писати те, що вважаю за потрібне. Не звітуючись комусь, що я там пишу.
- Мені кладуть на стіл ваші пости. Там просто жах якийсь! - продовжила підвищувати голос Оксана.
Отут я сильно здивувалась. Схоже, у мене з'явився літредактор, а я про це й не знала. Тим більше я й подумати не могла, що мої пости "кладуть на стіл" комусь.
- Як ви смієте писати гидоту про Марусю Звіробій? - волала далі Оксана Корчинська.
Я спробувала пояснити Оксані, що смію писати на своїй сторінці що захочу. Особливо не питаючи ні в кого дозволу. Так я одного разу посміла круто виступити на захист Оксани Корчинської, і теж не питала в неї про те дозволу.
І тут Оксана Корчинська сказала одну фразу. Я запам'ятала її дослівно.
-͟ ͟Я͟к͟б͟и͟ ͟м͟и͟ ͟з͟н͟а͟л͟и͟,͟ ͟щ͟о͟ ͟в͟и͟ ͟н͟е͟ ͟л͟ю͟б͟и͟т͟е͟ ͟М͟а͟р͟у͟с͟ю͟ ͟З͟в͟і͟р͟о͟б͟і͟й͟,͟ ͟м͟и͟ ͟б͟ ͟в͟а͟с͟ ͟в͟і͟д͟ ͟с͟м͟е͟р͟т͟і͟ ͟н͟е͟ ͟р͟я͟т͟у͟в͟а͟л͟и͟!͟ - сказала Оксана Корчинська і кинула трубку.
Знаєте, мене шантажували в житті - але шантаж врятованим життям стався зі мною вперше. Мене дійсно врятували тоді від смерті, але я навіть подумати не могла, що хтось може за це вимагати дивідендів певного характеру.
Тому, коли я слухаю оповідки Корчинської про бойовий шлях Марусі - я не поспішаю одразу вірити. Там, де мова йде про " ми вас врятуємо, а ви нам за це зробіть послугу" - сприймати все на віру треба обережно.
Ну, давайте вже підводити риску.
За примарний бойовий шлях Марусі Звіробій в нас виступили:
- антимайдан Нойнеця
- боти, які прийшли теж звідти
- Оксана Корчинська, яка, виявляється, рятувала Діану Макарову лише для того, щоб я любила Марусю, сплачуючи дивіденди 🙂
- командир Волошин, над постом якого зараз сумно регочуть колишні підлеглі (дивіденди?)
- і кілька коментаторів, які підтвердили ті деталі з Марусиного шляху, які ми й самі знали - тилова служба, організація тренувань, відсутність інструкторського досвіду, але підтверджена адміністративна діяльність Марусі, відсутність прозорого звітування за отримані для полігона кошти (під питанням, можливо, десь це звітування й є), вихід на фронт двох груп Ведмедів
Мені далі нічого сказати. Особистість Марусі Звіробій мене наразі вже не цікавить.
Але цікавить мене Її Величність Політична Доцільність.
Що ж вона за зараза така, ця політична доцільність, якщо заради неї можна переступити:
- через Майдан
- через загиблих - дійсних воювавших і загиблих на фронті!
Що ж вона за проституція така, ця Політична Доцільність, яка дозволяє заплющити очі:
- на крокування ногами по головах загиблих наших
- на об'єднання з неприкритими ворогами
- на тикання людину у врятоване життя "ага, ми вас врятували, а ви не платите по счетам!"
- і на брехню
Оце найголовніше, чому, на жаль, навчили нас сім років нашої війни - заплющувати очі на неприкриту брехню...
Не заплющуйте очей.
Не треба.
Брехня все одно вилізе.
Як вилізе і правда...
... сьогодні до мене телефонують. В тому числі і воювавші, інваліди війни. Ми говоримо про правду фронта. Вони говорять затинаючись. Довго підбирають слова. Це результат контузій - розумію я.
Я починаю хвилюватись і теж починаю затинатись.
- Теж контузія... - розуміють вони.
Сьогодні хтось із ботів Нойнеця у коментах посміявся над фронтовими контузіями. Йому здався таким смішним жарт - вас що, мовляв, контузило? Бугага...
Знаєте, хто був на фронті... Реально був...
Той не сміється над контузіями.
"Голие и смешные, убейте себя, спасите державу!" - лунає над всим цим голос Нойнеця. Його читачі і боти сміються над контузіями. І це теж правда...
... сьогодні на фронті знову втрати.
Йдуть річниці боїв 15-го в Дебальцево.
Річниці боїв лютого 17-го в Авдіївці.
Скоро річниця Небесної Сотні Майдану.
Оце правда, яку й доводити не треба.
Так боляче, коли ЦЮ голу правду топчуть брудними чоботами апологети Її Величності Політичної Доцільності...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 16 лютого 2021, 19:35

Київ Столиця Країни Мрій
21 ч. ·
‼Вся правда о Марусе Зверобий.
Скандальная правда о ней...
Victor Aristov -

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 05 березня 2021, 07:42

Зображення
Людмила Высоцкая сейчас с Дмитрием Владимировичем и
ещё 7
.
3 марта, 13:47 ·
7 !!!! РОКІВ НІДЕ НЕ ПРАЦЮВАЛО....
Лише одне питання...
ЗВІДКИ НАЛ ❓❓❓❓❓
Я не заздрю,просто цікаво 😁😁😁

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 16 березня 2021, 20:42

Євгеній Прокопишин
8 ч. ·
Марусі Звіробій (ЄС) обіср@лась на 87-му окрузі (Івано-Франківська область) та зняла свою кандидатуру з довиборів до ВР. Причиною стала свіжа соціологія (скрін в коментарях). Маруся, суши сухарі краще, політика це не твоє!
P.S. Цікаво, а чому люди Порошенко прибрали на YouTube під цим відео-зверненням лайки та дизлайки? 😁
Sergey Naumovich
17 мин. ·
Очень правильное решение снять кандидатуру Біленькой™ на довыборах в Ивано-Франковске, ведь уже было понятно, что матершинница Маруся не способна вернуть праздник былых побед для Петра Алексеевича, а жители ИФ не оценили многоэтажность русского мата кандидатки. Звіробій способна лишь олицетворить «мову» в порошенковском «армовире», но выиграть выборы подобные политические фрики пока что не смогут.
Вообще очень сомнительные перспективы политиков, которые сначала примеряли на себе форму Красной армии, убеждали в необходимости примирения с теми, кто ходил на референдумы о присоединении к РФ, а через некоторое короткое время — форму УПА и радикальный национализм. Или наоборот, как Кива.
Что касается Шевченко, то главный вопрос: простят ли жители ИФ и области этому кандидату пренебрежение всеми возможными анти эпидемиологическими мерами на горнолыжном курорте Буковель, из-за чего фактически и началась вспышка ковида в области. Все мои знакомые, которые за последние два с половиной месяца посещали Буковель, привезли в Киев (Одессу, Харьков) коронавируса. Это новый штамм, похоже. Кроме тех, кто переболел в декабре-январе. Представьте. Вот прям все! Это, конечно, частный случай, наверное, но недалеко от реального положения дел.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 25 березня 2021, 20:17


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 02 квітня 2021, 21:06


Відповісти