Маруськин цирк..

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Віра » 18 лютого 2020, 18:16

DSMechanic писав:
M_M писав: Зе таки дійсно слабкий. А от друга частина чомусь мені дуже не подобається.
Висновок - спостерігати як Петя гуляє на волі (під ручку з Марусею), а московські війна віджимають території і мовчати?
вибачайте, я поправила, ви пропустили очевидне

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 18 лютого 2020, 18:34

Віра писав: а потім з'явився р'яно підтримувати порохоботських виродків
Не називай волонтерку та добробатівку виродком - не маєш жодного права!
До баригі та його порохоботів в мене завжди було однакове ставлення - зневага!
А що до бидлячества зе на прифронтовій зоні, то у фронтовиків спеціфічне ставлення до чотириразового уклоніста від арміі в мирний час, який лізе повчати, як треба помирати на нульовці наших захісників, аби не дратувати хуйла! Сьогодняшня відповідь сепарів на вивіз зброї у роковини Дебальцево нічому твого зе не навчила? Та ти ж розумна дівчина, невже не бачиш, що зе веде не до миру, а до здачі України на милість хуйла - най подивиться історію чим ті всі намагання поцілувати імперців у дупу кінчалися у всі попередні роки за усіх кацапських ампіраторів! А поки - хуйло втричі збільшив свої війська на кордонах України і не прикордонниками, а спецпризначенцямі, мобільними підрозділами десантури, важкою артою та танками. Жодних строковиків - тільки контрактникі.
Подумай - НАХРЄНА?!
Ти зачарована боягузом президентом, а мене страшить боягуз-невіглас Головнокомандувач ЗСУ!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Віра » 18 лютого 2020, 18:40

я маю право на свободу слова - писати те, що думаю

Ноекс, а коли це ми з вами були на "ти"? Бо ви не Ноекс, почерк не його.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 18 лютого 2020, 18:47

Віра писав: ну а "війнонька" - то взагалі по Фрейду - з такою любов'ю, я ще не чула, щоб хтось називав криваве вбивство
Не по своїй волі, не по своїй. У мирному житті вона була успішною дизайнеркою, а 6 років війни даються взнаки будь-кому. І я не у захваті від її лексики, але по суті повністю її підтримую, читайТЕ пост вище.
Віра писав: Ноекс, а коли це ми з вами були на "ти"? Бо ви не Ноекс, почерк не його
Здається у прошлому житті були на ти, та не шкодить - вибачьте Віра, більше цього не буде.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Віра » 18 лютого 2020, 18:49

Noex писав:
Віра писав:
Noex писав: Здається у прошлому житті були на ти, та не шкодить - вибачьте Віра, більше цього не буде
...і помилок Ноекс не робив

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 18 лютого 2020, 18:57

Віра писав: ...і помилок Ноекс не робив
Робив... на жаль... :lol:
А сьогоднішні від хвилювання та дійсно давно не писав і по життю завжди був та і є російськомовним... Буду виправлятися, як вже не пізно :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 19:00

Віра писав: я маю право на свободу слова - писати те, що думаю
То чого раптом накинулись на тих у кого інша думка? Ви у нас реєстрова, вам можна?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Віра » 18 лютого 2020, 19:08

DSMechanic писав:
Віра писав: я маю право на свободу слова - писати те, що думаю
То чого раптом накинулись на тих у кого інша думка? Ви у нас реєстрова, вам можна?
то з вами не можна дискутувати? де я на вас накидалась?
на Сінтеза так, було трохи, але ми з ним колись були навіть друзями по форуму...

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 19:12

Віра писав: то з вами не можна дискутувати? де я на вас накидалась?
на Сінтеза так, було трохи, але ми з ним колись були навіть друзями по форуму...
У людей, при спостереженні за діями Зеленського формується думка, яку вони висказують, а ви пропонуєте за таке саджати, бо воно коробить ваш чутливих слух. Це ж не тільки Маруся так каже.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3310
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Віра » 18 лютого 2020, 19:17

DSMechanic писав:
Віра писав: то з вами не можна дискутувати? де я на вас накидалась?
на Сінтеза так, було трохи, але ми з ним колись були навіть друзями по форуму...
У людей, при спостереженні за діями Зеленського формується думка, яку вони висказують, а ви пропонуєте за таке саджати, бо воно коробить ваш чутливих слух. Це ж не тільки Маруся так каже.
блін, що з людьми сталося? чи то з моєю пам'яттю щось сталося, чи ви зговорилися мені приписувати те, що я не писала?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 19:26

Віра писав: блін, що з людьми сталося? чи то з моєю пам'яттю щось сталося, чи ви зговорилися мені приписувати те, що я не писала?
Ми в темі, де обговорюється що за агресію в бік Зеленського людину треба посадити.
Якщо ви це не підтримуєте - то тоді вибачаюсь. Висказуватись вона має право, як на мене занадто агресивно, але вона ближче до подій. Але це не повод для арешту і ув'язнення.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 18 лютого 2020, 20:00

DSMechanic писав: Це ж не тільки Маруся так каже.
А хто ще обіцяв смерть Зе?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Vollmer » 18 лютого 2020, 20:02

M_M писав:
DSMechanic писав: Це ж не тільки Маруся так каже.
А хто ще обіцяв смерть Зе?

Біологія.
Ще до його народження.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 20:05

M_M писав:
DSMechanic писав: Це ж не тільки Маруся так каже.
А хто ще обіцяв смерть Зе?
Політологи, через одного, тільки не матом.
Що, жодного разу не чули - він пообіцяв всим протирічні речі, а такі люди не прощають. Чи - боїнг в ірані збили як попередження. Чи він живим з президентства не вибереться ( добавляють окремо -ой, політично).
Це фактично те саме, тільки люди освіченні і культурні, довгі роки написання текстів.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 18 лютого 2020, 20:14

DSMechanic писав: Політологи, через одного,
Про політичну смерть читав. Про фізичну - ні. Наведете приклад?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 20:23

M_M писав: Про політичну смерть читав. Про фізичну - ні. Наведете приклад?
Я привів - всі хто пише що бубочка пообіцяв протилечні речі світовим структурам. Якщо нема у вас фантазії, то нема. Вашої вистачає тільки на Марусене - кинуть, хтось. А фрази - "закордоних замовників Зеля боїться більше ніж власний народ" вас обходять - то нехай обходять. Звісно тут статтю важко пришити, але і Марусі поки не змогли пришити статтю.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 18 лютого 2020, 20:30

Взагалі-то я прихильник прецедентного права.
З фантазією в мене ніколи проблем не було.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 18 лютого 2020, 20:34

Юрій Павленко. Цивільна особа. Осуджений за порваний портрет президента. Де гвалт у пресі?

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 18 лютого 2020, 20:41

Писали багато, якщо ви не бачили - то не бачили.
"Вирок Вінницького міського суду від 1 квітня 2016 року стосовно Павленка Юрія Євгенійовича скасувати. У кримінальному провадженні стосовно Павленка Юрія Євгенійовича призначити нове засідання у Вінницькому міському суді. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою стосовно Павленка скасувати", - заявив головуючий суддя.

Після цього активіста Павленка, відомо під прізвиськом "Хорт", звільнили з-під варти у залі Апеляційного суду.

Павленко 6 грудня 2014 року брав участь у штурмі Вінницької ОДА активістами. Він став відомий через те, що після штурму порвав плакат Петра Порошенка.
Павленка, який був керівником громадської організації "Народний трибунал", того дня було затримано правоохоронцями на Вінницькому вокзалі за звинуваченням за статтею "хуліганство". Пізніше стаття була перекваліфікована на "участь в масових заворушенннях". Звинувачення у псуванні державної символіки йому не пред’являлося.
https://antikor.com.ua/articles/139904- ... poroshenka
І ще раз - президент зараз Зеленський і він покриває Порошенко.
І війська зараз відводить Зеленський, і землю продає Зеленський і університе виставити у концесію (вчора Милованов сказав) хоче теж Зеленський.
і ще раз, на завершення - Пороха покриває Зеленський, тому і питання повинні бути до нього.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 18 лютого 2020, 20:55

DSMechanic писав: Писали багато
Є різниця між "писали багато", та "створили істеричний гвалт", як це зараз відбувається.
DSMechanic писав: і ще раз, на завершення - Пороха покриває Зеленський, тому і питання повинні бути до нього.
Не певен, який з цього може бути зиск? І яка логіка такої версії за умови шаленої антиЗе активності свиноферми? В мене дві версії. Зе зовсім не контролює суди. Чи дуже ретельно готується до процесів, пам'ятаючи про Луценкові пустишки, яких йому не пробачать.

Відповісти