Маруськин цирк..

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 12:37

M_M писав: вас вб'ють"
То судити тре того хто вб'є! Ні?
Чи вб'є один, а осудити тре Марусю, бо вона попередила?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 13:00

Noex писав: Чи вб'є один, а осудити тре Марусю, бо вона попередила?
Ще раз, не попередила, а шантажувала. У зрозумілий всім спосіб. У випадку неслухняності щодо "порад" - не вона вб'є, а побратими, чи найманий вбивця, чи просто випадково станеться фатальна пригода - це важливо?
P.S. Нема у обговорюваному конфлікті білих та пухнастих. У кожного свої інтереси.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 13:08

Мова не про білих та пухнастих, а про Закон - підсудна у погрозі вбивства чи ні. Хотєлки прокурорів чи Закон.
тебе хтось підірве там (десь) - це що завгодно: вангування, попередження, але не шантаж.
Шантаж (фр. chantage) — угроза компрометирующих или клеветнических разоблачений с целью вымогательства чужого имущества или разного рода уступок.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 17 лютого 2020, 13:13

M_M писав: Ще раз, не попередила, а шантажувала
Угрожала.Статья есть.
Статья 129. Угроза убийством

1. Угроза убийством, если имелись реальные основания опасаться осуществления этой угрозы, -

наказывается арестом на срок до шести месяцев или ограничением свободы на срок до двух лет.
https://juristoff.com/resyrsi/kz/ugolov ... -ubijstvom

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 13:26

Noex писав: Шантаж (фр. chantage)
Згоден, не шантаж (ключова різниця - у методі здобування бажаного). Погроза вбивством.
У дитсадку малюки теж вбивством одне одному погрожують. Де межі поміж грою, алегорією та реальною погрозою?
Мотив, можливість та бажання довести не дуже складно у даному випадку. З обох сторін. Поведінка на рівні дитсадка, але задіяна купа народу. Заради картинок у ЗМІ.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 13:29

Фрося писав: Угрожала.Статья есть.
Знову за рибу гроші. А почитати вище релігія не дозволяє?
Спеціально зза особистої поваги повторюю:
Є об'єктивні та суб'єктивні сторони злочину, визначені коментарем до Статті 129 КК, а саме:
- З об'єктивної сторони злочин характеризується діями, які полягають у залякуванні особи тим, що винний позбавить її життя.
Зазначьте - винний, тобто сама Маруся особисто, вб'є зе. Та це ж маячня, вона особисто не доставала гранату і не погрожувала особисто його вбити! А це умова, бо судять не абстрактну людину (хтось може кинути гранату), а конкретну людину Марусю Звіробій. Тому суддя і не арештувала її, тому і прокурори не можуть сказати в чому конкретно злочин Марусі.
Це тільки дипломовані юристи не розуміють.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Фрося » 17 лютого 2020, 13:37

хуYОвий волонтер🇺🇦
@ex_kharkiv
Як Маруся Звіробій волонтеркою торгувала.
Читати та репост!
Зображення
Зображення

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 17 лютого 2020, 13:43

От цікаво, як травля самої Звіробій може допомогти її осудити?
Судіть її за торгівлю волонтерскою допомогою - чи як?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 14:06

DSMechanic писав: Судіть її за торгівлю волонтерскою допомогою - чи як?
І це виключно за постами одного дописувача - хуYОвий волонтер, якому щось там показав один митник про якусь там волонтерку, але звинувачує він безапеляційно Марусю і це не перший раз, а Фрося раз за разом тягає сюди цього пошановувача Марусі, мабуть щось особисте. Хто він, що він - невідомо, бо ховається за ніком, але ллє бруд не гірше за самих упоротих порохоботів.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 14:20

Noex писав: визначені коментарем
Як гадаєте, який статус має коментар до закону?
DSMechanic писав: травля
Цікавий ярлик.
Якщо хтось подобається, то негатив - це травля.
А якщо ні - це свобода слова. ні?

Реалії такі, що певна частина волонтерів, з тих, що реально віддавали життя волонтерству, останнім часом намагаються якось компенсувати втрачені роки. Тому й народжуються різноманітні "схеми". Бо бачать численні приклади зненацька збагатілих волонтерів поруч себе. Спокуса дуже велика. А держава волонтерами майже не опікується. Тобто натякає "допоможи собі сам".

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 17 лютого 2020, 14:22

Noex писав: І це виключно за постами одного дописувача - хуYОвий волонтер, якому щось там показав один митник про якусь там волонтерку, але звинувачує він безапеляційно Марусю і це не перший раз, а Фрося раз за разом тягає сюди цього пошановувача Марусі, мабуть щось особисте. Хто він, що він - невідомо, бо ховається за ніком, але ллє бруд не гірше за самих упоротих порохоботів.
Одні бото-ферми, одна школа.
По факту її діяльність прямого відношення не має до теми. З такої їх логіки що - комусь хто є заслуженим волонтером, навіть в їх очах, можна розмахувати гранатою з криком подайте мені його сюда я його підірву? Не можна і це очевидно. Тоді причому її діяльність?
В принципі це мало якусь би логіку, якби замість притягнення до суду і цього цирку з арештами і свідченням Зеленського що він перелякався запустили б з цього бота - типу на Зелю гавкають тільки "ряжені". Тоді б шводко б звели до срачу і на цьому все.
Але ж вони упустили цей момент. Вони реально потягли до суду, розказувати байки вже пізно.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 17 лютого 2020, 14:23

M_M писав: Якщо хтось подобається, то негатив - це травля.
А якщо ні - це свобода слова. ні?
То де свобода слова по відношенню до Марусі? Одностороння?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 14:24

Маруся ЗВІРОБІЙ.

АГОНЬ АГОНЬ!!!! ЗЄЛЄНЬ, ВИ Ж ВКУРСІ ЩО Я НЕ ВОЛОНТЕР, ПРАВДА? ;)
БУДУ РОЗНОСИТЬ В ХЛАМ! З БУДЬ ЯКОГО БОКУ ГРАТ!
Генпрокурор Рябошапка заявив, щось типу, я не маю права малювати картинки в своїх фантазіях про те, що могло би трапиться з Зеленським на фронті, бо мене, бач, читає багато людей (ну предположим тисяч сто) можуть заморочиться і втілить. І тому мене треба закрити десь. Тобто, коли Голобородько з аудиторією в кілька мільйонів, розстріляв верховну раду, то він нікого ні до чого не надоумив??? А цілком випадково Савченко з цілим арсеналом боєкомплектів, з записами конкретного плану дій вибуху у верховній раді і плануванням знищення 400 000 українців, зі співпрацею з Захарченком і це все на запису, вважається дамою з недостатньою базою доказів???
Виявляється, для ув'язнення достатньо обматюкать бубочку за розведення військ в Золотому, де, як ми і попереджували, тепер не тихо, а почалися серйозні бої! Тихо там було до розведення! Четверо поранених за минулий рік, а з моменту вашого розведення троє 200х і двадцятеро 300х і бойовики ЗАКРІПИЛИСЯ НА НАШИХ ПОЗИЦІЯХ, А НЕ ВІДІЙШЛИ!!!! Це ваш штаб ООС вам озвучив!!! Ах ви ж йоб*ні під*р*си!!!! Ви нездатні воювати з серйозним суперником, сцикопіхота! Ви здатні лише обсираться з переляку і ховатися за спецслужбами, пресуючи тих, хто вам в очі на пальцях розкладе, чому саме ви є СЦИКОПІХОТА!

Я ВОЮЮ З РОСІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ НА МОЇЙ ЗЕМЛІ!
з 2014го року!!! ЦЕ ВОРОГ МОГО КАЛІБРУ! А ВИ, ЗЕЛЕНЕ БОЛОТО МІШАЄТЕСЬ В МЕНЕ ПІД НОГАМИ!

2014-2015 Командир 11 добровольчого батальйону ДУК ПС
2016-2017 199й навчальний центр десантно-штурмових військ
2017й бригада швидкого реагування НГУ
2018-2019 Окремий батальйон розвідки десантно-штурмових військ
Учасник бойових дій російсько-української війни
Контрактник, Маруся Звіробій.

Маю честі побільше як у ваших обісраних з переляку перед дрібною шелупонью офіцерів!

І ви ж с¥ки знаєте, що я не волонтер, правда?)) Від оцього послужного списку у вас під#ри і пригорає!
Чекаю вашого потерпілого чєтирєжди уклоніста в понеділок в суді, уйобки!
Якщо він не вибачиться Я БУДУ ЙОМУ ВИРОКОМ!
******
Вони бояться, бо знають, що я не волонтер!!! Волонтер у нас Софія, а я вам с¥кам, дам просраться! Слава Україні! Війнонька то наша вічна доля! Складеш зброю, станеш рабом!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 14:56

DSMechanic писав: То де свобода слова по відношенню до Марусі? Одностороння?
Дещо тут:
https://youcontrol.com.ua/catalog/compa ... /39370725/

А ось це з її ФБ сторінки:
Зображення
Є й значно емоційніші варіації, з великою кількістю непечатної лексики, стоїть горою за пороха.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 15:01

В новому телевізійному шоу
«Налякай коміка» перемогу здобула
Маруся Звіробій.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення Noex » 17 лютого 2020, 15:07

M_M писав: стоїть горою за пороха.
Її право. Може колись прозріє..., але знана не цим :lol:

А от за це достойна поваги:


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 17 лютого 2020, 15:14

M_M писав: Є й значно емоційніші варіації, з великою кількістю непечатної лексики,
Значить свобода слова типу є? А арешт виключно за погрози, причому прямою погрози фактично і нема?
А нарахунок емоцій - люди на фронті, їм кажуть відійдіть і на їх місця заходять сепари. Він каже - спільне патрулювання, а в цей час на кордоні розгортають дві московитські армії, і ще одну рядом з сябрами.
Так що - нормально вона сказала, хтось та повинен і так розказувати, раз люди навіть найсвіжішу історію не читають. Не те що 100 років назад було.
От вилетить він в черговий Оман, а про це будемо знати не ми, а кацапи, і вони нанесуть удар? Скільки він буде повертатить, і чи буде? Хто дома за старшого? Гончарук-Арахамія, чи Сивоха (а він в РНБО), чиї накази треба буде викнувати?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 15:19

Noex писав: але знана не цим
Україна - не перша, і не остання держава, де на різноманітних постачаннях до арміі та біженців зненацька з'являлись мільонери. Волонтери - не виключення. Ні до чого не закликаю. Просто згадайте цю гілку через якийсь час.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення M_M » 17 лютого 2020, 15:26

DSMechanic писав: А арешт виключно за погрози
Тобто погрози все ж таки були. А нічого, що таке спілкування взагалі неможливе за уставом?
Ми бачимо сценарій, що розігрує порох та його братія. Велетенська лінза, сфокусована на тому, що Зе - слабкий президент. Верніть пороха негайно!
Зе таки дійсно слабкий. А от друга частина чомусь мені дуже не подобається.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Маруськин цирк..

Повідомлення DSMechanic » 17 лютого 2020, 15:26

M_M писав: Україна - не перша, і не остання держава, де на різноманітних постачаннях до арміі та біженців зненацька з'являлись мільонери. Волонтери - не виключення. Ні до чого не закликаю. Просто згадайте цю гілку через якийсь час.
Не треба пересмикувати - конкретно тут обговорюється бредовий закид на "погрозу вбивством". Якщо проблема в Марусі, що там не чисто - відкривайте окрему гілку, подавайте до суду по цьому факту. Чи погрожувати можна виключно реєстровим, правильним. Якщо не правильний - мовчи? До чого взагалі її статус?
Є конкретні дії Зеленського - відвід військ. Причому як тоді попередили, так і сталося - на позиції зайшли орки. І обстріли не припинились. Але розведення продовжується? Обговорюються інші ділянки де будемо відступати.
Де в цій дискусії ким є Маруся? Це зелені зводять саме до її особистості, хоча питання в діях Зеленського.

Відповісти