Новий рік, потрібні зміни (?)

Відповісти
Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Віра » 30 грудня 2019, 13:24

Друзі, чи не вважаєте ви, що треба змінити модера (рів)?

Чому у мене виникла така думка? Вважаю, що модератор, для того щоб бути суддею на форумі, повинен сам бути прикладом для форумчан та поважати їх.
Один із модераторів, а саме Волмер, перетворився в порохобота найгіршого гатунку. Замість того, щоб критикувати президента за його слова чи дії, він прийнявся ображати, принижувати його. Чим ображає і принижує тих, хто обирав президента. Вважаю, що такій людині треба залишити кнопку модератора.

Упереджуючи питання.

На фупі усі колишні порохоботи тепер не вихваляють, не підтримують мародера, вони ганьблять його противника - зе. Волмер їх брат-близнюк. Тому я вважаю його консервою-пророхоботом.

Друге: на форумі, де тобі таким чином плює у вічі не просто юзер, а модератор, мені робити нічого.

Пишіть свої бачення та пропозиції, і якщо хтось мене підтримає, піднімемо це питання в новому році.
А поки прощавайте.
Востаннє редагувалось 30 грудня 2019, 16:31 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Прикріпив.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Mack Mack » 30 грудня 2019, 13:39

По-перше - він форумчанин і має право висловлювати свої думки з будь якого приводу.
По-друге - яким прикладом повинен бути модер? Для кого? Для чого? :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення DSMechanic » 30 грудня 2019, 14:00

Самі порохоботи у нас - це зелені, бо Зеля продовжує все що почав Мародер, тільки швидше і тупіше.
Але людям соромно так швидко зізнатись, ось і навішують ярлики на інших.
І як терпіти сталіністів - це норм, а критиків шмулі ( термін батька Зелі) зразу до ногтю?
Тут наче зовсім ідіотів нема, і повинні розуміти що такими темпами ( а втрата під сотню ярдів доходу бюджету це таки темп) весь наступний рік буде у виступах людей - від політичних до сугубо шкурних- відсутність навіть копійки грошей. Ви всих у порохоботи запишите?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13704
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення M_M » 30 грудня 2019, 14:27

Модер (и) що, банять за негатив щодо свина? Шарія зносять у шосту - так вважаю, що це правильно. Якщо буде форум однодумців - він помре. Бо це є "тіхо сам с собою". ;)

Зе не люблять? Так його багать хто не любить. От я, наприклад, теж не в захваті. Хоча декому очі муляє отой номер з роялем. Не всі в стані боротися з емоціями. Такава селява :) Що б Зе не зробив, все одно вони будуть своїми емоціями прикрашати будь яке згадування людини, що їм не подобається. Добре робить, чи погано - він назавжди в них залишиться роялечленцем, кловуном, шісткою Бєні та таке інше. Тому у спілкуванні з такими можна узяти за правило - ігнорувати епітети. І тоді часто виявляється, що крім цього нічого й нема. Тобто й відповідати нема на що... А якщо не реагувати - емоції не знаходять відгуку. Як наслідок вони підшукують ще більш принизливі епітети. Не помічаючи, що таким чином принижують у першу чергу саме себе. Такий спосіб спілкування має одну суттєву проблему, а саме - відволікання від суті.
От просто подивіться, що коїться в усіляких форумах... Наприклад, звільнення полонених. Від "падло таке - не всіх звільнив" до "падло таке - нащо випустив злочинців". Нічого очі не муляє? Самі полонені поза увагою, просувається теза "падло президент", у взаємовиключних напрямках оцінки. Тобто позитиву місця нема. Взагалі.
А от спробуйте просто натякнути, що побачили дещо позитивне... Так відразу ж на персоналії перейдуть, бо ви ж роялечленця підтримуєте. І всі вони завжди знали, що ви тільки прикидались нормальним.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Mack Mack » 30 грудня 2019, 16:13

M_M писав: Добре робить, чи погано - він назавжди в них залишиться роялечленцем, кловуном, шісткою Бєні та таке інше.
А що доброго зробив Зе? :shock:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 16:25

Віра писав: Друзі, чи не вважаєте ви, що треба змінити модера (рів)?

Чому у мене виникла така думка? Вважаю, що модератор, для того щоб бути суддею на форумі, повинен сам бути прикладом для форумчан та поважати їх.
Один із модераторів, а саме Волмер, перетворився в порохобота найгіршого гатунку. Замість того, щоб критикувати президента за його слова чи дії, він прийнявся ображати, принижувати його. Чим ображає і принижує тих, хто обирав президента. Вважаю, що такій людині треба залишити кнопку модератора.

Упереджуючи питання.

На фупі усі колишні порохоботи тепер не вихваляють, не підтримують мародера, вони ганьблять його противника - зе. Волмер їх брат-близнюк. Тому я вважаю його консервою-пророхоботом.

Друге: на форумі, де тобі таким чином плює у вічі не просто юзер, а модератор, мені робити нічого.

Пишіть свої бачення та пропозиції, і якщо хтось мене підтримає, піднімемо це питання в новому році.
А поки прощавайте.
Нема проблем. Після свят я оголошую вотум довіри, черговий. Але якщо Ви, Віро, беретеся модерувати, то можна обійтися й без нього, одразу вибори.

Тепер по суті претензій. Ви, часом, форумом не помилилися? Тут не хвуп. Я не знаю, чи Волмер там буває, але я не був ніколи. І мені пофігу, як там хто себе поводить. Тим не менше, оскільки Ви звинувачуєте модератора, хоча й не мене, у порохоботстві, то я все ж таки прошу обгрунтування без з'їздів на хвуп, або ж вибачення, бо звинувачення у порохоботстві особисто я вважаю спробою принизити опонента. У чому конкретно виражене "порохоботство" Волиера?

За Вашою методою, я теж порохобот, тому що вважаю Зєлю самозакоханим зарозумілим чмошником. Хоча про це я писав ще на квадратному форумі, коли фраза "президент Зеленський" нікому й наснитися не могла. Тому що тема тоді стосувалася саме моральності квартальських "шуточок". То я теж порохобот? :) Ну буває, чьо.

Ще раз. За конпку я не тримаюся й ніколи не претендував на досконалість, Боже збав. Я ще гірше, аніж Ви можете уявити. Ще я гомофоб, антисеміт, сталініст, нетолерантний і так далі. Сам у шоці. Скатіна бізсовісна. Якщо взявся за кнопку - то звичайно ж із своїх корисливих інтересів, щоб нормальним (з моєї точки зору) дописувачам не заважали спілкуватися всякі придурки. Політичною ж цензурою намагаюся не займатися, окрім випадків, коли сюди намагаюцця протягнути брехливе лайно типу Щарія.
Так що вирішуйте, якщо є кращі варіанти - запросто.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення DSMechanic » 30 грудня 2019, 16:26

Mack Mack писав:
M_M писав: Добре робить, чи погано - він назавжди в них залишиться роялечленцем, кловуном, шісткою Бєні та таке інше.
А що доброго зробив Зе? :shock:
як що? А рокіровочка з порохом і виведення його з під- удару? А мінус сто ярдів в бюджеті- хтось же їх не заплатив?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 16:30

До речі, якби презом стала Юлька, я точно так же вишукував би у її діяльності недоліки й критикував. Розумний керівник радіє критиці.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 17:40

Тему прикріпив.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Babasha » 30 грудня 2019, 17:46

Форум ожидаемо превратился в лавочку-брехаловочку пид-СРАКУ-ВАТЫХ вахтеров... пара из которых с повязочкой «мудератор» и пара таких же спецов с «альтернативной точкой зрения»... расстрелять всех два раза, чем дальше тем сильнее желание потереть все сообщения и темы((( как на квадратном :negative:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Pestilence » 30 грудня 2019, 19:21

У нас есть вотумы чтобы решать такие вопросы.
Что касается меня, то я не за Зе, но не понимаю например почему освободить заложников на условиях кацапов это плохо? Заложникам-то лучше стало что их освободили или нет?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 19:21

Бабаша, я аж просльозився. Як же нам тебе врятувати й повернути в лоно церкви тьху ти форуму?
Як я цю ніч спатиму, ващє? :girl_cray:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 19:28

Pestilence писав: У нас есть вотумы чтобы решать такие вопросы.
Что касается меня, то я не за Зе, но не понимаю например почему освободить заложников на условиях кацапов это плохо? Заложникам-то лучше стало что их освободили или нет?
Це окреме питання, і воно розглядаєцця на форумі. Кожен має свою точку зору, якось її обгрунтовує, і нмд це нормально. Тут же Віра заявляє, що негативний відгук про Зєлю (який не пише на форумі) є приниженням для неї особисто, як його, Зєлі, виборця. І пропонує (як я розумію) поставити інших модерів, котрі б Зєлю любили й схвалювали все, що він робить.
Правда, тоді це буде принижувати тих, хто за Зєлю не голосував... Карочє, все по новій.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Babasha » 30 грудня 2019, 19:49

Sintez писав: Бабаша, я аж просльозився. Як же нам тебе врятувати й повернути в лоно церкви тьху ти форуму?
Як я цю ніч спатиму, ващє? :girl_cray:
Вот в этом и все твое похабное нутро и лезет... тебе АБСОЛЮТНО пофиг судьба, контент и популярность форума... абы от кнопки не отогнали ;) старый, мелочный, визглявый вахтёришко :fuck:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Babasha » 30 грудня 2019, 19:51

Sintez писав:
Pestilence писав: У нас есть вотумы чтобы решать такие вопросы.
Что касается меня, то я не за Зе, но не понимаю например почему освободить заложников на условиях кацапов это плохо? Заложникам-то лучше стало что их освободили или нет?
Це окреме питання, і воно розглядаєцця на форумі. Кожен має свою точку зору, якось її обгрунтовує, і нмд це нормально. Тут же Віра заявляє, що негативний відгук про Зєлю (який не пише на форумі) є приниженням для неї особисто, як його, Зєлі, виборця. І пропонує (як я розумію) поставити інших модерів, котрі б Зєлю любили й схвалювали все, що він робить.
Правда, тоді це буде принижувати тих, хто за Зєлю не голосував... Карочє, все по новій.
Если Вiра взялась за тебя... лучше сам снимай полномочия... або «тобі пізда» - вірка с танькой и прочими фаумамі тебе в момент качественный импичмент устроют вместе с очкариком! :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 19:56

Babasha писав:
Sintez писав: Це окреме питання, і воно розглядаєцця на форумі. Кожен має свою точку зору, якось її обгрунтовує, і нмд це нормально. Тут же Віра заявляє, що негативний відгук про Зєлю (який не пише на форумі) є приниженням для неї особисто, як його, Зєлі, виборця. І пропонує (як я розумію) поставити інших модерів, котрі б Зєлю любили й схвалювали все, що він робить.
Правда, тоді це буде принижувати тих, хто за Зєлю не голосував... Карочє, все по новій.
Если Вiра взялась за тебя... лучше сам снимай полномочия... або «тобі пізда» - вірка с танькой и прочими фаумамі тебе в момент качественный импичмент устроют вместе с очкариком! :rofl:
У мене єсть секретна зброя - я пропоную критикам самостійно модерувати. Як правило, це їх остужує досить швидко.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Babasha » 30 грудня 2019, 20:22

Sintez писав:
Babasha писав: Если Вiра взялась за тебя... лучше сам снимай полномочия... або «тобі пізда» - вірка с танькой и прочими фаумамі тебе в момент качественный импичмент устроют вместе с очкариком! :rofl:
У мене єсть секретна зброя - я пропоную критикам самостійно модерувати. Як правило, це їх остужує досить швидко.
А вот это мы ПРЯМО СЕЙЧАС и проверим - сдавай значок мне, как постоянному критику... или уж более никогда не звизди про... то, что за кнопку зубами не держишься! Пффф... :sarcastic:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Olga » 30 грудня 2019, 21:14

по-моєму Віра лише має на увазі, що модератор має бути ввічливим, мусить бути ввічливим, попри все. І порівнюючи з порохоботами - має на увазі їх вічну грубість і зверхність. Віра правильно робить, бо це захист.
Від себе додам, попрошу Віру - пам'ятати, що це прояв слабкості і розпачу, ця грубість. Особливо, якщо її раніше не було...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Pestilence » 30 грудня 2019, 21:23

Babasha писав: А вот это мы ПРЯМО СЕЙЧАС и проверим - сдавай значок мне
Модератор выбирается не передачей кнопки по желанию. Думаешь за тебя ватного кто-то проголосует? Одно дело рецептики, что очень симпатично, а другой дело банить ватников....при тебе тут будет рассадник.Какой-такой расейский плюрализм во время войны?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Новий рік, потрібні зміни (?)

Повідомлення Sintez » 30 грудня 2019, 21:26

Babasha писав:
Sintez писав: У мене єсть секретна зброя - я пропоную критикам самостійно модерувати. Як правило, це їх остужує досить швидко.
А вот это мы ПРЯМО СЕЙЧАС и проверим - сдавай значок мне, как постоянному критику... или уж более никогда не звизди про... то, что за кнопку зубами не держишься! Пффф... :sarcastic:
Ну пффф, а хрю-хрю. Ти думав, що я маю на увазі ТЕБЕ? Бггг.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти