Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Babasha » 11 січня 2020, 12:39

Педроботы на подтанцовке порохососов зашкваривают даже админа! УРОВЕНЬ! :1:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.


Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення vkhavr2 » 11 січня 2020, 12:41

singel писав: А Бубочка до последнего придерживался линии кремля :sorry:
+============
Кацапське брехло!
Президент Зеленський притримувався найоптимальнійшої лінії - не лізти на дурняк з вимогами та звинуваченнями до мікрофону. Кацапи такого не сприймають.

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення vkhavr2 » 11 січня 2020, 12:44

singel писав: Он президент, а не Бубочка! :good: это претендует на фразу года!!!
+===================
І педрилкам доведеться це читати аж до весни 2024-го! Чи переживуть таке? :smoke:
Чи може скоят :suicide_fool-edit: ? :lol:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Vollmer » 11 січня 2020, 12:59

M_M писав:
Vollmer писав: Ви здогадувалися, ще раніше ???
Поганяло "бубочка" пан Vollmer (паралельно з порохоботами на Twitter та FB, але то просто збіг, він просто звичайний ксенофоб) розганяє ще з листопада. Не приживається, але дуже хочеться. А щоб сумнівів ні в кого не було, про кого мова, навіть у зовсім тупих, він навіть розшифрував це в одному з своїх постів
:lol:
Ви, десь, на пенсії, можете підробляти, приліплювати ярлички у супермаркеті, кваліфікація достатня.
Єслішо - звертайтеся до мене, я дам рекомендацію.
Бо, загал, манюпаси, непросвіщєнна народна маса - вона зовсім не орієнтується, де - бурячок, де - шкарпетки, а де, навпаки - спіртноє.
Але Ви, зрозуміло, геть усе то панімаєте, аж з надміром, і готові поділитися.
Тут, канєшно, напрошується питання, а який ярличок Ви маєте для себе ??? :lol: :lol: :lol:
Є в мене, жахлівая підозра, і сожалівання, що общєствєнность про то ніколи не дізнається........ :lol: :lol: :lol:
Щодо того, що Ви, як простий, пересічний манюпас, потребуєте "розшифровки" - я розчарований.
:drag: :drag: :drag:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення M_M » 11 січня 2020, 13:16

Vollmer писав: приліплювати ярлички
Якщо Вас образило "ксенофоб", то це не ярлик, це оцінка Вашої діяльності. У різній мірі та у різних формах ксенофобія присутня не тільки у людей, але навіть у тварин. Оскільки ми з Вами знаємо, що мається на увазі у конкретному випадку, то не треба зайвого маскування. Якщо фобія не перетинає певну межу, то вона не шкодить. Але уявіть собі, якщо хтось, начитавшись Ваших іскрометних висловлювань, таки повірить у їх справжність, і піде бити/громити/вбивати євреїв/геїв/поляків (список неповний), чи з'явиться у Вашій душі хоча б сумнів у доцільності Вашої пропаганди?

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення singel » 11 січня 2020, 13:28

vkhavr2 писав:
singel писав: Он президент, а не Бубочка! :good: это претендует на фразу года!!!
+===================
І педрилкам доведеться це читати аж до весни 2024-го! Чи переживуть таке? :smoke:
Чи може скоят :suicide_fool-edit: ? :lol:
Он вам не Бубочка!!! :yahoo:

singel
Повідомлень: 739
З нами з: 14 травня 2018, 16:11

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення singel » 11 січня 2020, 13:31

vkhavr2 писав: Кацапське брехло!
Президент Зеленський
? :umnik2: може проКацапське? жостко ви про Бубочку :facepalm2:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Vollmer » 11 січня 2020, 13:36

M_M писав: ...............................................................................................................................................................
Але уявіть собі, якщо хтось, начитавшись Ваших іскрометних висловлювань, таки повірить у їх справжність, і піде бити/громити/вбивати євреїв/геїв/поляків (список неповний), чи з'явиться у Вашій душі хоча б сумнів у доцільності Вашої пропаганди?

Я би хотів, побачити, цитатки, де я закликав би, "бити, громити, вбивати..." і далі за текстом.
Заздалегідь дуже вдячний.
Жду отвєта !!!
Або - Ви ж розумієте, що брехня має тягти якісь наслідки...
Втім, зважаючи на Ваші особливості - буде вигляд, ніби ніц сє нє стало сє. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення M_M » 11 січня 2020, 13:49

Vollmer писав:
M_M писав: ...............................................................................................................................................................
Але уявіть собі, якщо хтось, начитавшись Ваших іскрометних висловлювань, таки повірить у їх справжність, і піде бити/громити/вбивати євреїв/геїв/поляків (список неповний), чи з'явиться у Вашій душі хоча б сумнів у доцільності Вашої пропаганди?

Я би хотів, побачити, цитатки, де я закликав би, "бити, громити, вбивати..." і далі за текстом.
Заздалегідь дуже вдячний.
Жду отвєта !!!
Або - Ви ж розумієте, що брехня має тягти якісь наслідки...
Втім, зважаючи на Ваші особливості - буде вигляд, ніби ніц сє нє стало сє. :lol: :lol: :lol:
Я не писав, що Ви закликаєте, не перепересмикуйте.
Ви розумний, тому обмежуєтесь створенням мерзенних образів. Це чисто Ваше власне бачення. Маєте право, ага.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Vollmer » 11 січня 2020, 14:05

M_M писав:
Vollmer писав:
Я би хотів, побачити, цитатки, де я закликав би, "бити, громити, вбивати..." і далі за текстом.
Заздалегідь дуже вдячний.
Жду отвєта !!!
Або - Ви ж розумієте, що брехня має тягти якісь наслідки...
Втім, зважаючи на Ваші особливості - буде вигляд, ніби ніц сє нє стало сє. :lol: :lol: :lol:
Я не писав, що Ви закликаєте, не перепересмикуйте.
Ви розумний, тому обмежуєтесь створенням мерзенних образів. Це чисто Ваше власне бачення. Маєте право, ага.

Тобто, Ви інтерпретували створені образи, як "мерзенні", не вказуючи, ні - які саме образи, ні чому саме невідомі "хтосі", під їхнім впливом, можуть "бити, громити, вбивати...", а не, приміром, запити то всьо "Berliner Pilzner", і подаєте Вашу, персональну, інтерпретацію, образів, що виникли у Вашій уяві, по прочитанні, вірогідно, написаного мною, (що - не факт) - як привід до якихось звинувачень ???
:lol: :lol: :lol:
"Доктор, гдє Ви бєрьотє такіє картінкі ???....." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
І, да, якщо "хтось", прочитавши "щось", піде "кудись", щось там робити - то його відповідальність.
"І сколько вєсіт етот зад - узнаєт скоро шея..." <C>
Думаю, ця цитата Вам відома. :lol: :lol: :lol:
Запийте то всьо. Рекомендую "Henninger".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Pestilence » 11 січня 2020, 14:07

M_M писав: Поганяло "бубочка" пан Vollmer (паралельно з порохоботами на Twitter та FB
Ну так скрытый порохобот. :sarcastic:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Pestilence » 11 січня 2020, 14:11

Так никто из новообращенных пороховатников и не смог пояснить, какую версию должен был озвучивать президент до того, как появились конкретные данные. В стиле пуйла наверно, без вариантов - я сказал люминий - значит люминий!

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення vkhavr2 » 11 січня 2020, 15:21

singel писав:
vkhavr2 писав:
+===================
І педрилкам доведеться це читати аж до весни 2024-го! Чи переживуть таке? :smoke:
Чи може скоят :suicide_fool-edit: ? :lol:
Он вам не Бубочка!!! :yahoo:
+==============
Можна й допомогти, щоб прискорити цю радісну подію...
Щоб очистити Форум від нерозумних...

Аватар користувача
vkhavr2
Повідомлень: 1235
З нами з: 31 березня 2018, 00:28

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення vkhavr2 » 11 січня 2020, 15:25

А кацапи, як завжди, гавкають:
https://24tv.ua/ssha_tezh_vinni_rosiya_ ... i_n1261635

США теж винні: Росія розкритикувала Іран за визнання своєї провини в авіакатастрофі

У Росії відреагували на визнання іранською владою вини за авіакатастфору МАУ поблизу Тегерана. Російська влада розкритикувала Іран за взяття всієї відповідальності на себе.

Винними у трагедії є й США, вважає заступник голови парламентського комітету з оборони Юрій Швиткін, повідомляє "Говорить Москва".

Читайте також: МАУ виплатить компенсації сім’ям загиблих в авіакатастрофі в Ірані

Я не можу позитивно оцінити той факт, що вони (Іран – 24 канал) визнали свою провину, ненавмисність дій, людський фактор. Тому що справа стосується трагедії, що сталася у небі й жертв людей,
– заявив Швиткін.

За його словами, це був ракетний удар, спровокований США. А дії Ірану були ненавмисними. Тому засуджувати потрібно дії й США, й Ірану.


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59239
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Фрося » 11 січня 2020, 22:19

Звернення президента Володимира Зеленського до українців.
.. с помощью @YouTube

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення M_M » 11 січня 2020, 23:07

Vollmer писав: І, да, якщо "хтось", прочитавши "щось", піде "кудись", щось там робити - то його відповідальність.
Тобто якийсь чолов'яга, вкидаючий у товпу гасло на кшталт "бєй жидов, спасай россію" - зовсім не провокатор, якщо сам бити жидів не пішов, але тільки спостерігає за подіями з безпечної відстані. Я правильно зрозумів Вашу тезу?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Vollmer » 11 січня 2020, 23:44

M_M писав:
Vollmer писав: І, да, якщо "хтось", прочитавши "щось", піде "кудись", щось там робити - то його відповідальність.
Тобто якийсь чолов'яга, вкидаючий у товпу гасло на кшталт "бєй жидов, спасай россію" - зовсім не провокатор, якщо сам бити жидів не пішов, але тільки спостерігає за подіями з безпечної відстані. Я правильно зрозумів Вашу тезу?

Ви зібралися спасати Росію, шукаєте надійних засобів? :lol:
Не можу Вам нічим допомогти. В черзі бажаючих, спасати Росію, я буду крайнім. :lol:
Чи, сподіваєтеся, що я постачатиму Вам картинки, на додачу до тих, що Ви вже показували?
Знов же, цього не буде.
Ваші картинки - то тільки Ваші картинки, доктор. :lol: :lol: :lol:
Продовжуйте інтерпретувати власні фантазми, це - найцікавіше, на що Ви здатні.
Виходить дещо шаблонно і незграбно, але, картина напружених зусиль..................... :drill: :drill: :drill:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59239
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Катастрофа літак Boeing 737 «Тегеран — Київ»

Повідомлення Фрося » 12 січня 2020, 00:31

"Черные ящики" сбитого над Ираном самолета МАУ расшифруют в Украине
Суббота, 11 января 2020, 23:37

"Черные ящики" со сбитого в Тегеране самолета МАУ будут расшифровывать в Украине.

Источник: Hromadske со ссылкой на французское Бюро по расследованию и анализу безопасности гражданской авиации

Детали: В сообщении Бюро отмечается, что именно это учреждение примет участие в процессе расшифровки.

Дословно: "Мы подтверждаем, что будем участвовать в технической работе, которая пройдет в Украине", заявили в учреждении.

Также в Бюро отметили, что сообщать о сроках расследования является обязанностью иранской стороны.

Что предшествовало:

Ранее сообщалось, что записи с бортового самописца украинского самолета могут быть отправлены для расшифровки во Францию.

Відповісти