Конец Эпохи?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Конец Эпохи?

Повідомлення Віра » 17 січня 2020, 21:41

Короткометражный фильм "Конец Эпохи"


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13687
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення M_M » 17 січня 2020, 23:25

На ютубі краща якість

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Нечай » 17 січня 2020, 23:59

Віра писав: Короткометражный фильм "Конец Эпохи"

Нагадало мою роботу в Сибіру. А от фонендоскопів таких тоді не було.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 08:21

Угу. "В лоб" модераторів вигнати не вийшло, тому Ви, Віро, вирішили зайти з іншого боку?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Vollmer » 18 січня 2020, 10:26

А на словах, що передати хотіли ???
Можна ще, кінушку, про страждання масаїв, у державі, створеній масаями, де керують масаї, і масаї притісняють масаїв. Буде очінь трогатєльно.
Сюжет - ходульний, не стільки художній, як газетно - публіцистично - пропагандистський.
Агітка. Мозгопромивочний пристрій.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Нечай » 18 січня 2020, 15:59

А куди дівся мій пост про "єврєйскіє страданія"? Нова хвиля борьби с онтісємітізмом?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 16:14

Нечай писав: А куди дівся мій пост про "єврєйскіє страданія"? Нова хвиля борьби с онтісємітізмом?
Скоріше за чистоту рєчі.
Пост у матюках.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Віра » 18 січня 2020, 16:30

Sintez писав: Угу. "В лоб" модераторів вигнати не вийшло, тому Ви, Віро, вирішили зайти з іншого боку?
Ви малі діти, щоб вас виганяти? Що ви верзете!!!

Синтез, я вас не чіпала, ви знаєте, як я до вас ставилась, у нас були дружні відносини. І я ніколи не виказувала своє невдоволення, навіть коли була з чимось незгодна, особливо з вашим захопленням відомою темою. І зверталась до Волмера, а не до вас. Але ви, замість того, щоб трохи подумати, цілком підтримали його.

Цей форум був створений для однодумців, які один одного поважають, ми усі різні, але враховували думку один одного і мирились з різними недоліками чи захопленнями.

Мені дуже болісно було розставатись з квадратним, бо там я провела більше десяти років, тепер цей форум... Але в такій істерії я знаходитись не можу і не хочу. Заходиш на форум, а тут як на зажованій платівці - одне і те ж! Ніяких думок, як роботи щоденно повторюють десяток слів. Інетна свиноферма як за чиїмось наказом одномоментно перетворилась в зе-ненависництво, вони, як однояйцеві близнюки, в іронічно-образливому тоні очорнюють зе за будь-які дії, усе позитивне перетворюють на негативне. Так і наші - новенькі, яких я не знаю, і мені плювати на те, що вони пишуть, і наш Волмер, як папуга, по сотні разів щоденно пише одне і те ж, усвідомлено з реготінням наносить ляпаси своїм колишнім приятелям по форуму. Думай і пиши що хочеш, але поважай форумчан з іншою думкою. В такій атмосфері я спілкуватись не хочу.
І поки волмер не змінить свій тон, я тут знаходитись не буду. Скоро ви тут удвох залишитесь, і будете як дві бубочки зазирати один одному в глазки і доводити один одному, який зе падлюка.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Babasha » 18 січня 2020, 16:54

Шерочка и Мошерочка. :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 17:34

Віра писав: Цей форум був створений для однодумців, які один одного поважають, ми усі різні, але враховували думку один одного і мирились з різними недоліками чи захопленнями.
З чого Ви робите висновок, що Ваша думка не враховуєцця?

А на який момент "однодумцями", може поясните? Бути однодумцем із Вами на цей момент - значить хвалити Зєлю і лаяти сучкублох, бо вона проти Зєлі. Вибачте, я може й міняю свої погляди, але не з такою карколомною швидкістю. Щодо дружби - я з Вами й не сварився, але, вибачте, це Ви явилися зі своєю пропозицією, котра у разі реалізації суттєво ускладнила б мою роботу як модератора.

Щодо Зєлі - нічим не можу зарадити. Я його розцінюю як небезпеку для України, таку ж як і Порох. Незалежно від того, усвідомлюють вони що творять чи ні.
Ви поки що цього не бачите й перебуваєте у ейфорії від "перемоги народу" на "виборах"? Мушу розчарувати. "Верхівка" вчергове розвела неграмотну толпу, виставивши чергову команду зіц-предсєдателів. Цілком закономірно, до речі.
Те, що Ви сприймаєте мої або Волмера слова як особисту образу - неприємно і для мене, надіюся, час все розставить по місцях. Якось так.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 17:38

Віра писав: Думай і пиши що хочеш, але поважай форумчан з іншою думкою. В такій атмосфері я спілкуватись не хочу.
І поки волмер не змінить свій тон, я тут знаходитись не буду. Скоро ви тут удвох залишитесь, і будете як дві бубочки зазирати один одному в глазки і доводити один одному, який зе падлюка.
Інших форумчан у мене для Вас нема. (майже(с)).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Babasha » 18 січня 2020, 18:23

Sintez писав:
Віра писав: Думай і пиши що хочеш, але поважай форумчан з іншою думкою. В такій атмосфері я спілкуватись не хочу.
І поки волмер не змінить свій тон, я тут знаходитись не буду. Скоро ви тут удвох залишитесь, і будете як дві бубочки зазирати один одному в глазки і доводити один одному, який зе падлюка.
Інших форумчан у мене для Вас нема. (майже(с)).
Конечно «нема» - вы ж старые остолопы всех разогнали своей вонью :fuck:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 18:29

Вонь стоїть лише від твого ватніка, Бабаша. Ти б його ставив подалі від компа, чи шо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Віра » 18 січня 2020, 19:25

Sintez писав: Бути однодумцем із Вами на цей момент - значить хвалити Зєлю і лаяти сучкублох, бо вона проти Зєлі.
Sintez писав: Ви поки що цього не бачите й перебуваєте у ейфорії від "перемоги народу" на "виборах"? Мушу розчарувати.
От чого ви себе корчите надутим бундюком? Я вам пропонувала хвалити Зелю? Я вам говорили лаяти "сучкублох" (фу, гидота як це словосполучення, хто б його не казав). Далі - я перебуваю в ейфорії? Ви взагалі читаєте тільки себе, чи й інших? Чи це не я відкрила декілька невдоволених тем про Зєліні зашквари? Я багато з чим не згодна - з отим дитсадком на високих посадах, з заробітною платою провладних чмошників... Але я розумію: зараз керувати країною буде або Зе, або Порошенко. І ви допомагаєте валити Зе, щоб в країні стався колапс. Невже це вам незрозуміло?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Vollmer » 18 січня 2020, 19:30

Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24952
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Sintez » 18 січня 2020, 19:38

Віра писав: Але я розумію: зараз керувати країною буде або Зе, або Порошенко. І ви допомагаєте валити Зе, щоб в країні стався колапс. Невже це вам незрозуміло?
Ні,;незрозуміло. Не бачу ніяких підстав для виключення із розгляду інших варіантів, як то: Зєля й Пєтя сидять у одній камері. Або на одних Мальдівах (Омані, Ростові етк).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення DSMechanic » 18 січня 2020, 20:10

Віра писав: І ви допомагаєте валити Зе, щоб в країні стався колапс. Невже це вам незрозуміло?
Колапс влаштовує Зеля.
Ви розумієте що у нас зараз нема в країні керівництва? Новорічні свята країна зустрічала без керівництва, Оман йому ще вилізе боком, багато співпадінь. Структури не комунікують - РНБО каже одне, МЗС інше.
Презилент з Прем'єром влаштовують цирк - один організовує "прослушку" інший в червговий раз строїть з себе Голобородька.
Парламент плює на Конституцію і порушє обіцянки.
То хто веде до колапсу?
А Барига втративши посаду і далеко не факт що повернеться. Він був компрмісною фігурою у 2014-му і встиг наступти на багато мозолів і людям і іншим олігархам щоб його ще раз підтримали.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Vollmer » 18 січня 2020, 20:21

Віра писав:
Sintez писав: ...........................................................................................................................................................................
Мені дуже болісно було розставатись з квадратним, бо там я провела більше десяти років, тепер цей форум... Але в такій істерії я знаходитись не можу і не хочу. Заходиш на форум, а тут як на зажованій платівці - одне і те ж! Ніяких думок, як роботи щоденно повторюють десяток слів. Інетна свиноферма як за чиїмось наказом одномоментно перетворилась в зе-ненависництво, вони, як однояйцеві близнюки, в іронічно-образливому тоні очорнюють зе за будь-які дії, усе позитивне перетворюють на негативне. Так і наші - новенькі, яких я не знаю, і мені плювати на те, що вони пишуть, і наш Волмер, як папуга, по сотні разів щоденно пише одне і те ж, усвідомлено з реготінням наносить ляпаси своїм колишнім приятелям по форуму. Думай і пиши що хочеш, але поважай форумчан з іншою думкою. В такій атмосфері я спілкуватись не хочу.
І поки волмер не змінить свій тон, я тут знаходитись не буду. Скоро ви тут удвох залишитесь, і будете як дві бубочки зазирати один одному в глазки і доводити один одному, який зе падлюка.

Це все, краще за мене, прокоментував би Нечай. :drag: :drag: :drag:
Ні на чому не грунтовані звинувачення, такі самі - вимоги "змінити тон", вангування, etc.
Натяки - хто що повинен зробити. Добровільно, канєшно, щоб ніякого притєснєнія, Боже збав !!!

Буду краток. Тут ми, тіпа, спілкуємося.
А живемо ми - у житті. І саме звідти, сюди - приносимо настрої, думки, оцінки зєлі - пєті - вови - льоші - юлі - галі - т.д.
Зільоний штап веде широку кампанію затикання ротів. Я про це вже писав, про це кажуть багато людей, від Лариси Ніцой, до журналістів "Еспресо", і самої Мєндєльші, в неї на це, якраз, розуму вистачає. Вже можна почитати законопроект відповідний, і т.д.

Якщо хтось вважає "всєм харошим" - один вихідний і скасування 8 - годинного робочого дня, оплачуваних відпусток, і т.п., тотальний контроль інфосфери, розпродах землі, і стратегічної інфраструктури, практичне скасування пенсійної системи, капітуляцію перед кацапами - то особиста справа того "хтося".
Я вважаю, що цей наборчік - ППЦ державі Україна. І, в різній мірі - якось розміреному, впорядкованому життю для нас усіх. І т.д.
Отже, коли один старичок, за деякими свідченнями, казав, що обрання Зєліньськєго - то "спокута українському народу, за Хмельницького" - то не був жоден жарт, старичок шото знав. І, зауважте, жодна слюнява толерантність йому була непотрібна при цьому, ні щодо колективної відповідальності, ні щодо уявної вини конкретних, живих людей, перенесення покарання на дванадцять поколінь в Історію, і т.д.
Але, бачимо, що кловани не справляються, шириться спротив.
Розголос - елемент координації спротиву.
Тоді зінільониє починають давити розголос, блокувати інфоканали, забивати спамом, вигаданими "подіями", кримінальною хронікою, пустопорожніми срачами. Ну, також - метод. :drag: :drag: :drag:
Доречі, те саме робили пєціки, на телебаченні, від 2014 - 2015 років. Зінільониє тільки поширюють і углубляють. Мабуть, у цих пацанчиків, спільні не лише Супрун, Маркарова, ПриватБанк, Аваков і СБУ, але і методи контролю інфосфери.

А коли нормальному життю людини загрожує суттєва небезпека - людина має право говорити, протестувати, як завгодно.
І, да, кстаті, Віра, спробуйте пограти на більярді.
Для розуміння, що всі шарики - однакового діаметру, ваги, навіть "лахматий" - не відрізняється. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Clone » 18 січня 2020, 21:50

Але в такій істерії я знаходитись не можу і не хочу. Заходиш на форум, а тут як на зажованій платівці - одне і те ж! Ніяких думок, як роботи щоденно повторюють десяток слів. Інетна свиноферма як за чиїмось наказом одномоментно перетворилась в зе-ненависництво,
А что?
Есть тема более насускщная, чем дела руководсва нашей страны?
Давайте их рассмотрим.
Ну давайте, предложите!

...Украина уже давно и стпбильно муляе очи всем.
Мы как заноза в пятке...
Предложите тему обсуждения, ну как Олежик, достижения Наса...
Мы обговорим, плльоты на Марс и т.д.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Конец Эпохи?

Повідомлення Clone » 18 січня 2020, 21:53

Есть ряд юзеров, которые любую тему сваливают в отношения одного из модераторов к ушедшему в небытиё руководителю несуществующей уже страны ссср.
И Волмер тут абсолютно не при чём.
Все на нервах...
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Відповісти