З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 28 лютого 2020, 22:59

Жадібність їхня не має меж.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення stan700 » 29 лютого 2020, 21:34

Фрося писав: В ході зустрічі Зеленський запропонував провайдеру ефірного цифрового телебачення "ЗЕОНБУД" до 4 березня 2020 року вжити заходів для зміни модуляції сигналу,
АААААААААААААААААААААААААБББББББББББББББББЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЯЯЯЯЯДЬ

През У благає якусь падлу змінити модуляцію!!!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Vollmer » 29 лютого 2020, 21:42

Ето іпічно, Ящєтаю........................ :smoke: :smoke: :smoke:
Телемагнати хочуть, одночасно, мати рекламну аудиторію, промивати аудиторії мізки політично, збирати з аудиторії немаленьку грошву, збирати з рекламодавців величезну грошву, мати монополію на ринку ТБ, впливати, через аудиторію, на поведінку держави, і щоби їх, при цьому - всі любили і поважали, і "не трудили чрєзмєрно" <C>.
Але, ще нікому не вдавалося, одночасно, корову доїти, різати на м'ясо, їздити на ній верхи, їбати, і крутити їй хвоста у потрібному напрямку.
Участь в голосуванні - є формою колаборації


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 29 лютого 2020, 23:19

Vollmer писав: Ето іпічно, Ящєтаю........................ :smoke: :smoke: :smoke:
Телемагнати хочуть, одночасно, мати рекламну аудиторію, промивати аудиторії мізки політично, збирати з аудиторії немаленьку грошву, збирати з рекламодавців величезну грошву, мати монополію на ринку ТБ, впливати, через аудиторію, на поведінку держави, і щоби їх, при цьому - всі любили і поважали, і "не трудили чрєзмєрно" <C>.
Але, ще нікому не вдавалося, одночасно, корову доїти, різати на м'ясо, їздити на ній верхи, їбати, і крутити їй хвоста у потрібному напрямку.
Цілком логічний розвиток подій. Вони не можуть інакше.

Я не знаю, як буде українською "опешил", але нещодавно за столом, перебуваючи в гостях, я саме опєшил, коли один із гостей, власник хай і невеликого, але автосервісу, завів із іншим гостем суперечку на тему того, що математику в школі достатньо вивчати у межах зовсім невеликих, тіпа арифметики, герметричні ж теореми й вища математика - взагалі у школі не потрібні, як такі. І я, слухаючи це, раптом зрозумів - ЇХ ТАКИХ ДОФІГА. Їх навіть переконувати, лаяти чи стидити марно - вони щиро впевнені, що чинять правильно, що інакше й бути не може... Вони просто не здатні змоделювати, що буде із їїніх сьогоднішніх вчинків. І не бачать нічого страшного у такій своїй нездатності.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 29 лютого 2020, 23:21

Фрося писав: Зображення
Ну єссно, прорахувати такі наслідки завчасно абізяни були нездатні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 29 лютого 2020, 23:23

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення stan700 » 01 березня 2020, 07:24

Sintez писав: коли один із гостей, власник хай і невеликого, але автосервісу,
це має назву - тупой шиномонтаж.
але місцями правий - ці тупі вчителя не дають дітям, як прикладно прикладати свої знання

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 01 березня 2020, 08:30

stan700 писав:
Sintez писав: коли один із гостей, власник хай і невеликого, але автосервісу,
це має назву - тупой шиномонтаж.
але місцями правий - ці тупі вчителя не дають дітям, як прикладно прикладати свої знання
Якби був шиномонтаж чи гараж, я б так і написав. Там у нього є практично все - від електриків до коліс.

Питання не у вчителях. Як у мого малого були тупі вчителі англійської і не могли дати початкових азів, я сам з ним ці ази простудіював, врешті й свою англійську трошки поліпшив.
Цей НЕ БУДЕ підтягувати своїх малих, він навіть близько не розуміє навіщо диференціювати чи інтегрувати щось, боїцця цього, а свою обмеженість намагаєцця подати як перевагу, чесноту, от у чому фокус! Він не шукатиме, не вимагатиме пристойних вчителів, котрі пояснили б дитині, а навпаки, радісно відмовицця й від тих, що є!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення главспец » 01 березня 2020, 09:13

Sintez писав: коли один із гостей, власник хай і невеликого, але автосервісу, завів із іншим гостем суперечку на тему того, що математику в школі достатньо вивчати у межах зовсім невеликих, тіпа арифметики, герметричні ж теореми й вища математика - взагалі у школі не потрібні, як такі. І я, слухаючи це, раптом зрозумів - ЇХ ТАКИХ ДОФІГА. Їх навіть переконувати, лаяти чи стидити марно - вони щиро впевнені, що чинять правильно,

так ты выяснил, откуда тот чувак взялся? Сам-то он учился в школе по полной программе, или по шиномонтажной?!

Подозреваю, что по полной. И шо ж ему это не помогло...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 01 березня 2020, 11:17

главспец писав: так ты выяснил, откуда тот чувак взялся? Сам-то он учился в школе по полной программе, или по шиномонтажной?!

Подозреваю, что по полной. И шо ж ему это не помогло...
Із 90-х років... У школі він вчився, зважаючи на вік, десь з 84до 94 року... Тобто номінально повинен був вивчати у повному об'ємі, а от ЯК це відбувалося - хз...

Але я не про те. Я сам теж далеко не настільки все знаю й розумію матан, як хотілося б. Я це розумію. А він не просто не розуміє, він принципово вважає його дурнею, "чоткому пацану" не потрібною!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення главспец » 01 березня 2020, 11:32

Sintez писав:
главспец писав: так ты выяснил, откуда тот чувак взялся? Сам-то он учился в школе по полной программе, или по шиномонтажной?!

Подозреваю, что по полной. И шо ж ему это не помогло...
Із 90-х років... У школі він вчився, зважаючи на вік, десь з 84до 94 року... Тобто номінально повинен був вивчати у повному об'ємі, а от ЯК це відбувалося - хз...

Але я не про те. Я сам теж далеко не настільки все знаю й розумію матан, як хотілося б. Я це розумію. А він не просто не розуміє, він принципово вважає його дурнею, "чоткому пацану" не потрібною!
ну! И представь себе, что этот чувак должен сам осознать необходимость знаний. И как ты ему пояснишь необходимость упр.грамоты, если он вполне успешно управляет своим автосервисом?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 01 березня 2020, 11:43

главспец писав:
Sintez писав: Із 90-х років... У школі він вчився, зважаючи на вік, десь з 84до 94 року... Тобто номінально повинен був вивчати у повному об'ємі, а от ЯК це відбувалося - хз...

Але я не про те. Я сам теж далеко не настільки все знаю й розумію матан, як хотілося б. Я це розумію. А він не просто не розуміє, він принципово вважає його дурнею, "чоткому пацану" не потрібною!
ну! И представь себе, что этот чувак должен сам осознать необходимость знаний. И как ты ему пояснишь необходимость упр.грамоты, если он вполне успешно управляет своим автосервисом?!
Таку необхідність він, можливо, зрозуміє, коли його сервіс стане чужим... Але тоді вже пізно буде.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення главспец » 01 березня 2020, 11:52

Sintez писав:
главспец писав: ну! И представь себе, что этот чувак должен сам осознать необходимость знаний. И как ты ему пояснишь необходимость упр.грамоты, если он вполне успешно управляет своим автосервисом?!
Таку необхідність він, можливо, зрозуміє, коли його сервіс стане чужим... Але тоді вже пізно буде.
так первопричина в чём, в его природной тупости или кознях тайных сил?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25177
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення Sintez » 01 березня 2020, 18:51

главспец писав:
Sintez писав: Таку необхідність він, можливо, зрозуміє, коли його сервіс стане чужим... Але тоді вже пізно буде.
так первопричина в чём, в его природной тупости или кознях тайных сил?
Ти хочеш сказати, що управління автосервісом сумісне із природною тупістю?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: З 28-го січня 2020 українське супутникове ТБ перестане бути вільнодоступним.

Повідомлення главспец » 02 березня 2020, 08:02

Sintez писав:
главспец писав: так первопричина в чём, в его природной тупости или кознях тайных сил?
Ти хочеш сказати, що управління автосервісом сумісне із природною тупістю?
ну, тригонометрия ему реально - без надобности. И упр.грамоту он врядли изучал. Самородок!
п.с.
так как насчёт «козней тайных сил?»

Відповісти