Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Фрося » 18 березня 2021, 17:46

В Болгарии объявляют тотальный локдаун
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/445379- ... yj_lokdaun

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 19 березня 2021, 10:03

Brazil 11,787,600 +87,169 287,795 +2,659

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 19 березня 2021, 10:29

Відсьогодні Німеччина, Італія, Латвія, Литва та Кіпр поновлюють вакцинацію проти COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 25 березня 2021, 08:54

Brazil 12,136,615 +84,996 298,843 +3,158

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 25 березня 2021, 12:14

M_M писав:
Відсьогодні Німеччина, Італія, Латвія, Литва та Кіпр поновлюють вакцинацію проти COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca
Бабло перемагає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 25 березня 2021, 14:27

Sintez писав:
M_M писав:
Бабло перемагає.
Доброго ранку.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Mack Mack » 25 березня 2021, 14:59

Sintez писав:
M_M писав:
Бабло перемагає.
Сінтезе, візьміть середню тривалість життя у цих країнах та порівняйте з нашою, а потім кажіть хто що перемагає.
P.S. Вот навіщо всяку х...ю писати? Яку спростувати можно двома кліками мишака в гуглє?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 25 березня 2021, 19:18

Mack Mack писав:
Sintez писав: Бабло перемагає.
Сінтезе, візьміть середню тривалість життя у цих країнах та порівняйте з нашою, а потім кажіть хто що перемагає.
P.S. Вот навіщо всяку х...ю писати? Яку спростувати можно двома кліками мишака в гуглє?
Можна також взяти середню температуру.

Яку х.ю? "Вакцина" ніким не перевірена, побочьки невідомі, виробники вимагають юридичних гарантій власної безкарності - може ця я сам вигадав? Здійснюєцця широкомасштабний злочинний експеримент на живих людях - і я маю спокійно спостерігати, щоб про мене хтось чогось не подумав? Вистачить, я цієї куйні у совку наївся.

Щодо порівнянь - я маю з чим порівнювати, у різні роки у різні країни виїхало чимало моїх знайомих, і я маючи можливість порівнювати, втратив бажання теж кудись звалити, котре, визнаю, на початку 90-х було. А зараз дякую Богові, що утримав.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Babasha » 25 березня 2021, 22:02

Sintez писав:
Mack Mack писав: Сінтезе, візьміть середню тривалість життя у цих країнах та порівняйте з нашою, а потім кажіть хто що перемагає.
P.S. Вот навіщо всяку х...ю писати? Яку спростувати можно двома кліками мишака в гуглє?
Можна також взяти середню температуру.

Яку х.ю? "Вакцина" ніким не перевірена, побочьки невідомі, виробники вимагають юридичних гарантій власної безкарності - може ця я сам вигадав? Здійснюєцця широкомасштабний злочинний експеримент на живих людях - і я маю спокійно спостерігати, щоб про мене хтось чогось не подумав? Вистачить, я цієї куйні у совку наївся.

Щодо порівнянь - я маю з чим порівнювати, у різні роки у різні країни виїхало чимало моїх знайомих, і я маючи можливість порівнювати, втратив бажання теж кудись звалити, котре, визнаю, на початку 90-х було. А зараз дякую Богові, що утримав.
самоанальноогроженный долбо"б вульгарис :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Mack Mack » 26 березня 2021, 10:33

Sintez писав:
Mack Mack писав: Сінтезе, візьміть середню тривалість життя у цих країнах та порівняйте з нашою, а потім кажіть хто що перемагає.
P.S. Вот навіщо всяку х...ю писати? Яку спростувати можно двома кліками мишака в гуглє?
Можна також взяти середню температуру.

Яку х.ю? "Вакцина" ніким не перевірена, побочьки невідомі, виробники вимагають юридичних гарантій власної безкарності - може ця я сам вигадав? Здійснюєцця широкомасштабний злочинний експеримент на живих людях - і я маю спокійно спостерігати, щоб про мене хтось чогось не подумав? Вистачить, я цієї куйні у совку наївся.

Щодо порівнянь - я маю з чим порівнювати, у різні роки у різні країни виїхало чимало моїх знайомих, і я маючи можливість порівнювати, втратив бажання теж кудись звалити, котре, визнаю, на початку 90-х було. А зараз дякую Богові, що утримав.
Питання системне. Там система охорони здоров"я краща ніж у нас, доказом - середня тривалість життя (це зовсім не середня температура по лікарні). Тому не нам вчити їх як і коли застосовувати яку вакцину. А що до знайомих, то не показник, це емігранти і вцілому по рівню життя вони програють аборігенам (якщо ми про захід).

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 27 березня 2021, 08:17

Brazil 12,407,323 +82,558 307,326 +3,600

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 28 березня 2021, 10:03

Brazil 12,490,362 +83,039 310,694 +3,368

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 29 березня 2021, 16:59

Мексика опублікувала переглянуті дані, згідно з якими кількість смертей від коронавірусу в країні є на 60% вищою, ніж повідомлялося раніше.

Наразі вважається, що понад 321 тисяча людей померла від Covid-19 у країні, хоча ще кілька днів тому кількість жертв оцінювали у 200 тисяч.

Згідно з переглянутими даними, Мексика посідає друге місце в світі за кількістю смертей від коронавірусу після США, де померли 549 тисяч людей. Мексика також обігнала Бразилію, де кількість жертв 310 тисяч.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 29 березня 2021, 23:48

Mack Mack писав:
Sintez писав: Можна також взяти середню температуру.

Яку х.ю? "Вакцина" ніким не перевірена, побочьки невідомі, виробники вимагають юридичних гарантій власної безкарності - може ця я сам вигадав? Здійснюєцця широкомасштабний злочинний експеримент на живих людях - і я маю спокійно спостерігати, щоб про мене хтось чогось не подумав? Вистачить, я цієї куйні у совку наївся.

Щодо порівнянь - я маю з чим порівнювати, у різні роки у різні країни виїхало чимало моїх знайомих, і я маючи можливість порівнювати, втратив бажання теж кудись звалити, котре, визнаю, на початку 90-х було. А зараз дякую Богові, що утримав.
Питання системне. Там система охорони здоров"я краща ніж у нас, доказом - середня тривалість життя (це зовсім не середня температура по лікарні). Тому не нам вчити їх як і коли застосовувати яку вакцину. А що до знайомих, то не показник, це емігранти і вцілому по рівню життя вони програють аборігенам (якщо ми про захід).
Кореляція тривалості життя із "кращістю" так званої "системи охорони здоров'я" - пальцем у небо. А я вважаю, що тривалість життя в першу чергу тримаєцця на щасті (воно ж - мінімальний рівень стресів, впевненість у завтрашньому дні етк).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 30 березня 2021, 00:00

Натрапив, риючи інтернет. Ще немає ніякої істерії, а ВОЗ уже стурбований:

Фото: Вероника Быстрых
РАЗБОР
«Я узнала состав вакцин, и у меня был шок!» Почему пермские родители отказываются прививать детей, и к чему это может привести
Юрий Куроптев 18 февраля 2019
В начале года Всемирная организация здравоохранения опубликовала ежегодный список из десяти глобальных угроз человечеству. Впервые в него попал тренд на сознательный отказ от вакцинации. Это ставит под угрозу многолетние успехи в борьбе с эпидемиями тяжёлых заболеваний. Например, за последние три года в Пермском крае медики обнаружили два случая кори.
«В составе формальдегид, им консервируют трупы»
Антонина Комкова окончила Пермский политех, сейчас работает главным бухгалтером в ТСЖ. У Антонины двое детей. Она их не прививает, потому что «слишком много факторов, которые влияют на конечный результат: хранение вакцины, навык медсестры и реакция организма ребёнка». Однажды она пришла в поликлинику и попросила показать состав вакцины.

— Там был фенол, который добавляют в средство для опрыскивания овощей; формальдегид, которым консервируют трупы; оксид ртути; оксид алюминия; средство для стерилизации (я забыла, как оно называется) и многое другое. Я пришла в ужас! — вспоминает она.

Маму четверых детей Юлию Будько тоже пугает состав вакцин с «вредными веществами»:

— В них входят соединения ртути, алюминия, фенол и другие ядовитые консерванты, которые могут вызывать тяжёлые повреждения мозга, сильные аллергии и другие последствия вплоть до летального исхода. Есть официально признанные последствия, которые могут появиться после вакцинации. Я не хочу подвергать риску своих детей ради сомнительного эффекта от вакцин.


Иллюстрация: Вероника Быстрых
Екатерина Шишкина находится в декретном отпуске. Своего семимесячного ребёнка прививать она отказывается:

— Состав прививок негативно влияет на организм человека вплоть до летального исхода. При этом медицинские работники не рассказывают о вреде и возможности осложнений после вакцинации и ответственность за это не несут.
http://zvzda.ru/articles/0ec94f561b3a
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 30 березня 2021, 01:27

Sintez писав: Она их не прививает, потому что «слишком много факторов, которые влияют на конечный результат: хранение вакцины, навык медсестры и реакция организма ребёнка»
убогости афтора не замечаешь? Медсестра не туда вприснет, может... А вот врач высшей категории не промазал. Бы...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 30 березня 2021, 01:45

главспец писав:
Sintez писав: Она их не прививает, потому что «слишком много факторов, которые влияют на конечный результат: хранение вакцины, навык медсестры и реакция организма ребёнка»
убогости афтора не замечаешь? Медсестра не туда вприснет, может... А вот врач высшей категории не промазал. Бы...
Ти хочеш сказати, що зараз немає проблем із молодшим медперсоналом? Це може у вас у Феофаніях хіба що.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 30 березня 2021, 01:52

Sintez писав:
главспец писав: убогости афтора не замечаешь? Медсестра не туда вприснет, может... А вот врач высшей категории не промазал. Бы...
Ти хочеш сказати, що зараз немає проблем із молодшим медперсоналом? Це може у вас у Феофаніях хіба що.
наоборот! В Феофании и в поликлинике на ул. Верхней, квалификация врачей и медсестёр ничем не лучше общей, только условия обслуживания иные.
А всадить прививку подкожно, это не дохлую вену поймать у старухи, не?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 30 березня 2021, 02:06

главспец писав:
Sintez писав: Ти хочеш сказати, що зараз немає проблем із молодшим медперсоналом? Це може у вас у Феофаніях хіба що.
наоборот! В Феофании и в поликлинике на ул. Верхней, квалификация врачей и медсестёр ничем не лучше общей, только условия обслуживания иные.
А всадить прививку подкожно, это не дохлую вену поймать у старухи, не?
А повітря, напримєр, всадити разом із дозою? Або ще якісь нюанси, котрих я не знаю... Напримєр, із тим же охолодженням.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 30 березня 2021, 02:09

До речі, я якось не задумувався. Якщо вакцину зберігають при температурі набагато нижче нуля, значить основа її не вода, а якийсь антифриз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти