Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 10:27

Фрося писав:
Раніше під шумок "курячого грипу" палили конкурентських курей, тепер закриватимуть неугодних людей.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 10:30

Фрося писав:
Шо це за куйня?!!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 07 липня 2020, 12:34

Sintez писав: Практика показує порожні лікарні й липову жидівську "статистику".
У середньому по Україні 1 випадок інфекції на 1000 осіб (дуже приблизно). Вам пощастило жити у регіоні де розповсюдження "корони" на низькому рівні (поки що). Якщо на 3 мільйони у Києві припадає 5600+ випадків, це означає 1 випадок на 530 людей. І навіть це є дуже низьким показником у порівнянні з Бразилією (1:130), Чілі (1:64), Швецією (1:138) тощо. У всій Луганській області за весь час тільки 85 випадків. З них більше половини у легкому стані. Тяжкий може у двох-трьох. Вирахуйте самі відсоток. Сподіваюсь, Ви ще не втратили вміння для цієї операції.
СпойлерРозкрити
Білих гав вигадали жиди, їх не існує, бо Ви ж їх ніколи не бачили
.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 12:52

Я вчора ходив до місцевої інфокційки. Головний корпус закрито на капремонт. Запитав білохалатників на вході у старий корпус, де лежать коронавірусні. Мене у м'якій формі послали, відповіді ніякої, спробували влаштувати скандал, чому я без маски. На що я відповів, що коли приходив кілька років тому провідати родича, відсутність маски чомусь нікого не турбувала.
Із цього я зробив висновок, що коронавірусних хворих у тому відділенні немає. Жодного. Місто у нас >100к, але реально я чув лише про ОДНОГО "вірусного", і то його привезли із сусіднього містечка. Отож я на підставі особистих спостережень не змінюю свою точку зору що "пандемія" - хуцпофейк, небаченого досі масштабу й шкоди, грунтований на ординарній епідемії ГРВІ і нових інформаційних технологіях, корені котрих, втім, далеко в минулому.
Востаннє редагувалось 07 липня 2020, 12:59 користувачем Sintez, всього редагувалось 1 раз.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 12:56

На днях їздили на Азовське море. Потік машин величезний, не протовпишся. Люди (хто при умі) давно вже зрозуміли що й до чого. Лише іпануті неврастеніки палають яростью благородною, але у них немає грошей на машини й бензо, це радує, їх на пляжах немає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 13:00

Sintez писав: Отож я на підставі особистих спостережень не змінюю свою точку зору що "пандемія" - хуцпофейк, небаченого досі масштабу й шкоди, грунтований на ординарній епідемії ГРВІ і нових інформаційних технологіях, котрені корих, втім, далеко в минулому.
допустим. Ну, и кто же выгодоприобретатель? И чего он получил в мировом масштабе?
Прибыль? От чего, при падении производства и потребления.
Моральное удовлетворение от развода тупых лохов?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 13:08

главспец писав:
Sintez писав: Отож я на підставі особистих спостережень не змінюю свою точку зору що "пандемія" - хуцпофейк, небаченого досі масштабу й шкоди, грунтований на ординарній епідемії ГРВІ і нових інформаційних технологіях, котрені корих, втім, далеко в минулому.
допустим. Ну, и кто же выгодоприобретатель? И чего он получил в мировом масштабе?
Прибыль? От чего, при падении производства и потребления.
Моральное удовлетворение от развода тупых лохов?
Прибиль мало цікавить того, хто сам може надрукувати необмежену кількість грошей.

Що отримав? Подальше виконання своїх планів і досягнення цілей утримання й поглиблення панування в світі.
Напримєр, нову колосальну армію добровільних помічників-ідіотів у справі подальшої атомізації суспільства.
Між іншим, падіння споживання - одна із цілей. Як і зкорочення "населення".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 13:14

Sintez писав: Що отримав? Подальше виконання своїх планів і досягнення цілей утримання й поглиблення панування в світі.
Напримєр, нову колосальну армію добровільних помічників-ідіотів у справі подальшої атомізації суспільства.
Між іншим, падіння споживання - одна із цілей. Як і зкорочення "населення".
ок, а зачем?!
Если существует некая сила, которую:
Sintez писав: Прибиль мало цікавить того, хто сам може надрукувати необмежену кількість грошей.
и которая может легко замутить всепланетный карантин, какой власти или влияния ей ещё не хватает?
И не пофиг ли этой силе твоё «сопротивление»?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 13:38

главспец писав:
Sintez писав: Що отримав? Подальше виконання своїх планів і досягнення цілей утримання й поглиблення панування в світі.
Напримєр, нову колосальну армію добровільних помічників-ідіотів у справі подальшої атомізації суспільства.
Між іншим, падіння споживання - одна із цілей. Як і зкорочення "населення".
ок, а зачем?!
Если существует некая сила, которую:
Sintez писав: Прибиль мало цікавить того, хто сам може надрукувати необмежену кількість грошей.
и которая может легко замутить всепланетный карантин, какой власти или влияния ей ещё не хватает?
И не пофиг ли этой силе твоё «сопротивление»?
Тобі воно навіщо? Живи собі, доки живецця.

Не пофіг. Бо я - маленька часточка смерті тієї сили.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 13:41

Sintez писав:
главспец писав: ок, а зачем?!
Если существует некая сила, которую: и которая может легко замутить всепланетный карантин, какой власти или влияния ей ещё не хватает?
И не пофиг ли этой силе твоё «сопротивление»?
Тобі воно навіщо? Живи собі, доки живецця.

Не пофіг. Бо я - маленька часточка смерті тієї сили.
т.е., цели той таинственной «силы», тебе неведомы?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 13:49

главспец писав:
Sintez писав:

Тобі воно навіщо? Живи собі, доки живецця.

Не пофіг. Бо я - маленька часточка смерті тієї сили.
т.е., цели той таинственной «силы», тебе неведомы?
Мені вони очевидні. І я їх уже описував. А тобі, доки ти в ній, (в системі тобто) їх зрозуміти навряд чи можливо. Тиж грамотний, а я забув як той принцип називаєцця. Вище "прибилі" й "вкусной водкі" ти не плигнеш. І це не добре й не погано.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 16:20

Sintez писав:
главспец писав: т.е., цели той таинственной «силы», тебе неведомы?
Мені вони очевидні. І я їх уже описував. А тобі, доки ти в ній, (в системі тобто) їх зрозуміти навряд чи можливо. Тиж грамотний, а я забув як той принцип називаєцця. Вище "прибилі" й "вкусной водкі" ти не плигнеш. І це не добре й не погано.
т.е., ты не можешь мне, «грамотному», убедительно пояснить?! А тупым, упр.безграмотным, можешь?
Или дело в том, что я начну задавать неудобные уточняющие вопросы?
п.с., как по мне - идеальная ситуация, когда разоблачителю "тайого заговора свитовои закулиски", неверящие задают глупые вопросы, а он их легко прибивает, не?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 18:20

главспец писав:
Sintez писав: Мені вони очевидні. І я їх уже описував. А тобі, доки ти в ній, (в системі тобто) їх зрозуміти навряд чи можливо. Тиж грамотний, а я забув як той принцип називаєцця. Вище "прибилі" й "вкусной водкі" ти не плигнеш. І це не добре й не погано.
т.е., ты не можешь мне, «грамотному», убедительно пояснить?! А тупым, упр.безграмотным, можешь?
Или дело в том, что я начну задавать неудобные уточняющие вопросы?
п.с., как по мне - идеальная ситуация, когда разоблачителю "тайого заговора свитовои закулиски", неверящие задают глупые вопросы, а он их легко прибивает, не?
Принцип той видумав не я, і не вчора, що неможливо пізнати систему, не вийшовши за її межі. Гьодель, чи Гендель, якщо я не помиляюся. Ти не хочеш виходити, тому й задаєш свої тупі запитання раз за разом, як заїжжена платівка. Мої відповіді для тебе практично не мають значення, якщо вони не вкладаюцця у твою матрицю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 18:26

Sintez писав:
главспец писав:

т.е., ты не можешь мне, «грамотному», убедительно пояснить?! А тупым, упр.безграмотным, можешь?
Или дело в том, что я начну задавать неудобные уточняющие вопросы?
п.с., как по мне - идеальная ситуация, когда разоблачителю "тайого заговора свитовои закулиски", неверящие задают глупые вопросы, а он их легко прибивает, не?
Принцип той видумав не я, і не вчора, що неможливо пізнати систему, не вийшовши за її межі. Гьодель, чи Гендель, якщо я не помиляюся. Ти не хочеш виходити, тому й задаєш свої тупі запитання раз за разом, як заїжжена платівка. Мої відповіді для тебе практично не мають значення, якщо вони не вкладаюцця у твою матрицю.


в самом деле?!
главспец писав: т.е., цели той таинственной «силы», тебе неведомы?
попробуй ещё разок, обсудим!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 07 липня 2020, 18:39

Sintez писав: Гьодель, чи Гендель, якщо я не помиляюся.
Ну да, десь там, високо в горах, єсть справжня філософія...
:lol:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 18:45

главспец писав: Гьодель, чи Гендель, якщо я не помиляюся.
то ли Бах, то ли Фейербах... Непринципиально!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 07 липня 2020, 18:46

главспец писав: то ли Бах, то ли Фейербах... Непринципиально!
:good: :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення Sintez » 07 липня 2020, 18:49

главспец писав:
главспец писав: Гьодель, чи Гендель, якщо я не помиляюся.
то ли Бах, то ли Фейербах... Непринципиально!
Так, для мене "авторитет" не важливий. Сам шукай, тобі положено.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення главспец » 07 липня 2020, 18:50

Sintez писав:
главспец писав: то ли Бах, то ли Фейербах... Непринципиально!
Так, для мене "авторитет" не важливий. Сам шукай, тобі положено.
тогда зачем ссылаешься на великих?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Коронавирус - апокалипсис уже сегодня?

Повідомлення M_M » 07 липня 2020, 19:55

Президент Бразилії Жаїр Болсонару підхопив коронавірус.

Про це свідчать результати його аналізів, які він здав у понеділок після того, як у нього з'явилися симптоми хвороби, зокрема висока температура.

Жаїр Болсонару завжди публічно применшував ризики від коронавірусу, називаючи його "невеличким грипом", який не завдасть суттєвої шкоди.

Він також тиснув на місцеву владу в Бразилії, щоб вона послаблювала карантин.

Водночас після новин про його хворобу, політик заявив, що почувається добре, а симптоми у нього проявилися у м'якій формі.

Лише у суботу Болсонару опублікував свою фотографію під час зустрічі з послом США, де бразильський президент був без маски.

Раніше він повідомляв, що лікарі перевірили його легені - і не знайшли відхилень від норми.

Бразилія - друга країна у світі за кількістю хворих та померлих від коронавірусу. Тут вже заразилися більше 1,6 млн людей, більше 65 тис. з яких померли.

Ще у квітні Жаїр Болсонару казав, що навіть якщо заразиться коронавірусом, то "не буде сильно хвилюватися, тому що не відчуватиме нічого, хіба що це буде як невеликий грип чи застуда".

Також він звинувачував медіа у поширенні паніки, що шкодить економіці.

Жаїр Болсонару принципово з'являвся на публічних заходах без маски, навіть у тих регіонах, де були встановлені чіткі правила карантину.

Наприклад, у неділю бразильський міністр закордонних справ опублікував фото зі святкування Дня незалежності США у американському посольстві.

Ніхто з зображених на фото не носив маски.

Пізніше у посольстві Сполучених Штатів повідомили, що в американського посла немає жодних симптомів хвороби, однак він все одно пройде тест.

Перед тим Жаїр Болсонару вже здавав три аналізи на коронавірус, але лише третій виявився позитивним.

Жаїр Болсонару про коронавірус:
"З того, що я бачив, то насправді є й інші види грипу, які вбили більше людей, ніж цей [корнавірус]" (11 березня).

"Сьогодні в нас є інформація, що через наш тропічний клімат, ми майже досягли кінця [пандемії], або ж вона вже завершилася... Вірус не поширюється дуже швидко у такому теплому кліматі, як наш" (18 березня).

"Після того, як мене поранили ножем (На Болсонару був напад у 2018 році, коли він ще був кандидатом у президенти. - Ред.), якийсь невеликий грип мені не нашкодить" (20 березня)

Відповісти