"Дороги UA 2020-2024".

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Фрося » 28 липня 2020, 19:16




Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 28 липня 2020, 19:23

Фрося, хто й коли лататиме дірки, котрими після мародера вкриті практично всі українські дороги, окрім деяких магістралей, в основному котрі ведуть на Київ? Нафік мені ця показуха, котрої я в совку ще надивився? Вони вбухують скажені гроші в ті дороги, котрі й так більш-менш, а решта доріг - у такому стані, що й бомбити не треба. Коли до них руки й гроші дійдуть? Тема viewtopic.php?f=4&t=2092 невдобна? Але там так нічого й не зроблено, асім пофігу. Начальство без всякого сорому заявило, що грошей нема, й не видно, а швидко ремонт зроблять лише якщо буде смертельний нещасний випадок на тій дорозі. Хєрассє перспектива..

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Фрося » 28 липня 2020, 19:29

Sintez писав: Фрося, хто й коли лататиме дірки, котрими після мародера вкриті практично всі українські дороги, окрім деяких магістралей, в основному котрі ведуть на Київ?
По плану не ямки засыпать,а строить новые полосы.Пока магистральные между крупными городами и всего на 2020 4900 км. 100 мостов. Тебе мало?
Впереди еще 2021-2024 ,может и до твоего места дойдут. :gs:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 28 липня 2020, 20:04

Фрося писав:
Sintez писав: Фрося, хто й коли лататиме дірки, котрими після мародера вкриті практично всі українські дороги, окрім деяких магістралей, в основному котрі ведуть на Київ?
По плану не ямки засыпать,а строить новые полосы.Пока магистральные между крупными городами и всего на 2020 4900 км. 100 мостов. Тебе мало?
Впереди еще 2021-2024 ,может и до твоего места дойдут. :gs:
А может і не дойдуть?!.. Фігассє мені чекати "свєтлого будущєго"!
Так, мені мало! Я не розумію, чому ремонтують не вкрай аварійні дороги, де реально неможливо проїхати, а ті, котрі могли б іще служити. Втім, розумію, звичайно. Бо на ямковому ремонті мільярди не відмиєш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Vollmer » 28 липня 2020, 20:05

Sintez писав: Фрося, хто й коли лататиме дірки, котрими після мародера вкриті практично всі українські дороги, окрім деяких магістралей, в основному котрі ведуть на Київ? Нафік мені ця показуха, котрої я в совку ще надивився? Вони вбухують скажені гроші в ті дороги, котрі й так більш-менш, а решта доріг - у такому стані, що й бомбити не треба. Коли до них руки й гроші дійдуть? Тема viewtopic.php?f=4&t=2092 невдобна? Але там так нічого й не зроблено, асім пофігу. Начальство без всякого сорому заявило, що грошей нема, й не видно, а швидко ремонт зроблять лише якщо буде смертельний нещасний випадок на тій дорозі. Хєрассє перспектива..

Спокуха !!! :lol: :lol: :lol:

У вартості дорожного полотна - значний процент складає вартість бітуму.
Поточна ціна бітуму, як правило, дорівнює поточній ціні нафти.
І отут починається найцікавіше !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ціна на кілометр дороги, НМСД, залишилася ще та, що була при нафті $100 - $120, а вартість бітуму - $40.
Сенс ситуації має інтуітивно розуміти кожен пересічно собразітєльний індивідуй............... :lol: :lol: :lol:

При такому пасьянсі - ніякий вірус, ніяка війна, ніщо не може дати такого, потрійного, стабільного, масштабного, безпечного прибутку, як негайне будування, чи ремонтування доріг !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Якнайскоріше треба, увесь бюджет бухнути в дороги !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Це вам - не Свинарчуки !!! Все - легально, офіційно, з реклямою, з PR - ом. :lol: :lol: :lol:
І, навіть - із Фросею !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 28 липня 2020, 20:24

Я думаю, вакурат десь році у 37-му "дозріють" справи й за "невійну", й за дороги, й за розпродаж країни, й за "віруси", й багато за що іще...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 28 липня 2020, 20:25

Раніше, нажаль, мабуть не вийде.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 08:39

Sintez писав: Я думаю, вакурат десь році у 37-му "дозріють" справи й за "невійну", й за дороги, й за розпродаж країни, й за "віруси", й багато за що іще...
в 100-летний юбилей трагедии, повторим историю, в виде фарса?
Типа такая "историческая реконструкция"...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 13:30

главспец писав: в 100-летний юбилей трагедии, повторим историю, в виде фарса?
Столітній юбілей трагедії триває саме зараз. А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі. Мрієш, що вдасцця перетворити роздачу на фарс, як перетворили на фарс народні повстання? Ну мрій. А я думаю, що роздача буде цілком конкретна, й не виключаю що у глобальному масштабі. Треба ж щось із цією сатанинською заразою робити, доки вона людство не угробила остаточно.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 13:38

Sintez писав:
главспец писав: в 100-летний юбилей трагедии, повторим историю, в виде фарса?
Столітній юбілей трагедії триває саме зараз. А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі. Мрієш, що вдасцця перетворити роздачу на фарс, як перетворили на фарс народні повстання? Ну мрій. А я думаю, що роздача буде цілком конкретна, й не виключаю що у глобальному масштабі. Треба ж щось із цією сатанинською заразою робити, доки вона людство не угробила остаточно.
и сколько пострадало непричастных, а членов их семей? Например, твоих родичей?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 13:47

главспец писав:
Sintez писав: Столітній юбілей трагедії триває саме зараз. А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі. Мрієш, що вдасцця перетворити роздачу на фарс, як перетворили на фарс народні повстання? Ну мрій. А я думаю, що роздача буде цілком конкретна, й не виключаю що у глобальному масштабі. Треба ж щось із цією сатанинською заразою робити, доки вона людство не угробила остаточно.
и сколько пострадало непричастных, а членов их семей? Например, твоих родичей?
"Непричасних" у політиці не буває. Бувають ідіоти, котрі створюють собі ілюзію "позаполітичності", але ілюзія вона і є ілюзія, й настає час, коли до тих, хто політикою не цікавицця, політика сама стукає у двері. Нерідко - приклАдом.

Так, війна є війна. Але альтернатива ій - покоритися й змиритися із станом бидла - мене не влаштовує. Тому пацанам доведецця посунутися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 13:50

Sintez писав: "Непричасних" у політиці не буває. Бувають ідіоти, котрі створюють собі ілюзію "позаполітичності", але ілюзія вона і є ілюзія, й настає час, коли до тих, хто політикою не цікавицця, політика сама стукає у двері. Нерідко - приклАдом.
Sintez писав: А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі.
т.е., все репрессированные тогда, были «за дело»? И твои родичи тоже?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 13:57

главспец писав:
Sintez писав: "Непричасних" у політиці не буває. Бувають ідіоти, котрі створюють собі ілюзію "позаполітичності", але ілюзія вона і є ілюзія, й настає час, коли до тих, хто політикою не цікавицця, політика сама стукає у двері. Нерідко - приклАдом.
Sintez писав: А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі.
т.е., все репрессированные тогда, были «за дело»? И твои родичи тоже?
Як за дєло, так і за бездєліє. Іноді нічого не робити - теж злочин. Напримєр, мовчати або вєрноподданно підтримувати різних покидьків. Або погоджуватися що "їм згори видніше". Чи "обирати" із кількох зграй покидьків, як нині.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 14:04

Sintez писав:
главспец писав: т.е., все репрессированные тогда, были «за дело»? И твои родичи тоже?
Як за дєло, так і за бездєліє. Іноді нічого не робити - теж злочин. Напримєр, мовчати або вєрноподданно підтримувати різних покидьків. Або погоджуватися що "їм згори видніше". Чи "обирати" із кількох зграй покидьків, як нині.
не петляй. Так невиновных тогда не было, все искупали вину за реальные преступления?! И члены семей врагов народа?!
п.с.
предлагаю пойти ещё дальше - сажать не только «бездействующих», а ещё и просто подозрительных. Так будет надёжнее!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25037
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 29 липня 2020, 14:29

главспец писав:
Sintez писав: Як за дєло, так і за бездєліє. Іноді нічого не робити - теж злочин. Напримєр, мовчати або вєрноподданно підтримувати різних покидьків. Або погоджуватися що "їм згори видніше". Чи "обирати" із кількох зграй покидьків, як нині.
не петляй. Так невиновных тогда не было, все искупали вину за реальные преступления?! И члены семей врагов народа?!
п.с.
предлагаю пойти ещё дальше - сажать не только «бездействующих», а ещё и просто подозрительных. Так будет надёжнее!
Одна із задач - "зтриножити" таких як ти. Досить уже ви "ходили", розгрібати тепер після вас доведецця не один рік.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 29 липня 2020, 14:32

Sintez писав:
главспец писав:
не петляй. Так невиновных тогда не было, все искупали вину за реальные преступления?! И члены семей врагов народа?!
п.с.
предлагаю пойти ещё дальше - сажать не только «бездействующих», а ещё и просто подозрительных. Так будет надёжнее!
Одна із задач - "зтриножити" таких як ти. Досить уже ви "ходили", розгрібати тепер після вас доведецця не один рік.
так при чём тут я?!
мы про жертвы сталинских репрессий! Все были «виновны»? Мечтаешь повторить?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення M_M » 29 липня 2020, 15:43

Sintez писав: А у 2037 буде юбілей Великої Роздачі
Те, кто хотят Сталина, хотят его не для себя, а для соседа...
(С)
Класика жанру.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Фрося » 29 липня 2020, 23:15


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Фрося » 29 липня 2020, 23:20


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59260
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Фрося » 29 липня 2020, 23:46

#1.2 Трасса КРОПИВНИЦКИЙ-НИКОЛАЕВ. Бетонка Н-14. Как укладывают бетонную дорогу? 29.05.2020



#4. Фееричное ночное ШОУ на трассе ДНЕПР-РЕШЕТИЛОВКА! Как строят 4-полосную бетонку Н-31. 26.07.2020

Відповісти