"Дороги UA 2020-2024".

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 11:15

M_M писав:
главспец писав: Вот придурок-физкультурник бегает утром, он же жрёт повышенную порцию кислорода, пусть платит!
А він і так платить. Більше бігає - краще здоров'я - більше працює - більше заробляє - більше податків.
логично! Так а за парковку чего платить? Я больше езжу, не претендую на место в маршрутке, плачу транспортный сбор (через бензин), содержу работников СТО и пр.!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення M_M » 01 листопада 2020, 11:19

главспец писав:
M_M писав: А він і так платить. Більше бігає - краще здоров'я - більше працює - більше заробляє - більше податків.
логично! Так а за парковку чего платить? Я больше езжу, не претендую на место в маршрутке, плачу транспортный сбор (через бензин), содержу работников СТО и пр.!
Так не платіть за парковку, це не обов'язково. Сплачуйте штрафи та послуги транспортування. Вільна країна.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 11:29

M_M писав:
главспец писав: логично! Так а за парковку чего платить? Я больше езжу, не претендую на место в маршрутке, плачу транспортный сбор (через бензин), содержу работников СТО и пр.!
Так не платіть за парковку, це не обов'язково. Сплачуйте штрафи та послуги транспортування. Вільна країна.
мля... Парковка - это услуга. Мне предоставляют место там, где его специально оборудовали и оно не мешает проезду-проходу!
А если я должен платить за то, что стою на тротуаре или у бровки? Кому и за что именно?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення M_M » 01 листопада 2020, 11:45

главспец писав: А если я должен платить за то, что стою на тротуаре или у бровки? Кому и за что именно?
Повно безоплатного вільного місця на тротуарі. Але воно дуже далеко та ліньки йти пішки? Буває. Бо бажаючих стати поближче більше ніж місця. Тобто дефіцит. Платність у цьому випадку дає надію комусь ще дочекатись вільного місця, а також з'являються кошти на обладнання парковки саме у цьому місці.
Кеп.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 12:08

M_M писав: Повно безоплатного вільного місця на тротуарі.
парковка на тротуаре создаёт неудобство для пешеходов. Но деньги за это получают парковщики. Есть ещё резерв - ночью моя машина часто стоит во дворе многоквартирного дома. Можно и это обилетить...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Pestilence » 01 листопада 2020, 12:16

главспец писав: Есть ещё резерв - ночью моя машина часто стоит во дворе многоквартирного дома. Можно и это обилетить...
Кстати да, надо двинуть идею в массы. Вот у меня приватизированная земля, машина стоит почти бесплатно - 59 гривен в год налог на 15 соток. А на муниципальной земле стоянка бесплатная...непорядок! :lol:
Надо просто ввести стояночный налог в городах для тех, кто паркуется не на частной земле :good: - заплатил раз в год и паркуйся бесплатно

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 12:23

Pestilence писав:
главспец писав: Есть ещё резерв - ночью моя машина часто стоит во дворе многоквартирного дома. Можно и это обилетить...
Кстати да, надо двинуть идею в массы. Вот у меня приватизированная земля, машина стоит почти бесплатно - 59 гривен в год налог на 15 соток. А на муниципальной земле стоянка бесплатная...непорядок! :lol:
Надо просто ввести стояночный налог в городах для тех, кто паркуется не на частной земле :good: - заплатил раз в год и паркуйся бесплатно
ну не совсем так: придомовая территория принадлежит всем жильцам в равной степни. Но у меня есть машина и я её ставлю, а у соседки нет, и она вынуждена с коляской и собачкой петлять между авто во дворе. А скорой или пожарке как подъехать?
Есть простое и цивилизованное решение.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення M_M » 01 листопада 2020, 12:34

главспец писав: придомовая территория принадлежит всем жильцам в равной степни
Дехто приватизує місце для парковки. І не має проблем, коли повертається пізно увечері.
А ті, хто на шару, постійно шукають місце під місяцем.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 12:49

M_M писав:
главспец писав: придомовая территория принадлежит всем жильцам в равной степни
Дехто приватизує місце для парковки. І не має проблем, коли повертається пізно увечері.
А ті, хто на шару, постійно шукають місце під місяцем.
и получает «акт на землю»?! Запрещено законодательно! А за устанвку парковочных барьеров с замками - админштраф.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення M_M » 01 листопада 2020, 13:21

главспец писав: Запрещено законодательно
Де є заборона? Приватизовані паркомісця (або орендовані?) бачив на власні очі. І дозволи на рівні місцевої ради бачив. Зміст мене не цікавив, тому не читав. На рівні ОСББ мешамнці самі можуть вирішувати такі питання, але ті місця, що бачив - біля звичаної багатоповерхівки, що обслуговувалась ЖЕК.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 13:53

M_M писав:
главспец писав: Запрещено законодательно
Де є заборона? Приватизовані паркомісця (або орендовані?) бачив на власні очі. І дозволи на рівні місцевої ради бачив. Зміст мене не цікавив, тому не читав. На рівні ОСББ мешамнці самі можуть вирішувати такі питання, але ті місця, що бачив - біля звичаної багатоповерхівки, що обслуговувалась ЖЕК.
ок. Вот я жилец и владелец машины, придомовая - общая, как мне приватизировать «свой» кусочек? Тогда соседу будет запрещено ходить по моей земле!
Допустим - оренда. У кого, у других соседей, от их доли малой? А если придомовой при теоретическом дележе на всех выходит меньше кв.метров, чем надо для стоянки?
п.с.
статей 139 Кодекса Украины об административных правонарушениях за самовольное установление технических средств регулирования дорожного движения, создание препятствий для дорожного движения предусмотрен штраф от 340 до 510 грн. или общественные работы на срок от тридцати до сорока часов.

На граждан, у которых территория арендована или же является частной собственностью, запрет на установку парковочного барьера не распространяется. В коммунальных предприятиях или жилищных кооперативах вопрос об установке парковочных барьеров решается всеми членами кооператива, или их большинством. Во всех остальных случаях, установка юнипаркеров расценивается местными властями как нарушение правил благоустройства.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Noex » 01 листопада 2020, 14:45

главспец писав: Допустим - оренда. У кого, у других соседей, от их доли малой? А если придомовой при теоретическом дележе на всех выходит меньше кв.метров, чем надо для стоянки?
А як орендують підвали чи горища? Рішенням загальних зборів, за долю малу :lol: , в сенсі, що орендар має щось запропонувати громаді за право оренди...

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення главспец » 01 листопада 2020, 14:55

Noex писав:
главспец писав: Допустим - оренда. У кого, у других соседей, от их доли малой? А если придомовой при теоретическом дележе на всех выходит меньше кв.метров, чем надо для стоянки?
А як орендують підвали чи горища? Рішенням загальних зборів, за долю малу :lol: , в сенсі, що орендар має щось запропонувати громаді за право оренди...
отличная идея! Завтра и займусь. Орендую у соседей весь двор, цельным комплексом, с правом приватизации. Размечу парковочные места и буду взимать с них же плату за проезд, парковку. И проход. За собачек - особо!

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Noex » 01 листопада 2020, 15:02

главспец писав: Орендую у соседей весь двор, цельным комплексом
Не знаю, як то стосується прибудинкової території, а з власного досвіду знаю, що оренду горища надавали за умови погодження її із мешканцями і лише одноосібно і всього горища. Життя у нас дивне, тому допускаю, що все вже кардинально змінено :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:38

M_M писав:
Sintez писав: парковку
Парковка має бути безкоштовною?
На вулицях міст - безумовно. У спеціальних паркінгах/гаражах - інша справа. Організувати достатню кількість місць - це робота місцевих адміністрацій, нездатні - нафік з пляжа, копняком під ср@ку.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:44

главспец писав:
M_M писав: Парковка має бути безкоштовною?
хороший вопрос! А дышать, ну воздух? Вот придурок-физкультурник бегает утром, он же жрёт повышенную порцию кислорода, пусть платит!
Жиди працюють над цим питанням. Перспективним є також податок на димарі, вихлопні труби, пердячі гази. Бо парниковий же ефект, та й Грета Тумберг негодуэ. Але не все одразу, "вікна Овертона" тягнуть потихеньку, жабу варять, потрошку підвищуючи температуру, а то вистрибне із казана.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:45

M_M писав:
главспец писав: Вот придурок-физкультурник бегает утром, он же жрёт повышенную порцию кислорода, пусть платит!
А він і так платить. Більше бігає - краще здоров'я - більше працює - більше заробляє - більше податків.
Васілій Іванович із Фурмановим зайвий раз перевернулися у своїх трунах.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:47

M_M писав:
главспец писав: логично! Так а за парковку чего платить? Я больше езжу, не претендую на место в маршрутке, плачу транспортный сбор (через бензин), содержу работников СТО и пр.!
Так не платіть за парковку, це не обов'язково. Сплачуйте штрафи та послуги транспортування. Вільна країна.
Це не "вільна країна", це безкарна хуцпа.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:48

главспец писав:
M_M писав: Так не платіть за парковку, це не обов'язково. Сплачуйте штрафи та послуги транспортування. Вільна країна.
мля... Парковка - это услуга. Мне предоставляют место там, где его специально оборудовали и оно не мешает проезду-проходу!
А если я должен платить за то, что стою на тротуаре или у бровки? Кому и за что именно?
Стацілнарному бандиту. Як і за газ і воду, напримєр. СВОЇ газ і воду.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: "Дороги UA 2020".

Повідомлення Sintez » 01 листопада 2020, 15:52

M_M писав: Платність у цьому випадку дає надію комусь ще дочекатись вільного місця, а також з'являються кошти на обладнання парковки саме у цьому місці.
Мбугага.

Це Ви бабущкі на лавочьці розкажіть, котра за Клячка галасує. І то не факт, що вона у цю казочку повірить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти