Привіт сталіністам

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 01 лютого 2020, 19:40

Нечай писав: То не є секретом, що український патріот "патріотізмом от ума ізбавлєн."
На українському форумі "відвідувач", що давно подався до ворога, регулярно займається приниженням українців. Кримського китайця главмодер забанив назавжди за менше. Це що, "сталіністи усіх країн, єднайтесь"? Чи є якесь інше пояснення?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 01 лютого 2020, 20:01

Ви без Сталіна й дня прожити не можете? Чи яким тут боком сталіністи? З Нечая, як і з більшості кацапів, сталініст такий же, як із румуна римлянин, хоча й звучить схоже. Вам кругом мерещацця змови сталіністів й прокацапників? Так викочуйте претензії тим, кому всьо равно-зєлюкам, вони реально по факту здають країну кацапам.

Неможливо принизити того, хто сам себе не почуває приниженим, нмд. Ну мало якою слиною іноді давляцця ватніки, Кримського ж китайця забанив, бо він тупий і нецікавий.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 01 лютого 2020, 21:07

Не нагадаєте, хто останнім часом рекламує сталінізм у кожному повідомленні? Але питання було зовсім не про сталіна. І не про образи. А про вибіркове "правосуддя". Сталінізм у оремо взятому форумі, ага.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Vollmer » 01 лютого 2020, 21:56

M_M писав: Не нагадаєте, хто останнім часом рекламує сталінізм у кожному повідомленні? Але питання було зовсім не про сталіна. І не про образи. А про вибіркове "правосуддя". Сталінізм у оремо взятому форумі, ага.
Ну, оремо - як уміємо.
Ви не могли би, хоча би приблизно, пояснити, що маєте на увазі, говорячи про "сталінізм" ???
Бо, бачте, "сталінізм на форумі" - то трохи щось таке, як "риболовля через SMS".
І мені дуже цікаво, як Ви собі це уявляєте?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 01 лютого 2020, 22:02

Тобто про рекламу сталінізму та вибіркове "правосуддя" питань не виникає. До побачення.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Vollmer » 01 лютого 2020, 22:20

M_M писав: Тобто про рекламу сталінізму та вибіркове "правосуддя" питань не виникає. До побачення.

Ну, бо незрозуміло, де Ви то всьо побачили.
З цієї причини, нема також питань про китайську демократію, підйом економіки, зепрофесіоналізм, т.д.
З повагою, і проч.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 01 лютого 2020, 22:38

M_M писав: Не нагадаєте, хто останнім часом рекламує сталінізм у кожному повідомленні? Але питання було зовсім не про сталіна. І не про образи. А про вибіркове "правосуддя". Сталінізм у оремо взятому форумі, ага.
А я не правосудець, Боже збав. Я модер. Буквально - "умірювач". Суд - це до підрахуїв ківаловських.
Кожен із юзерів бачить "правосуддя" по-своєму, і вважає "справедливим" зачистку інакодумців руками модера. До чого це доходить, нещодавно показала Віра. Надалі такого не буде. Я вже писав, не подобаєцця мій "сталінізм" - беріцця самі. Ви включаєте мороз у відповідь на таку проозицію.
Не буде довіри - я сам піду нафік. Поки ж є довіра, просрать все, розвалити й змитися, як у вас, "лібералів-демократів" заведено, зваливши відповідальність на інших , я не дам.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 01 лютого 2020, 23:09

Одні посадили на шию країні зечару. Інші - баригу. Тепер - блазня. І ніхто не при ділах, запитати ні з кого, що характерно. Інші приперлися на квадратний, теж звичайно із найкращими намірами, я аніскільки не сумніваюся. Тепер же всіма ними робицця вигляд, що начебто нічого того й не було, всі не при ділах, воно само так сталося.

Ні, було. І є. І голову у пісок ховати марно - жопа все одно зверху залишаєцця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 02 лютого 2020, 11:39

Sintez писав:
01 лютого 2020, 20:01
З Нечая, як і з більшості кацапів, сталініст такий же, як із румуна римлянин
Ага. Треба розібратися, хто з вас справжний сталініст, а хто тільки прикидається. :lol:

До кацапа Ваш конкурент не дотягує.

Але якщо придивитись уважно, у вас дуже багато спільного. Обидва тягаєте на форум переважно кацапські відео, обидва пропагуєте кацапські гасла, обидва принижуєте українців, хоча й у різній мірі.

В одного модерська кнопка, і він хизується своєю безкарністю. А інший користується ситуацією і продовжує
Тому вони. як дурні, на майданах не стрибають
Це з вуст антисеміта.... тобто українці гірші за клятих жидів, нє?

Нагадаю, за те саме (навіть за менше) був забанений інший юзер, що мешкає в Україні.

Тому все ще чекаю якесь пояснення вибіркового "правосуддя" окрім озвученої вище версіі солідарності прихильників катів.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2020, 12:23

Ще раз повторюю, тим хто у танку - ніякого "правосуддя", "влади" і так далі я хдійснювати не обіцяв, не здійснюю по факту й здійснювати не збираюся. Я лише прибираю з поля тих, хто на мою думку, абсолютно суб"єктивну, ангажовану, предвзяту етк, заважає спілкуванню на форумі. Це був і є експерииент. Раз на квартал відбуваєцця перевірка, чи варто продовжувати експеримент. Поки що 72% за продовження.

Тепер про кацапські джерела. Можете мені запропонувати напримєр місцевий аналог кацапа Катасонова?

Про "антисемітизм" - Вам до Шрайка. Або до Річчі. Вони Вас зрозуміють. Я -ні. По-перше, я непогано знайомий з Катехізисом, і мені ця туфта по барабану, а по-друге, Порошенкам і Зєлєнським з Гройсманами й Маркаровими не варто було лізти на табуретки, більшу ненависть до євреїв, аніж вони своєю руйнівною діяльністю збуджують, не здатен розбурхати ніякий архіантисеміт й за сто тисяч років.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 02 лютого 2020, 12:37

Sintez писав: Можете мені запропонувати напримєр місцевий аналог кацапа Катасонова?
Тю... спробуйте знайти місцевий аналог кацапа путіна.... ні, нема?
Проблема ж не у кацапі Катосонові, а у співвідношенні кількості джерел. Чомусь у декого джерела переважно кацапські. Бо українці не здатні. Бо дурні. Нє? От і олень з підкацапником та ще дехто те саме кажуть. Але за це їх нещадно банять. Бо право на приниження українців є виключно в модера. :lol:

Аватар користувача
Тамила
Повідомлень: 593
З нами з: 16 травня 2019, 16:06

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Тамила » 02 лютого 2020, 14:19

та нехай буде сталініст, якщо припинить банити Тамілу.
хоча.. то вже буде не сталініст, без репресій сталіна не буває.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2020, 14:48

M_M писав: Проблема ж не у кацапі Катосонові, а у співвідношенні кількості джерел. Чомусь у декого джерела переважно кацапські. Бо українці не здатні. Бо дурні. Нє?
Чому б просто не сказати, що нічого запропонувати?

Проблема у тому, що ви замість питання "що робити?" всю енергію пускаєте на "хто винен?", при тому, що вас не особливо турбує ні у чому власне винен, ні "що робити* із тими винуватими. Позиція загалом вигідна - нічого сам не робиш, ото ж ні в чому не винен, зате герой що капєц, ізоблічітєль ворогів. Загалом можна зрозуміти. Тільки продуктивності із всієї суєти - нуль. Але кого воно цікавить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 02 лютого 2020, 15:03

Sintez писав:
02 лютого 2020, 14:48
Чому б просто не сказати, що нічого запропонувати?
От дивіться, Ви самі вважаєте Лі Кван Ю людиною, гідною, щоб у нього вчитися. Ця людинв не запроваджувала масових розстрілів, мало того, послідовно викорінювала соціалістичні методи.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2020, 17:03

M_M писав:
Sintez писав:
02 лютого 2020, 14:48
Чому б просто не сказати, що нічого запропонувати?
От дивіться, Ви самі вважаєте Лі Кван Ю людиною, гідною, щоб у нього вчитися. Ця людинв не запроваджувала масових розстрілів, мало того, послідовно викорінювала соціалістичні методи.
Да? Процитуєте, де він писав у "Сингапурській історії" про те, як саме послідовно викорінював, ті методи?
А хто запроваджував масові розстріли, дозвольте запитати?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2020, 17:05

І звідки взялися у Британському Сингапурі "соціалістичні методи", щоб Лі міг їх "викорінювати"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 02 лютого 2020, 17:21

Sintez писав: Да? Процитуєте, де він писав у "Сингапурській історії" про те, як саме послідовно викорінював, ті методи?
А хто запроваджував масові розстріли, дозвольте запитати?
Ви, ж захоплюєтесь цією персоною. То, мабуть, маєте у шафі його відомі мемуари. Читайте главу, наприклад, "Нові відносини з Великобританією».

Щодо масових розстрілів:
Зображення
Не впізнаєте підпис?
Вистачить, чи ще сотню-другу світлин запостити? І це не тільки 37-39 роки. Звірств вистачало і до, і після. Чи може хочете на екскурсію з'їздити, власними очами побачити наслідки героїчних вчинків?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 02 лютого 2020, 23:41

M_M писав: Ви, ж захоплюєтесь цією персоною. То, мабуть, маєте у шафі його відомі мемуари. Читайте главу, наприклад, "Нові відносини з Великобританією».
Не сказати, щоб захоплююся, але трохи читав. Я просив конкретну цитату, а не "читайте главу".
M_M писав: Щодо масових розстрілів:

Не впізнаєте підпис?
Вистачить, чи ще сотню-другу світлин запостити? І це не тільки 37-39 роки. Звірств вистачало і до, і після. Чи може хочете на екскурсію з'їздити, власними очами побачити наслідки героїчних вчинків?
Я запитав, хто ЗАПОЧАТКУВАВ практику масових розстрілів. Ви знову "не помітили"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення M_M » 03 лютого 2020, 11:13

Sintez писав: ЗАПОЧАТКУВАВ
Тада. Каін вбив Авеля, Ефеська вечеря, Новгород, Червона неділя - це все, мабуть, виправдовує
масові вбивства протягом кількох десятиріч, без суду та слідства. Або ставить в один рядок до списку найвідоміших катів.

Щодо Лі Куан Ю - читайте самі. Хоча б в у межах Вікіпедії. Кажуть, це допомагає мізки тренувати. Інакше - як в анекдоті - "Рабіновіч напєл".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Привіт сталіністам

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2020, 14:08

M_M писав:
Sintez писав: ЗАПОЧАТКУВАВ
Тада. Каін вбив Авеля, Ефеська вечеря, Новгород, Червона неділя - це все, мабуть, виправдовує
масові вбивства протягом кількох десятиріч, без суду та слідства. Або ставить в один рядок до списку найвідоміших катів.

Щодо Лі Куан Ю - читайте самі. Хоча б в у межах Вікіпедії. Кажуть, це допомагає мізки тренувати. Інакше - як в анекдоті - "Рабіновіч напєл".
Сингапурську історію я прочитав уже давно, але щось я там про таку вже "боротьбу із соціалістичними методами" не пам'ятаю. Експансію Китаю - так, Лі вважав загрозою. Як і взагалі націоналізм, незалежно чий. А от щодо соціаалізму - так пам'ятаєцця, що він там десь писав що його із лейбористами єднають соціалістичні погляди.

Треба буде може перечитати, був би час так, як його нема.

А щодо розстрілів - так можна порівняти статистику 30-х років із початком 50-х, коли сталін реально був "хазяїн".
А також можна згадати, напримєр, КОЛИ був написаний твір "Щепка", котрий нерозбірливій публіці втюхуєцця як ілюстрація "сталінських злодіянь".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти