Воду в Крим?

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Нечай » 04 лютого 2020, 23:50

Pestilence писав:
Нечай писав: Так про Крим треба писати в темі про цирк, бо там одні клоуни-починаючи з клоуна Мамчура і закінчуючи клоуном Зеленським.
Недостаточно демагогии, еще напрягись
А зачем оно мне нужно? Ты ещё скажи, что возвращение Рашки в ПАСЕ-это тоже демагогия. Что судьбу Украины решают уже без неё-это моя выдумка. Брехать так брехать! :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Pestilence » 04 лютого 2020, 23:54

Нечай писав: А зачем оно мне нужно? Ты ещё скажи, что возвращение Рашки в ПАСЕ-это тоже демагогия. Что судьбу Украины решают уже без неё-это моя выдумка. Брехать так брехать!
А мне что до ПАСЕ? Да хоть в голуби мира пусть выбирают. Там в ПАСЕ сидят импотенты похлеще, причем с ЯО на борту

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2020, 00:06

Фрося писав:
Sintez писав:

А що має бути, щоб не "засираніє"? Радісні привітання такої видатної ідеї, як подача води окупантам новим старим партньорам?
Мда.. :pardon: против лома нет приема. Если сами модераторы гадят и еще спрашивают,включая "дурочку",К модераторам больше вопросов не имею.
Нє, Ви вже поясніть. Ваші теми Ви вимагаєте закрити для коментарів інших дописувачів? Чи як?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Нечай » 05 лютого 2020, 00:08

Pestilence писав:
Нечай писав: А зачем оно мне нужно? Ты ещё скажи, что возвращение Рашки в ПАСЕ-это тоже демагогия. Что судьбу Украины решают уже без неё-это моя выдумка. Брехать так брехать!
А мне что до ПАСЕ? Да хоть в голуби мира пусть выбирают. Там в ПАСЕ сидят импотенты похлеще, причем с ЯО на борту
Почему импотенты? Реалисты. Что им Россия сделала плохого? Ничего. С какой стати они должны помогать Украине, если Украина ничего сама делать не хочет? Они, в отличие от вас, Хуйла не боятся, потому что за ним стоит только его воровская братва. Так что Европа делает то, что отвечает её национальным интересам.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Pestilence » 05 лютого 2020, 00:11

Нечай писав: Они, в отличие от вас, Хуйла не боятся, потому что за ним стоит только его воровская братва. Так что Европа делает то, что отвечает её национальным интересам.
Конечно не боятся. Зная что война с со мною будет значить 3 мировую я бы тоже не боялся.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Нечай » 05 лютого 2020, 00:18

Pestilence писав:
Нечай писав: Они, в отличие от вас, Хуйла не боятся, потому что за ним стоит только его воровская братва. Так что Европа делает то, что отвечает её национальным интересам.
Конечно не боятся. Зная что война с со мною будет значить 3 мировую я бы тоже не боялся.
Какая 3 Мировая? Не смешите мои тапочки! На кого сбросит бобы атомные Хуйло? На Голландию, где живёт его дочь, или Британию, где его вторая дочь? Или Жирик, у которого дети и внуки живут в Швейцарии? Хуйло-дутая величина, и это знают везде, даже в Рашке. Знают и украинцы, но не признаются себе в этом.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2020, 00:19

Sintez писав:
Фрося писав:
Мда.. :pardon: против лома нет приема. Если сами модераторы гадят и еще спрашивают,включая "дурочку",К модераторам больше вопросов не имею.
Нє, Ви вже поясніть. Ваші теми Ви вимагаєте закрити для коментарів інших дописувачів? Чи як?
:1: ничего себе выводы.И где я такое написала?
Бичевская каким боком к теме " воду в Крым"?
Востаннє редагувалось 05 лютого 2020, 00:20 користувачем Фрося, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Pestilence » 05 лютого 2020, 00:19

Нечай писав: Какая 3 Мировая? Не смешите мои тапочки! На кого сбросит бобы атомные Хуйло? На Голландию, где живёт его дочь, или Британию, где его вторая дочь? Или Жирик, у которого дети и внуки живут в Швейцарии? Хуйло-дутая величина, и это знают везде, даже в Рашке. Знают и украинцы, но не признаются себе в этом.
Ну так и перечитай что я написал, если не все мозги пропил. Капец :facepalm2:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Pestilence » 05 лютого 2020, 00:21

Sintez писав: Нє, Ви вже поясніть. Ваші теми Ви вимагаєте закрити для коментарів інших дописувачів? Чи як?
Не, ну можно бичевскую в тему музпауза перенести, но не лучше ли было ее сразу там располагать?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2020, 00:25

Фрося писав:
Sintez писав:

Нє, Ви вже поясніть. Ваші теми Ви вимагаєте закрити для коментарів інших дописувачів? Чи як?
:1: ничего себе выводы.И где я такое написала?
Бичевская каким боком к теме " воду в Крым"?
Ну я так розумію, тим боком, що таких же тужливих пісень будуть скоро співати зільоні українопродавці, коли їм дадуть турбокопняка під сраку. Принаймні я на це сподіваюся.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2020, 00:26

І теж, як білі придурки, нитимуть, що не розуміють, у чому ж їхня вина.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Olga » 05 лютого 2020, 01:18

Sintez писав: А давай, Шарік, ми тєбя продадім!?(с)
ТС, нам просто "Канікули у Простоквашино" відомі, і я могла б тут і відео з цього мультику навести, після цієї фрази - сподіваюсь, без перепон.
А Бічевська і мені теж невідома майже, тому я просто мусила пропустити на жаль, і того ті повідомлення і здаються нам безсенсовими

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Vollmer » 05 лютого 2020, 07:55

Фрося писав: Vollmer,Нечай,эти клипы,как я поняла,специальное засирание темы.
И не только этой,которые я создаю.Выживаете меня из форума? :pop:

Нє, Фрося.
Якби мені це було потрібно, я би згадав, про існування старої гілки, про воду, і про Крим.
Про особливості цитування з Твіттера, що було вже раніше говорено.
Про попередні звинувачення, нічим, ніяк не доведені.
І т.д.
Але, я цього не роблю. :lol: :lol: :lol:

Натомість, із врахуванням Вашої гуманітарності, і незнайомості з теоремою Гьоделя, пояснюю, що, коли гілка про Крим і воду складатиметься лише з слів "вода" і "Крим", то неможливо буде узнати нічого нового, ні про Крим, ні про воду.
Там мають бути, як мінімум, ще слова "агресія", "крадіжка", "колаборація", т.д.
От, саме в цьому контексті і поставлена Бічевська.
A propo: вживаючи надто сильні звороти, Ви напрошуєтеся на подібні ж відповіді.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Воду в Крим?

Повідомлення stan700 » 05 лютого 2020, 07:58

Нечай писав: Они, в отличие от вас, Хуйла не боятся, потому что за ним стоит только его воровская братва. Так что Европа делает то, что отвечает её национальным интересам.
це точно. не усю італію і лазурний берег скупили

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Воду в Крим?

Повідомлення DSMechanic » 05 лютого 2020, 09:29

Враховуючи що зелені поки нічим крім заяв "продати все" не відмітились, то і воду постараються продати. Не факт що вийде, навіть технічно - все ж таки після 6 років там треба не космітичний ремонт.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2020, 10:12

У Зеленського заспокоюють – воду в Крим пускати не збираються http://pravda.com.ua/news/2020/02/4/7239445/ через
@ukrpravda_news
Зображення
Україна не планує відновлювати по Північно-Кримському каналу постачання води в анексований Крим.

Джерело: facebook постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Антона Кориневича

Пряма мова: "У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій щодо можливого відновлення водопостачання до Криму і пов’язаного з цим "візиту комісії з Києва", відзначимо, що ця інформація не відповідає дійсності".

Деталі: Кориневич повідомив, що 11-12 лютого відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області з метою ознайомлення з питаннями, пов‘язаними з тимчасово окупованими територіями АР Крим та Севастополя.

Комісія планує відвідати КПВВ "Каланчак" і дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки вона знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ.

Пряма мова: "Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде в Крим тільки після деокупації. Жодної води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов‘язане з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією біля адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим".

Що було раніше: У жовтні минулого року голова бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Арістов у коментарі кореспонденту проекту Радіо Свобода розповів про ідею продавати воду в анексований Росією Крим.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи ідею Арістова, заявив, що продаж води в анексований Крим означатиме здачу позицій із деокупації півострова.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Воду в Крим?

Повідомлення DSMechanic » 05 лютого 2020, 10:36

Фрося писав: У зв‘язку з появою у ЗМІ чергових спекуляцій
А можна список депутатів від Зеленського хто займається спекуліцією, а хто каже правду? Це ж не самі ЗМІ придумали.
Він депутат - так що як мінімум його заява має сприйматись людьми як певна позиція партії. До уточнення від партії.

Те що прктикою заведенно пускати "пробні шари" і спостерігати реакцію - то реакція є, але не треба звинувачувати що люди самі придумали "чергову спекуляцію".

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Sintez » 05 лютого 2020, 10:45

DSMechanic писав: Враховуючи що зелені поки нічим крім заяв "продати все" не відмітились, то і воду постараються продати. Не факт що вийде, навіть технічно - все ж таки після 6 років там треба не космітичний ремонт.
Торгаші нічого не ремонтують. Їхня задача - купити задешево, а ліпше вкрасти/видурити чуже, й продати подорожче, доки обікрадений/обдурений не оговтався. Тому й "турборежим".
"Тут, Нюша, нужна исключительная быстрота!"(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59302
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Фрося » 05 лютого 2020, 10:48

DSMechanic писав: А можна список депутатів від Зеленського хто займається спекуліцією, а хто каже правду? Це ж не самі ЗМІ придумали.
Первый пост-кто начал.Остальных определяй сам.
Он сказал это еще в октябре.Свое мнение.
Почему сейчас это подняли,мне не известно. :pardon: но называется это точно- " "чергова спекуляція".
DSMechanic писав: Те що прктикою заведенно пускати "пробні шари" і спостерігати реакцію - то реакція є, але не треба звинувачувати що люди самі придумали "чергову спекуляцію".
Есть такая методика "пробных шаров",но будет ли это правдой,покажет только время и действия.Они много чего уже наговорили "от себя",инициативные. :pardon:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Воду в Крим?

Повідомлення Pestilence » 05 лютого 2020, 11:42

Sintez писав: Торгаші нічого не ремонтують. Їхня задача - купити задешево, а ліпше вкрасти/видурити чуже, й продати подорожче, доки обікрадений/обдурений не оговтався. Тому й "турборежим".
"Тут, Нюша, нужна исключительная быстрота!"(с)
Я ремонтував :lol:
Когда-то мы поднялись именно на этом. Привозил из Одессы бракованные китайские зонты из Одессы, ремонтировали вместе с женой и продавали вполовину дешевле чем на рынке. Тогда зонт на рынке в розницу стоил 8 гривен. Я покупал по 300 килограмм каждую поездку из расчета по 20-70 копеек за штуку, продавали по 4 гривны. В день продавали до 100 штук просто тупо на базаре :lol:
Ремонт не сложный - один порванный разбираешь на спицы и ремонтируешь 8 штук со сломанными спицами.
Ото был мелкий бизнес! Наверно тонн 5 продали :good:

Відповісти