«ДІЯ: цифрова освіта».

Відповісти
Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 06 листопада 2021, 15:36

Верховна Рада скасувала штамп про місце реєстрації в паспорті та “папірець” до ID-картки. Зареєструвати місце проживання можна буде онлайн у додатку "Дія"

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/reye ... 94045.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 11 листопада 2021, 20:56

Mykhailo Fedorov

Glovо — будущий резидент Дія City!

Сегодня встретился с основателем Glovo Сашей Мишо и генеральным менеджером компании Дмитрием Расновским. Мы обсудили желание компании присоединиться к специальному правовому режиму Дія City.
Зображення
В этом году Glovo открыли в Украине технологический хаб и у них есть амбициозная цель — превратить его в мощный инженерный R&D-центр. Они готовы инвестировать в экспертов и создадут новые рабочие места для наших разработчиков. А резидентство в Дія City поможет эффективно реализовать планы.

Кстати, ожидаемый результат от запуска Дія City — как минимум удвоение текущих темпов развития технологического сектора. А также увеличение доходов IT-индустрии с $6 млрд до $16,5 млрд.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 14 листопада 2021, 22:23


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 15 листопада 2021, 03:15

Фрося писав:
СпойлерРозкрити
у тебя уже есть електронная подпись? Пользоваться умеешь?


главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 15 листопада 2021, 12:24

как стать миллионером?

п.с.
а у Вас получилось?!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення M_M » 15 листопада 2021, 15:42

главспец писав: а у Вас получилось?!
Я ними користуюсь багато років.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Mack Mack » 15 листопада 2021, 16:49

главспец писав: а у Вас получилось?!
Цифровий підпис це що - "Біном Ньютона"?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 15 листопада 2021, 16:54

Mack Mack писав:
главспец писав: а у Вас получилось?!
Цифровий підпис це що - "Біном Ньютона"?
там было ещё:
главспец писав: как стать миллионером?
по инструкции!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3470
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Mack Mack » 15 листопада 2021, 17:05

главспец писав: по инструкции!
А що, у Дії є така інструкція? :shock:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 15 листопада 2021, 23:03

главспец писав:
Фрося писав: [/spoiler]
у тебя уже есть електронная подпись? Пользоваться умеешь?
:lol: учись студент,а то подарочек к Святому Николаю не получишь.
Володимир Зеленський: Декілька хороших новин.
- Ситуація з коронавірусом в Україні покращилась.
- Кожному, хто вакцинувався 2ма дозами - виплатять по 1000 грн. через додаток "Дія".(с 19 декабря)

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 16 листопада 2021, 18:07


Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Віра » 16 листопада 2021, 20:49

Мій чоловік - противник усілякої цифрової техніки. Інтернетом не користується, має (мав) кнопочний телефон.
Щоб ввести в програму Дія його водійське посвідчення, дані вакцинації, інші документи, купили йому смартфон. Але біда - у нього ID-картки немає, закордонний паспорт старого зразка, до 2014 року, без біометрики. Дію встановили, там з'явився тільки один документ - ідентифікаційний номер, і усе! Ні паспорта, ні даних вакцинації.
Чула десь в новинах, що вже достатньо закордонного паспорту старого зразку. Хто знає, це так чи ні?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Pestilence » 16 листопада 2021, 21:38

Віра писав: Мій чоловік - противник усілякої цифрової техніки. Інтернетом не користується, має (мав) кнопочний телефон.
Щоб ввести в програму Дія його водійське посвідчення, дані вакцинації, інші документи, купили йому смартфон. Але біда - у нього ID-картки немає, закордонний паспорт старого зразка, до 2014 року, без біометрики. Дію встановили, там з'явився тільки один документ - ідентифікаційний номер, і усе! Ні паспорта, ні даних вакцинації.
Чула десь в новинах, що вже достатньо закордонного паспорту старого зразку. Хто знає, це так чи ні?
Если честно, то я не понял вопроса.
Зашел с ноутбука на сайт дии, прошел верификацию через мой банк, подтянулся обычный синий внутренний паспорт и все данные по недвиге и налогам, машинам. Права не подтянулись, они пока только в кабинете водия есть.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Віра » 16 листопада 2021, 22:12

а як реєстрацію проходив? Мій через ощадбанк. А я ще давно встановила Дію через ел.підпис, у мене усі документи є.
Мабуть, треба перереєструватись йому, увійти іншим способом.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 16 листопада 2021, 23:31

Віра писав: Мабуть, треба перереєструватись йому, увійти іншим способом.
через банк удобнее всего.Там кабинет открьівается и там можно по опциям загрузить все что уже можно там держать.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Pestilence » 16 листопада 2021, 23:36

Віра писав: а як реєстрацію проходив? Мій через ощадбанк. А я ще давно встановила Дію через ел.підпис, у мене усі документи є.
Мабуть, треба перереєструватись йому, увійти іншим способом.
у меня аваль есть и ощад. проходил через аваль

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3317
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Віра » 19 листопада 2021, 10:04

Фрося писав:
Віра писав: Мабуть, треба перереєструватись йому, увійти іншим способом.
через банк удобнее всего.Там кабинет открьівается и там можно по опциям загрузить все что уже можно там держать.
Через три дні змогли письмого через Вайбер поспілкуватись з менеджером, написав, що в Дії можуть відображатися тільки паспорт ІD-картка і закордонний з 2015 року випуску. Замкнене коло. Додаток в смартфоні є, але без паспорта. Тільки картка платника податків і сертифікат вакцинації.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 19 листопада 2021, 16:33

Дмитрий
@filolog1973
·
22 ч
ПриватБанк предупредил украинцев о новой схеме обмана!

На телефон приходит смс, якобы вам доступна выплата за вакцинацию. Но для подтверждения нужно подтвердить свои данные и ввести номер своей карты. Выплаты за вакцинацию будут происходить в приложении "Дія" и только там
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 08 грудня 2021, 11:20

Михайло Федоров
2 мин. ·
Одна з цілей Мінцифри — до 2024 року збільшити частку IT у ВВП країни до 10%. Ми хочемо, щоб Україна стала найбільшим ІТ-хабом у Східній Європі.
Щоб побудувати успішну IT-країну, потрібно навчати майбутніх ІТ-новаторів сучасних технологій і того, як втілити їх у бізнесі. Для цього Мінцифра працює над реформуванням ІТ-освіти. Щорічно на ринок праці виходить близько 20 тисяч нових ІТ-фахівців, тоді як, за оцінками учасників ринку, реальна потреба становить понад 30 тисяч на рік.
Сьогодні в Україні презентували новий технологічний університет, який інвестуватиме в стартапи студентів, — SET University, який запустять у 2022 році. Випускники будуть не лише ІТ-спеціалістами, а й ІТ-підприємцями, які вміють пітчити ідеї, розробляти бізнес-плани та запускати свої проєкти. Такий підхід дозволить працевлаштувати 100% студентів одразу після випуску.
SET University — спільно запускають Сергій Токарєв та Київська школа економіки. Університет діятиме на базі КШЕ за підтримки ІТ -інвесторів та бізнесменів.
Вступити до SET University зможе кожен абітурієнт. У ньому навчатимуть Artificial Intelligence, Machine Learning, Big Data та Internet of Things і так далі. Дипломною роботою випускника буде презентація ідеї або проєкту власного стартапу. Найкращі роботи отримають інвестування від венчурної студії, що діятиме на базі університету.
Зображення
А школьники уже готовятся поступать в университет. :gs: Соседский 15 летний мальчишка,уже отлично владеющий компом,уже пробующий делать программы.Спросила -куда поступать будешь?Ответил-В университет Федорова.Для этого уже пытается что-то делать на ИТ-форумах,чтобы засветиться.

Відповісти