«ДІЯ: цифрова освіта».

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2020, 13:03

Noex писав:
Фрося писав: Сервісні центри МВС пропонують здійснити обмін посвідчення водія онлайн
А медичну справку теж онлайн отримати? :lol:
Наверное скрин справки будет действительным :pardon:
а какая она будет ,тут уж воля фантазии :lol:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Noex » 16 квітня 2020, 13:04

Фрося писав: Наверное скрин справки будет действительным
Куди? в додаток? :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 16 квітня 2020, 13:05

Noex писав:
Фрося писав: Наверное скрин справки будет действительным
Куди? в додаток? :lol:
мне не надо права он-лайн,поэтому я не знаю,что там,просто предположила :pardon:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Noex » 16 квітня 2020, 13:11

Фрося писав: мне не надо права он-лайн
Насправді хороша ідея. Аби не як завжди - реалізація :lol:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Фрося » 12 травня 2020, 15:58

Через Telegram-бот слили базу с 26 млн удостоверений водителя: за дело взялась СБУ - https://dneprcity.net/crime/cherez-tele ... yalas-sbu/ #Днепр #Дніпро

5 млн фото, номери, документи та паролі: у додатку "Дія" заперечили причетність до "зливу" інформ...
В ніч з 11 на 12 травня стало відомо про "злив" даних українських користувачів: паролі, водійські права та мобільні телефони можна було знайти в Telegram-боті "UA Baza BOT"
espreso.tv

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 16:53

Фрося писав: Через Telegram-бот слили базу с 26 млн удостоверений водителя: за дело взялась СБУ - https://dneprcity.net/crime/cherez-tele ... yalas-sbu/ #Днепр #Дніпро

5 млн фото, номери, документи та паролі: у додатку "Дія" заперечили причетність до "зливу" інформ...
В ніч з 11 на 12 травня стало відомо про "злив" даних українських користувачів: паролі, водійські права та мобільні телефони можна було знайти в Telegram-боті "UA Baza BOT"
espreso.tv
какие «пароли» есть лично у меня в этой базе? Куда с ними доступ?!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 16:57

главспец писав:
Фрося писав: Через Telegram-бот слили базу с 26 млн удостоверений водителя: за дело взялась СБУ - https://dneprcity.net/crime/cherez-tele ... yalas-sbu/ #Днепр #Дніпро

5 млн фото, номери, документи та паролі: у додатку "Дія" заперечили причетність до "зливу" інформ...
В ніч з 11 на 12 травня стало відомо про "злив" даних українських користувачів: паролі, водійські права та мобільні телефони можна було знайти в Telegram-боті "UA Baza BOT"
espreso.tv
какие «пароли» есть лично у меня в этой базе? Куда с ними доступ?!
Ну можливо злили базу на тих придурків, котрі оформили "права у смартфоні".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 17:15

Sintez писав:
главспец писав: какие «пароли» есть лично у меня в этой базе? Куда с ними доступ?!
Ну можливо злили базу на тих придурків, котрі оформили "права у смартфоні".
допустим, чем можно им навредить? Лишить прав?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Noex » 12 травня 2020, 18:30

Щось я не вкурюю, додаток в смартфоні - це одне, а база це, геть інше і знаходиться вона на сторонніх серверах, то як можна зламати додаток, що за ахінея чи я щось не второпаю :lol:

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення DSMechanic » 12 травня 2020, 18:57

Noex писав: Щось я не вкурюю, додаток в смартфоні - це одне, а база це, геть інше і знаходиться вона на сторонніх серверах, то як можна зламати додаток, що за ахінея чи я щось не второпаю :lol:
Інфомації недостатньо.
Може взагалі не Дію взламали.
Може сервера зсередини, хтось злив.
Якщо через додаток - то обішли систему захисту - додаток же отримує дані з серверу? Повинен тільки ті, які дозволені даному користувачу і не більше. Але якщо там проблеми, пропустили якісь перевірки - то покроково скачали все.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:17

главспец писав:
Sintez писав: Ну можливо злили базу на тих придурків, котрі оформили "права у смартфоні".
допустим, чем можно им навредить? Лишить прав?
Розголошення персональних даних. Не чув про таке? Тобі б хотілося, щоб хто попало знав твою підноготну?
Чим конкретно можна нагадити у цьому випадку - сказати не можу, я ж не настільки хворий, щоб у їхню смартфонову байду записуватися.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:19

DSMechanic писав:
Noex писав: Щось я не вкурюю, додаток в смартфоні - це одне, а база це, геть інше і знаходиться вона на сторонніх серверах, то як можна зламати додаток, що за ахінея чи я щось не второпаю :lol:
Інфомації недостатньо.
Може взагалі не Дію взламали.
Може сервера зсередини, хтось злив.
Якщо через додаток - то обішли систему захисту - додаток же отримує дані з серверу? Повинен тільки ті, які дозволені даному користувачу і не більше. Але якщо там проблеми, пропустили якісь перевірки - то покроково скачали все.
Проблема у подібних випадках - це прокладка між стільцем і клавіатурою.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення M_M » 12 травня 2020, 19:22

Noex писав: Щось я не вкурюю, додаток в смартфоні - це одне, а база це, геть інше
Та фейк на підставі появи ще одного бота, якому юзери добровільно зливають якісь дані. Дія там взагалі ніяким боком.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 19:52

Sintez писав:
главспец писав:

допустим, чем можно им навредить? Лишить прав?
Розголошення персональних даних. Не чув про таке? Тобі б хотілося, щоб хто попало знав твою підноготну?
Чим конкретно можна нагадити у цьому випадку - сказати не можу, я ж не настільки хворий, щоб у їхню смартфонову байду записуватися.
в смысле, а чего мне скрывать? Номера моих машин, номер водительского удостоверения?
Может, номер мобильного, так он у меня крупными цифрами на вн.стороне противосолнечного козырька: якщо Вам заважае мое авто, перепрошую, зателефонуйте, за хвилину буду...
Бывает, парканёшься ненадолго, подперев кого-то. Откинул козырёк и пошел себе...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 19:56

главспец писав:
Sintez писав: Розголошення персональних даних. Не чув про таке? Тобі б хотілося, щоб хто попало знав твою підноготну?
Чим конкретно можна нагадити у цьому випадку - сказати не можу, я ж не настільки хворий, щоб у їхню смартфонову байду записуватися.
в смысле, а чего мне скрывать? Номера машин, номер водительского удостоверения?
Может, номер мобильного, так он у меня крупными цифрами на вн.стороне противосолнечного козырька: якщо Вам заважае мое авто, перепрошую, зателефонуйте, за хвилину буду...
Бывает, парканёшься ненадолго, подперев кого-то. Откинул козырёк и пошел себе...
Це ТВОЯ воля. Тут же ці типи вимагають від тебе надання даних, але, тіпа "гарантують" їх нерозголошення. Якщо ж розголосили, то за це мають відповідати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 20:03

Sintez писав:
главспец писав:

в смысле, а чего мне скрывать? Номера машин, номер водительского удостоверения?
Может, номер мобильного, так он у меня крупными цифрами на вн.стороне противосолнечного козырька: якщо Вам заважае мое авто, перепрошую, зателефонуйте, за хвилину буду...
Бывает, парканёшься ненадолго, подперев кого-то. Откинул козырёк и пошел себе...
Це ТВОЯ воля. Тут же ці типи вимагають від тебе надання даних, але, тіпа "гарантують" їх нерозголошення. Якщо ж розголосили, то за це мають відповідати.
каких именно?!
А в ЖЭКе или в ОК на работе нет полной инфы о тебе, с ксерокопией паспорта, и пр.? Даже суммы сбережений в нале и безнале по э/д. В открытом доступе.
Ну, блажь же голимая...
п.с.
достаточно один раз вызвать такси по мобиле и повалили тебе СМСки, и как с этим быть?
Востаннє редагувалось 12 травня 2020, 20:20 користувачем главспец, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 20:20

главспец писав:
Sintez писав: Це ТВОЯ воля. Тут же ці типи вимагають від тебе надання даних, але, тіпа "гарантують" їх нерозголошення. Якщо ж розголосили, то за це мають відповідати.
каких именно?!
А в ЖЭКе или в ОК на работе нет полной инфы о тебе, с ксерокопией паспорта, и пр.?
Ну, блажь же голимая...
п.с.
достаточно один раз вызвать такси по мобиле и повалили тебе СМСки, и как с этим быть?
ОК і ЖЕК теж, тіпа, гарантують нерозголошення. Телефон ти надаєш сам, кому хочеш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 20:25

Sintez писав:
главспец писав: каких именно?!
А в ЖЭКе или в ОК на работе нет полной инфы о тебе, с ксерокопией паспорта, и пр.?
Ну, блажь же голимая...
п.с.
достаточно один раз вызвать такси по мобиле и повалили тебе СМСки, и как с этим быть?
ОК і ЖЕК теж, тіпа, гарантують нерозголошення. Телефон ти надаєш сам, кому хочеш.
ты прав, нехорошо. Так и моб.оператор «гарантуэ», что твои звонки и перемщения - секрет. Но в реале надо понимать, что это - фигня. И учитывать возможность слива инфы. Или не пользоваться моб.связью и интернетом. Шифроваться...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення Sintez » 12 травня 2020, 20:31

главспец писав:
Sintez писав: ОК і ЖЕК теж, тіпа, гарантують нерозголошення. Телефон ти надаєш сам, кому хочеш.
ты прав, нехорошо. Так и моб.оператор «гарантуэ», что твои звонки и перемщения - секрет. Но в реале надо понимать, что это - фигня. И учитывать возможность слива инфы. Или не пользоваться моб.связью и интернетом. Шифроваться...
Все це так..Але питання в ставленні. Ми живемо в такій жoпі саме тому, що звикло вважаємо таку практику "нормою". Шифруємося, ховаємося, дозволяючи підрам потім нам іще й пред'являти за це, як за злочин. Може досить?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: «ДІЯ: цифрова освіта».

Повідомлення главспец » 12 травня 2020, 20:54

Sintez писав:
главспец писав: ты прав, нехорошо. Так и моб.оператор «гарантуэ», что твои звонки и перемщения - секрет. Но в реале надо понимать, что это - фигня. И учитывать возможность слива инфы. Или не пользоваться моб.связью и интернетом. Шифроваться...
Все це так..Але питання в ставленні. Ми живемо в такій жoпі саме тому, що звикло вважаємо таку практику "нормою". Шифруємося, ховаємося, дозволяючи підрам потім нам іще й пред'являти за це, як за злочин. Може досить?
в каждом конкретном случае. Вот сегодня, в супермаркете, на кассе, доставал купюру из зажима, подорвал посередине чуть больше чем до половины. Кассирка: не прийму! Мог дать другую, а дома подклеить. Но кассирка смотрела лютым зверем, пришлось вызвать ст.манагера и прочитать лекцию про порядок приёма изношенных и частично повреждённых ден.знаков.

Відповісти