Глава ОП -Ермак

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 20:55

«Корупція є неприпустимою». Разумков прокоментував скандал з главою Офісу президента Єрмаком
Спікер парламенту заявив, що якщо чиновник займається такими діями, то він буде покараний

Глава Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував оприлюднені нардепом Гео Леросом відео, де брат глави Офісу президента Андрій Єрмак Денис обговорює питання призначення на різні державні посади.
Про це Разумков сказав під час брифінгу у Верховній Раді, передає Depo.ua.

«Моя особиста думка - корупція неприпустима», - сказав глава Верховної Ради.
Спікер підкреслив, що такою має бути не тільки його думка, а думка «будь-якої людини в українській державі».

«Якщо чиновник займається подібними діями, то він буде покараний. І це нормально. Так відбувається в усьому цивілізованому світі. Подивимося, як будуть розгортатися події, - підтвердиться чи ні», - підсумував Разумков.

При цьому, Разумаков зазначив, що чекає відповіді з боку Єрмака і Лероса.

«Думаю, що найближчим часом будуть дані відповіді і з боку Єрмака, і з боку Гео Лероса щодо даного питання. І тоді ми зможемо формувати для себе ті чи інші рішення», - сказав глава українського парламенту. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/korupciya-je-ne ... 69603.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 21:02

Єрмак-скандал. У Зеленського не збираються реагувати «на кожен пост у фейсбуці»
Прессекретарка президента вважає, що реакції самого Єрмака цілком достатньо

Президент Володимир Зеленський не збирається реагувати на скандал з оприлюдненням відеозаписів, на яких брат очільника Офісу президента Андрія Єрмака Денис обговорює призначення на державні посади. Відео вчора оприлюднив нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос, зі звінуваченнями у тому, що новий глава Офісу президента та його брат «барижать посадами».

«Ви хочете, щоб президент реагував на кожен пост у фейсбуці?», - так відповіла речниця Офісу президента Юлія Мендель питанням на питання журналіста «Главкома» про те, чи слід очікувати реакцію на скандальне відео від глави держави.

У відповідь на уточнюючі запитання «Главкома» Мендель тричі повторила: «Президент що, повинен реагувати на кожен пост у фейсбуці?», після уточнюючих запитань зауважила «Я вас почула» і поклала слухавку.

Нагадаємо, вчора, 29 березня, нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос виклав відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака – Денис Єрмак – обговорює питання призначення на різні державні посади.

Відео депутат Лерос виклав у Facebook. Реакція Єрмака не забарилася. «Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Geo Leros», – написав глава Офісу президента вчора у Facebook.

Як повідомлялось, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила справу через корупційний скандал, пов'язаний з головою Офісу президента України Андрієм Єрмаком. Провадження відкрито за фактом можливого зловживання впливом під час призначення осіб на посади до органів державної влади.

Голова Верховної ради Дмитро Разумков запевнив, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак дасть відповіді на всі запитання щодо відеозаписів зі своїм братом. «Особисто моя думка, що корупція неприпустима. Я думаю, я тут виглядаю трохи дивним, бо це повинно бути думкою не моєю особисто, а думкою будь-якої нормальної людини в нашій державі. Якщо чиновник займається такими діяннями, то він буде покараний», - додав Разумков. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/news/jermak-skandal- ... 69615.html

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 21:07

Штірліц !!!
Вам не стидно ???
Рейх - в опасності, фюрер - в прострації, туалетного паперу не вистачає, навіть для SS, а ви ???
Ви купуєте собі нового "Мерседеса" ???!!!
- Так метро ж закрили !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 21:22

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо народного депутата з фракції «Слуга Народу» Гео Лероса, який раніше оприлюднив відео з нібито братом глави Офісу президента Андрія Єрмака
ДБР відкрило справу щодо депутата, який показав, як брат глави ОП нібито «торгує» держпосадами
ержавне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо народного депутата з фракції «Слуга Народу» Гео Лероса, який раніше оприлюднив відео з нібито братом глави Офісу президента Андрія Єрмака.

На них видно, як, ймовірно, брат голови ОП проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Про це hromabske повідомив речник ДБР Максим Білоусенко.

Він уточнив, що справу відкрили за чотирма статтями Кримінального кодексу. Йдеться про статтю ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 344 (втручання у діяльність державного діяча), ч. 2 ст. 328 (розголошення державної таємниці) та ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем).

У разі обвинувачення депутату загрожує штраф або обмеження волі терміном до 8 років.

Нагадаємо, 29 березня народний депутат Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких, ймовірно, брат голови Офісу президента Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування на певні посади в органах влади.

Хунта буде!
@Yuriy_Stilson
·
2 ч
Про пленки Ермака полная тишина по всем каналам. Табу!! В любой нормальной стране-это была бы топ новость номер один.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 22:23

Думская.net
@dumskaya_net
"Разглашение гостайны": ГБР открыло дело против нардепа, обнародовавшего видео с братом главы Офиса президента http://dumskaya.net/t/111801 #odessa
Зображення

кіт елітної породи
@holodovska
·
10 мин
Не разглашайте гос тайну! Не пишите что в стране коррупция! Дбр пожрало гавна и доказало что не знает уголовный кодекс
СпойлерРозкрити
Зображення

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Archer » 30 березня 2020, 22:36

главспец писав: а что, собственно говоря, произошло? Некий брат предварительно договаривался о продаже того, чего у него нет и не было? Денег не брал? Это даже не мошенничество.
Ну, скажет - почудил. Дальше? Какова судебная перспектива!
п.с.
если главный брат не дурак, он из этой истории извлечет массу пользы. Имеджевой!
Та ладно. Брат же был убит в Луганске а теперь воскрес. Думаю визу в США Ермаку отменят.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 30 березня 2020, 22:41

Archer писав:
главспец писав: а что, собственно говоря, произошло? Некий брат предварительно договаривался о продаже того, чего у него нет и не было? Денег не брал? Это даже не мошенничество.
Ну, скажет - почудил. Дальше? Какова судебная перспектива!
п.с.
если главный брат не дурак, он из этой истории извлечет массу пользы. Имеджевой!
Та ладно. Брат же был убит в Луганске а теперь воскрес. Думаю визу в США Ермаку отменят.

І нову "Феррарі" він вже не купить......... :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3473
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Mack Mack » 31 березня 2020, 00:00


Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 00:19

Нещиро, вторинність пре зі всіх щілин.
Критика бубочькі - делікатна, як і співпраці з Пєціком.
Фантастичний, за цинізмом, хуцпуватістю, виступ Пєціка - взагалі, поза увагою. А він - вартий уваги, окремо !!!
Лякає "дефолтом", наче інших загроз - не існує.
Практично, праця на розподіл політичної сцени на двопартійну систему, пєціків і бубочок. Яких будуть координувати МВФ, Сорос, і пул баронів - олігархів.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 02:16

Владислав Оленченко
29 марта в 17:45 ·
Если человек способен менять должности в важнейших органах госаппарата в обмен на наличные денежные знаки, кто поверит, что этот человек откажется продать подпись под каким-нибудь очередным «минским протоколом»?

Или кто-то думает, что Кремль станет жадничать и не может предложить цену за создание, например, «консультативного совета при минской ТПГ», что на международной арене равнозначно признанию Украиной факта невиновности РФ в развязывании войны против Украины. Или кто-то сомневается, что Кремль откажется купить поставку воды в Крым?

Искреннее желание Зеленского поскорее прекратить войну с РФ, открыто задекларированное им как главная миссия его президентства, вылилось для самого Зеленского отнюдь не в мир о возврат пленных, а в быструю скупку Кремлём окружения самого Зеленского, которое принялось зарабатывать себе состояния на планомерном нашептывании кремлевских песен на ухо Президенту Украины...

И если Зеленский не понял, что сейчас он не сможет подать эту феерическую историю в стиле: «сбу разобралось и сказало, что видеозапись фальшивая, Ермак остается старшим по минскому мирному процессу», то жизнь ему быстро это разъяснит... Даже Кучма не смог так подать скандал с плёнками Мельниченко, что бы общество поверило в их фальшивость.

Эх... очень плохая история, из которой у Зеленского всего три выхода, только один из которых выигрышный.

https://www.facebook.com/vladislav.olen ... tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARBQbOjeyVEVym2kSCqXhjtZ-FFR0T9dreCFN6wEkqjP-jHUp13jLjQafI6CD4kZdC3zlbL0zRX4gSyv
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 10:17

Viktor Taran
11 ч. ·
ДБР порушило чотири кримінальні справи за плівками Лероса

- ч. 2 ст. 190 - шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб
- ч. 2 ст. 344 - втручання у діяльність державного діяча, вчинене особою з використанням свого службового становища
- ч. 2 ст. 328 - розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки
- ч. 1 ст. 364 - перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

Але Є Одне Але
ДБР порушила їх проти Лероса, а не проти Єрмака

Ну що ж, Зеленський зробив ставку - пожертвував патріотичною частиною фракції в імя проросійського лоббі у своєму оточенні.
Навіть ціною толерування політичної корупції.

Цим кроком він перетнув крапку біфуркації, запустивши невідворотні процеси серед свого оточення та Країні

Політичні наслідки за це рішення ЗЕ понесе персонально.
Орієнтовно цієї осені


Ну і головний наслідок - вітаймо на політичному олімпі нового сильного яскравого і по хорошому злого політичного гравця - Гео Лероса

https://www.facebook.com/victor.taran.5?__tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARBgdy9jSf2DJZU9J15wDmdPcmqUjEGVJmpy5DMgj0tZbhLx8OnPDwuHDLgTVG8FvrzI-sFN-MviVNvU
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 11:19

Sergiy Grygoryev
І це якщо не буде форс-мажорів, наприклад якихось плівок не з Ермаком, а самим Зеленським (як він відреагував, значить в курсі і в долі), якихось інших вкидів, політичних - як з Заходу так і від московитів. Заяв МВФ що припиняє співпрацю через неадекватне законодавство і так далі.

https://www.facebook.com/ashnar.lynx?fr ... -qLzwW1Cbb
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 12:40

Леонид Швец с Leonid Shvets.
14 ч. ·
Автоответчик президентского офиса.
Сергій Віталійович Грішин с Сергій Грішиным.
15 ч.
Щось важливе стається в країні.
Дуже важливе:

Відставка топ-чиновника.

Звинувачення в корупції топ-чиновника.

Призначення президентом топ-чиновника.

Журналісти просять прессекретарку президента прокоментувати/підтвердити/спростувати.

У Юлії Мендель універсальна відповідь:

(Дивитись зі звуком)



https://www.facebook.com/leo.shvets?__tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARAh3N_ufGnQ6FvvaKWdtPcMPdUG4x0RRHJgj5nvG9GgIUIoYpDdukE5lBNfa9CJ2kyYvnoRDr69npGb
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 15:29





Онляйн - брьохінг брата вбитого брата !!!
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 31 березня 2020, 15:48

Стартовала кампания по отбеливанию Ермака: "Нас с братом облили грязью"
Манипуляция
Эксклюзив

Николай Иванов
30 марта, 21:08
Используя весь доступный административный ресурс братья Ермаки принялись "отбелять" репутацию семьи.

Не успела еще остыть новость о том, что Офис собирает информацию о возможности размещения заказных статей в разного рода СМИ, как на страницах полностью подконтрольного Офису издания theBabel вышла статья с просто шикарным чем удивительным заголовком: «Нас с братом облили грязью». Брат Ермака опроверг участие в «продаже» государственных должностей

Чтобы вы понимали: сам заголовок - это уже чистой воды манипуляция!

Опровергнуть значит доказать ложность. А как раз таки доказательств - это то, чего в статье от издания то и нет.

Есть только ряд ни чем не подкрепленных заявлений и не более того:

"Брат главы Офиса президента Андрея Ермака Денис опроверг информацию о том, что он обсуждал с кем-либо назначения на государственные посты. Об этом он написал в Facebook-месседжере в комментарии «Бабелю».

«Жулики, нарезка. По сути, я обсуждаю проекты, которые подавал в системе обращения граждан в Кабмин. Обидно, что мои инициативы реформ и проектов мало того что не рассмотрели на Кабмине (отписки, больше 50), но и лично меня и брата облили грязью», — написал он в Facebook - месседжере в ответ на вопрос «Бабеля» о записях. На уточняющий вопрос, помнит ли он, с кем встречался, Денис Ермак ответил, что нет.

«Вы знаете, я всегда открыто со всеми встречаюсь, не шепчусь (видно на видео) и не знаю, кто мог специально придумать такой вброс. Врагов, думал, нет у меня, а вот оказалось, что их более чем», — написал Ермак.

Ермак сказал, что все его достижения, благие идеи и репутация уничтожены. Добавил, что сейчас он живет с родителями и из имущества у него только хороший ноутбук, телефон и велосипед, подаренный его другом".

Вы увидели доказательства среди слов Ермака?

Я нет.

Зато видны уже контуры линии защиты Дениса Ермака. Видно как он будет пытаться всем навязать ряд странно пахнущих идей:

1. "Жулики, нарезка, по сути я обсуждаю проекты" - Жулики почему? - В чем обман? Нарезка? - Так записи реальные? Проекты? Это как раз то чего там нет. Цифры есть, должности есть. Проеков нет.

2. "Помнит ли он, с кем встречался, Денис Ермак ответил, что нет" - слова не юноши, но мужа. Денис серьезно уверен, что он сможет на этом построить свою линию защиты?

3. "Он живет с родителями и из имущества у него только хороший ноутбук, телефон и велосипед, подаренный его другом" - какой лютый треш. У нвс все чиновники - сироты в декларациях, но это им не мешает жить в роскоши.

В общем, судя по тому, что статья дальше пошла разгоняться по сайтам с репутацией джинсовиков, это пробный шар. Офис следит за рефлексией и будет готовить новый материал.

Ну, ну.
https://fakeoff.org/manipulation/starto ... li-gryazyu

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Vollmer » 31 березня 2020, 17:52

Viktor Taran
5 мин. ·


Рафік ні в чьом нє віноват 🙂

Ви прослухали коротке саммеррі сьогодшнішньої прес-конференції Єрмака

https://www.facebook.com/victor.taran.5?__tn__=%2Cd-]-h-R&eid=ARDVrohb4SG7eDUyAJYkT4tv6lvQ6NN3PEOJ5dlT8Y6gHmrKi0PpsaGTrppmfEuaDHgqttULfeTSFg15
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Noex » 31 березня 2020, 17:59


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 31 березня 2020, 23:26

Ілля Сагайдак
6 ч. ·
Зараз голова офісу Президента Ермак згадав, що мене розглядали як кандидата на посаду голови КМДА, а також я був погоджений Кабміном на посаду заступника міністра інфраструктури України.
Про що я хочу заявити наступне:
СпойлерРозкрити
Ще в грудні 2018 року мене запросили, як експерта, у «мозковий центр» штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського, де я був відповідальний за групу економічних експертів та був автором багатьох пунктів програми кандидата в Президенти Зеленського.

Мені було цікаво приймати участь у неординарній президентський кампанії і я щиро вірив у зміни, які відбудуться, в разі перемоги.

Я свідомо відмовився йти в парламент від політичної сили СН та сконцентрував свої зусилля на фундаментальних змінах в столиці, а саме стратегії розвитку міста, включаючи демонтаж існуючої корупційної системи та зміни у фундаментальних принципах роботи управлінської системи столиці.
Для підтримки цих змін, в Києві об’єдналась потужна команда фахівців, які публічно підтримали план стійкого розвитку столиці та очищення влади.

Свою програму я презентував Президенту і отримав його схвальну оцінку, але далі «щось пішло не так».

Пам’ятаю як під час моєї співбесіди на посаду голови КМДА в кабінет Президента увірвався пан Єрмак, хоча сам президент підкреслив, що його не запрошували, та залишився після зустрічі наодинці в кабінеті.

Його аргументами мене не призначати, зі слів оточення Президента, були пов’язані з тим, що це конфлікт з відомим мером, а з ним краще домовитись, так власне і сталось.

Стосовно мого призначення на посаду заступника міністра інфраструктури, мене запросив на посаду міністр, який самостійно приймав рішення стосовно своїх заступників.

До того ж, ми з Владом знайомі з університетських часів, спілкуємось та бачимо роботу один одного на державних посадах з часів Революції Гідності.

Перша співбесіда на посаду заступника міністра відбулась у кабінеті міністра ще в кінці 2019 року.
Документи на призначення я подав до Уряду Гончарука ще у лютому.

Як підтвердив Єрмак, він протидіяв призначенню, за інформацією з різних джерел, він має неабиякий вплив на транспортний комітет, це не важко зрозуміти з його складу, тому призначення відбулось тільки в березні.

Після того як змінився Кабмін, у мене остаточно пропало бажання брати участь у його роботі, адже стало очевидно, що відбудеться узурпація влади людьми з сумнівною репутацією.

Вважаю слова Єрмака нісенітницею і маніпуляцією.

Дуже вигідно підміняти суть викладених доказів корупції, якимись особистими мотивами.

Я не почув чому брат голови офісу Презмдента викритий у якості корупціонера, а переслідують не його, а викривача.
Це театр абсурду, що ще раз мене переконує у тому, що я зробив правильний вибір, коли не пішов на посаду.
СпойлерРозкрити
Зображення
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 31 березня 2020, 23:31






:facepalm:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59202
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 31 березня 2020, 23:38

Єрмак штампує на мене по справі на день, – Лерос про конфлікт з головою ОП

https://24tv.ua/n1308034

Зображення


Відповісти