Глава ОП -Ермак

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 17 грудня 2022, 10:36

Коли ми говоримо про санкції, окремо потрібно насолоджуватися індивідуальними обмеженнями.

російські пропагандисти - це боягузи та нікчеми, які обожнюють Захід, купують там нерухомість, але за гроші Кремля отруюють голови рабам, щоб їх було легше відправляти на смерть.

Але їх проблема в тому, що вони постійно брешуть про Україну, а значить вони всі будуть покарані.

Група Макфола-Єрмака активно лобіювала санкції проти російських пропагандистів на всіх рівнях.

І ось в 9-му пакеті санкцій ЄС бачимо наступне: Владімір Тюлін і Міхаіл Тухмачев Ren TV, Кіріл Ковальчук «Национальная медиа группа» НМГ, Маріна Кім - телеведуча та політик, Дмітрій Пучков, Грігорій Лепс, Боріс Корчевніков Россия-1, Никіта Міхалков, Роскомнадзор, ВГТРК, НМГ, АНО ТВ НОВОСТИ.

І це тільки початок. Далі буде більше.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 22 грудня 2022, 07:24

Агент кремля :lol:
IMG_20221221_230552_608.jpg
IMG_20221221_230552_608.jpg (93.73 Кіб) Переглянуто 1070 разів

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 29 грудня 2022, 21:57

29 грудня, в рамках гуманітарної продовольчої програми Grain from Ukraine судно Neva прибуло до порту Бербера у Сомалі, доставивши 25 тисяч тонн української пшениці.

Зерно, що знаходиться на борту  – пряма допомога України для жителів Африканських країн, що перебувають на межі голоду.

Доставка вантажу здійснювалася за підтримки Всесвітньої продовольчої програми (WFP) та фінансової допомоги міжнародних партнерів - урядів Японії, Франції та Фінляндії.
Україна та міжнародні партнери об’єднують зусилля, щоб запобігти загостренню продовольчої кризи у світі.
Станом на сьогодні до фінансування Grain from Ukraine долучилося понад 30 країн (країни ЄС, США, Канада, Велика Британія, Японія, Корея, Катар) і міжнародних організацій. Уже залучено майже $ 190 млн внесків.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 04 січня 2023, 22:09

Провів зустріч із Послом Японії в Україні Кунінорі Мацудою, який головує у групі послів G7.

Привітав представника Японії з початком головування офіційного Токіо в «Групі семи» у 2023 році та висловив сподівання на продовження активної співпраці з державами G7.

Регулярний діалог Президента Володимира Зеленського з главами держав і урядів «Групи семи» показав себе як один із найефективніших механізмів координації зусиль міжнародної спільноти в протидії російській агресії. Розраховуємо на нові результати цієї співпраці, що наблизять нашу спільну перемогу над ворогом.

Наголосив, що Україна сподівається на підтримку з боку «Групи семи» формули миру, запропонованої Володимиром Зеленським під час виступу на останньому саміті G20 в Індонезії, і пропонує державам стати лідерами у виконанні тих чи інших її пунктів.

Зі свого боку Кунінорі Мацуда запевнив українську сторону в незмінності позиції Японії щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України та пріоритетності надання підтримки нашій державі під час японського головування в G7.

Від імені Президента Володимира Зеленського, я подякував Японії за солідарність з Україною та поновив запрошення від Глави держави на адресу Прем’єр-міністра Японії Фуміо Кішіди відвідати Україну з візитом у зручний для нього час.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 05 січня 2023, 12:09

Провів телефонну розмову з радником Президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

Поінформував співрозмовника про актуальну ситуацію на фронті та можливі дії ворога у найближчі місяці.

Дуже важливо, щоб партнери України й далі надавали дієву підтримку в забезпеченні оборонних потреб нашої держави для відповідного реагування на майбутні виклики.

Нагадав слова Глави Української держави Володимира Зеленського, сказані за результатами зустрічі з Президентом Джозефом Байденом у Вашингтоні, щодо важливості створення дієвого повітряного щита для України. Адже, руйнуючи ракетами та дронами-камікадзе енергетичну систему нашої країни, рф прагне  використати холод як зброю масового ураження проти мирних громадян. 
Співрозмовники обговорили подальшу координацію в питанні гарантування енергетичної безпеки України.

Висловив подяку американській стороні за розуміння ситуації та готовність і надалі підтримувати нашу державу в боротьбі за незалежність, свободу та демократичні цінності.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 16 січня 2023, 18:29

Важливо, що Італія підтримує Україну і уряд Джорджі Мелоні робить важливу роботу.

Італія може стати однією з країн, яка приведе Україну до перемоги.

Про це розповів в інтерв‘ю каналу Sky Tg24.

Також зазанчив про важливе.

🤜На теперішній момент ми все ще не дійшли до Донецьку, але ми це зробимо і звільнимо всю область.

🤜Я знаю, що підтримка міжнародної спільноти буде зростати: США, Велика Британія, Польща, Франція і також Італія з нами. Ці країни знають, що війна ще не закінчилася. Нам все ще потрібна підтримка технікою, боєприпасами і танками. Сьогодні Росія має перевагу за кількістю солдатів та військової техніки.
Я вважаю, що найближчими місяцями відбудуться вирішальні битви, вирішальні для остаточної перемоги. Для цього нам потрібна підтримка.

🤜Від пані Мелоні ми чули багато заяв на підтримку України. Тому ми щиро вдячні за те, що було зроблено, і за те, що буде зроблено в найближчі місяці. Звичайно ми з нетерпінням чекаємо візиту Джорджі Мелоні в Київ, і я думаю, що Італія може бути однією з країн, що приведуть Україну до перемоги. Мені все одно, що Росія думає про роль Італії як гаранта. Я впевнений, що Італія буде поруч з нами, продовжуватиме підтримувати нас і допомагати нам у реалізації мирного плану з десяти пунктів нашого Президента Володимира Зеленського.

🤜На саміті Україна-ЄС має бути імплементований план відбудови для забезпечення відновлення нашої інфраструктури. Я впевнений, що дуже скоро Україна стане частиною європейської сім’ї, і ми докладемо всіх зусиль, щоб виконати всі необхідні представлені нам передумови та рекомендації.

🤜Я вважаю, що саме Росія повинна припинити війну. Саме вона повинна зупинити конфлікт, адже саме вони вбивають мирне населення України та руйнують нашу інфраструктуру. Я також говорив про це з Кардиналом Пароліном і я щиро дякую йому за його залученість. Я думаю, що настав час для Папи Римського відвідати Україну і таким чином дати дуже чіткий сигнал, що саме Росія повинна зупинити те, що вона почала, вивівши свої війська з України, щоб зупинити руйнування. Якщо буде так, то ми з нетерпінням чекаємо візиту Папи Франциска. Його поїздка стане дуже важливим внеском у завершення війни. Щодо Його візиту до Москви, то я думаю, що він буде корисним лише у випадку повернення звідти з конкретними результатами: рішенням Росії припинити війну. Але все залежить від Росії.

🤜Наразі переговори про мир не ведуться. Ведеться діалог щодо обміну полоненими та щодо зерна за посередництва Туреччини та ООН. Наші умови чіткі: наше бачення викладене в мирному плані з десяти пунктів Президента Володимира Зеленського.

https://tg24.sky.it

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 19 січня 2023, 09:44

Питання танків для України має бути закрите і якомога швидше. Так само, як і питання додаткових систем ПРО.

В нас немає часу, у світу немає цього часу.

Ми платимо за повільність життями наших українських людей. Так не має бути.

Майже рік пройшов з моменту повномасштабного вторгнення, за цей час вже точно необхідно попереджати загрози, а не діяти після російських ударів.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 02 лютого 2023, 13:20

У межах постійного діалогу разом з Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним провели телефонну розмову з радником Президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном і головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі.

Поінформували співрозмовників про актуальну ситуацію на фронті, зокрема на Донецькому та Південному напрямках. Крім того, відбувся обмін думками щодо можливих дій ворога у найближчій перспективі.

Подякував американській стороні за потужну підтримку України та посилення наших оборонних спроможностей і запевнив, що Президент Володимир Зеленський і вся владна команда налаштовані всебічно сприяти очищенню органів влади від корупційних ризиків.
IMG_20230202_131925_826.jpg
IMG_20230202_131925_826.jpg (113.62 Кіб) Переглянуто 1008 разів

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 23 лютого 2023, 19:41

Команда Президента працює на різних фронтах для перемоги над рф.

Раджу прочитати, зокрема багато цікавого про санкційний та інформаційний фронти.

https://www.thetimes.co.uk/article/insi ... -933kdqg5v

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3321
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Віра » 24 лютого 2023, 21:49

Фрося писав: Агент кремля :lol:
IMG_20221221_230552_608.jpg
і при першій зустрічі, коли Байден перевіряв на міцність біцепси Єрмака, і при цій - він допитливо зазирає йому в очі, намагаючись в них щось прочитати...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 18 березня 2023, 18:43

​​А ось і деталі моєї зустрічі зі студентами рідної Альма-матер - Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Ми говорили про дипломатію, цивілізаційну формулу, нову етику та національну ідею.

Україна показала всьому світові, на що ми здатні. Ми понад рік воюємо і не просто зупинили загарбників, а поступово звільняємо свої території. Україна сьогодні є одним із лідерів вільного світу, посідає своє заслужене місце, і до нас ставляться з повагою.

Зараз у міжнародній політиці багато що побудовано на особистих контактах і ставленні одне до одного людей, які напрацьовують та ухвалюють рішення.
Якщо особистих відносин немає, то неможливо, зокрема, й захистити інтереси своєї держави.

Як приклад я навів контакти із радником Президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

З першого знайомства нам вдалося побудувати дуже конструктивний діалог. Це надзвичайно конкретна, розумна, предметна людина. Ми дуже відверто спілкуємося, говоримо те, що може сподобатися і що може не сподобатися. Я надзвичайно ціную нашу комунікацію.

Для нас важливим є створення спеціального міжнародного трибуналу для розслідування злочину російської агресії проти України, також держава продовжує роботу над просуванням документа щодо гарантій безпеки для нашої держави до набуття повноцінного членства в НАТО під назвою «Київський безпековий договір». А ініційована Президентом Володимиром Зеленським українська формула миру є вкрай важливим кроком, тому що вона містить відповіді на всі виклики, які існують зараз у світі.

Окрім цього, торкнулися тем санкцій, а також обміну полоненими.

Вважаю, що Класична дипломатія «померла», і нині саме Україна довела, що нестандартний підхід у цій сфері спрацьовує.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 11 травня 2023, 17:31

IMG_20230511_173016.jpg
IMG_20230511_173016.jpg (181.46 Кіб) Переглянуто 955 разів

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 21 травня 2023, 12:21


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 03 червня 2023, 09:13

Єрмак про звинувачення у співпраці з ФСБ: Мені смішно про це чути
pravda.com.ua/news/2023/06/3…

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення главспец » 03 червня 2023, 10:46

Фрося писав: Єрмак про звинувачення у співпраці з ФСБ: Мені смішно про це чути
pravda.com.ua/news/2023/06/3…
убедил!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 20 липня 2023, 13:34


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 30 липня 2023, 11:18


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Mack Mack » 30 липня 2023, 12:20

Це хто, Вересень?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення M_M » 30 липня 2023, 12:51

Mack Mack писав: Це хто, Вересень?
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0 ... 0%BD%D1%8C

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59280
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Глава ОП -Ермак

Повідомлення Фрося » 07 серпня 2023, 14:23

.
РОСТ ЕРМАКА
За два дня руководитель украинской делегации Андрей Ермак
провел переговоры с представителями 30 стран. Это помимо пленарных заседаний, совместных обедов-ужинов и тп. Результаты:
- официально зафиксированно полное единодушие в поддержке территориальной целостности Украины. В границах 1991 года! и ни одного голоса против!
- такие "колеблющиеся" страны, как Индия, ЮАР, Бразилия, а главное, Китай пообещали "колебаться" в сторону поддержки Украины;
- Саудовская Аравия выдала свою собственную версию "формулы Мира", которая от украинской отличается только тем, что написана по-арабски (шутка, но близко к истине)
- договорились разбиться на группы по интересам и в группах нарабатывать общую позицию, основанную на международном праве. Украина, видимо, рассчитывает участвовать в работе каждой группы 🙂
Андрей Ермак достойно представлял Украину и продемонстрировал свой явный рост как международного политического деятеля. Рост Ермака оказался выше многих 🙂
А вы посмотрите, как Ермак научился улыбаться... профессионально искренне улыбается... у кого бы это он учился?
Яшин

Відповісти