коронавірус в Україні

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 11 серпня 2020, 10:18

Нечай писав: За последние десять лет в разных странах, например в Германии и Японии, было проведено несколько исследований с одинаковым результатом-маска от вирусов НЕ СПАСАЕТ!
Спасает, и еще как. Но только не того кто носит, а того кто находится в окружении гипотетических больных в масках. Зачем хирурги в масках работают? Чтобы не занести оперируемому свою инфекцию...тоже мне терапевт :facepalm2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 серпня 2020, 10:32

Нечай писав:
Фрося писав: Требуйте от продавцов в маленьких магазинах, например, где часто пренебрегают правилами, обслуживать вас в маске. COVID-19 — это лотерея.
За последние десять лет в разных странах, например в Германии и Японии, было проведено несколько исследований с одинаковым результатом-маска от вирусов НЕ СПАСАЕТ!
А їм по...! Господін ПеЖе наказав комсомольцям надіти на всіх маски - комсомол отвєтіл "ЄСТЬ!". Невзірая!(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 серпня 2020, 10:37

Pestilence писав:
Нечай писав: За последние десять лет в разных странах, например в Германии и Японии, было проведено несколько исследований с одинаковым результатом-маска от вирусов НЕ СПАСАЕТ!
Спасает, и еще как. Но только не того кто носит, а того кто находится в окружении гипотетических больных в масках. Зачем хирурги в масках работают? Чтобы не занести оперируемому свою инфекцию...тоже мне терапевт :facepalm2:
Так шо тепер, ходити в намордниках пожиттєво?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 11 серпня 2020, 10:51

Sintez писав: Так шо тепер, ходити в намордниках пожиттєво?
Если какая-то старая блять без маски будет чихать или хоть кашлянет недалеко, вобью понимание необходимости пожизненного ношения маски с помощью кулака. Будет носить всю оставшуюся жизнь.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 11 серпня 2020, 10:53

Sintez писав:
Pestilence писав: Спасает, и еще как. Но только не того кто носит, а того кто находится в окружении гипотетических больных в масках. Зачем хирурги в масках работают? Чтобы не занести оперируемому свою инфекцию...тоже мне терапевт :facepalm2:
Так шо тепер, ходити в намордниках пожиттєво?
а ещё и руки мыть заставляют... Издеваются?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 серпня 2020, 11:16

Sintez писав: ходити в намордниках пожиттєво?
Собакам - намордники. Людям - медичні маски. Поки що насолоджуйтесь масками на підборідді, до вас ще вірус не дійшов.
Чекайте на "неіснуючу" інфекцію десь у жовтні чи грудні. А коли дійде - подякуєте колегам єретикам та терапевтам, що поширювали усіляку конспірологію та брехню.

На початку епідемії дехто на рівні ВОЗ теж щось патякав про недоцільність масок. Але факти кажуть інше. Відсутність масок та захворюваність крокують поряд. Бо дуже великий латентний період, неможливо стовідсотково та швидко спіймати розповсюджувача. Який розповсюджує, хоча в нього нема температури та інших симптомів. Нема ніякого приводу для тестування. Колись його все ж таки спіймають, як контактну особу. Але без маски він встигне поширити інфекцію на невизначену територію.

Я ношу маску не тому, що боюся заразитись. Я не хочу стати вбивцею.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 серпня 2020, 13:19

Pestilence писав:
Sintez писав: Так шо тепер, ходити в намордниках пожиттєво?
Если какая-то старая блять без маски будет чихать или хоть кашлянет недалеко, вобью понимание необходимости пожизненного ношения маски с помощью кулака. Будет носить всю оставшуюся жизнь.
Тобто, ВСЕ суспільство має пожиттєво купувати намордники за скаженими цінами, щоб втихомирити твою індивідуальну паранойю? А якщо бл@ть буде молода й тобі шось кудись воб'є?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 серпня 2020, 14:08

M_M писав:
Sintez писав: ходити в намордниках пожиттєво?
Собакам - намордники. Людям - медичні маски. Поки що насолоджуйтесь масками на підборідді, до вас ще вірус не дійшов.
Чекайте на "неіснуючу" інфекцію десь у жовтні чи грудні. А коли дійде - подякуєте колегам єретикам та терапевтам, що поширювали усіляку конспірологію та брехню.

На початку епідемії дехто на рівні ВОЗ теж щось патякав про недоцільність масок. Але факти кажуть інше. Відсутність масок та захворюваність крокують поряд. Бо дуже великий латентний період, неможливо стовідсотково та швидко спіймати розповсюджувача. Який розповсюджує, хоча в нього нема температури та інших симптомів. Нема ніякого приводу для тестування. Колись його все ж таки спіймають, як контактну особу. Але без маски він встигне поширити інфекцію на невизначену територію.

Я ношу маску не тому, що боюся заразитись. Я не хочу стати вбивцею.
Це саме НАМОРДНИКИ, маски люди надівають при реальній потребі. А намордник - бо хазяїн примусив під загрозою виволочьки.

Щодо інфекції -вона тут ні до чого, незрозумілими пневмоніями як мінімум у нас, у Польщі й Росії перехворіла купа народу, і я серед них, ще починаючи із 19-го. Не вперше.

Та й реальні вчені, а не грантоїди, теж 100500 разів уже все розжовували, ні повторювати, ні переконувати не збираюся, дурне діло. Кожному своє. Хіба що агресивних параноїків інколи доведецця угевкувати фізично, але я думаю поза інтернетами агресія стрімко розтає.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 11 серпня 2020, 14:15

Sintez писав: Тобто, ВСЕ суспільство має пожиттєво купувати намордники за скаженими цінами, щоб втихомирити твою індивідуальну паранойю? А якщо бл@ть буде молода й тобі шось кудись воб'є?
Да, я не собираюсь сдохнуть из-за какого-то долбня-отрицателя. Будет вакцина - другое дело, тогда это уже мои проблемы. Или ты считаешь что здоровые должны заболевать и дохнуть только потому, что какая-то зараженная падло, ходит и распространяет вирус?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 серпня 2020, 14:16

Sintez писав: Це саме НАМОРДНИКИ, маски люди надівають при реальній потребі. А намордник - бо хазяїн примусив під загрозою виволочьки.
"Кожен отримує по вірі своїй". Ви носите НАМОРДНИК, я - маску.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Babasha » 11 серпня 2020, 17:34

Pestilence писав:
Sintez писав: Тобто, ВСЕ суспільство має пожиттєво купувати намордники за скаженими цінами, щоб втихомирити твою індивідуальну паранойю? А якщо бл@ть буде молода й тобі шось кудись воб'є?
Да, я не собираюсь сдохнуть из-за какого-то долбня-отрицателя. Будет вакцина - другое дело, тогда это уже мои проблемы. Или ты считаешь что здоровые должны заболевать и дохнуть только потому, что какая-то зараженная падло, ходит и распространяет вирус?
Я бы вообще эти рассадники вируса с форума вытурил за подстрекательство к распространению)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 11 серпня 2020, 18:04

Babasha писав: Я бы вообще эти рассадники вируса с форума вытурил за подстрекательство к распространению)))
Кто, кого, и главное - зачем?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 11 серпня 2020, 20:00


посмотрите ролик..1 минута

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Нечай » 11 серпня 2020, 20:12

Pestilence писав:
Нечай писав: За последние десять лет в разных странах, например в Германии и Японии, было проведено несколько исследований с одинаковым результатом-маска от вирусов НЕ СПАСАЕТ!
Спасает, и еще как. Но только не того кто носит, а того кто находится в окружении гипотетических больных в масках. Зачем хирурги в масках работают? Чтобы не занести оперируемому свою инфекцию...тоже мне терапевт :facepalm2:
Хирурги одевают маски в первую очередь для того, чтобы им в харю кровь из операционной раны не попала. А чтобы не занести больному инфекцию, для этого есть стерильные перчатки, инструменты и шовно-перевязочный материал.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Нечай » 11 серпня 2020, 20:16

Pestilence писав:
Sintez писав: Так шо тепер, ходити в намордниках пожиттєво?
Если какая-то старая блять без маски будет чихать или хоть кашлянет недалеко, вобью понимание необходимости пожизненного ношения маски с помощью кулака. Будет носить всю оставшуюся жизнь.
Значит, кукловоды своего добились. Пока Моника будет землю дерибанить и игральные автоматы чуть ли не в каждую школу ставить, вы будете старикам морды бить. Всё правильно, не отвлекайтесь.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59201
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 11 серпня 2020, 20:17

Нечай писав: Хирурги одевают маски в первую очередь для того, чтобы им в харю кровь из операционной раны не попала
А ты точно врач?
:pop:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 серпня 2020, 21:44

Показателен также масштабный эксперимент поставленный в ФРГ. Всеобщее ношение масок сначала было введено только в городе Йена и противники ношения масок даже среди ученых из Института Роберта Коха скептически к этому отнеслись. Однако по остальным городам ФРГ продолжался рост пандемии COVID-19, а в Йене практически перестали регистрироваться новые случаи заражении. В связи с этим Институт Роберта Коха признал научной ошибкой отказ от тотального ношения масок и всеобщее ношение масок было внедрено тотально по всей территории ФРГ

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Babasha » 11 серпня 2020, 21:55

Фрося писав:
Нечай писав: Хирурги одевают маски в первую очередь для того, чтобы им в харю кровь из операционной раны не попала
А ты точно врач?
Рвач он... рвач бегом с Родины в йебеня рязанские)))
:pop:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3556
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Babasha » 11 серпня 2020, 21:57

Pestilence писав:
Babasha писав: Я бы вообще эти рассадники вируса с форума вытурил за подстрекательство к распространению)))
Кто, кого, и главное - зачем?
Как кого - опущенцев наших противомасочных... Синтеза с херром Вольмиром. Зачем - а шобы мордой об асфальт и бацилу короно-порохо-вируса не распространяли. :pardon:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13674
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 серпня 2020, 09:24

12 серпня (станом на 9:00) в Україні
84 548 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1 970 летальних, 45 686 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1 433 нові випадки. Загалом проведено
1 214 941 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 752 пацієнти.

Відповісти