коронавірус в Україні

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59234
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 11 листопада 2021, 16:13


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 11 листопада 2021, 16:13

M_M писав:
Mack Mack писав: Я про транспорт
З претензією на свободу пересування антиваксерам, нє?
просто про утиснення, які, на мій погляд, не обґрунтовані і впроваджуються на істериці
Пам'ятаєте заборону гуляти в парках навесні 2020? Ніякої необхідності, навпаки, ця заборона повбивала кучу людей похилого віку і без ковіду. Чисто, що б нарід "попужать".

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:15

Mack Mack писав: і впроваджуються на істериці
То не істеріть.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 11 листопада 2021, 16:17

M_M писав:
Mack Mack писав: і впроваджуються на істериці
То не істеріть.
То не я, а керівництво держави.
А мене бісить то бидло, яке їде у транспорті, чи в магазині без масок і на чемне "одягніть будь ласка маску" зухвало відповідає що воно вже і перехворіло і вакціноване.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:20

Mack Mack писав: Пам'ятаєте заборону гуляти в парках навесні 2020? Ніякої необхідності, навпаки, ця заборона повбивала кучу людей похилого віку і без ковіду. Чисто, що б нарід "попужать".
Пруф буде? Чи ОПС?
Бо я особисто займався цим питанням, вивчав дані смертності по декільком странам і отримав прямо протилежні результати. Можете й самостійно перевірити.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:24

Mack Mack писав: То не я, а керівництво держави.
Там не істерика, там більш схоже на недбалість. А коли скупчення треба зменшувати, то критерій щепленості значно краще за рандомний. Про причини вже казалось вище, але Ви того не читаєте.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 11 листопада 2021, 16:24

M_M писав: Пруф буде? Чи ОПС?
Бо я особисто займався цим питанням, вивчав дані смертності по декільком странам і отримав прямо протилежні результати. Можете й самостійно перевірити.
Подивиться статистику тіє ї ж Італії (гугльперекладач допоможе). За рік смертність старих не перевищила середньорічні показники. У нах навіть десь у 18-му був невеличкий пік. Але якщо дивитись помісячно, то за весну померли і ті що "повинні були" померти влітку (статистично)

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:29

Mack Mack писав: За рік смертність старих не перевищила середньорічні показники
Ось і відповідь. Якщо смертність від ковіду в них була ненульова (будете заперечувати?), то смертність від інших причин зменшилась. Маски вони носили. Обмеженням підкорювались, як усі. Ще питання?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 11 листопада 2021, 16:37

M_M писав:
Mack Mack писав: За рік смертність старих не перевищила середньорічні показники
Ось і відповідь. Якщо смертність від ковіду в них була ненульова (будете заперечувати?), то смертність від інших причин зменшилась. Маски вони носили. Обмеженням підкорювались, як усі. Ще питання?
Ще раз, частина з них померла раніше, ніж повинна (статистично) була померти, саме не через ковід, а через обмеження прогулянок на свіжому повітрі.
Чи ви будете заперечувати слова Ляшка про те що заборона прогулянок у парках була просто так? Чи ви це так пропустили, щоб не муляло? "Тут рахуєм, тут не рахуєм, а тут рибу загортали..." :lol:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:44

Mack Mack писав: частина з них померла раніше, ніж повинна (статистично) була померти,
Якщо це так, то тоді ми повинні були побачити збільшення смертності. А Ви ж казали, що нє, нема. І я підтверджую, нє, нема. 1+1 вмієте скласти?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 11 листопада 2021, 16:48

M_M писав:
Mack Mack писав: частина з них померла раніше, ніж повинна (статистично) була померти,
Якщо це так, то тоді ми повинні були побачити збільшення смертності. А Ви ж казали, що нє, нема. І я підтверджую, нє, нема. 1+1 вмієте скласти?
Ви уважно читаєте? Відрізняєте смертність за рік і смертність помісячно? Влітку в Італії смертність "просіла" ничжче середньостатистичної смертності влітку. Вцілому за рік смертність не змінилася, а от весною була більше, влітку менша.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 листопада 2021, 16:59

Mack Mack писав: Відрізняєте смертність за рік і смертність помісячно?
А ще є поденна, почасова, потижнева. Де зв'язок між носінням масок та збільшенням смертності? Звідки виникло Ваше твердження? ОПС?
В Азії культура носіння масок була задовго до пандемії. І питання це ретельно вивчене. Кисень маска не фільтрує. Проте фільтрує бруд. Якщо у масці важко дихати - це через невміння правильно її одягати. У нас не це головне. У насо дехто вважає маску намордником, щеплення чіпуванням, і таке подібне. А ще багатомісячне використання одноразових масок.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59234
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 11 листопада 2021, 19:08


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 12 листопада 2021, 09:31

M_M писав:
Mack Mack писав: Де зв'язок між носінням масок та збільшенням смертності?
Я не буду з вами спілкуватися. Ви за опонента вигадуєте якусь хєрню, а потім починаєте її спростовувати. Де ви в мене знайшли посилання на маски? Я про прогулянки у парках. :dash2:

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 листопада 2021, 09:59

Mack Mack писав: Пам'ятаєте заборону гуляти в парках навесні 2020? Ніякої необхідності, навпаки, ця заборона повбивала кучу людей похилого віку і без ковіду. Чисто, що б нарід "попужать".
Нє, не спілкуйтесь. Бо те, що легко спростувати, нікому не цікаво. Приєднуйтесь краще до сєкти єретиків, скоро повірите у те, що вбиває людей не ковід, а кисень, який силоміць ... і так далі.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 12 листопада 2021, 10:05

M_M писав: Нє, не спілкуйтесь. Бо те, що легко спростувати, нікому не цікаво. Приєднуйтесь краще до сєкти єретиків, скоро повірите у те, що вбиває людей не ковід, а кисень, який силоміць ... і так далі.
Я думаю що ви б тоді, з посиланням на потрійний інтеграл обємів зараження ( :lol: ), доводили б важливість заборони прогулянок у парку.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 листопада 2021, 10:37

Mack Mack писав: важливість заборони прогулянок у парку.
Пам'ятате прислів'я "якби знав де впадеш"? "Якби я був такий розумний як моя теща учора...".

Швидке розповсюдження ковіду по світу було на поверхні, коли він ще не перетнув межі Китаю. Але ж демократія, вільне пересування, я не вірус а китаянка, обніміть мене...
І брак досліджень. І шквал смертей, бо лікувати ще не навчились. У таких умовах Ви б дозволили будь-які прогулянки?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 12 листопада 2021, 11:13

M_M писав: Швидке розповсюдження ковіду по світу було на поверхні, коли він ще не перетнув межі Китаю. Але ж демократія, вільне пересування, я не вірус а китаянка, обніміть мене...
І брак досліджень. І шквал смертей, бо лікувати ще не навчились. У таких умовах Ви б дозволили будь-які прогулянки?
Питання у тому - як приймаються ті чи інші рішення.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13698
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 листопада 2021, 11:45

Mack Mack писав: Питання у тому - як приймаються ті чи інші рішення.
Та так і приймаються. Картошечкі поїжте - і ніякий коронавірус не страшний.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 12 листопада 2021, 13:32

M_M писав: Картошечкі поїжте - і ніякий коронавірус не страшний.
:shock:

Відповісти