коронавірус в Україні

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 червня 2021, 13:29

rad писав:
M_M писав: Тобто за версією пана Sintez - "ходячий труп".
не дочекаєтесь,
ще побачу як ви - зелені потвори - повиздихаєте
"Ходячий труп" не має жодного відношення до політики. Але дякую за відвертість. Якою мірою міряєте...

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 13 червня 2021, 21:24

Срок годности посмотрела- гуляла зрада что колят просроченную, срок до 2023 года

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 13 червня 2021, 21:37

Фрося писав:
M_M писав: Але я б не рекомендував відкорковувати пляшку з шампанським, але навпаки, подвоїв обережність.
та да.. :gs: у нас перевели в инфекционку всех ковидных и..опять полная.
И вакцинация идет медленно..нас два раза вызывали на определенный день и ...отбой.Привезли мало вакцины.Ждем-с..
Правильно, не втрачайте пильність! Я б порадив переселитися у барокамеру, як Майкл Джексон свого часу.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 13 червня 2021, 21:37

а баба галамага писав:
Саня писав: крала віруси
,,,
завідуюча сектором
...
з метою подальшого збуту,,,

якась муйня

де і кому „збувати“ збиралася?

„спецоперативникам“? :facepalm2:
Ну треба ж видумувати наступну істерію. Бідон же обіцяв, чекайте, тіпа.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 13 червня 2021, 21:40

M_M писав:
rad писав: зараз вже тримаю ліками 130
Тобто за версією пана Sintez - "ходячий труп".
Я попереджав, що забороняю жидовську практику приписувати мені власні вигадки. Погано доходить?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 13 червня 2021, 21:48

rad писав:
Mack Mack писав: У мене тиск завжди в районі 120/80
теж саме,
до грудня 2020
після був перший ковід
у березні - другий,
зараз вже тримаю ліками 130, не вакцинуюсь
Артеріальний тиск не залежить від віку, він підвищуєцця як наслідок стресу, у випадку наших старичків - стрес викликаний постійними страхами, котрі їм мегатонами зкормлює зомбоящик. Не треба вакцинуватися, це ідіотизм, і боятися неіснуючої чумки теж не варто, як і всього іншого. І злитися не варто, навіть (особливо!) на дурнів. Ібо не відають, що творять.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24765
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 13 червня 2021, 21:51

Тримати тиск ліками - шлях в нікуди, тобто до клофеліну й інсульту, питання лише що раніше. Спосіб життя варто проаналізувати й зкоригувати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2649
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Саня » 14 червня 2021, 01:11

Sintez писав: І злитися не варто, навіть (особливо!) на дурнів. Ібо не відають, що творять.
На тебе ніхто й не злиться.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 15 червня 2021, 11:55

Sintez писав: Артеріальний тиск не залежить від віку...
Такі да, тільки від мodus vivendi організьми. ;)

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 16 червня 2021, 14:17

На Київщині #Буча викрито факти незаконного продажу вакцини, призначеної для пацієнтів інтернату

Службові особи одного з психоневрологічних інтернатів, замість щеплення пацієнтів продавали її стороннім особам за гроші. Зафіксовано 14 випадків. https://gp.gov.ua/ua/news?_m=publicatio ... &id=297458
:facepalm2:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 16 червня 2021, 14:51

У МОЗ нагадують, що наразі ВООЗ схвалила наступні вакцини проти коронавірусу: Pfizer-BioNTech; AstraZeneca/Oxford та її аналог Covishield; CoronaVac; Janssen виробництва Johnson & Johnson; Moderna та BBIBP-CorV виробництва Sinopharm.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 16 червня 2021, 16:32

Міністерство охорони здоров'я України
5 ч. ·
Люди, які мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, схваленою ВООЗ для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.
Наразі до переліку препаратів, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, належать такі вакцини:
◾ Comirnaty (BNT162b2) виробництва Pfizer-BioNTech, зареєстрована в Україні під назвою “Комірнаті”;
◾ AstraZeneca/Oxford (AZD1222), зареєстрована в Україні під назвою “Астразенека”;
◾ Covishield (ChAdOx1_nCoV-19) виробництва Serum Institute of India, зареєстрована в Україні під назвою “Ковішелд”;
◾ CoronaVac виробництва Sinovac Biotech, зареєстрована в Україні під назвою “Коронавак”;
◾ Janssen, або Johnson & Johnson, (Ad26.COV2.S, JNJ-78436735);
◾ mRNA-1273 виробництва Moderna;
◾ BBIBP-CorV виробництва Sinopharm.
Докладніше: https://bit.ly/3cKSqFK

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 21 червня 2021, 02:45


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 27 червня 2021, 12:57

Україна і ЄС взаємно визнають COVID-сертифікати — заступник міністра
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/ukraji ... 68010.html

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 29 червня 2021, 14:43

В Минздраве хотят запретить работу невакцинированных от ковида сотрудников сферы обслуживания
Во вторник, 29 июля, главный санврач Игорь Кузин (на фото) заявил, что в Украине обязательно должны вакцинироваться работники сферы обслуживания.
Об этом он сообщил в своем интервью изданию "Лига.life".
"Мы не должны допускать их к рабочим местам без прививки. Для всех остальных обеспечить обязательность довольно трудно и сам процесс контроля не будет иметь практического смысла. Это скорее собственный выбор человека", - говорит главный санврач.
Помимо этого, Кузин также предложил не допускать невакцинированных от коронавируса детей в школу. В частности, невакцинированные школьники, по его словам, могут выбрать дистанционный формат обучения.
Ссылка здесь: https://life.liga.net/.../vaktsinatsiya-doljna-stat...
главный санврач Игорь Кузин
Зображення

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:07

Де цих, сцуко, довбостуків набирають? У Мордорі?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 29 червня 2021, 15:11

Mack Mack писав: главный санврач Игорь Кузин
:pardon:
Кузин – доктор-епидемиолог, магистр общественного здоровья.

Учился в Донецком государственном медицинском университете имени Горького, Варненском медицинском университете в Болгарии, закончил двухгодичную Юго-Кавказскую программу подготовки по полевой эпидемиологии и лабораторным исследованиям, Национальный центр контроля заболеваний и общественного здоровь
про него
https://ukraine.segodnya.ua/ukraine/igo ... 29251.html

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 29 червня 2021, 15:20

Теоретик з Примордоров"я.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13664
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 29 червня 2021, 17:22

Mack Mack писав: Игорь Кузин
ІГОР КУЗІН

Заступник Міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України

Лікар-епідеміолог, магістр з громадського здоров’я, магістр за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я», «Епідеміологія»

Освіта

2020: закінчив: Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, магістр «Публічне управління та адміністрування»
2016: закінчив дворічну Південно Кавказьку програма підготовки з польової епідеміології та лабораторних досліджень, Національний центр контролю захворювань і громадського здоров'я, Тбілісі, Грузія.
2016: закінчив Медичний університет «Проф. д-р Параскев Стоянов» (Варна, Болгарія), магістр «Громадське здоров’я та управління в сфері охорони здоров’я».
2007: закінчив Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, спеціальність — «Медико-профілактична справа».
Професійний досвід

2007–2009: керівник відділу комунальної гігієни Нахімовської районної санітарно-епідеміологічної станції м. Севастополь.
2009–2010: лікар з комунальної гігієни Севастопольської міської санітарно-епідеміологічної станції.
2010-2012: керівник організаційного відділу Севастопольської міської санітарно-епідеміологічної станції.
2012: Науковий співробітник лабораторії епідеміології парентеральних вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України».
2012–2017: завідувач Центру моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України».
З 2014: резидент сьомої когорти Південно-Кавказької програми з прикладної епідеміології та лабораторії (SC-FELTP, Грузія).
З 2014: аспірант лабораторії епідеміології парентеральних вірусних гепатитів та ВІЛ-інфекції ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України».
2017, березень: призначений заступником генерального директора з координації програмних заходів та стратегічного розвитку ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».
2018, травень: призначений заступником генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».
грудень 2019 р.: призначений виконуючий обов’язки директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».
лютий 2021 р.: призначений заступником генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».
травень 2021 р.: обраний заступником голови Європейської мережі Міжнародної асоціації національних інститутів громадського здоров’я (IANPHI)
Є Національною контактною особи спостереження в Україні до європейської Системи епідеміологічного спостереження – TESSy. Член Європейської ініціативи дослідження туберкульозу (ERI – TB, Євро-ВООЗ, Копенгаген), Міжнародного товариства зі СНІДу (IAS), Європейського товариства дирофіляріозу та ангіостронгільозу, Європейського респіраторного товариства, Міжнародного товариства спостереження за захворюваннями, Європейського товариства клінічної мікробіології та інфекційних хвороб, Євразійської коаліції з питань здоров'я чоловіків (ECOM), Альянсу сталої санітарії, Європейського клінічного товариства проти СНІДу (EACS), Всесвітньої асоціації просування ветеринарної паразитології, Американського товариства тропічної медицини та гігієни, мережі колабораціоністів Global Burden of Disease, Європейської асоціації біобезпеки (EBSA).

Входить до складу Наукової ради проекту «Спільні дії проти ВІЛ/ ТБ/ВГС у регіонах Європи» (https://www.euresist.org/care), член групи EUPHA-IDC - секція EUPHA по боротьбі з інфекційними захворюваннями та Міжнародної дослідницької ініціативи з інфекційних хвороб (ID-IRI).

Нагорожений Подякою МОЗ України (2015 р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2020 р.)

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 30 червня 2021, 10:45

M_M писав: ІГОР КУЗІН
Мало працював та багато вчився. Кажу ж - теоретик.

Відповісти