коронавірус в Україні

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення EndryX » 10 січня 2021, 17:32

Вчора, близько 13-ї години, на вулиці Вовчинецька в Івано-Франківську, поліцейські помітили перехожого, який побачивши службове авто, різко прискорив ходу. Інспектори зупинили чоловіка, який під час розмови помітно нервував і невдовзі після поверхневого обшуку, виявили у нього предмети, схожі на шкарпетки: дві нові пари з бирками та одні вже використані. Звідки він дістав нові шкарпетки та з якою метою, чоловік не міг пояснити. Очевидно, судячи по запаху, чоловік одну пару вже встиг використати.
Поліцейські викликали слідчих, які будуть з’ясовувати всі обставини справи.
Патрульна поліція закликає людей не купувати шкарпетки, адже таке порушення тягне за собою кримінальну відповідальність!
Одним словом- ходіть без шкарпеток! :lol:

Зображення

Зображення
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24993
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 січня 2021, 07:16

Ну стандартна інформаційна кампанія: влаштувати показну гризню навколо "хорошої" й "поганої" "вакцини", не залишивши у порядку денному хом'ячкам пункт "Та ІНХ з вашим лайном!"
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24993
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 11 січня 2021, 07:26

Фрося писав: А це означає, що Уряд не вводив локаун на самому піку, а збирається ввести його на спаду - що є повним абсурдом!
Це дивлячись які цілі у шми-галів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 11 січня 2021, 15:30


Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 11 січня 2021, 19:00

Здається, на форумі останнім часом забагато Прокопишина.

Аватар користувача
EndryX
Повідомлень: 68
З нами з: 11 квітня 2018, 23:09
Звідки: Kyiv - region
Контактна інформація:

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення EndryX » 12 січня 2021, 00:10

M_M писав: Здається, на форумі останнім часом забагато Прокопишина.
Ще той егсперд і головне в усіх питаннях, глиба... :lol: :lol: :lol:
"Ті, хто не переймався захистом України у 1918 - 1919 роках, - у 30-х їли своїх дітей!"

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 12 січня 2021, 08:31

M_M писав: Здається, на форумі останнім часом забагато Прокопишина.
Потому что я его читаю. :pardon: он понятно обьясняет ситуации.У нас на форуме есть профессионали во всех областях ?
Кто-то что-то знает,а доходчиво для не посвященних врядли кто-то может обьяснить :pardon:
EndryX писав: Ще той егсперд і головне в усіх питаннях, глиба.
:pardon: Не во всех,но то,что равноудален от всех политиков мне и нравятся его размишлкния по поводу собитий.
Я ставлю разние мнения,ви можете поддерживать или не поддерживать не тех и не єтих,ви же тоже не експерт и судя по постам тоже читаете определенних людей и доверяете им.Я даже знаю кого :lol: и считаю его мразью и никогда сюда не принесу.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 12 січня 2021, 09:53

Фрося писав: равноудален от всех политиков
Противсіх, нє?
За такої зненацька шаленої активності я б дуже уважно придивився до його діяльності. Можливість раптової появи експерта по усіх питаннях гамузом мені здається малоймовірною. На кого працює?

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 12 січня 2021, 17:43

M_M писав: Противсіх, нє?
:pardon:
За такої зненацька шаленої активності я б дуже уважно придивився до його діяльності. Можливість раптової появи експерта по усіх питаннях гамузом мені здається малоймовірною
Не,я его начала читать года 3 назад,когда он бил против Порошенко.Писал редко,и да.. :lol: сейчас часто.
На кого працює?
Да я тоже думаю,что может біть и работает. :umnik2:
Все вроде правильно говорит,но..где-то он сказал,что хотел видеть премьером Витренко.Он же бил кандидатурой перед Гончаруком.
Может на Витренко? :pardon: ну а дальше ниточка к Коломойскому.. :pop:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Noex » 12 січня 2021, 18:21

Це той ксперд, що визначає ринкову ціну по найвищій ціні на ринку? :rofl:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 13 січня 2021, 11:39

Назар Приходько
2 ч. ·
І знову будуть матюки...
Китайська НЕсертифікована поки вакцина від КОВІДу «Sinovac», яку нам намагаються «впарити» Степанов, Радуцький та Рая Богатирьова, на третій, останній фазі випробувань показала ефективність 50,38%!
Себто, вона ще менш ефективна за шведсько-британську вакцину «AstraZeneca», яка показує ефективність на рівні 70% і обмежену кількість якої Україна має отримати в рамках програми Covax.
Себто, станом на зараз, вибір більшості громадян з тих, хто прийняв для себе рішення вакцинуватися полягає між несертифікованою «половинчастою» вакциною китайського виробництва і отрутою «Спутник V» - російського, якщо Мєдвєдчук її таки пролобіює... Ну, кому пощастить - тому «Астра» дістанеться, і то не факт.
І це на тлі ДОВЕДЕНОГО мною зокрема факту підпільної вакцинації ВІПів «Пфайзером» у приватній клініці Mediland у Києві, яка афільована з ізраїльським бізнесменом, другом Радуцького і Зеленського Романом Гольдманом.
І це на тлі того, що Албанія розпочала вакцинацію «Пфайзером», Молдова наприкінці січня розпочне вакцинацію «Пфайзером», а сьогодні, 13.01.2021, я дізнався, що Сакартвело вже теж домовилася про поставку вакцини. Здогадайтеся якої? Правильно - «Пфайзера»!!!
Себто три країни нашого рівня життя подбали про НАЙКРАЩЕ для своїх громадян, а Степанов тим часом захищає «Сіновак». Ось його цитата:
«Ефективності вакцини більше 50% достатньо, аби її визнали і дозволили на Державному рівні»... Скільки тобі відвалила Богатирьова, лисе ти м.дло? Ти вважаєш нормальним поставити під загрозу здоров‘я Нації на догоду вкрай сумнівній оборудці?
Бл.дство на найвищому Державному рівні дістало давно, але це вже не просто бл.дство - це шкідництво! За подібне треба саджати і надовго.
Ну а наостанок розповім саме про бл.дство: Україна теж розробляє вакцину, як і багато країн світу. Так от: розробник вітчизняної вакцини, директор компанії DiaPrep System Inc. Михайло Фаворов - вакцинувався у США вакциною компанії «Moderna» - найкращою з усіх існуючих. А нам «Сіновак» і «Спутник». Бл.дь!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 13 січня 2021, 12:59

Степанов обіцяє, що Україні повернуть гроші, якщо вакцина від Sinovac не буде ефективною на 70% https://life.pravda.com.ua/health/2021/01/13/243640/
Євгеній Прокопишин
1 ч ·
Потекло г@вно по українським трубам...
Наші «самі чесні ЗМІ» запустили новий ФЕЙК - ніби то китайська вакцина Sinovac, яку Україна планує купувати, показує ефективність лише 50%. Новину взяли з сайту Bloomberg, але не правильно (напевно) її переклали на українську 😁
А написано там зовсім інше, а саме те, що в Індонезії вакцина показала ефективність в 65% і в Туреччині 91%, але там її дослідили буквально на 1500-2000 людей, що є замалою вибіркою, тому краще дивитись на Бразилію, де уже дослідили її на 13 000 людей. І, як говорить Інститут, який проводить це дослідження, ефективність вакцини Sinovac в Бразилії становить 78% (при легкій хворобі) та 100% (при тяжкій хворобі).
Так звідки ж взялась цифра в 50%? А це також дані цього Інституту, але це показник на тих, хто переносить хворобу безсимптомно (такі ж показники +/-10% показують і усі інші вакцини, бо вакцина розробляється саме під хворих, які хворіють тяжко, і чим легше проходить хвороба, тим менше потрібна вакцина, імунітет сам справляється, і тим менша ефективність вакцини).
А вся стаття Bloomberg подає лише один підтекст - «не купуйте нічого китайського, купуйте американське, бо ми хочемо більше заробити на цьому, а Китай наш ворог» 😁 Тому, не дивно, чому цю новину у нас так активно розповсюджують саме ті помойки, які сильно орієнтовані на США (УП, НВ, РС, Цензор і тд).
А саме смішне, що вони прям з трусів випригують з закликами, не купувати китайську вакцину, а купувати американську чи європейську, які нам їх просто не хочуть продавати, бо самі все розкупили, що підтвердила на днях ВООЗ... ДБЛ БЛТ...


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24993
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 січня 2021, 08:35

M_M писав: Здається, на форумі останнім часом забагато Прокопишина.
За неімєнієм іншого "зелені" починають пробувати на зуб "своїх"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 14 січня 2021, 08:41

Sintez писав: За неімєнієм іншого "зелені" починають пробувати на зуб "своїх"?
:shock:
В огороді бузина, а в Києві - дядько. Свого Катасонова в "зелені" запишить.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24993
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 січня 2021, 09:13

Фрося писав: Потекло г@вно по українським трубам...
Наші «самі чесні ЗМІ» запустили новий ФЕЙК - ніби то китайська вакцина Sinovac, яку Україна планує купувати, показує ефективність лише 50%.
Фрося, Ви можете пояснити що таке "ефективність вакцини"? Хто і якиим чином її вимірює і на яких підставах виводить ті "%"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 14 січня 2021, 09:23


Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24993
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 14 січня 2021, 11:44

M_M писав:
Sintez писав: що таке "ефективність вакцини"?
https://moz.gov.ua/article/immunization ... st-vakciny
https://life.pravda.com.ua/health/2021/01/12/243629/
Ще...
У тих потоках сознанія немає відповіді на моє питання. Хоча тексти загалом зачьотні - дозволити собі вколоти невєдому китайську срань, а потім все одно захворіти - це конєшно да.
Надіюся, піддослідним бразильцям хоч гроші за це знущання заплатили. В Україні "лєкарі" продвинутіші: вони іІЗ ПІДДОСЛІДНИХ гроші беруть.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13692
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 14 січня 2021, 11:49

Sintez писав:
У тих потоках сознанія немає відповіді на моє питання. Хоча тексти загалом зачьотні - дозволити собі вколоти невєдому китайську срань, а потім все одно захворіти - це конєшно да.
Надіюся, піддослідним бразильцям хоч гроші за це знущання заплатили. В Україні "лєкарі" продвинутіші: вони іІЗ ПІДДОСЛІДНИХ гроші беруть.
Лікарі гроші беруть з тих, хто хоче поперед черги отримати вакцину, це Вам не загрожує. Вакцинація добровільна.

Пийте собі соду. Кажуть, лікує від усіх можливих захворювань та дарує безсмертя.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 18 січня 2021, 10:42



Відповісти