коронавірус в Україні

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 29 травня 2021, 18:55

Леся Українка
@LesyaUA7Evropa
Це черга українців за вакциною

💉Сегодня в Киеве стартовала массовая вакцинация граждан от Ковид.Первую прививку уже сделали женщине,зарегистрированной в очереди «Дія»
Всего 29мая такие центры откроются в трех городах-Киев,Львов и Одесса
Фото корреспондента УНИАН Инны Андалицкой
Зображення

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 29 травня 2021, 20:46

Mack Mack писав:
Sintez писав: Від країн і окремих "ліц", котрі потерпіли через аферу. Кому? Афтарам афери. Звучить як фантастика? Ну весь світ підарештом, скажімо, у 2018 теж звучало як фантастика.
Синтезе, ще раз питаю, ви самі хворіли на ковід?
Питання позбавлене глузду, оскільки як можна "хворіти на" вигадану хворобу? Котра "існує" лише завдяки липовим "тестам" й лєвій "статистиці"? Реально існує чергова рутинна хвиля ГРВІ, штучно ускладнена у певного кола осіб за допомогою новітніх інформаційно-терористичних технологій.
Чи було у мене ГРВІ? Так, було. Так, перебіг був тяжче від попередніх. І що? При чому тут "віруси"? Пневмонія викликаєцця бактеріями, котрі через дурне застосування антибіотиків стають все "зубастішими". Істерія, котру штучно роздувають уже понад рік, була б неможливою, якби не кілька десятиріч дебілізації населення перед цим.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 29 травня 2021, 20:48

главспец писав:
Sintez писав: Від країн і окремих "ліц", котрі потерпіли через аферу. Кому? Афтарам афери. Звучить як фантастика? Ну весь світ підарештом, скажімо, у 2018 теж звучало як фантастика.
так сначала надо отловить «авторов», кто они?!
Шваб, Гейтс, Біг-фарма, Давос. Досить для початку?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 29 травня 2021, 20:54

M_M писав:
Mack Mack писав: Синтезе, ще раз питаю, ви самі хворіли на ковід?
Питання некоректне, бо пан Сінтез наполегливо пропагує тезу про світову змову, що ніякого ковіду нема, то все Білл Гейтс вигадав для непомітного чіпування лемінгів. Натомість є звичайне ГРЗ. А люди гинуть, бо їх навмисно труять киснем, на замовлення світової закуліси.
Люди гинуть, бо за десятки років так і не позбавилися шкідливої звички вірити ЗМІ. А маска від шизофренії, нажаль, не рятує. Щодо коронавірусів - вони відкриті кілька десятків років тому, й до поточної штучної інформаційно-терористичної шизоепідемії не мають жодного стосунку. У відповідній гілці Степан Демура докладно розклав усе по полочьках, не бачу сенсу повторювати. "Пандемія" - липа.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 29 травня 2021, 21:02

Mack Mack писав:
M_M писав: Питання некоректне, бо пан Сінтез наполегливо пропагує тезу про світову змову, що ніякого ковіду нема, то все Білл Гейтс вигадав для непомітного чіпування лемінгів. Натомість є звичайне ГРЗ. А люди гинуть, бо їх навмисно труять киснем, на замовлення світової закуліси.
Скажу за себе - це не звичайне ГРВІ. 7 днів температура 37,5. Запах та смак є. Легені чисті. Апетит звірячий. Стул впорядку. Ломить трішечки спину і злегку горлянка. Але D-димер 8,13 мг/л тому ковтаю відповідні ліки. А у інших людей цей продукт розпаду витікає у легені через розрив альвеол (я не медик, міг щось недочути), що призводить до пневмонії. Та і такий показник свідчить про велику ймовірність тромбозу. Особливо небезпечен для людей похилого віку або з хронічними захворюваннями. Я у свій час відмовився від вакцінації (хоча б це мене не врятувало від хвороби по строках) і надалі вакцинами "скороспєлками" користуватися не маю наміру. Але я впевнений у своєму організмі бо навіть у свій вік я універсальний донор. Якщо людина похилого віку, чи має проблеми зі здов"ям, чи спадковість погана - вакцинуватися обв"язково потрібно. Бо інакше може бути смерть. В мене знайомий каже, що коли лежав у лікарні, він "займав" третє місце по поганості показників. Так от перши два місця хворобу не здолали. Таке от.
Може пан Сінтез - Аполон Бельведерський і від одного його подиху замертво падають пролетаючі повз нього бацили та мухи. Але не всі люди такі, тому не каламатьте воду. Когось легковірного ваша маячня може привести до смерті.
А я нікого й не агітую, від втрати ідіотів планета не постраждає. Моя писанина спрямована лише на те, щоб не допустити реалізації жидівської технології "єдиного пориву". Якщо я нею врятую від шизи хоч одну людину - вже життя не дарма прожив. А шиза косить, спостерігаю, чимало. Ви можете ширятися чим завгодно, але якраз АГІТУВАТИ інших на самоотруєння - злочин. Пофігу, чи є він у "кодексах", карму ніхто не відміняв.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення главспец » 30 травня 2021, 10:46

Sintez писав:
главспец писав: так сначала надо отловить «авторов», кто они?!
Шваб, Гейтс, Біг-фарма, Давос. Досить для початку?
групповое, по предварительному сговору злодеяние?!

Кста, ты сам уже иск вчинил? И как?

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 30 травня 2021, 12:01

Sintez писав: від втрати ідіотів планета не постраждає
Ідіоти - це ті, що пану Sintez не вірять, життя не для них, правильно?

В одній лікарні одній відомій мені людині лікар поставив діагноз "туберкульоз". Бо ніякого ковіду нема, це жидівська технологія "єдиного пориву". Після тижнів лікування, коли стало остаточно зрозуміло, що лікування не допомагає, але зовсім навпаки, звернулись в іншу медичну установу, де досить швидко виявили, що ніякого туберкульозу нема, але є "неіснуючий" ковід. Людину довелось терміново рятувати від наслідків "лікування". Вже зробили три операції. Процес триває.
Подробиці будуть пізніше від людини, ща знає більше за мене.

Але проблема не у поодинокому випадку. Зараз готується судовий позов. Від декількох постраждалих від "помилкового" лікування. Матеріалів більш ніж достатньо.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 05 червня 2021, 20:07


Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2021, 14:30

Вже все в нормі. Вийшов на роботу. Всім дякую за побажання мені одужити. ;) Я так розумію - добре що ніхто не сказав: "Щоб ти зхдох!" :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 06 червня 2021, 15:18

Mack Mack писав: Вже все в нормі. Вийшов на роботу. Всім дякую за побажання мені одужити. ;) Я так розумію - добре що ніхто не сказав: "Щоб ти зхдох!" :lol:
То надо очень быть "талантливым", чтобы такого пожелали :lol: не думаю что вам такое могут пожелать. Не надо помирать, бо кто будет работать?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 06 червня 2021, 16:27

Pestilence писав:
Mack Mack писав: Вже все в нормі. Вийшов на роботу. Всім дякую за побажання мені одужити. ;) Я так розумію - добре що ніхто не сказав: "Щоб ти зхдох!" :lol:
То надо очень быть "талантливым", чтобы такого пожелали :lol: не думаю что вам такое могут пожелать. Не надо помирать, бо кто будет работать?
Це був сарказм. Як і подяка за неіснуючі побажання. :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7598
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Pestilence » 06 червня 2021, 17:33

Mack Mack писав: Це був сарказм. Як і подяка за неіснуючі побажання. :lol:
Сейчас все погружены в свои проблемы. Я вот тоже реагирую лишь на сильные раздражители...мда, дожились мы, что и сочувствие высказать нет ни времени ни желания. :mne_pestec:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59270
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 07 червня 2021, 07:03



Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 07 червня 2021, 09:50

Фрося писав:
Взагалі то ДОЗ ВО КМР (КМДА) на Прорізній. :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 червня 2021, 18:46

главспец писав:
Sintez писав: Шваб, Гейтс, Біг-фарма, Давос. Досить для початку?
групповое, по предварительному сговору злодеяние?!

Кста, ты сам уже иск вчинил? И как?

Предварітєльний сговор прописаний ще у Вєтхому заповіті. А "іск" куди - у їхній суд?! Жжош!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 червня 2021, 18:56

M_M писав:
Sintez писав: від втрати ідіотів планета не постраждає
Ідіоти - це ті, що пану Sintez не вірять, життя не для них, правильно?

В одній лікарні одній відомій мені людині лікар поставив діагноз "туберкульоз". Бо ніякого ковіду нема, це жидівська технологія "єдиного пориву". Після тижнів лікування, коли стало остаточно зрозуміло, що лікування не допомагає, але зовсім навпаки, звернулись в іншу медичну установу, де досить швидко виявили, що ніякого туберкульозу нема, але є "неіснуючий" ковід. Людину довелось терміново рятувати від наслідків "лікування". Вже зробили три операції. Процес триває.
Подробиці будуть пізніше від людини, ща знає більше за мене.

Але проблема не у поодинокому випадку. Зараз готується судовий позов. Від декількох постраждалих від "помилкового" лікування. Матеріалів більш ніж достатньо.
Операції?! Віруси вирізали?

Нє, ну я не спорю, випадків вистачає, один родич місяць лікувався, інший знайомий досі на конвейері... Але початок хвороби, як не крути, впираєцця у те, що поцієнт увірував у чумку. І після затяжного стресу, невідворотньо, потрвпив у м'ясорубку. І ще, що важливо - обоє вони люди зовсім небідні. Й бабла лєкарі із них викачали неміряно...

Які "позови"? Мало що лєкарську банду годували, ще вирішили адвокацьку підгодувати? Фігово лікувалися, якщо гроші залишилися на адвокатів!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 07 червня 2021, 18:59

M_M писав: Ідіоти - це ті, що пану Sintez не вірять, життя не для них, правильно?
Я ЗАБОРОНЯЮ толкувати мої слова, а також вигадувати різну муйню й приписувати її мені.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 07 червня 2021, 19:18

Sintez писав: Я ЗАБОРОНЯЮ толкувати мої слова,
А я хіба толкую? Було просте запитання. На яке можно було просто відповісти. Якщо припущення хибне, то чому б не повідромити правильну (на Вашу думку) версію?
СпойлерРозкрити
Забороняти щось будете своєму коту, якщо такий є.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13701
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 07 червня 2021, 19:25

Sintez писав: Операції?! Віруси вирізали?
Це ж Ваш однодумець вирішив, що ніякого ковіду не буває, бо він його не бачив, і його закуліса вигадала. А "лікував" від відомої йому болячки, яку він бачив неодноразово. А операцію робили вже в іншій клініці, щоб врятувати людину від "лікування". Внутрішня кровотеча, чули про таке?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Mack Mack » 08 червня 2021, 10:01

Sintez писав: Я ЗАБОРОНЯЮ ...
Афтар жжот ніпадецкі :rofl:

Відповісти