коронавірус в Україні

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 25 серпня 2020, 18:55

Фрося писав: Олена Зеленська
3 дн. ·
Мій перший допис після довгої паузи. Паузи, пов'язаної із захворюванням на COVID-19. Та про що б він не був, здогадуюся, що є питання, яке цікавить вас найбільше: як це – перенести коронавірусну хворобу? Спробую відповісти.

Тому, хто досі не вірить, що я хворіла, і вважає мою хворобу дивним піаром… вам, на жаль, буде нецікаво 😉
СпойлерРозкрити
Звістка про хворобу стала для мене повною несподіванкою. Не було жодних симптомів. Просто черговий тест виявився позитивним. Президентові й найближчому колу людей, з якими він перебуває в постійному контакті, роблять цей тест щотижня. Зараз мені та моєму синові це вже не потрібно, тому що ми перехворіли й маємо антитіла до вірусу. Допоки вони в достатній кількості, на думку лікарів, знову захворіти неможливо. Але навіть це не аксіома. Тому що вірус взагалі нетиповий і поки невідомо, як він проявлятиме себе надалі.

Одразу передбачаю наступне запитання: дитина також хворіла? Так. Коли я була «на піку» хвороби (мала три найнеприємніші дні, коли почувалася справді погано – страшенно боліла голова, додавався сильний нескінченний кашель), ми дізналися, що мій семирічний Кирилл також має позитивний результат тесту. Не можу сказати, що для мене це стало несподіванкою. Авжеж, я розуміла, що хтось із родини теж може заразитися. На щастя, син легко переніс хворобу, було тільки незначне підвищення температури. Відтоді ми були в лікарні разом, удвох нам було веселіше 🙂

Чи було мені страшно, коли я дізналася, що захворіла? За себе – ні, більше турбувалася за близьких. І сильно переживала за здоров'я людей, з якими контактувала напередодні. Одразу всіх попередила про свій діагноз і дуже раділа, що ніхто з них не захворів.

На жаль, особливість цього вірусу в тому, що спочатку людина може не відчувати жодних симптомів, а вже за два-три дні – пневмонія. Зі мною було саме так. Два дні я насолоджувалася переглядом фільмів і читанням книжок у порожній квартирі на самоізоляції, а потім – висока температура (десь 39,6), комп’ютерна томографія, яка й показала двостороннє запалення легень. Того ж дня я вже була в лікарні. Почалися нескінченні крапельниці, пігулки, налякані очі людей навколо. Загалом моє лікування тривало два тижні. А ще тиждень я залишалася в лікарні з сином, який все ще був «позитивним».

Я поборола хворобу та маю антитіла до вірусу, але продовжую носити маску в публічних місцях. Так, можливо, у цьому вже немає потреби… Але в нашому суспільстві зараз діють особливі правила й нові норми етики. І я надягаю маску з поваги до оточуючих. Тому що так правильно.

Взагалі все добре, що добре закінчується. Хвороба й відновлення після неї тривали понад місяць, але мені, мабуть, була необхідна ця несподівана пауза. Щоб трошки зупинитися й без метушні оцінити, що сталося за цей неймовірний рік.

Хочу дуже сильно подякувати моїм любим лікарям і дівчатам-медсестрам! Завдяки вам я весь час була спокійною і впевненою, що все буде добре.

Мене страшенно підтримали всі, хто бажав одужання. Дякую!

Зараз моя черга побажати швидкого одужання всім, хто хворіє! І це щиро. Тому що я вже пройшла через це...

І наостанок. Будь ласка, бережіть себе! Не недооцінюйте цю хворобу! Я на власному прикладі відчула, який підступний цей вірус. Я – здорова людина, але все одно було нелегко. А скільки людей не витримали натиску інфекції…

Я досі не можу зрозуміти, яка кнопка ліфта чи дверна ручка «подарували» мені вірус, досі почуваюся винною перед близькими, які страшенно за мене переживали. Тому благаю – не розслабляйтеся передчасно! Навіть якщо ви впевнені в силах свого організму, поруч є люди, які, на жаль, можуть не впоратися.

Дбаючи про себе, ви дбаєте про всіх!

Знаю, що ми – сильні й розумні!💙💛
Тому обов’язково навчимося правильно жити в нових обставинах!
Нічого дивного. Психосоматика.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 25 серпня 2020, 19:03

Фрося писав: Тому, хто досі не вірить, що я хворіла, і вважає мою хворобу дивним піаром… вам, на жаль, буде нецікаво
Та да. Хасидам всяким.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 25 серпня 2020, 19:04

Фрося писав: Подключили к ИВЛ.
Юля,выздоравливай,борись!
Фрося, Ви вже визначтеся, Ви до розумних чи до красівих.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 25 серпня 2020, 19:09

А у Юльки що було перше - позитивний тест чи реальна хвороба?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Euro
Повідомлень: 27
З нами з: 23 березня 2018, 00:50
Звідки: Бермудський трикутник

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Euro » 25 серпня 2020, 21:21

Фрося писав:
M_M писав:
Подключили к ИВЛ.
Юля,выздоравливай,борись!
Она боролась против карантина,значит не верила,что ковид существует.
Может быть хоть это заставит людей понять,что вирус есть и не щадит никого. :pardon:
Тимошенко боролась не проти карантину, а проти дебілізму. Коли ще за практичної відсутності носіїв коронавірусу взяли і зупинили економіку. А зараз носіїв вже повно, і з кожним днем українська статистика усе вище в світових рейтингах, одначе все скрізь працює з тотальними порушеннями вимог соціального дистанціювання і за повної відсутності контролю влади за дотриманням правил.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення DSMechanic » 25 серпня 2020, 21:39

Фрося писав: Она боролась против карантина,значит не верила,что ковид существует.
30.03.20 15:10
Ми надали президенту, уряду, парламенту наш стратегічний план подолання фінансово-економічної кризи й боротьби з епідемією.
https://ba.org.ua/rozumnij-karantin-ta- ... trategiyu/

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Vollmer » 25 серпня 2020, 22:16

DSMechanic писав:
Фрося писав: Она боролась против карантина,значит не верила,что ковид существует.
30.03.20 15:10
Ми надали президенту, уряду, парламенту наш стратегічний план подолання фінансово-економічної кризи й боротьби з епідемією.
https://ba.org.ua/rozumnij-karantin-ta- ... trategiyu/

Я бачу, Ви, всіляко, намагаєтеся підважити роль і значення бубочькі, як найвеличнішого прокладача автошляхів, після дєдушки, канєшно............... :smoke: :smoke: :smoke:

І - як творця руху зеленорубашечників, істинно низового, масового руху, що все змітає, нах, на своєму шляху !!!

Вчення бубочькі - всєсільно !!! Потомушо оно - вєрно !!!

бубочька - наш рулєвой !!!

І, да, бубочька - бубочька, походу, кращий друг фізкультурників, і т.д.
:lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 26 серпня 2020, 10:41

26 серпня (станом на 9:00) в Україні 110 085 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2354 летальні, 53 454 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 1670 нових випадків. Загалом проведено
1 452 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 584 пацієнти.
За минулу добу кількість киян, які захворіли на коронавірус, збільшилась на 95 осіб.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2691
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Саня » 26 серпня 2020, 18:29

Кабмін продовжив на два місяці карантин
26 серпня, 2020, 15:22

Кабінет міністрів продовжив до 31 жовтня адаптивний карантин і посилив деякі обмеження. Таке рішення уряд прийняв під час засідання 26 серпня.

Так, Кабмін заборонив в "зелених" зонах дискотеки, роботу нічних клубів, закладів громадського харчування з організацією дозвілля. Члени уряду вважають, що такі заклади не дотримуються карантинних обмежень, а також сприяють поширенню коронавірусу серед молоді.

Також уряд заборонив проводити концерти. Однак винятком є ті установи культури, для яких концерти цілий рік - це основний вид діяльності.

Крім того, Кабмін надав органам місцевого самоврядування доступ до додатка "Дій вдома" для того, щоб контролювати людей на самоізоляції, а також тих, хто порушив правила карантину.

У відповідній постанові також йдеться про те, що для єдиної державної системи цивільного захисту по всій території країни продовжили режим надзвичайної ситуації до 31 жовтня 2020 року.
https://zn.ua/ukr/UKRAINE/kabmin-prodov ... antin.html
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 26 серпня 2020, 18:51

Україна забороняє в'їзд іноземців, окрім окремих категорій. Ця заборона почне діяти опівночі 29 серпня і триватиме до 28 вересня.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 26 серпня 2020, 19:01

Саня писав: Також уряд заборонив проводити концерти. Однак винятком є ті установи культури, для яких концерти цілий рік - це основний вид діяльності.
Тобто на них "вірус" не діє?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 26 серпня 2020, 19:03

Саня писав: що для єдиної державної системи цивільного захисту по всій території країни продовжили режим надзвичайної ситуації до 31 жовтня 2020 року.
А вона є, та "система"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25056
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Sintez » 26 серпня 2020, 19:04

M_M писав:
Україна забороняє в'їзд іноземців, окрім окремих категорій. Ця заборона почне діяти опівночі 29 серпня і триватиме до 28 вересня.
"Окремі" - це хто? Я вже стісняюсь запитувати...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 26 серпня 2020, 21:09

Sintez писав: "Окремі" - це хто? Я вже стісняюсь запитувати...
Студенти, дипломати, водії вантажівок, транзитні пасажири... Якщо дійсно цікаво - дивіться постанову кабміну.

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 27 серпня 2020, 09:36

27 серпня (станом на 9:00) в Україні 112 059 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2403 летальні, 54 217 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 1974 нові випадки. Загалом проведено 1 472 736 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужали 763 пацієнти.
​​За минулу добу кількість киян, які захворіли на коронавірус, збільшилась на 220 осіб.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59332
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 27 серпня 2020, 09:44

Lisa
@Lisa227795877
·
13 ч
Позвонила сусідка. Помер її брат від covid. Тиждень хвороби і не стало людини. В пандемію не вірив, поки сам не захворів. Тому бережіть себе Не хворійте. Усім 36,6. В моєму "селі вже 225 хворих


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59332
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 27 серпня 2020, 12:02

Сто робочих годин потому: як медбрати і медсестри з Куп'янська працюють у Харкові — репортаж
https://suspilne.media/53031-sto-roboci ... -reportaz/


Посмотрите,очень интересный репортаж.Я не сколько смотрела на интервью,как рассматривала что вокруг.Сразу видно,это не сиюминутный фрагмент,а каждодневная работа в таких условиях.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59332
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 28 серпня 2020, 11:51


Covid-19 в Украине, данные МОЗ на 28.08:

+2438 новых случаев, 114 497 всего (антирекорд, +2.2%, вчера +1.8%);

+48 смертей, 2451 всего (+2%, вчера +2.1%);

+866 выздоровлений, 55 083 всего (+1.6%, вчера +1.4%);

+21 507 ПЦР-тестов (20 730 вчера, 1 494 243 всего).

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13705
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення M_M » 28 серпня 2020, 11:54

28 серпня (станом на 9:00) в Україні 114 497 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2451 летальний, 55 083 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 2438 нових випадків. Загалом проведено
1 494 243 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужали 866 пацієнтів.
​​За минулу добу кількість киян, які захворіли на коронавірус, збільшилась на 251 особу.
У 21 адміністративно-територіальній одиниці України встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки
«Згідно з рішенням комісії, до “червоного” рівня віднесено:

міста Івано-Франківськ, Коломия і Калуш, а також Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;

міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області;

міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області;

міста Бережани та Чортків і Бережанський район Тернопільської області;

місто Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.
Наголошую, що “червоний” рівень епідеміологічної небезпеки встановлюється виключно за показниками поширення коронавірусної хвороби у відповідних районах», — наголосив очільник МОЗ Максим Степанов.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59332
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: коронавірус в Україні

Повідомлення Фрося » 28 серпня 2020, 12:12

Міла Ручка
@ruchkamila1
·
4 ч
У військовому госпіталі м. Дніпро в інфекційному відділенні лікуються 5 бійців з діагнозом Covid-19. Захворіли на фронті. Раніше в госпіталі не було - це перші.

Відповісти