Генпрокурор України.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 26 березня 2020, 10:34

работает :pop: без маски..
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 27 березня 2020, 13:11

Венедиктова отстранила Трепака от дел Гандзюк, Стерненко и Майдана. Теперь их курирует человек Пшонки
https://inforesist.org/venediktova-otst ... k-pshonki/
Зображення
енеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова отстранила своего заместителя Виктора Трепака от расследования ряда дел, среди которых дела Майдана, убийство Екатерины Гандзюк и дело Сергея Стерненко. Об этом сообщает Insider со ссылкой на свои источники в Офисе генпрокурора.

По информации источников, Венедиктова передала дела своему новоназначенному заместителю Андрею Любовичу.

Следует отметить, что до этого инициатива «Кто заказал Катю Гандзюк?» отмечала значительную роль Трепака в развитии по делу погибшей активистки. В частности, был найден и возвращен в Украину один из предполагаемых организаторов — Алексей Левин и продлен срок следствия, которого практически не оставалось для проведения необходимых следственных действий.

Сам Трепак пока не прокомментировал ситуацию. Между тем активист Сергей Стерненко сообщил, что Любович тесно связан с экс-генеральным прокурором Виктором Пшонкой.

https://inforesist.org/venediktova-otst ... k-pshonki/

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Vollmer » 27 березня 2020, 13:12

Фрося писав: работает :pop: без маски..
Зображення

Прікольний халатик у вуточки.
Мєндєль - стайл ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 27 березня 2020, 15:56

lori
@lori95524611
Гляньте, як радіють адвокати Мангера через те, що Трепака усунуто з посади.
Думаю, Мангер з міньйонами вже мчать до Києва домовлятись з новим керуючим замом
Дякую Венедиктовій, дуже дякую
Зображення
Трепак увольняется..

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 27 березня 2020, 16:00

Генпрокурор представила своих новых заместителей
27 МАРТА 2020

Генеральный прокурор Украины Ирина Венедиктова представила двух своих новых заместителей — Андрея Любовича и Алексея Симоненко.


Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-службу Офиса Генерального прокурора.
“В пятницу, 27 марта 2020 года, Генеральный прокурор Ирина Венедиктова представила коллективу Офиса Генерального прокурора двух своих новых заместителей — Андрея Любовича и Алексея Симоненко”, — говорится в сообщении.

Отмечается, что она сообщила, по каким направлениям они будут работать, и объявила новое распределение обязанностей между заместителями Генерального прокурора.

Напомним, генеральный прокурор Ирина Венедиктова освободила от должности главного прокурора Киева Сергея Юлдашева.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 27 березня 2020, 20:21

Віктор Трепак: "Моє відсторонення від "справи Гандзюк" сталося тоді, коли ми вийшли на фінішну пряму"
Ми впритул наблизилися до її повного розкриття і встановлення замовників. Але створюється враження, що справжній результат окремих осіб не цікавить.\
Сьогодні генеральний прокурор Ірина Венедіктова призначила двох нових заступників і розподілила обов'язки між підлеглими. Функціонально-кадрова карта, яку кинула Венедіктова, вивела за дужки нагляду за розслідуванням справи Катерини Гандзюк заступника генпрокурора Віктора Трепака, інтерв'ю з яким нещодавно опублікувало ZN.UA

За п'ять місяців кураторства справи Трепаком був затриманий в Болгарії і екстрадований в Україну один з головних підозрюваних в організації вбивства Катерини Гандзюк - Левін. Слідство вийшло на фінішну пряму. Ми звернулися за коментарем до Віктора Трепака, який сьогодні подав у відставку.



"Сьогодні подав заяву про відставку з посади заступника Генерального прокурора. Таке рішення прийняв після того, як Генпрокурор Ірина Венедіктова змінила функціональні обов'язки заступників.

Зокрема, у мене забрано курування діяльністю двох департаментів, – які здійснюють процесуальне керівництво у "справах Майдану", та у справах, які розслідуються слідчими СБУ.
СпойлерРозкрити
Виходячи з положень Закону України "Про прокуратуру" та КПК України, вважаю, що такий перерозподіл повноважень є способом впливу на мене та втручання у здійснення мною повноважень прокурора. Тобто можна стверджувати про порушення гарантій незалежності прокурора, що прямо заборонено законом.

Справа в тому, що моя посада не є суто адміністративною – з нею пов'язаний цілий комплекс процесуальних повноважень, передбачених КПК України, що є невід'ємними від тих кримінальних проваджень, які я курував до сьогоднішнього ранку. А це, зокрема, "справи Майдану" та справа про вбивство Катерини Гандзюк.

Перерозподіл повноважень між заступниками Генерального прокурора унеможливлює подальше виконання мною вищевказаних процесуальних повноважень у таких справах, а отже означає моє фактичне усунення від них у повному обсязі.

Таким чином мене фактично відсторонено від усіх ключових справ, якими я займався до сьогодні. При чому моє фактичне відсторонення від "справи Гандзюк" відбулося тоді, коли у ній ми вийшли на фінішну пряму.

Твердження Генпрокурора І.Венедіктової про те, що при зміні моїх функціональних обов'язків за мною залишаються ті ключові справи, якими я займався, є просто словами. Адже виведення з моєї компетенції відповідних підрозділів позбавляє мене як заступника Генпрокурора процесуальних та організаційних можливостей належно організовувати розслідування цих справ. Таке рішення на нинішньому етапі розслідування цих справ вважаю не виправданим і не виваженим, оскільки це не сприятиме ефективному розслідуванню.

Відповідно до Закону України "Про прокуратуру" поза межами кримінального процесу Генеральний прокурор має право видавати письмові накази адміністративного характеру, які не можуть бути підставою для обмеження або порушення незалежності прокурорів під час виконання ними своїх повноважень. Саме тому я не сприймаю такий перерозподіл повноважень, що усуває мене від справ, за які я несу відповідальність перед суспільством. Ним також грубо порушено незалежність прокурора під час виконання мною службових повноважень. У зв'язку з цим мною подано рапорт про відставку.

Жодним чином не перебільшую своєї ролі і значення у розслідуванні цих справ, у т. ч. "справи Гандзюк". Група прокурорів у цій справі є компетентною і наполегливою. Як і група прокурорів у "справах Майдану". Але я добре знаю те, про що кажу. Зовсім не виключаю, що прокурорам, які наразі займаються розслідуванням цих справ, просто не дадуть працювати так, як у них потрібно працювати.

"Справа Гандзюк" – дуже не проста справа. Ми впритул наблизились до її повного розкриття і встановлення замовників. Але складається враження, що справжній результат окремих осіб не цікавить.

Мене можуть запитати, чому я не пішов з посади відразу після звільнення Руслана Рябошапки, який і запросив мене на роботу до Генпрокуратури. Не подав тоді у відставку, бо вважав за правильне і за обов'язок завершити ряд ключових справ, передусім "справу Гандзюк". Бо керівники прокуратури змінюються, а справи "висять". Було сподівання, що новий Генпрокурор (хто б він не був, а вже тоді було зрозуміло, хто ним стане) по справжньому перейметься долею цих справ. Таким чином один з основних принципів – послідовність у діяльності державних органів буде дотримано. Але дива не сталося – сьогодні це стало однозначно очевидним.

Передбачаю й інше: розпочата з такими складнощами реформа прокуратури, яка вперше за весь час незалежності України запровадила її кадрове очищення і кардинальну зміну принципів роботи, буде припинена. А це означатиме, що все повернеться до попередньої практики, до схем і "вирішення питань". На превеликий жаль, є всі підстави говорити про втрачені можливості для утвердження в Україні нової за суттю прокуратури.

Ясно усвідомлюючи відповідальність за свої зобов'язання, будучи послідовним у роботі, цей вчинок – ніяк не прояв слабкості.
Іду, бо залишатися немає жодного сенсу. Робити, як потрібно для держави і як можу, – не дадуть. А робити, як комусь треба і для когось особисто, – не хочу і не буду.

Шкода, що через певні обставини не можу виправдати надій, які на мене покладало суспільство, родини потерпілих та, свого часу, Президент".
https://dt.ua/POLITICS/viktor-trepak-mo ... 0a-ZylsY1k

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 28 березня 2020, 12:54

ЦПК
@zer0corruption_
·
19 ч
Тим часом Венедіктова визначилася зі своїми заступниками. Як і очікувалося — все погано...

Один з них — СБУшник Олексій Симоненко. І все класично:

Кнопкабудинок в Конча-Заспі на 650 м2;

Кнопкачотири ділянки на Київщині;

Кнопкадві квартири в елітному і ЖК і Мерседес S-400 Coupe

ЦПК
@zer0corruption_
·
19 ч
Ще один заступник — прокурор Андрій Любович. Класичне «нове обличчя»:

Кнопкатато держслужбовець від часу совка, пройшов Кучму, Ющенка, Януковича, Порошенка;

КнопкаЛюбович рік був у бізнесі, заробив 1 млн і щось знов потягнуло в прокуратуру;

Кнопкастатки: колекція авто, 150 тисяч доларів

ЦПК
@zer0corruption_
·
3 ч
Просто почитайте це звернення батька Катерини Гандзюк до
@ZelenskyyUa
після того, як новопризначена генпрокурорка Ірина Венедіктова зняла зі справи прокурора, за якого процес нарешті почав рухатися. Покарати нардепів за це призначення можна тут: https://bit.ly/2UGxmq6

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 00:08

Друзі Гандзюк заявляють, що Венедіктова тисне на її батька
https://pravda.com.ua/news/2020/03/28/7245554/
Зображення

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 30 березня 2020, 19:42


Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 02 квітня 2020, 00:10


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення DSMechanic » 02 квітня 2020, 08:51

Олексій Симоненко, який володіє, зокрема, маєтком на 650 квадратів у Конча-Заспі, а ще має дві квартири в Києві.
Фактично єдиним підтверженням афігеть яких міл'ярдів Тимошенко є дом на 450 метрів в Конче-Заспі, який там у неї ще з офіційно багатих часів. А тут сбу-шнік, який ніколи не займався бізнесом і був на дежпосадах. Це навіть не політик, який не займав посад і міг розжитись майном від спонсорів. (типу Ляшка і інших).
Тут прямий, особистий зрочин на корупції.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 06 квітня 2020, 15:19

Evhen
@evhen_n
·
3 ч
6 квітня 2020 року.
Сьогодні 20-й день, як генеральний прокурор Венедиктова вивчає повідомлення про підозру нардепу Петру Порошенку, яке Ірина Валентинівна, будучи в.о. директора ДБР, направила в Офіс генпрокурора і підписати яке вона публічно вимагала від Руслана Рябошапки
https://twitter.com/evhen_n/status/1247089504340660225

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 07 квітня 2020, 15:42

ЦПК
@zer0corruption_
·
3 ч
Генпрокурорка Венедіктова дала інтерв'ю. Кілька тез:

Портнов. Спілкуємось, бо він медійно потужна людина, в нього багато прихильників Рвота

Справа Стерненка. Підозра буде, за вбивство. Яка стаття, ще не визначились Человек, хлопающий себя ладонью по лицу‍♂

Реформа прокуратури. Я підтримую реформу. Але...

Аватар користувача
Тамила
Повідомлень: 593
З нами з: 16 травня 2019, 16:06

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Тамила » 07 квітня 2020, 16:34

Фрося писав: lori
@lori95524611
Гляньте, як радіють адвокати Мангера через те, що Трепака усунуто з посади.
Думаю, Мангер з міньйонами вже мчать до Києва домовлятись з новим керуючим замом
Дякую Венедиктовій, дуже дякую
Зображення
Трепак увольняется..
дивно що прокурори досі тягають Мангера по судах.
вже більше року вони не можуть довести
своїх підозр щодо нього в справі вбивства Гандзюк.
Таке враження що він винен лише в тому
що був членом партії "Батьківщина" і підтримував Тимошенко.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення ingvar » 07 квітня 2020, 19:12

Фрося писав: ЦПК
@zer0corruption_
·
3 ч
Генпрокурорка Венедіктова дала інтерв'ю. Кілька тез:

Справа Стерненка. Підозра буде, за вбивство. Яка стаття, ще не визначились
Не исключено, что подонок и в этот раз отпетляет :pop:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Vollmer » 07 квітня 2020, 19:27

Леонид Маслов
9 ч.
А ще на питання «чому по справі Шеремета люди без доказів сидять в СІЗО?» (насправді вони сидять в ІТТ) Генеральний прокурор України каже наступну брехню:

1) «Справа дуже складна»
2) «Вона вже до суду скерована» [! Упс! оце поворот]
3) «Запобіжний захід обирає суддя» [оце так так! а хто йому подає і підтримує клопотання і зухвало бреше в засіданнях? а не може процесуальний керівник просто узяти і надати вказівку на пом’якшення? Замість того, щоб нести ахінею в суді про і казати «я не знаю зріст Антоненка»]
4) «Я вважаю, що через два місяці ми побачимо якийсь результат» [Насправді далі продовжувати не можна, а два місяці потрібно для того, щоб «відпетляти», придумати що казати людям, коли бульбашка лопне]

І ще:
«Мені здається, що не треба було робити такого гучного брифінгу до тих пір, поки реально справа не вийшла із суду»

Really? А може не «не треба було», а давайте посадимо негідників-фальсифікаторів, які і докази фабрикували і суспільство ввели в оману?

Нагадую імена ушльопків, які спланували, сфабрикували докази і організували виставу.

Аваков А.Б. - Міністр внутрішніх справ
Геращенко А.Ю. - заступник міністра внутрішніх справ
Шевченко А.В. - речник МВС

Клименко І.В. - головний поліціянт
Коваль Є.О. начальник кримінальної поліції
Цуцкірідзе М.С. - начальник Головного слідчого управління
його заступники Батюк М.М. Гурін В.В.
Слідчий Бирко В.А., прокурор Зузак С. О.
Директор КНДІСЕ Рувін О.Г., експерти Ірхін Ю.Б., Семенець А.В., Литвиненко Е.С., Дем'яненко Р.М., Янченко О.В.

інші слідчі слідчої групи, прокурори групи прокурорів, журналісти - організатори телешоу і брифінгів з грубим порушенням презумпції невинуватості.

Вони усі мають відповісти за це.

Окупанти мають повиздихати.

https://www.facebook.com/korchynskyi
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення DSMechanic » 07 квітня 2020, 20:52

Vollmer писав: Нагадую імена ушльопків, які спланували, сфабрикували докази і організували виставу.
автор забув Зеленського який був присутній на цій виставі і все озвучував.

Аватар користувача
Тамила
Повідомлень: 593
З нами з: 16 травня 2019, 16:06

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Тамила » 08 квітня 2020, 14:27

Фрося писав: Evhen
@evhen_n
Сьогодні 20-й день, як генеральний прокурор Венедиктова вивчає повідомлення про підозру нардепу Петру Порошенку
ага, вже досі напам"ять вивчила,
а підписати не може - рука не слухаєця :cray:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59151
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Фрося » 08 квітня 2020, 14:47

#Генпрокурор Ірина #Венедіктова про свої завдання і цілі, резонансні кримінальні провадження, реформу органів прокуратури та інше в інтерв’ю для інтернет-видання «Українська правда».

Детальніше за посиланням https://bit.ly/3aPXDsZ
Зображення
Про Портнова
Спілкуємось, бо він медійно потужна людина, в нього багато прихильників
А это что? :umnik2:

Зображення

Неуклюжая попытка отойти подальше-"Она не моя"она против меня!" :lol:

Аватар користувача
Тамила
Повідомлень: 593
З нами з: 16 травня 2019, 16:06

Re: Венедиктова - Генпрокурор України.

Повідомлення Тамила » 08 квітня 2020, 14:50

Фрося писав: Неуклюжая попытка отойти подальше-"Она не моя"она против меня!" :lol:
та там вже чорт ногу зламає, хто у них на ком стоял :facepalm2:

Відповісти