Как на карантине живется?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25003
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Как на карантине живется?

Повідомлення Sintez » 03 лютого 2024, 13:01

Mack Mack писав:
Sintez писав: Щодо намордника й броніка - саме так, це запланований розвиток подій. Щоб толпа не задавала питання "Стоп, бля, а шо це було?!!" один жах повинен був бути замінений на інший. І замінили. 24.02.22 тема зникла як і не було ніколи, без всяких розборок. Нам не пощастило, ібо зелені ідіоти замість петляти радісно й прямолінійно, як рельса, кинулися у конфронтацію з кацапами. Якби не у нас, жахнуло б іще десь, у тому ж Ізраїлі. Не могло не жахнути. Як та Воронья Слободка.
Це як зеленим потрібно було "петляти" після 24.02.2022?
Після уже пізно було пити боржом. А от до - можна було. Це називаєцця дипломатія.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Как на карантине живется?

Повідомлення Mack Mack » 03 лютого 2024, 13:45

Sintez писав:
Mack Mack писав: Це як зеленим потрібно було "петляти" після 24.02.2022?
Після уже пізно було пити боржом. А от до - можна було. Це називаєцця дипломатія.
Так він же побачив мир в очах Ху@ла.

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Как на карантине живется?

Повідомлення Olga » 04 лютого 2024, 16:51

Зеленський зазначив, що бажання закінчити війну він розгледів в очах хазяїна Кремля – під час зустрічі в Нормандському форматі 9 грудня 2019-го року.

"Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що коли такий контакт, очі в очі, ти одразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Попри всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну", – заявив Зеленський.


...Український режисер Олег Сенцов на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, у січні 2020-го, заявив, що Володимир Зеленський хоче домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним, але з Путіним неможливо домовитися.
Сенцов сказав: "Путін хоче миру. Для нього це дуже зручно, тому що він демонструє всюди що ведуться переговори, що ми не такі агресори, що ми за мир з Україною, що у нас вже все добре, є внутрішній конфлікт, але зараз ми розберемося. І це слабка позиція".

Режисер вважає, що Путін грає в довгу гру – дуже серйозну, дуже складну.

"Це дуже небезпечний, сильний противник і абсолютно жорстокий. Потрібно розуміти, з ким ти маєш справу. Або пан Зеленський не зовсім розуміє, з ким він має справу, або вважає, що він зможе це зробити. У Баканова (глави СБУ) така ж позиція, я з ним спілкувався. Дуже дивно чути від дорослих людей, що вони в це вірять", – сказав Сенцов.



Відповісти