ЧС надо вводить в Украине?

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення stan700 » 27 березня 2020, 11:34

Sintez писав: Уроди. Хто їх зупинить?
кстати - в п.2 не вказано ДЕ заборонити. в якутії чи у фастові.
і суди цю хрень посилають

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення Sintez » 27 березня 2020, 16:17

главспец писав:
Sintez писав: А що значить "обєспєчіть", "получіть власть"? І де її потім тримати? У сейфі?
посмотри на Путина! Лихо удерживает власть? И чхал на свитову спильноту вместе со свитовою закулисой, не?
п.с.
хотя ты же уверял, что он ненастоящий, а типа - двойник или тройник! Точно знаешь, концепцию не поменял?
Так ти маєш на увазі управління? А то "власть" - розмите поняття... Путіна давно немає, я в цьому майже певен. Управляє скоріше всього якраз "закуліса", кремлівсько/КДБшна, що не заважає світовій закулісі тримати кремлівську за бейци. Остаточно кацапію не розвалюють, бо потрібен контроль над нею. Всьому свій час
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення главспец » 27 березня 2020, 17:54

Sintez писав:
главспец писав:

посмотри на Путина! Лихо удерживает власть? И чхал на свитову спильноту вместе со свитовою закулисой, не?
п.с.
хотя ты же уверял, что он ненастоящий, а типа - двойник или тройник! Точно знаешь, концепцию не поменял?
Так ти маєш на увазі управління? А то "власть" - розмите поняття... Путіна давно немає, я в цьому майже певен. Управляє скоріше всього якраз "закуліса", кремлівсько/КДБшна, що не заважає світовій закулісі тримати кремлівську за бейци. Остаточно кацапію не розвалюють, бо потрібен контроль над нею. Всьому свій час
а может быть и Сталина не было? Давай сравним ситуации - как же определить трудящимся, что вождь - настоящий, а не кукла? Если можно «подделать» Путина, то почему нельзя любого другого?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення ingvar » 27 березня 2020, 19:25

Sintez писав:
главспец писав: посмотри на Путина! Лихо удерживает власть? И чхал на свитову спильноту вместе со свитовою закулисой, не?
п.с.
хотя ты же уверял, что он ненастоящий, а типа - двойник или тройник! Точно знаешь, концепцию не поменял?
Так ти маєш на увазі управління? А то "власть" - розмите поняття... Путіна давно немає, я в цьому майже певен. Управляє скоріше всього якраз "закуліса", кремлівсько/КДБшна, що не заважає світовій закулісі тримати кремлівську за бейци. Остаточно кацапію не розвалюють, бо потрібен контроль над нею. Всьому свій час
... а Гитлер жив до сих пор :secret:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення главспец » 28 березня 2020, 09:50

-Абраша, а ви знаете, кто на самом деле по-национальности МаоЦзедун?
- ой, не может бить...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24917
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення Sintez » 29 березня 2020, 08:48

главспец писав:
Sintez писав: Так ти маєш на увазі управління? А то "власть" - розмите поняття... Путіна давно немає, я в цьому майже певен. Управляє скоріше всього якраз "закуліса", кремлівсько/КДБшна, що не заважає світовій закулісі тримати кремлівську за бейци. Остаточно кацапію не розвалюють, бо потрібен контроль над нею. Всьому свій час
а может быть и Сталина не было? Давай сравним ситуации - как же определить трудящимся, что вождь - настоящий, а не кукла? Если можно «подделать» Путина, то почему нельзя любого другого?
Кожен вірить у те, що йому здаєцця найвірогіднішим. Це якщо єсть свій ум. Якщо свого ума нема користуєцця "суспільним". Ситуація як із транспортом. Я впевнений, напримєр, що ситуація із "коронавірусом" штучно роздута. Що "теракт 9/11" - фейк, організований спецслужбами. Ти віриш у інше? Чудово. Маєш повне право.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: ЧС надо вводить в Украине?

Повідомлення главспец » 29 березня 2020, 09:30

Sintez писав:
главспец писав:

а может быть и Сталина не было? Давай сравним ситуации - как же определить трудящимся, что вождь - настоящий, а не кукла? Если можно «подделать» Путина, то почему нельзя любого другого?
Кожен вірить у те, що йому здаєцця найвірогіднішим. Це якщо єсть свій ум. Якщо свого ума нема користуєцця "суспільним". Ситуація як із транспортом. Я впевнений, напримєр, що ситуація із "коронавірусом" штучно роздута. Що "теракт 9/11" - фейк, організований спецслужбами. Ти віриш у інше? Чудово. Маєш повне право.
не надо во вселенско-конспирологическом масштабе, давай вернёмся к «ненастоящему Путину». Твои доказательства?

Відповісти