А хабарників все ловлять і ловлять ..

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 12:21

главспец писав:
Pestilence писав: Я же не Нострадамус, откуда знать.
Pestilence писав: Всегда нужно сравнивать с чем-то еще, причем не только с позитивными вариантами.
С тем сравнивать, что существует. Вот Сирия, Ливия, Сомали - они существуют. Уровень жизни где-то в Бангладеш - тоже вполне реальное мерило, как и уровень жизни в Швейцарии. Почему это и с какого перепуга у нас должно быть как в Швейцарии? Мы этому как-то способствовали? Давайте радоваться что хоть не ЦАР, а то походу мы именно это и заслужили

Archer
Повідомлень: 2366
З нами з: 27 березня 2018, 01:39

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Archer » 02 травня 2020, 12:21

:flirt:
Pestilence писав:
Archer писав: Конечно. Он же обицяв конец эпохи зубожиння. 4000 доларив вчиталям.
А разве он вообще что-то обещал? Не сами придумали?
Archer писав: Может кому Трампа и кукла, зато в Америке бензин дешевый. 8—12 гривен за литр как у нас газ.
Это Трамп бензину приказал?
Я придумал ? Про 4000 ? Даже не смешно. Это команда 95 придумала «творческого руководителя» Зеленского в рубашке с закатанными рукавами и «профосссров» с калькуляторами и роликами. Ролик удалили спустя два часа. Затем был калеченый пост про «спасибка за пыльность».

В смысле Трамп приказал ? Трамп поддержал «отечественного производителя» и перестал парится со свободой торговли. Сейчас закачивает нефть в госрезервы по низкой цене. А он обещал это в виде популистских заманух. Так шо экология Обамы в 2016 проиграла таможне Трампа. Через четыре года пожинает результат.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення главспец » 02 травня 2020, 12:26

Pestilence писав:
главспец писав:
С тем сравнивать, что существует. Вот Сирия, Ливия, Сомали - они существуют. Уровень жизни где-то в Бангладеш - тоже вполне реальное мерило, как и уровень жизни в Швейцарии. Почему это и с какого перепуга у нас должно быть как в Швейцарии? Мы этому как-то способствовали? Давайте радоваться что хоть не ЦАР, а то походу мы именно это и заслужили
ок, можно радоваться. Вопрос: а благодарить-то за эту радость, кого персонально?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 12:33

главспец писав: ок, можно радоваться. Вопрос: а благодарить-то за эту радость, кого персонально?
Хотите кого-то одного отблагодарить, как стрелочника? Либо всех причастных за разные годы, либо только себя самого. Иначе будет несправедливо.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення главспец » 02 травня 2020, 12:36

Pestilence писав:
главспец писав: ок, можно радоваться. Вопрос: а благодарить-то за эту радость, кого персонально?
Хотите кого-то одного отблагодарить, как стрелочника? Либо всех причастных за разные годы, либо только себя самого. Иначе будет несправедливо.
может, с Брежнева начнём? Была же «стабильность»!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 12:39

главспец писав: может, с Брежнева начнём? Была же «стабильность»!
Можно, почему нет, если хочется

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 12:40

Pestilence писав:
Sintez писав: Лєнін був безграмотним матросом? Однако...
Единолично руководил? :1:
Троцький, Камєнєв, Зіновьєв, Бухарін, Риков, Дзержинський... Не бачу серед їхніх рядів жодного матроса...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 12:41

Pestilence писав: мы именно это и заслужили
Не "ми", а "ви"!(с)
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 12:55

Sintez писав: Троцький, Камєнєв, Зіновьєв, Бухарін, Риков, Дзержинський... Не бачу серед їхніх рядів жодного матроса...
Что за институты они накончали?
Троцкий - неизвестно, только начальная школа
Каменев - один неполный год ИМУ
Зиновьев - домашнее образование, данное ему владельцем молочной фермы
Рыков - гимназия
Дзержинский - недоучился и в гимназии (закон Божий — «хорошо», логика, латинский язык, алгебра, геометрия, математическая география, физика, история, французский — «удовлетворительно», а русский и греческий языки — «неудовлетворительно»)

Бухарин - наверно самый умный, исключен из Ломоносова через примерно 3 года после поступления

А пилотировали целую страну...не, ну как аналог 3 курсов ПТУ это нормально :rofl:
Sintez писав: Не "ми", а "ви"!(с)
Не отмажешься.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 13:01

Pestilence писав:
Sintez писав: Троцький, Камєнєв, Зіновьєв, Бухарін, Риков, Дзержинський... Не бачу серед їхніх рядів жодного матроса...
Что за институты они накончали?
Троцкий - неизвестно, только начальная школа
Каменев - один неполный год ИМУ
Зиновьев - домашнее образование, данное ему владельцем молочной фермы
Рыков - гимназия
Дзержинский - недоучился и в гимназии (закон Божий — «хорошо», логика, латинский язык, алгебра, геометрия, математическая география, физика, история, французский — «удовлетворительно», а русский и греческий языки — «неудовлетворительно»)

Бухарин - наверно самый умный, исключен из Ломоносова через примерно 3 года после поступления

А пилотировали целую страну...не, ну как аналог 3 курсов ПТУ это нормально :rofl:
Sintez писав: Не "ми", а "ви"!(с)
Не отмажешься.
Про "матросів" уже питань нема?

А кулі толку від "інститутів" Врємєнного правітєльства", або Ніколашки, котрі просрали країну й здали її "сапожникам"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24764
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Sintez » 02 травня 2020, 13:02

Pestilence писав: Не отмажешься.
"Правила" вже написав?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 13:04

Sintez писав: "Правила" вже написав?
Не торопись, спешка нужна при ловле блох

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 13:05

Sintez писав: Про "матросів" уже питань нема?
Так это ж они родимые и есть. Не вижу разницы между гимназистом недоучкой и матросом

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3466
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Mack Mack » 02 травня 2020, 13:56

Pestilence писав: А пилотировали целую страну...не, ну как аналог 3 курсов ПТУ это нормально :rofl:
чого був вартий народам отой "пілотаж"?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 14:03

Mack Mack писав: чого був вартий народам отой "пілотаж"?
отож. без правил и навыков напилотировали

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення oven » 03 травня 2020, 00:39

Vollmer писав:
oven писав:

А можна приклади?

Приклади - чого ???
Ви не вважаєте оманський візит за приклад?
Підписання Єрмаком згоди на "штайнмайєра"?
Участь, особисту, у пресухє, де Кузьменко, Грабарь, Антонищак - були, без суду названі злочинцями, вбивцями?
Розведення? Під акомпанемент обстрілів?
Може, пристойно виглядає його Мєндєльша, в халаті?
Чи, те, що вона городить?

Це - так, що зверху лежить.
Вовочка поводиться за межами пристойності.
По-перше - внесу ясність - я не є електорат Зеленського. Але він зараз мій президент. І тому давайте по порядку і без емоцій.
1 Оман. Що вам не так? Зе. доволі багата людина. Їздив за свій рахунок.
2. Єрмак просто плив за руслом, напрям якого був визначений екс президентом.
3. Тут не буду з вами сперечатись, поки провина не доведена звинувачувати людей не можна. Особливо президенту. Але, на мій погляд, рильце у перерахованих вами громадян, таки в пушку. АТОшник, на жаль, не означає автоматично святий.
4. Розведення. А що ви пропонуєте, щоб закінчити цю війну?
5. Хто така "мендельша" Якщо ви про дружину президента, яка ососбисто ні вам ні мені нічого поганого не зробила, то ви гівномьот звичайний. Вибачте, ви перший почали.
6. Що такого сказала Олена Зеленська, що ви називаєте "городить"? Можна цитати?

З приводу пристойності нічого сказати не можу. У кожного свій критерій. Королеви "червоних ліхтарів" і пуританки мають їх кардинально різними.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Vollmer » 03 травня 2020, 01:59

oven писав:
По-перше - внесу ясність - я не є електорат Зеленського. Але він зараз мій президент. І тому давайте по порядку і без емоцій.
1 Оман. Що вам не так? Зе. доволі багата людина. Їздив за свій рахунок.
2. Єрмак просто плив за руслом, напрям якого був визначений екс президентом.
3. Тут не буду з вами сперечатись, поки провина не доведена звинувачувати людей не можна. Особливо президенту. Але, на мій погляд, рильце у перерахованих вами громадян, таки в пушку. АТОшник, на жаль, не означає автоматично святий.
4. Розведення. А що ви пропонуєте, щоб закінчити цю війну?
5. Хто така "мендельша" Якщо ви про дружину президента, яка ососбисто ні вам ні мені нічого поганого не зробила, то ви гівномьот звичайний. Вибачте, ви перший почали.
6. Що такого сказала Олена Зеленська, що ви називаєте "городить"? Можна цитати?

З приводу пристойності нічого сказати не можу. У кожного свій критерій. Королеви "червоних ліхтарів" і пуританки мають їх кардинально різними.

Вам вдалося з літер "мєндєльша" скласти слова "Олена Зєлєньська".
Я так не вмію. До понеділка - буду Вам заздрити. Зачотно.
Прив'язування Єрмака до екс-президента - також, НМСД, вимагає небуденного натхнення, і героїчної уяви.
Навіть, не знаходжу, як коментувати. Особливо, після того, як Вовік, демонтративно, прикрив Єрмака, від корупційного скандалу, із розпродажем посад. Можливо, я помиляюся, і Єрмака "відмазував" екс-президент, але, НМСД, шансів на це - небагато, приблизно, 0.0025%.
Щодо Кузьменко, Антонищака, Грабарь, і "рильце в пушку", то, зверніть увагу, - це не є жодна юридична кваліфікація, чи усталене юридичне формулювання. І на пресухе було сказано не про "пушок", а, іменно, що вони є злочинці, вбивці. А вони - живі люди, в них є діти, знайомі, батьки, діти ходять до школи. Ви би взялися розповісти їм всім, про "пушок", і взяти на себе відповідальність, за п'ять місяців СІЗО і судових слухань?
На додачу, уявіть собі, що Зєлєньській - ще і "юрист", за дипломом. Жахливо, правда?

Вашого "гівномьота", і право "першості починання" - заберіть собі, я не претендую.
Спроба щось мені приклеїти, додаткового, - вдалася Вам погано, як звичайно буває з початківцями.
Киньте цю фігню, це - не Ваш стиль.

І, да, щодо всіх пригод навколо Оману. Найближчий аналог, який сам напрошується - переліт Рудольфа Гесса до Британії, коли Рудольф хотів про все домовитись, і все порішать, і був абсолютно впевнений, що все вдасться. Але - не вдалося, починаючи з оголошення Гесса безумним, і т.д.
Можна простішу, побутову аналогію, коли чоловік десь зникає, після получки, на тиждень, повертається, схудлий, голодний, знесилений, а на всі запитання сімейства - спокійно відповідає, що був у друга на дачі, в гаражі, на риболовлі, на полюванні, на шашликах, т.д. За свої гроші, зрозуміло, відчепіться від нього.
Тобто, відітє лі, на тлі жахлівої підозри, що бубочька там, в Омані, щось перетирав із Патрушевим, на наші голови, його тричі змінені пояснення фінансування поїздки - вже не можуть нічого, ні додати, ні відняти.
Він вже виглядає, як "офіційно безумний" Рудольф Гесс, із своїм перельотом, і без притомного пояснення - що, і для чого він там робив, про що говорив, чому так панічно боїться пояснень, подробиць, і плутається у показах. І Ви йому - не допоможете. Ситуація вже безнадійна, зважаючи й на те, що Оман кишить різноманітною агентурою, не тільки російською. Вірогідно, фото-відеоматеріали вже на столах у Вашінгтоні, Лондоні, Берліні, Парижі, скрізь. А, можливо, і стенограми. Тобто, коли все це висиплеться у пресу, у широкий обіг - питання тільки часу. Все, що залишається бубочькє - грати у нєсознанку, мовчати до останнього.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення oven » 03 травня 2020, 22:23

Vollmer писав: Киньте цю фігню, це - не Ваш стиль.
А який той мій стиль не розкажете?
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення Vollmer » 03 травня 2020, 22:34

oven писав:
Vollmer писав: Киньте цю фігню, це - не Ваш стиль.
А який той мій стиль не розкажете?

То Вам видніше, але, в будь-якому разі - без заперечення очевидного.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: А хабарників все ловлять і ловлять ..

Повідомлення oven » 04 травня 2020, 12:17

Vollmer писав:
oven писав: А який той мій стиль не розкажете?

То Вам видніше, але, в будь-якому разі - без заперечення очевидного.
Зрозуміла. Цю розмову продовжувати нема сенсу. Адью
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Відповісти