Поговорим?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 17 квітня 2020, 10:14

Sintez писав: Чому з весни 2018 року до новорічних свят 2019/2020 нікого, у тому числі Вас, Віру, Пестиленса, це ніяк не парило? Чи не тому, що не було потреби спасти рядового Зельцмана?
А М_М теж спасає?

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 17 квітня 2020, 10:25

Mack Mack писав: От навіщо ці розмови? Ти форумчани, якім є довіра (крім модерів) - не будуть модерувати. Тому навіщо щось міняти, коли є два модери, яким довіряє більшість?
А уже посчитали, что есть большинство? Как-то я пропустил

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 17 квітня 2020, 11:16

Pestilence писав:
Mack Mack писав: От навіщо ці розмови? Ти форумчани, якім є довіра (крім модерів) - не будуть модерувати. Тому навіщо щось міняти, коли є два модери, яким довіряє більшість?
А уже посчитали, что есть большинство? Как-то я пропустил
Какое большинство? Большинство пользователей эти два опудала разогнали с форума :negative:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2020, 11:36

Mack Mack писав: От навіщо ці розмови? Ти форумчани, якім є довіра (крім модерів) - не будуть модерувати. Тому навіщо щось міняти, коли є два модери, яким довіряє більшість?
Я ж уже докладно поясняв, чому. Комусь це дуже треба.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2020, 12:01

Pestilence писав:
Mack Mack писав: От навіщо ці розмови? Ти форумчани, якім є довіра (крім модерів) - не будуть модерувати. Тому навіщо щось міняти, коли є два модери, яким довіряє більшість?
А уже посчитали, что есть большинство? Как-то я пропустил
Не біда. Фрося порахувала. viewtopic.php?p=121297#p121297

10>7, отвєчаю. Клянуся підручником математики для другого класу. Навіть без повторення двотижневого голосування.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 17 квітня 2020, 12:26

Sintez писав:
Pestilence писав: А уже посчитали, что есть большинство? Как-то я пропустил
Не біда. Фрося порахувала. viewtopic.php?p=121297#p121297

10>7, отвєчаю. Клянуся підручником математики для другого класу. Навіть без повторення двотижневого голосування.
Ха-ха! Креативный подсчет... Clone - записала, но не знаю голосувал ли, Olga - доверяет Синтезу и Вольферу (но не доверяет результатам выборов). Смишно!
Кстати, была ли амнистия перед голосовалкой? Даже постояльцы тюрячки имеют право волеизъявления!

Хорошо голосувалка - слов нет... Ох, и держатся изо всех сил 2СП на модераторские кресла))) Врали, перекручиввтели, приспособленцы)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Поговорим?

Повідомлення Noex » 17 квітня 2020, 12:47

Babasha писав: Даже постояльцы тюрячки имеют право волеизъявления!
Невже обирають кума? :shock:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2020, 13:02

Бабаша, а ти чий клон? Якийсь ти весь пласмасовий, і активізуєшся, в основному, якраз під час
Babasha писав: Clone - записала, но не знаю голосувал ли, Olga - доверяет Синтезу и Вольферу (но не доверяет результатам выборов). Смишно!
Кстати, была ли амнистия перед голосовалкой? Даже постояльцы тюрячки имеют право волеизъявления!
Ти навіть Фросі не довіряєш?! Однако!

Ні, амністії не було. У бані залишаюцця Борода Коломойского, якийсь бот із набором латинсьуих букв замість ніку, Украинский, Фома, і кримський ватнік із китайським ніком. Таміла теж у місячному бані, однак я їй надав можливість проголосувати. На повторний бан вона напрошувалася свідомо, як Матросов на амбразуру, рєзво розкидаючи вонючі купки флуду, як вона вміє.
Випускати довічних щотримісяці, щоб знову банити й чистити їхні какашки? Нічого мені робити. Ввтніків/кацапів, котрі тупо звинувачують українців у тоиу, що вони самі винні у тому, що хуйло пішло на нас війною, тут не буде, принаймні доки я модер. Ти не згоден?

Клон, я думаю, зараз паше до упаду, у нього весняний день рік годує.

А що ти так, друг, за демократію розпереживався? Може, краще на Ордловщині про неї розкажеш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2020, 13:03

Noex писав:
Babasha писав: Даже постояльцы тюрячки имеют право волеизъявления!
Невже обирають кума? :shock:
Нє, "обирають: того, кого кум велить.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Поговорим?

Повідомлення а баба галамага » 17 квітня 2020, 13:19

12 сторінок маразмів за 3 дні :sarcastic:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Поговорим?

Повідомлення а баба галамага » 17 квітня 2020, 13:21

як сказала Віра, тут 3-4 адекватних, якось так,

а решта? :fool: :sarcastic:

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Поговорим?

Повідомлення а баба галамага » 17 квітня 2020, 13:23

Babasha писав: Хорошо голосувалка - слов нет... Ох, и держатся изо всех сил 2СП на модераторские кресла))) Врали, перекручиввтели, приспособленцы)))
гірше :bye:

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59218
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Поговорим?

Повідомлення Фрося » 17 квітня 2020, 13:53

Sintez писав:
Olga писав: За змогу зневажити думкою і проханням Фросі і тих, хто з нею згоден
Ніякої зневаги немає. Може вже досить видумувати?
Когда уважают чужое мнение,то к нему прислушиваются.Если 7 человек проголосовали,что в декабре,что сейчас за недоверие к вам это вам ни о чем не говорит.
Фрося/Віра пропонує зламати існуючу практику, нічого конкретного не пропонуючи.
Второе голосование подряд я предлагаю голосовать за каждого модератора открытым голосованием. Тебе это написать гигантским шрифтом и красным цветом,может тогда увидишь? Это не выдуманные мной правило,а так мы голосовали в первые голосовалки. Позже,когда недовольные люди начали уходить,ты сделал голосование тайным и за "команду". В итоге адекватные и умные юзеры просто ушли.
Ні кандидатури нового модератора,
:1: дурочку включил?Тебе напомнить?Но,ты и так прекрасно помнишь и не забываешь при случае "потыкать иголочкой" М_М. Я виновата перед М_М,что без его согласия вынесла в декабрьскую голосовалку его кандидатуру и Асмодея.
Уважаю его стойкость,что не поддается на твои провокации.
ні внятного розуміння, якими мають бути пропоновані нею "правила", нічого.

Читай выше,эта незначительная просьба доводит вас до истерики,что понять вы уже не в состоянии.
Та воно їм і не потрібно - ціль зовсім інша.
Цель одна,вернуть форуму адекватность и комфортность в общении со всеми собеседниками.
Я не можу зневажати таку позицію їоча б тому, що вона веде до повторення долі квадратного шрайкодурдому. Форум має або "лягти" під зелених, або здохнути.
Форум живет,пока есть люди,когда останется 3 человека он действительно "здохнет".
Оскільки внятних претензій до модерації немає,
К технической стороне нет,а с моральной точки зрения,модератор не должен задавать общий тон форуму.Такое отношение приводит в никуда.
виколупуюцця із носа всякі "оскорблєнія чувств".
Глупости эти читать не хочу,
Не хочу вступать в перепалку:
Идет же хорошая идея дураку,
Но не умнеет он. А идею жалко..

:pardon:

Аватар користувача
znv
Повідомлень: 15
З нами з: 15 квітня 2019, 14:01
Звідки: Сумська обл.

Re: Поговорим?

Повідомлення znv » 17 квітня 2020, 15:19

Мій голос 13 або 14 .

а баба галамага
Повідомлень: 1108
З нами з: 27 вересня 2019, 09:25

Re: Поговорим?

Повідомлення а баба галамага » 17 квітня 2020, 15:22

Фрося писав:
СпойлерРозкрити
Sintez писав:
Ніякої зневаги немає. Може вже досить видумувати?
Когда уважают чужое мнение,то к нему прислушиваются.Если 7 человек проголосовали,что в декабре,что сейчас за недоверие к вам это вам ни о чем не говорит.
Фрося/Віра пропонує зламати існуючу практику, нічого конкретного не пропонуючи.
Второе голосование подряд я предлагаю голосовать за каждого модератора открытым голосованием. Тебе это написать гигантским шрифтом и красным цветом,может тогда увидишь? Это не выдуманные мной правило,а так мы голосовали в первые голосовалки. Позже,
когда недовольные люди начали уходить,ты сделал голосование тайным и за "команду". В итоге адекватные и умные юзеры просто ушли.
СпойлерРозкрити
Ні кандидатури нового модератора,
:1: дурочку включил?Тебе напомнить?Но,ты и так прекрасно помнишь и не забываешь при случае "потыкать иголочкой" М_М. Я виновата перед М_М,что без его согласия вынесла в декабрьскую голосовалку его кандидатуру и Асмодея.
Уважаю его стойкость,что не поддается на твои провокации.
ні внятного розуміння, якими мають бути пропоновані нею "правила", нічого.

Читай выше,эта незначительная просьба доводит вас до истерики,что понять вы уже не в состоянии.
Та воно їм і не потрібно - ціль зовсім інша.
Цель одна,вернуть форуму адекватность и комфортность в общении со всеми собеседниками.
Я не можу зневажати таку позицію їоча б тому, що вона веде до повторення долі квадратного шрайкодурдому. Форум має або "лягти" під зелених, або здохнути.
Форум живет,пока есть люди,когда останется 3 человека он действительно "здохнет".
Оскільки внятних претензій до модерації немає,
К технической стороне нет,а с моральной точки зрения,модератор не должен задавать общий тон форуму.Такое отношение приводит в никуда.
виколупуюцця із носа всякі "оскорблєнія чувств".
Глупости эти читать не хочу,
Не хочу вступать в перепалку:
Идет же хорошая идея дураку,
Но не умнеет он. А идею жалко..

:pardon:

ти диви :shock:

оказуєцця, шо Фрося тут - дісідєнт і апазіціонєр, а я, дурний, думав, шо тут фросін хворум :shock:

... і до „умних і адекватних, коториє „ушлі““ навіть себе не зараховує,

аааа! поняв! це „умні і адекватні“ залишили тут „неумну і неадекватну“ Фросю в ролі троянського коня, „консєрви“.... :yopt:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 17 квітня 2020, 15:51

znv писав: Мій голос 13 або 14 .
Вот именно поэтому голосование должно быть не тайным, с обязательной отпиской в теме.
— Пожалуйста, вышлите нам инвойс!
— Не слышу!
— Вышлите Инвойс!
— Что выслать???
— Инвойс, — Говорю по буквам: — Инна! Наталия! Валерий! Ольга! Ирина! Сергей!
— Блин, кто все эти люди????
:dash2:

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Поговорим?

Повідомлення Erika » 17 квітня 2020, 16:05

Якщо ще можна, то я підтримую Sintez і Vollmer.
Як мінімум, їх читати цікаво, а не суцільний копи-паст. ;)

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 17 квітня 2020, 16:19

Sintez писав: Бабаша, а ти чий клон? Якийсь ти весь пласмасовий, і активізуєшся, в основному, якраз під час
Babasha писав: Clone - записала, но не знаю голосувал ли, Olga - доверяет Синтезу и Вольферу (но не доверяет результатам выборов). Смишно!
Кстати, была ли амнистия перед голосовалкой? Даже постояльцы тюрячки имеют право волеизъявления!
Ти навіть Фросі не довіряєш?! Однако!

Ні, амністії не було. У бані залишаюцця Борода Коломойского, якийсь бот із набором латинсьуих букв замість ніку, Украинский, Фома, і кримський ватнік із китайським ніком. Таміла теж у місячному бані, однак я їй надав можливість проголосувати. На повторний бан вона напрошувалася свідомо, як Матросов на амбразуру, рєзво розкидаючи вонючі купки флуду, як вона вміє.
Випускати довічних щотримісяці, щоб знову банити й чистити їхні какашки? Нічого мені робити. Ввтніків/кацапів, котрі тупо звинувачують українців у тоиу, що вони самі винні у тому, що хуйло пішло на нас війною, тут не буде, принаймні доки я модер. Ти не згоден?

Клон, я думаю, зараз паше до упаду, у нього весняний день рік годує.

А що ти так, друг, за демократію розпереживався? Може, краще на Ордловщині про неї розкажеш?
И это ты мне из админской панели вопрос задаешь?! По айпи посмотри)))
Вот и ясненько, так и запишем «узурпировал власть» всех разогнал, часть засунул в вечный бан.
А пестиленс пусть и дальше себя сказочками успокаивает о том, что «форумы умерли» и «народ картошку сажает». Все отлично народ сбежавший на форумах общается! :fuck:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3557
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Поговорим?

Повідомлення Babasha » 17 квітня 2020, 16:29

Темм не менее... голусование показало сколько на форуме активных пользователей... 7 против, 6 за = 13... ну еще пару накинем... итого 15 (включая пару мудеров и одмина) :olen:
Вкладення
DC9102C6-49F2-4C67-B98C-DB0243A9C258.jpeg
DC9102C6-49F2-4C67-B98C-DB0243A9C258.jpeg (16.84 Кіб) Переглянуто 1521 раз
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25010
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 17 квітня 2020, 16:33

Babasha писав: И это ты мне из админской панели вопрос задаешь?! По айпи посмотри)))
Вот и ясненько, так и запишем «узурпировал власть» всех разогнал, часть засунул в вечный бан.
Шо? Із якої "панелі"? Нє, ну всяку фігню тобі писати не звикать, а сказати що хотів?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти