Поговорим?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 14:26

Віра писав: а чого ми так образились? правду не любите? а правду любити треба, отак от.

Та, ні, то він просто, дивується, де можна взяти так багато честі?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 22 квітня 2020, 14:31

Vollmer писав:
Віра писав: а чого ми так образились? правду не любите? а правду любити треба, отак от.

Та, ні, то він просто, дивується, де можна взяти так багато честі?
вам то не дано, ви не тих кровєй

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 14:38

Віра писав:
Vollmer писав:
Та, ні, то він просто, дивується, де можна взяти так багато честі?
вам то не дано, ви не тих кровєй

Вже визначили, за смаком ??? :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3322
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Поговорим?

Повідомлення Віра » 22 квітня 2020, 14:50

Vollmer писав:
Віра писав: вам то не дано, ви не тих кровєй

Вже визначили, за смаком ??? :lol: :lol: :lol:
ні
визначати за смаком - то ваша прерогатива

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Поговорим?

Повідомлення Нечай » 22 квітня 2020, 15:08

Віра писав: Сінтез, та не нервуйте ви так... Висунуть вас вдруге, тут багато ваших прихильників, навіть приходять спеціально вас читати :pardon: Правда, двоє з ваших захисників (Ольга та Нечай) вже повідомили, що участі в голосуванні брати не будуть.
Ну більше мене Сінтез банив хіба що Тамілу. Просто я розумію, що діло тут зовсім не в модерації і пам'ятаю, яяк починався розвал минулих форумів-саме так, як зараз. Он уже й галамага прибіг, а в нього на таке діло нюх, він свій форум вже розвалив. Тому не хочу брати в цьому участь.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7602
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Поговорим?

Повідомлення Pestilence » 22 квітня 2020, 15:36

Нечай писав: Он уже й галамага прибіг, а в нього на таке діло нюх, він свій форум вже розвалив
галамага - его просто не за что пока закрыть. Я бы его закрыл за ссылку в профиле, на квадратный, нефиг спамить, но это ж будет произвол, надо правила создать

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2020, 16:22

главспец писав:
Sintez писав: Бугага. Це приблизно як зелені, протягуючи "антиколомойський закон", розпатякують про "прихід інвесторів".
ты действительно веришь в добрых инвесторов, которые прийдут и задаром чего-то дадут?! Ну, надейся.
Условно таким «инвестором» можно считать МВФ.
При чому тут я і мої вірування? Мова про те, що й ті, й інші на голубом глазу проголошують і просувають речі взаємовиключні, при тому роблячи вигляд, що так і треба, всьо путьом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 22 квітня 2020, 16:48

Sintez писав:
главспец писав: ты действительно веришь в добрых инвесторов, которые прийдут и задаром чего-то дадут?! Ну, надейся.
Условно таким «инвестором» можно считать МВФ.
При чому тут я і мої вірування? Мова про те, що й ті, й інші на голубом глазу проголошують і просувають речі взаємовиключні, при тому роблячи вигляд, що так і треба, всьо путьом.
всё ещё смешнее - и закон, неважно будет он принят или нет, ничего реально не изменит, и приход «инвесторов», это хуже, чем их неприход.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3488
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Поговорим?

Повідомлення Mack Mack » 22 квітня 2020, 16:56

Olga писав:
Mack Mack писав: Голосувалка показала.
Mack Mack, будьмо чесними. Коли дописувач з'являється всього другий раз на форумі, його голосом, на жаль, слід зневажити. Навіть якщо це найуважніший читач. Не набув компетенції, спілкуючись, бо. (Якщо це якийсь всім відомий по колишньому ДД нік, то перепрошую, звісно).
Для більшості все ще досить голосів, але не для переважної і безумовної більшості від вагомих, тому, імхо, модерації слід якось все владнати, змінившись трохи самій, раз нема їй зміни.
Коли юнак отримує паспорт громодянина, на виборах преза чи ВР його голосом, на жаль, слід зневажити. Не набув компетенції громадянської. Так? :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2020, 17:02

главспец писав:
Sintez писав: При чому тут я і мої вірування? Мова про те, що й ті, й інші на голубом глазу проголошують і просувають речі взаємовиключні, при тому роблячи вигляд, що так і треба, всьо путьом.
всё ещё смешнее - и закон, неважно будет он принят или нет, ничего реально не изменит, и приход «инвесторов», это хуже, чем их неприход.
Шо, правда? І містер Лі з тобою погодився б, як вважаєш?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 22 квітня 2020, 17:11

Sintez писав:
главспец писав:
всё ещё смешнее - и закон, неважно будет он принят или нет, ничего реально не изменит, и приход «инвесторов», это хуже, чем их неприход.
Шо, правда? І містер Лі з тобою погодився б, як вважаєш?
ты в курсе, что там населения-то всего ок. 5млн.? Примерно как в Киеве и области.
А вот ещё интересный фактик:
10 августа 2004 года 63-летний премьер-министр Сингапура Го Чок Тонг, занимавший этот пост 14 лет, подал официальное прошение об отставке президенту республики С. Р. Натану. Правительство возглавил 52-летний Ли Сяньлун — старший сын Ли Куан Ю, занявший также и пост министра финансов. Сам 80-летний Ли Куан Ю, занимавший должность старшего министра после своего ухода из власти, получил статус советника правительства (занимал до 2011 года).

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1571
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Поговорим?

Повідомлення Olga » 22 квітня 2020, 17:49

Mack Mack писав:
СпойлерРозкрити
Olga писав:

Mack Mack, будьмо чесними. Коли дописувач з'являється всього другий раз на форумі, його голосом, на жаль, слід зневажити. Навіть якщо це найуважніший читач. Не набув компетенції, спілкуючись, бо. (Якщо це якийсь всім відомий по колишньому ДД нік, то перепрошую, звісно).
Для більшості все ще досить голосів, але не для переважної і безумовної більшості від вагомих, тому, імхо, модерації слід якось все владнати, змінившись трохи самій, раз нема їй зміни.
Коли юнак отримує паспорт громодянина, на виборах преза чи ВР його голосом, на жаль, слід зневажити. Не набув компетенції громадянської. Так? :lol:
свята правда. Паспорт дали, двері відкрили, голосувати запросили...

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Поговорим?

Повідомлення ingvar » 22 квітня 2020, 18:23

главспец писав: можете процитировать хоть один её пост, содержащий смысл?
И я готов пересмотреть «диагноз»!
да, там много эмоций
и чтобы два раза не вставать, скажу что этим грешит женская половина форума вообще :pardon:
в большей или меньшей степени
время от времени дискутирую с этим ником и никаких проблем

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Поговорим?

Повідомлення ingvar » 22 квітня 2020, 18:36

Vollmer писав:
Вам не здається, що із ЮВТ - Ви дещо запізнились?
а что, обсуждаемый ник сменил приоритеты?
мне об этом ничего неизвестно :umnik2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2020, 20:59

главспец писав:
Sintez писав:

Шо, правда? І містер Лі з тобою погодився б, як вважаєш?
ты в курсе, что там населения-то всего ок. 5млн.? Примерно как в Киеве и области.
А вот ещё интересный фактик:
10 августа 2004 года 63-летний премьер-министр Сингапура Го Чок Тонг, занимавший этот пост 14 лет, подал официальное прошение об отставке президенту республики С. Р. Натану. Правительство возглавил 52-летний Ли Сяньлун — старший сын Ли Куан Ю, занявший также и пост министра финансов. Сам 80-летний Ли Куан Ю, занимавший должность старшего министра после своего ухода из власти, получил статус советника правительства (занимал до 2011 года).
І шо? Яка різниця, скільки населення? Ключ у тому, що Лі, як і Сталін, і, між іншим, як Лукашенка, був державник, ідейний. Сам не продавав свою країну й іншим не давав. І "інвестори" - як молоток, дивлячись хто ним(и) користуєцця. Самі по собі вони не "добрі" й не "погані".
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 22 квітня 2020, 21:07

Sintez писав: "інвестори" - як молоток, дивлячись хто ним(и) користуєцця. Самі по собі вони не "добрі" й не "погані".
так же как и кредиты? В чём принципиальная разница?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 21:09

Sintez писав: ...............................................................................................................................................................
Лі, як і Сталін, і, між іншим, як Лукашенка, був державник, ідейний. Сам не продавав свою країну й іншим не давав. І "інвестори" - як молоток, дивлячись хто ним(и) користуєцця. Самі по собі вони не "добрі" й не "погані".

Ха !!!
Ці пацани - не в тренді.
В тренді - "тєхнократи". Слухняні виконавці чужої волі.
Кукловоди залишаються за лаштунками, і кожен норовить втулити власних "технократів".
Народу, час від часу, пояснюють, що то все - для його блага, і коли поставлять найкращого "технократа" - отоді настане щастя !!!
Ідейні - обов'язково почнуть щось робити, для країни, держави, народу, і для цього, найперше - заберуть грошові потоки в олігархату. Тому ідейних - гальмують і знищують, від низу доверху, по всій вертикалі.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25097
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Поговорим?

Повідомлення Sintez » 22 квітня 2020, 21:27

главспец писав:
Sintez писав: "інвестори" - як молоток, дивлячись хто ним(и) користуєцця. Самі по собі вони не "добрі" й не "погані".
так же как и кредиты? В чём принципиальная разница?
Між чим і чим?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Поговорим?

Повідомлення Vollmer » 22 квітня 2020, 21:29

Sintez писав:
главспец писав: так же как и кредиты? В чём принципиальная разница?
Між чим і чим?

Мабуть, - між підручником, і використанням людей, у якості довідкової служби. :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Поговорим?

Повідомлення главспец » 22 квітня 2020, 21:43

Sintez писав:
главспец писав: так же как и кредиты? В чём принципиальная разница?
Між чим і чим?
между инвестициями и кредитами. Между инвестором и кредитором. По отношению к инвестируемому (заёмщику).
(уже обсуждалось)

Відповісти