Re: Що повинен робити адмін

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Mack Mack » 23 квітня 2020, 20:02

А чому адмін повинен щось робити, та й ще кому повинен? Ви що тут зовсім охрєнєлі?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 20:10

Mack Mack писав: А чому адмін повинен щось робити, та й ще кому повинен? Ви що тут зовсім охрєнєлі?
Це на нормальних форумах адмін слідкує за тим, щоб двіжок працював. Тут же він вирішив стати англійською королевою й прем'єр-міністром одночасно. Інакше йому тут не подобаєцця. Отака от загогуліна...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 23 квітня 2020, 21:27

Olga писав:
Olga писав: у живому журналі
3. Нік - Wilga
Це ніби як справжній поляк (на форумі Дилетанта в пору його розквіту зареєструвався, точно не пам'ятаю, але найімовірніше, що писав російською). І коли його запитали навіщось про мене і мій нік - як би він, мовляв, звучав польською, то отримали відповідь - не треба перекладати, у нас є Wilga

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Mack Mack » 23 квітня 2020, 21:28

Мля, що відбувається?

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення главспец » 23 квітня 2020, 21:53

Sintez писав:
Mack Mack писав: А чому адмін повинен щось робити, та й ще кому повинен? Ви що тут зовсім охрєнєлі?
Це на нормальних форумах адмін слідкує за тим, щоб двіжок працював. Тут же він вирішив стати англійською королевою й прем'єр-міністром одночасно. Інакше йому тут не подобаєцця. Отака от загогуліна...
допустим. А модерация должна быть технической или идеологически-политической? Ну, допустим, предоставлять некоторые преференции «патриотам», исходя из уподобаний модера?
Естественно, строго из благих побуждений.
Востаннє редагувалось 23 квітня 2020, 21:56 користувачем главспец, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 23 квітня 2020, 21:55

Mack Mack писав: Мля, що відбувається?
Зато сколько постов настрочили! :lol:
Попросту перезагрузка, а не узурпация, как некоторые хотят представить.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 23 квітня 2020, 22:02

Mack Mack писав: Мля, що відбувається?

Істинно так.
Тільки без знаку питання.
Відбувається мля.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення главспец » 23 квітня 2020, 22:10

Vollmer писав: Відбувається мля.
да, слегонца прищемили...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 22:38

главспец писав:
Sintez писав: Це на нормальних форумах адмін слідкує за тим, щоб двіжок працював. Тут же він вирішив стати англійською королевою й прем'єр-міністром одночасно. Інакше йому тут не подобаєцця. Отака от загогуліна...
допустим. А модерация должна быть технической или идеологически-политической? Ну, допустим, предоставлять некоторые преференции «патриотам», исходя из уподобаний модера?
Естественно, строго из благих побуждений.
Хз. Щяз штап напише, хто на ком должон стоять.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 23 квітня 2020, 22:41

Mack Mack писав: Мля, що відбувається?
от і я теж досі нічого не можу второпати :cray:
лаються проміж себе люди-ніки, які раніше були у цілком приязних віртуальних стосунках
Erika - це ж Егоїстка на квадратному, нє? Чудова, цікава юзерка...Ольку-Вільху взагалі обожнюю..А тут таке коїться!... :sorry:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25012
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 23 квітня 2020, 22:51

Тетяна_Д писав:
Mack Mack писав: Мля, що відбувається?
от і я теж досі нічого не можу второпати :cray:
лаються проміж себе люди-ніки, які раніше були у цілком приязних віртуальних стосунках
Erika - це ж Егоїстка на квадратному, нє? Чудова, цікава юзерка...Ольку-Вільху взагалі обожнюю..А тут таке коїться!... :sorry:
Починаючи з Нового Року, Віра ополчилася на мене й Волмера на грунті нашої нелояльності до Бубочьки, й ось у поточні події ця війна вилилася.
Дуже довго розповідати. Ну отут, зокрема, але теж чимало букав. viewtopic.php?f=4&t=2846
Вооот... Загалом, як я розумію, кінцева ціль - насадити "правила", котрі автоматично забороняли б будь-яку критику чого б то не було зеленого, й призначити ручного модератора, котрий то б забезпечував. Але при тому придати всьому цьому позорові вид "демократії" й всього такого.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 23 квітня 2020, 23:11

Тетяна_Д писав: :sorry:
якщо навіть до Нового Року ще такого не коїлося, то і моя поява тут, теж саме тоді, могла спричинити певну ворожість від господинь форуму...
(Чого? Невже ми сварилися на тому ДД, з якого народився цей...)
А і Синтез і Волмер віднеслися до мене дуже лояльно, тут я загоювала рани після сутичок з Галамагою на його квадратному ДД.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Mack Mack » 23 квітня 2020, 23:19

Pestilence писав:
Mack Mack писав: Мля, що відбувається?
Зато сколько постов настрочили! :lol:
Попросту перезагрузка, а не узурпация, как некоторые хотят представить.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 23 квітня 2020, 23:33

Mack Mack писав:
А вам не нравится если форум получит правила? Я не собираюсь тут модерировать единолично. Будут правила, будут выборы.

На мне ответственность за его функционирование, но форум довели до того, что мне лично как админу на него противно заходить, то что вы от меня хотите? Я что, раб, мыть чужие жеппы задаром, ради навара от них? Хрена так будет.

Или мне на него будет зайти не противно, или зачем он нужен мне лично? Вы пришли-ушли, а я должен по несколько раз в день зайти и посмотреть - работает ли, нет ли каких косяков, чтобы меня не терзали что он сломался...ради чего? Ради удовлетворения тщеславия и самомнения нескольких пенсионеров, которые возомнили себя истиной в последней инстанции?

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 24 квітня 2020, 00:06

Pestilence писав: А вам не нравится если форум получит правила? Я не собираюсь тут модерировать единолично. Будут правила, будут выборы.

На мне ответственность за его функционирование, но форум довели до того, что мне лично как админу на него противно заходить, то что вы от меня хотите? Я что, раб, мыть чужие жеппы задаром, ради навара от них? Хрена так будет.

Или мне на него будет зайти не противно, или зачем он нужен мне лично? Вы пришли-ушли, а я должен по несколько раз в день зайти и посмотреть - работает ли, нет ли каких косяков, чтобы меня не терзали что он сломался...ради чего? Ради удовлетворения тщеславия и самомнения нескольких пенсионеров, которые возомнили себя истиной в последней инстанции?
Люди, в Pestilence вселився Шрайк. Я пам'ятаю цей тон коли лаяли старий ДД перед закриттям

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 24 квітня 2020, 00:07

Нащо ж ти повів за собою цих пенсіонерів?..

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 24 квітня 2020, 00:13



не любила цей фільм, як дуже сумний.
Взагалі мало дивилася тб

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 08:05

Olga писав: Люди, в Pestilence вселився Шрайк. Я пам'ятаю цей тон коли лаяли старий ДД перед закриттям
По существу ты мне возразить ничего не можешь, почему я обязан поддерживать этот форум, если мне он ни удовольствия ни денег не приносит???

Работа бывает в удовольствие или за деньги. Если нет ни того ни другого, то это каторга, а я не твой раб - иди в жеппу. Сама то ты форум предлагала создать за деньги или за бесплатно?

Хватит ныть, задолбали. Ничего я отматывать назад не буду. Бегают перед каждым вновь появившимся как дети и канючат - он нас обидел, он игрушку забрал :cray:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення главспец » 24 квітня 2020, 08:16

Olga писав: А і Синтез і Волмер віднеслися до мене дуже лояльно, тут я загоювала рани після сутичок з Галамагою на його квадратному ДД.
разрешите полюбопытствовать, а как именно? Предоставили доп. блага, слали утешительные смайлики? У меня даже фантазии не хватает...

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 08:22

главспец писав: разрешите полюбопытствовать, а как именно? Предоставили доп. блага, слали утешительные смайлики? У меня даже фантазии не хватает...
:ut:

Відповісти