Re: Що повинен робити адмін

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 24 квітня 2020, 08:33

Pestilence писав: почему я обязан поддерживать этот форум, если мне он ни удовольствия ни денег не приносит???

Работа бывает в удовольствие или за деньги.
А мені воно приносило удовольствіє чи дєньгі? Особливо з Нового року, як на мітлі прилетіла Віра?

Тому що взявся. Підписався перед колективом. Це і є та "честь", про яку Віра пише, не маючи понятия про неї. Щоб приносило удовольствіє, треба вмірювати власний егоїзм і знаходити спільну мову. Тобі ж твої діти прибутків не приносять? Принаймні років до двадцяти - одні "збитки".

Відмотати назад уже не вийде, ти що, всерйоз думаєш, що це можливо?! Не знаю, сам цю куйню заварив, чи купився на Вірині інтриги - сам тепер і розхльобуй. Ти вирішив, що якщо у тебе кнопки, то ти й хазяїн? Що всі перед тобою будуть на цирлах? Так справді, ну це якби не було два роки тому епопеї зі Шрайком і квадратним, то ще можна було б про щось говорити...

Хз. Думай шо робити. Взявся за гуж, не кажи, що недюж. Може, твої наробки Бубочьці згодяцця.

Можна про Золоту Рибку почитати, для разнообразія.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 08:46

Sintez писав: Тому що взявся. Підписався перед колективом. Це і є та "честь", про яку Віра пише, не маючи понятия про неї. Щоб приносило удовольствіє, треба вмірювати власний егоїзм і знаходити спільну мову. Тобі ж твої діти прибутків не приносять? Принаймні років до двадцяти - одні "збитки".

Відмотати назад уже не вийде, ти що, всерйоз думаєш, що це можливо?! Не знаю, сам цю куйню заварив, чи купився на Вірині інтриги - сам тепер і розхльобуй. Ти вирішив, що якщо у тебе кнопки, то ти й хазяїн? Що всі перед тобою будуть на цирлах? Так справді, ну це якби не було два роки тому епопеї зі Шрайком і квадратним, то ще можна було б про щось говорити...

Хз. Думай шо робити. Взявся за гуж, не кажи, що недюж. Може, твої наробки Бубочьці згодяцця.
Ты просто старый глупый пенс. Ни Вiра ни Фрося ни бубочка тут ни при чем. Я тебе говорил, говорю и говорить буду - убери Волмера от кнопки, и все будет по-старому. Он оборзел. А ты мелешь какую то хрерню.

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення главспец » 24 квітня 2020, 08:58

Pestilence писав: Ты просто старый глупый пенс. Ни Вiра ни Фрося ни бубочка тут ни при чем. Я тебе говорил, говорю и говорить буду - убери Волмера от кнопки, и все будет по-старому. Он оборзел. А ты мелешь какую то хрерню.
нехорошо! Возраст и соц.статус не могут быть предметом обидного стёба!

А в остальном - чисто техническая модерация с запретом политического компонента, для «идейных» теряет свою привлекательность и утилитарность.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 09:25

главспец писав: нехорошо! Возраст и соц.статус не могут быть предметом обидного стёба!
Да, нехорошо, извиняюсь. Но не знаю как достучаться, я уже и так пытался и иначе и кругами ходил по-всякому :dash2: :dash2: :dash2:
Меня не понимают, только свое талдычат.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 24 квітня 2020, 09:29

Ну прибрав, рулюй, кулі ти тоді скиглиш.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 09:30

Sintez писав: Ну прибрав, рулюй, кулі ти тоді скиглиш.
Я скиглю? Это я раскладываю перед каждым прибывшим карты с надписью "Зрада"?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 24 квітня 2020, 09:43

Pestilence писав:
Sintez писав: Ну прибрав, рулюй, кулі ти тоді скиглиш.
Я скиглю? Это я раскладываю перед каждым прибывшим карты с надписью "Зрада"?
Хто не дає тобі розкласти свої, з написом "Перемога"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 11:46

главспец писав: ..............................................................................................................................................................................
У меня даже фантазии не хватает...

Допомогти - неможливо.
Можна поспівчувати. :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Віра » 24 квітня 2020, 11:51

главспец писав:
Olga писав: А і Синтез і Волмер віднеслися до мене дуже лояльно, тут я загоювала рани після сутичок з Галамагою на його квадратному ДД.
разрешите полюбопытствовать, а как именно? Предоставили доп. блага, слали утешительные смайлики? У меня даже фантазии не хватает...
я вважаю більш жорстко: є така дівчинка за викликом (дуже любима Тетянкою ;) ), і не одна, яка з'являється саме тоді, коли потрібна її допомога тролиці. А на чий млин лиє воду і проти кого, видно з її постів.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Віра » 24 квітня 2020, 11:54

Sintez писав: на мітлі прилетіла Віра?
звідкіля? :pop: я ж не щезала нікуди до того моменту, поки ви сотоварищі відкрито не почали мене з'їдати
це вже потім я цієї ганьби не витримала і пішла майже на місяць

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 12:05

Pestilence писав: ...................................................................................................................................................................................
Ты просто старый глупый пенс. Ни Вiра ни Фрося ни бубочка тут ни при чем. Я тебе говорил, говорю и говорить буду - убери Волмера от кнопки, и все будет по-старому. Он оборзел. А ты мелешь какую то хрерню.
[/quote]
Коли з'являються подібного штибу заяви і вказівки, то перше питання, яке слід собі поставити, мислячій людині - а якими будуть наступні, вказівки ??? Бо напрям - вже очевидний, риторика характерна.
Це, по суті - шантаж. А фішка в тому, що шантажисти - ніколи не зупиняються. Що ми і спостерігаємо.
Все решта - декорації, антураж, включно з "будєт по старому".
Кожен притомний індивідуум розуміє, що "по старому" вже не буде ніколи.
Очевидно, що персонаж демонструє раптову зміну цінностей, моральних орієнтирів, нерозуміння, як і для чого публіка зібралася, наче його, два роки тому, тут не було.
І це все - демонстративно, напоказ, без ложної скромності. Безстрашно.
Без зайвих інтелігентських застережень, декларує нам картину Всесвіту, де - "оборзєл", "ні прі чьом", т.д.
І це - після розмов про правила, і т.д.
Афігєть, дарагіє гражданє.......................
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Украинский
Повідомлень: 177
З нами з: 25 березня 2018, 16:56

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Украинский » 24 квітня 2020, 12:29

Pestilence писав: почему я обязан поддерживать этот форум, если мне он ни удовольствия ни денег не приносит???
забавная тетка... :sarcastic:
В нас життя – як Ворскла повноводна!
В нас живуть, не знаючи бiди:
Молодих пошлють, куди завгодно,
А старих вшанують назавжди.

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 24 квітня 2020, 14:10

Віра писав:
главспец писав: разрешите полюбопытствовать, а как именно? Предоставили доп. блага, слали утешительные смайлики? У меня даже фантазии не хватает...
я вважаю більш жорстко: є така дівчинка за викликом (дуже любима Тетянкою ;) ), і не одна, яка з'являється саме тоді, коли потрібна її допомога тролиці. А на чий млин лиє воду і проти кого, видно з її постів.
заплутуюся ще гірше ніж було від початку :cray:
яка дівчинка за викликом, та ще й не одна? Щодо першої - здогадуюся, хоча й не певна, але хто друга? Мало того що друга, так ще й воду ллє на якийсь млин! :dash2:
Читаю Пестіленса і теж поступово вимальовується питання до себе : а воно мені треба розбиратися?...

І - так, Сінтезе, я переглянула вчора гілку яку ви рекомендували, не скажу що прочитала уважно всі 29 сторінок, але чесно переглянула. Мені теж не подобається - принаймні поки що! - коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 24 квітня 2020, 14:41

Украинский писав: забавная тетка... :sarcastic:
У тебя есть что по сути сказать? Или просто нарываешься?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Віра » 24 квітня 2020, 15:25

Тетяна_Д писав: Мені теж не подобається - принаймні поки що! - коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".
а уяви собі,що подібні епітети на адресу зе звучать на форумі майже в кожному пості, як можна спілкуватися в такому середовищі?
Я написала один раз, другий - а воно сміється мені в очі і "дальше некуда, а он еще". Змушена була піти з форуму до кращих часів.

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 15:38

Тетяна_Д писав: .............................................................................................................................................................................
- коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".

1) А як би Вам сподобалося?
2) А точно - "змістила" ??? Не "зайняла місце" ???
3) Просто, цікаво. Скільки ще років треба відзначати, заміну, кнуря на хмиря ??? І робити з цього культ ???
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 15:42

Віра писав:
Тетяна_Д писав: Мені теж не подобається - принаймні поки що! - коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".
а уяви собі,що подібні епітети на адресу зе звучать на форумі майже в кожному пості, як можна спілкуватися в такому середовищі?
Я написала один раз, другий - а воно сміється мені в очі і "дальше некуда, а он еще". Змушена була піти з форуму до кращих часів.

Віра, це вже надцята розповідь, про Ваш, бєзврємєнний відхід з форуму.
Ви, просто, - як Тінь Отця Гамлета. Здається, кращі часи у Вас, все-таки, не припинялися.
Особисто я - не маю ніяких можливостей примушувати Вас до спілкування, тим більш - очі в очі.
Тим більше, що Ви знаєте, як реалізується ігнор. Прошу дуже, не страждайте !!! :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 24 квітня 2020, 15:59

Vollmer писав:
Тетяна_Д писав: .............................................................................................................................................................................
- коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".

1) А як би Вам сподобалося?
2) А точно - "змістила" ??? Не "зайняла місце" ???
3) Просто, цікаво. Скільки ще років треба відзначати, заміну, кнуря на хмиря ??? І робити з цього культ ???
Змістила, змістила..Ви навіть не уявляєте, наскільки глибокі у мене почуття до Кнуря ще з 2005 року...)))
Скільки років? Хз...Якийсь час напевно витримала би..А потім просто пішла би..

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 24 квітня 2020, 16:02

Волльмере, у даному разі "обдолбиш" звучить приблизно так само як свого часу - з подачі 3.14тарасика - Юльці приписували якийсь кокаїн під сценою, який начебто бачив 3.14тарасик

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Sintez » 24 квітня 2020, 16:02

Тетяна_Д писав: коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".
Тетяно, Ви колись бачили ЮВТ у такому стані?
А коли це він свиню "змістив", цікаво? Зиістив свиню розсерджений народ, а Зєля був лише залучений иафією, щоб не допустити ту ж Юльку на табуретку. І зараз вони вже РАЗОМ продають країну.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти