Re: Що повинен робити адмін

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 16:09

Тетяна_Д писав: ......................................................................................................................................................................
Змістила, змістила..Ви навіть не уявляєте, наскільки глибокі у мене почуття до Кнуря ще з 2005 року...)))
.......................................................................................................................................................................

Я бачу.
На все життя.
Але, Ви розумієте, що це - нездорово, і неправильно?
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 16:17

Тетяна_Д писав: Волльмере, у даному разі "обдолбиш" звучить приблизно так само як свого часу - з подачі 3.14тарасика - Юльці приписували якийсь кокаїн під сценою, який начебто бачив 3.14тарасик

Тетяно, там слово вжите, як характеристика конкретної поведінки, у конкретній ситуації.
Ролик доступний для перегляду, це не хтось, десь, щось, про когось сказав.
Така, скажімо, розумова розгубленість, на тлі сильної фізичної розслабленості, та значної інтелектуальної недостатності, це, взагалі - що таке ???
Зверніть увагу, він не відмовився говорити з журналістами, пославшись на втому, не обмежив спілкування двома реченнями, за нестачею часу, ні !!!
Він лопоче ні про що, анітрохи не кремпуючись, вважаючи це - нормою !!!
Мені це нагадує не епізод з Тарасиком і Юлею, а відомий, п'яний виступ у Раді Бойка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 24 квітня 2020, 16:33

Sintez писав:
Тетяна_Д писав: коли людину, що змістила Кнуря, називають "обдолбишем".
Тетяно, Ви колись бачили ЮВТ у такому стані?
А коли це він свиню "змістив", цікаво? Зиістив свиню розсерджений народ, а Зєля був лише залучений иафією, щоб не допустити ту ж Юльку на табуретку. І зараз вони вже РАЗОМ продають країну.
В якому - стані?
З рештою згодна. Змістив - по факту. З усім іншим - то вже повна катастрофа. Кнурь вдало завершив розпочату Дрищем справу денаціфікації українців. Адже погодьтеся - коли вишиванки незмінно супроводжують показове неробство, горшкохватство, нещадне пограбування країни, у неміцних ще головах цілком може виникнути відраза і до вишиванки (образно!) теж. Наслідки - спочатку Янучара на троні, потім зухвалий україножер, що знову ж таки хоч і дещо запізно, але таки прикрився вишиванкою, і "вишенька" - повний космополіт Зеленський.

Аватар користувача
Тетяна_Д
Повідомлень: 1322
З нами з: 26 березня 2018, 11:07

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Тетяна_Д » 24 квітня 2020, 16:46

Sintez писав:
Тетяна_Д писав: В якому - стані?
Щоб у неї перед журналістами заплітався язик.
та він взагалі косноязикий
роль вивчити можна, а тут вже набагато складніше

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 17:26

Тетяна_Д писав: .......................................................................................................................................................................
В якому - стані?
З рештою згодна. Змістив - по факту. З усім іншим - то вже повна катастрофа. Кнурь вдало завершив розпочату Дрищем справу денаціфікації українців. Адже погодьтеся - коли вишиванки незмінно супроводжують показове неробство, горшкохватство, нещадне пограбування країни, у неміцних ще головах цілком може виникнути відраза і до вишиванки (образно!) теж. Наслідки - спочатку Янучара на троні, потім зухвалий україножер, що знову ж таки хоч і дещо запізно, але таки прикрився вишиванкою, і "вишенька" - повний космополіт Зеленський.

Тетяно, помилка.
Ви щоразу дивитеся на ляльок, а не хочете побачити рухи ляльковода, і спробувати зрозуміти його наміри.
А, якраз, ляльководи - ті самі.
І, завдяки цьому, ми маємо таку послідовність, Кравчук - Кучма - Ющенко - Янукович - Порошенко - Зєлєньській. Послідовність деградації.
Якщо продовжимо фіксацію на окремому персонажі, все одно, якому - отримаємо наступного, ще дрібнішого. Хочете Бужанського у президенти?
Ківу?
Якогось, невідомого ще, років 17 - 20, випускника циркового училища?

Я, здається, Вам відповідав, про 54%, і т.д.?
Ви не замислювалися, чому для Пєціка організували фокус "водинтур", а для Зєлєньського, та сама ЦВК, і ті самі олігархи, наші і чужі - вже розтягли виставу на два тури?
Бо 2014 року - Тимошенко була слаба, її можна було ігнорувати, політично пограбувати, і швиденько вдертися на табуретку. А вже 2019-го з нею доводилось рахуватися, концентрувати зусилля для її вибивання в першому турі, спільно, пєціками і зєліками, щоби потім - ісполнять класичні антраша партерних клоунів, Біма і Бома.
Контрольне питання - уявіть собі стадіон і аналізи перед першим туром.
Вдалося ???
Результати уявляєте собі ???
Вибачте, якщо похитнув Ваші, монументальні почуття до Пєціка.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 24 квітня 2020, 18:56

Vollmer писав:
Тетяна_Д писав: Волльмере, у даному разі "обдолбиш" звучить приблизно так само як свого часу - з подачі 3.14тарасика - Юльці приписували якийсь кокаїн під сценою, який начебто бачив 3.14тарасик

Тетяно, там слово вжите, як характеристика конкретної поведінки, у конкретній ситуації.
Ролик доступний для перегляду, це не хтось, десь, щось, про когось сказав.
Така, скажімо, розумова розгубленість, на тлі сильної фізичної розслабленості, та значної інтелектуальної недостатності, це, взагалі - що таке ???
Зверніть увагу, він не відмовився говорити з журналістами, пославшись на втому, не обмежив спілкування двома реченнями, за нестачею часу, ні !!!
Він лопоче ні про що, анітрохи не кремпуючись, вважаючи це - нормою !!!
Мені це нагадує не епізод з Тарасиком і Юлею, а відомий, п'яний виступ у Раді Бойка.
він п'яний від безкарності, а підводити під це щось інше - ми не маємо права, ми робимося так бідними бабцями на лаві

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Vollmer » 24 квітня 2020, 19:16

Olga писав: ........................................................................................................................................................................
він п'яний від безкарності, а підводити під це щось інше - ми не маємо права, ми робимося так бідними бабцями на лаві
Бабці - взагалі, не мають жодних сумнівів. :lol: :lol: :lol:
Тим вони і цікаві.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Olga
Повідомлень: 1549
З нами з: 26 березня 2018, 04:45

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Olga » 24 квітня 2020, 20:41

Olga писав: поляк (на форумі Дилетанта в пору його розквіту зареєструвався, точно не пам'ятаю, але найімовірніше, що писав російською)
реально було б круто, замість "російською" вживати "московською"... От же Той Самий, ліпше б не показував таке..
Коли один це робить - звучить слабо, і тому ніби як неправда.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3480
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Mack Mack » 25 квітня 2020, 11:02

Pestilence писав: Или мне на него будет зайти не противно, или зачем он нужен мне лично? Вы пришли-ушли, а я должен по несколько раз в день зайти и посмотреть - работает ли, нет ли каких косяков, чтобы меня не терзали что он сломался...ради чего? Ради удовлетворения тщеславия и самомнения нескольких пенсионеров, которые возомнили себя истиной в последней инстанции?
Я не про те. Я отой Макфили, а ви отой Харіс. :lol:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Re: Що повинен робити адмін

Повідомлення Pestilence » 25 квітня 2020, 11:16

Mack Mack писав: Я не про те. Я отой Макфили, а ви отой Харіс
А я уже себя было представил в роли той ведьмы :yahoo:

Відповісти