Правила форуму.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Правила форуму.

Повідомлення Noex » 27 квітня 2020, 11:18

Помічники мають збирати для модера інформацію і не більше. Рішення про бан, переміщення чи видалення приймає виключно модератор. Тому неважлива кількість помічників чи їх особистість. нмд

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Правила форуму.

Повідомлення Фрося » 27 квітня 2020, 11:43

Noex писав: Тому неважлива кількість помічників чи їх особистість. н
Кнопки доступа до админки всем раздать?
Помошник-1.для нашего форума хватит.
С доступом или нет?

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Правила форуму.

Повідомлення Noex » 27 квітня 2020, 11:58

На форумі має бути лише адмін та модератор, помічники то "адміністрація президента".
Адмін - забезпечує технічний бік функціонування форуму, а модератор комфортне спілкування форумчанам. Помічники не мають приймати рішень, а виключно підсвічувати проблемні місця спілкування для модератора форуму і тому їх кількість значення не має. Я бачу це десь так.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Правила форуму.

Повідомлення Фрося » 27 квітня 2020, 12:21

Noex писав: Я бачу це десь так.
Тогда спрошу у ВСЕХ.
Кнопки доступа до админки всем помощникам раздать?
Помощник-1.для нашего форума хватит.
С доступом или нет?

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Правила форуму.

Повідомлення Mack Mack » 27 квітня 2020, 13:11

Основне завдання помічника - це супроводження (відслідковування) нових форумчан (перші 10 дописів - чи як воно там зараз). І якщо лізе спамер - банити його по IP (чи як там зараз). Інше - на розсуд модера.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Правила форуму.

Повідомлення Pestilence » 27 квітня 2020, 15:07

Та почему бы не дать кнопку? У нас модератор может и сутки не заходить по личным причинам, то второй модератор...ему только остается жать кнопку пожаловаться и ждать у моря погоды? В чем тогда его работа? Наблюдатель - как-то не почетно :lol:

Вот если вдруг будут многочисленные претензии, то можно устроить голосовалку и по помощнику, надеюсь пропишете чтобы не по каждому пуку, а хоть какое большинство. Недовольные всегда могут собраться в кучку через личку и определиться сколько их, насколько серьезные претензии и нужна ли голо-совалка. А потом уж сами могут ее и устроить, не чаще чем...неплохо 2 месяца, но не знаю, решайте.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Правила форуму.

Повідомлення oven » 30 квітня 2020, 23:12

M_M писав: п.0 Форум український, працює в межах українського законодавства. З відповідними наслідками. Будь які образи на національному підгрунті заборонені. Виключення стосується мешканців країни, яка окупувала Крим да пів Донбасу, що причетні до вбивств українців, чи підтримують агресію.

п.1 Головним носієм влади на форумі є (варіанти)
- адмін
- головний модератор, що обирається користувачами на якийсь термін, з правом вето в адміна.
- користувачі, що обирають модератора на якийсь термін, з правом скорочення чи подовження терміну, в залежності від якості роботи.

п.2 Головний модератор має право запросити модераторів помічників. Відповідальність за роботу помічників - на головмодераторі. Кількість помічників - на розсуд головмодератора (але не більше N).

п.3 Модератор не має права запроваджувати санкцій щодо опонента чи просити колегу зробити "послугу". Такий конфлікт має бути вирішеним або опитуванням, або рішенням адміна.

п.4 У випадку порушення правил модератором користувачі мають право оголосити вотум недовіри. Не частіше раз на (тиждень, місяць, сезон, рік) для кожного користувача.

п.5 Прецедентне право. Однакові порушення мають бути покарані однаково.

п.6 Заборона обсценної лексики. У випадку "з пісні слова не викинеш" вона має бути схована під спойлер, з попередженням.

п.7 Заборона переходів на персоналії опонента. Бажаючих полаятись чекає Шоста. Постійні порушники цього правила можуть втратити право писати в Консиліумі. У випадку EAB (Extra Annoying Behavior) може бути застосований тимчасовий бан. Повернення права писати в Консиліумі - після вибачення.
Я дещо не зрозуміла.
п.1 Носієм влади є адмін, і він є керівником модератора, а модер керує помічником?
Чи може Адмін керує форумом лише в період, коли модератора на форумі немає (як нині), а після виборів займається лише технічною частиною.? Ну, принаймі, я би пропонувала саме так. А дописувчі в принципі, як і в нашому законодавстві записано, керувати можкть лише на виборах, чергових чи позачергових. Останні я би пропонувала дозволяти не частіше ніж раз на 2 місяці.
п.3 На мою думку у модератора нема опонентів. Він як третєйский суддя, над суперечками. І тому у модератора має бути окремий нік (краще таємний) щоб мати змогу спокійно спілкуватись і нікого не нервувати своїми поглядами і переконаннями, а іноді й випускати пару))) Цей нік також може бути покараний. І тоді модератор сам себе покарає - не зможе вільно спілкуватись.

Ще я би запропонувала виписати кілька чітких положень за які порушення яке покарання. Тоді всім будуть відомі правила співіснування на форумі і все буде прозоро. Наприклад: Образа України (не влади) бан - 12 місяців, образа опонента - 1 тиждень, перехід в суперечці на рідних опонента - 1 місяць, тощо
Звичайно, форум живий організм можуть виникнути різні ситуації. Модератору розбиратись. І тому я би дала йому право застосовувати якийсь короткий бан (не більше доби) на власний розсуд. Колись я цим іноді користувалась, щоб деякі гарячі голови прохололи. Чесно скажу, в більшості діяло позитивно.
І наостанок я рішуче виступаю проти голосувалок за чийсь бан. Голосування може бути відкрите лише за розбан дописувача, якщо хтось вважає, що модератор застосував покарання несправедливо. І воно повинно бути лише відкритим.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59215
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Правила форуму.

Повідомлення Фрося » 30 квітня 2020, 23:30

oven,я думаю,это правильное замечание. :gs:
oven писав: Адмін керує форумом лише в період, коли модератора на форумі немає (як нині), а після виборів займається лише технічною частиною
oven писав: виписати кілька чітких положень за які порушення яке покарання. Тоді всім будуть відомі правила співіснування на форумі і все буде прозоро.
Наприклад: Образа України (не влади) бан - 12 місяців,
образа опонента - 1 тиждень,
перехід в суперечці на рідних опонента - 1 місяць, тощо
Звичайно, форум живий організм можуть виникнути різні ситуації. Модератору розбиратись. І тому я би дала йому право застосовувати якийсь короткий бан (не більше доби) на власний розсуд.
я рішуче виступаю проти голосувалок за чийсь бан. Голосування може бути відкрите лише за розбан дописувача, якщо хтось вважає, що модератор застосував покарання несправедливо. І воно повинно бути лише відкритим.
А вот это не жизнеспособно. :pardon:
І тому у модератора має бути окремий нік (краще таємний) щоб мати змогу спокійно спілкуватись і нікого не нервувати своїми поглядами і переконаннями, а іноді й випускати пару))) Цей нік також може бути покараний. І тоді модератор сам себе покарає - не зможе вільно спілкуватись.
мороки много. :lol: и при смене модератора будет "бомба".
Да и не все выдерживают темп "за себя и за того парня" имея два ника.
Все равно прокалываются на ровном месте.

Аватар користувача
oven
щира українка
Повідомлень: 1299
З нами з: 22 березня 2018, 14:29
Звідки: місто Кия

Re: Правила форуму.

Повідомлення oven » 30 квітня 2020, 23:44

Фрося писав: А вот это не жизнеспособно.
Я була модератором майже 2 роки. Повірте, для модератора - це найкращий вихід. І, якщо наступний модератор буде порядною людиною то ніякої бомби. Мені, на жаль, не пощастило, і мій наступник виніс все на загал. Але, як бачите, залишилась жива і навіть поважають мене багато хто. Так що все залежить від багатьох факторів. Треба завжди залишатись в рамках пристойності і порядності і все буде ок.
"Володіти собою - найбільша влада." Сенека

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Правила форуму.

Повідомлення Sintez » 01 травня 2020, 06:56

Овен, шуміхв із "правилами" була потрібна виключно для того, щоб прибрати Волмера із модераторів. Бо так захотілося Вірі і Ко. Всьо. Розслабтеся. "Правила", як і два роки до цього, нвсправді й даром нікому не здалися, форум як жив без них, так і чудово житиме далі.
Про Ваше модераторство тут згадували як про найкраще, і можливо це й насправді так, але думаю важко знайти того, хто б, як і Ви, витрачав купу часу на перечитування кожної коми. Згадайте, як Вас це врешті дістало.
oven писав: Треба завжди залишатись в рамках пристойності і порядності і все буде ок.
Оце, загалом, і все "правило". Нажаль, останні події показали, що з порядністю у декого серйозні проблеми.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Правила форуму.

Повідомлення Pestilence » 01 травня 2020, 08:06

Sintez писав: що з порядністю у декого серйозні проблеми
Точка зрения зависит от точки сидения. А так - вполне согласен.

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Правила форуму.

Повідомлення Pestilence » 01 травня 2020, 08:08

oven писав: Я була модератором майже 2 роки.... Але, як бачите, залишилась жива і навіть поважають мене багато хто. Так що все залежить від багатьох факторів. Треба завжди залишатись в рамках пристойності і порядності і все буде ок.
Кстати да. :good:

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Правила форуму.

Повідомлення Віра » 01 травня 2020, 16:02

Sintez писав: Овен, шуміхв із "правилами" була потрібна виключно для того, щоб прибрати Волмера із модераторів. Бо так захотілося Вірі і Ко. Всьо. Розслабтеся. "Правила", як і два роки до цього, нвсправді й даром нікому не здалися, форум як жив без них, так і чудово житиме далі.
Про Ваше модераторство тут згадували як про найкраще, і можливо це й насправді так, але думаю важко знайти того, хто б, як і Ви, витрачав купу часу на перечитування кожної коми. Згадайте, як Вас це врешті дістало.
oven писав: Треба завжди залишатись в рамках пристойності і порядності і все буде ок.
Оце, загалом, і все "правило". Нажаль, останні події показали, що з порядністю у декого серйозні проблеми.
а з пристойністю взагалі швах, бо дехто звихнувся на двох речах: на сталіні і на "бубочці"

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Правила форуму.

Повідомлення Віра » 01 травня 2020, 16:03

Pestilence писав:
oven писав: Я була модератором майже 2 роки.... Але, як бачите, залишилась жива і навіть поважають мене багато хто. Так що все залежить від багатьох факторів. Треба завжди залишатись в рамках пристойності і порядності і все буде ок.
Кстати да. :good:
так

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24972
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Правила форуму.

Повідомлення Sintez » 01 травня 2020, 16:54

Віра писав:
Sintez писав: Овен, шуміхв із "правилами" була потрібна виключно для того, щоб прибрати Волмера із модераторів. Бо так захотілося Вірі і Ко. Всьо. Розслабтеся. "Правила", як і два роки до цього, нвсправді й даром нікому не здалися, форум як жив без них, так і чудово житиме далі.
Про Ваше модераторство тут згадували як про найкраще, і можливо це й насправді так, але думаю важко знайти того, хто б, як і Ви, витрачав купу часу на перечитування кожної коми. Згадайте, як Вас це врешті дістало. Оце, загалом, і все "правило". Нажаль, останні події показали, що з порядністю у декого серйозні проблеми.
а з пристойністю взагалі швах, бо дехто звихнувся на двох речах: на сталіні і на "бубочці"
Тобто, розставити по місцях брехунів - непристойно? Ну тоді да. А на Сталіні звихнулися саме ви, "ліберали", регулярно тягаючи його. Як там Арчер пише, "ні дня без Сталіна!"
:sarcastic:
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Erika
Повідомлень: 344
З нами з: 23 березня 2018, 14:50
Звідки: Київ

Re: Правила форуму.

Повідомлення Erika » 01 травня 2020, 17:14

Віра писав:
а з пристойністю взагалі швах, бо дехто звихнувся на двох речах: на сталіні і на "бубочці"
Тобто, стало непристойним мати свою позицію стосовно бубочки? :shock:
І якась Віра буде розказувати, кому що писати і кому як думати? ЖАХ! :lol:

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Правила форуму.

Повідомлення Mack Mack » 02 травня 2020, 09:14

oven писав:
Фрося писав: А вот это не жизнеспособно.
Я була модератором майже 2 роки. Повірте, для модератора - це найкращий вихід. І, якщо наступний модератор буде порядною людиною то ніякої бомби. Мені, на жаль, не пощастило, і мій наступник виніс все на загал. Але, як бачите, залишилась жива і навіть поважають мене багато хто.
:give_rose:

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7589
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Правила форуму.

Повідомлення Pestilence » 02 травня 2020, 10:52

Erika писав: І якась Віра буде розказувати, кому що писати і кому як думати? ЖАХ!
Ну то если якийсь/якась пишет и думает какую-то дурную ерунду, то появляются те, кто пытается немного одернуть. Нужно понимать что форум это не площадка какой-то одной направленности.

Если какой-то обосранец начнет гадить на ЮВТ, использовать слова типа "косатая, сучкаблох, на лабутенах" и т.д., то появится масса недовольных и долго он тут не попишет. А если на Зеленского, то можно, ну и что что кому-то из форумчан не нравится, пусть валит с форума...я вас правильно понял?

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3320
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Правила форуму.

Повідомлення Віра » 02 травня 2020, 18:06

Pestilence писав:
Erika писав: І якась Віра буде розказувати, кому що писати і кому як думати? ЖАХ!
Ну то если якийсь/якась пишет и думает какую-то дурную ерунду, то появляются те, кто пытается немного одернуть. Нужно понимать что форум это не площадка какой-то одной направленности.

Если какой-то обосранец начнет гадить на ЮВТ, использовать слова типа "косатая, сучкаблох, на лабутенах" и т.д., то появится масса недовольных и долго он тут не попишет. А если на Зеленского, то можно, ну и что что кому-то из форумчан не нравится, пусть валит с форума...я вас правильно понял?
О, а я не бачила цей випав на свою адресу. Мабуть тому, що ця особа, яка написала аби щось пукнути на мою адресу, знаходиться у мене в недругах, тобто в чорному списку.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Правила форуму.

Повідомлення Mack Mack » 02 травня 2020, 19:18

Віра писав: аби щось пукнути на мою адресу,
Ну ось ви "пукнулі" у відповідь. :lol:

Відповісти