Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Sintez » 22 травня 2020, 22:01

Нечай писав: а для колонії-яка тубільцям різниця. кого їм біла людина призначить у смотрящіє?
Та амерам і пофігу, але дивуюцця чому так дорого, а не за намисто й дзеркальце, як положено.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Нечай » 22 травня 2020, 22:06

Sintez писав:
Нечай писав: а для колонії-яка тубільцям різниця. кого їм біла людина призначить у смотрящіє?
Та амерам і пофігу, але дивуюцця чому так дорого, а не за намисто й дзеркальце, як положено.
Прості америкоси вони й за копійку вдавляться, тим більше зараз. коли криза. Тому якщо виявиться, що то гроші були бюджетні-Байдену пєсєц.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Sintez » 22 травня 2020, 22:10

Нечай писав:
Sintez писав: Та амерам і пофігу, але дивуюцця чому так дорого, а не за намисто й дзеркальце, як положено.
Прості америкоси вони й за копійку вдавляться, тим більше зараз. коли криза.
...
То лі дєло пост-совки! Государство нє обєднєєт!(с).
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Нечай » 22 травня 2020, 22:30

Sintez писав:
Нечай писав: Прості америкоси вони й за копійку вдавляться, тим більше зараз. коли криза.
...
То лі дєло пост-совки! Государство нє обєднєєт!(с).
Річ у тім, що ще жодний американський президент не переобирався вдруге під час кризи. Тому Трампу потрібний ну дуже убойний компромат на Байдена. Те, що Деркач працює на Трампа-вже й козі зрозуміло, але ж не можуть наші правителі гавкать на Трампа. Тому й валять все на Рашку, бо Вовік теж в ізгоях ходить, йому не звикати.

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення DSMechanic » 22 травня 2020, 23:36

Що надибав. ФІгня звісно, Петя вигладає розумнішим, але в якості посміятись чого б ні. Тут з Зелею домовлено, ніхто його не садить, йому не страшні такі публікації.
Порошенко намагався продати записані з Байденом розмови людям Трампа, для того, щоб покращити стосунки з Трампом - це пояснює багато чого, в тому числі зустрічі Луценко з Джуліані!!! - друга сенсація !

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Нечай » 22 травня 2020, 23:50

DSMechanic писав: Що надибав. ФІгня звісно, Петя вигладає розумнішим, але в якості посміятись чого б ні. Тут з Зелею домовлено, ніхто його не садить, йому не страшні такі публікації.
Порошенко намагався продати записані з Байденом розмови людям Трампа, для того, щоб покращити стосунки з Трампом - це пояснює багато чого, в тому числі зустрічі Луценко з Джуліані!!! - друга сенсація !
А шо тут смішного? Пєтя-барига, а гроші, як відомо, не пахнуть, так шо я не здивуюсь. Інша справа, що Трамп дбає про свою репутацію, тому йому мати справи з Пєтєю, злодієм та аферистом-западло. А от Деркач-інша справа, людина не засвічена, не має такого негативного іміджу, до того ж плівки опубліковано в Україні і Трамп, як Штірліц, нє прі дєлах.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24969
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 15:46

Джангіров.

🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Фрося » 26 травня 2020, 15:50

ZN.UA Зеркало недели
@zn_ua
· 15 ч
По мнению Бюро, незаконное использование технических средств получения информации могло причинить вред государственным интересам

https://zn.ua/POLITICS/plenki-derkacha- ... 5405_.html

#прослушка #гбр #порошенко #байден

Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення DSMechanic » 26 травня 2020, 17:22

Фрося писав: ZN.UA Зеркало недели
По мнению Бюро, незаконное использование технических средств получения информации могло причинить вред государственным интересам
#прослушка #гбр #порошенко #байден
А вони вже розібрались чії записи? Може законі? Всі переговори фіксуються, так що там буде не прослушка, а втрата секретних матеріалів.
І ще - Зеленський обіцяв сказати хто с лухав Гончарука. щось тихо

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Фрося » 02 червня 2020, 14:54


Аватар користувача
DSMechanic
Повідомлень: 3355
З нами з: 22 березня 2018, 13:58

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення DSMechanic » 02 червня 2020, 15:05

Шикарні у вас джерела, а ще мені за порохобота tZEinform дорікали.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Mack Mack » 02 червня 2020, 17:16

Нечай писав: тому рассуждає як америкос-тіпа що Байден віддав Пєті мільярд баксів американських платників податків!
Розповсюджуєш фейки агентів КДБ - який мільярд віддав? Мова шла про гарантії США, а бабло давала інша установа. Таке враження, що ти не доктор, а прапорщік ФСБ.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Нечай » 02 червня 2020, 17:38

Mack Mack писав:
Нечай писав: тому рассуждає як америкос-тіпа що Байден віддав Пєті мільярд баксів американських платників податків!
Розповсюджуєш фейки агентів КДБ - який мільярд віддав? Мова шла про гарантії США, а бабло давала інша установа. Таке враження, що ти не доктор, а прапорщік ФСБ.
Я так розумію, що ти потомствєнний підкаблучник, жінка тобою крутить, яяк циган сонцем, а сюди заходиш мужиком себе відчути, тіпа ум показать. Ліпиш ти, конєшно, хуйню-с. як і положено підкаблучнику. Тому пояснюю для тих, кто в танкє. Я і без тебе знаю, що давала інша установа, але під ДЕРЖГАРАНТІЇ ДЕРЖАВИ США. Тобто якщо Україна той мільярд не поверне, то повертати його буде США, тобто американські платники податків. А оскільки вже навіть флоридські каймани знають, що Україна ніколи боргів не повертала і не збтрається, вона й бере гроші не для того, щоб повертати, а щоб "освоїть", тобто вкрасти. Тому й піднялась така буча в США, бо для америкосів немає більшого зла, ніж коли хтось тягне бабло з їхньої кишені. Злі язики кажуть, що всі оті записи (60 годин) вже давно в передвиборчому штабі Трампа і Деркач їх озвучує по указці Вашингтону. Так що пошукай агентів ФСБ в себе під ліжком, може знайдеш, шансів все-таки більше.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Noex » 02 червня 2020, 18:04

Нечай писав: А оскільки вже навіть флоридські каймани знають, що Україна ніколи боргів не повертала і не збтрається, вона й бере гроші не для того, щоб повертати, а щоб "освоїть"
Ти Україну з московією сплутав :lol:
Дефолт - неповернення боргів, Україні ніколи не було призначено, на відмін від московії.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 18:46

Noex писав:
Нечай писав: А оскільки вже навіть флоридські каймани знають, що Україна ніколи боргів не повертала і не збтрається, вона й бере гроші не для того, щоб повертати, а щоб "освоїть"
Ти Україну з московією сплутав :lol:
Дефолт - неповернення боргів, Україні ніколи не було призначено, на відмін від московії.
Ничего он не спутал :nea:
По данному раскладу Украина и есть дыра, в которую уходят деньги американского налогоплательщика. Мало того, заплачено туземному президенту за снятие генпрокурора по причине того, что последний раскопал компромат на сынка

Ё...й стыд :facepalm:

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Noex » 02 червня 2020, 19:43

ingvar писав: Ничего он не спутал
Не тупі. Борги повертаються, це не таємниця, гулі і буде щастя :lol:
А діра є, але з кишень манюпасів.
Не поверни борги міжнародних кредиторів і побачиш чим скінчиться або спитай у росіян, вони один раз вирішили не повертати - і дефолт отримали й вкінці кінців борги повернули.

Аватар користувача
Фрося
Повідомлень: 59214
З нами з: 23 березня 2018, 22:13

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Фрося » 02 червня 2020, 19:59

DSMechanic писав: Шикарні у вас джерела, а ще мені за порохобота tZEinform дорікали.
А чем тебе Офелия не нравится?У нее нормальная аналитика. :gs:
а ще мені за порохобота tZEinform дорікали
:lol: я не люблю,когда конфетку заворачивают в рошеновский фантик.

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 23:22

Noex писав:
ingvar писав: Ничего он не спутал
Не тупі. Борги повертаються, це не таємниця, гулі і буде щастя :lol:
А діра є, але з кишень манюпасів.
Не поверни борги міжнародних кредиторів і побачиш чим скінчиться або спитай у росіян, вони один раз вирішили не повертати - і дефолт отримали й вкінці кінців борги повернули.
да я не об этом
просто неправильно выразился - поспешил с ответом
основной вопрос - внешнее руководство и к тому же в унизительной форме для подчинённых + расходование средств "руководителями"

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Нечай » 03 червня 2020, 00:33

Noex писав:
Нечай писав: А оскільки вже навіть флоридські каймани знають, що Україна ніколи боргів не повертала і не збтрається, вона й бере гроші не для того, щоб повертати, а щоб "освоїть"
Ти Україну з московією сплутав :lol:
Дефолт - неповернення боргів, Україні ніколи не було призначено, на відмін від московії.
Московія якраз державний борг виплатилала, чкщо не помиляюсь, там залишився тільки корпоративний. А Україна повертає за рахунок нових запозичень, тому її державний борг постійно росте.

Аватар користувача
Mack Mack
Повідомлень: 3478
З нами з: 27 березня 2018, 16:27

Re: Плівки Деркача.Порошенко-Байден.

Повідомлення Mack Mack » 03 червня 2020, 09:24

Нечай писав:
Mack Mack писав:
Розповсюджуєш фейки агентів КДБ - який мільярд віддав? Мова шла про гарантії США, а бабло давала інша установа. Таке враження, що ти не доктор, а прапорщік ФСБ.
Я так розумію, що ти потомствєнний підкаблучник, жінка тобою крутить, яяк циган сонцем, а сюди заходиш мужиком себе відчути, тіпа ум показать. Ліпиш ти, конєшно, хуйню-с. як і положено підкаблучнику. Тому пояснюю для тих, кто в танкє. Я і без тебе знаю, що давала інша установа, але під ДЕРЖГАРАНТІЇ ДЕРЖАВИ США. Тобто якщо Україна той мільярд не поверне, то повертати його буде США, тобто американські платники податків. А оскільки вже навіть флоридські каймани знають, що Україна ніколи боргів не повертала і не збтрається, вона й бере гроші не для того, щоб повертати, а щоб "освоїть", тобто вкрасти. Тому й піднялась така буча в США, бо для америкосів немає більшого зла, ніж коли хтось тягне бабло з їхньої кишені. Злі язики кажуть, що всі оті записи (60 годин) вже давно в передвиборчому штабі Трампа і Деркач їх озвучує по указці Вашингтону. Так що пошукай агентів ФСБ в себе під ліжком, може знайдеш, шансів все-таки більше.
Ти брешеш. Коли країна не повертає грошей то це дефолт. То твій Мордор дефолтував, Україна жодного разу. Я навів твої прямі слова. а зараз ти викручуєшся як хробак на сковородці. А про сім'ю - ти мабуть свій досвід проектуєш на інших. То не треба. Сидь собі під каблуком сам. :lol:
І взагалі, те що ти написав - фейк і пропаганда. Я б тебе забанів, посіпаку.

Відповісти