Вишиванка

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 08:43

Vollmer писав:
Sintez писав: Правильно! Давно пора організувати комітет з дотримання морального обліку! Чи обліка... Ну коротше, чого-небуть морального! Заклєйміть і осудить негідників!

Кстаті, да, про обліко моралє.
Зараз пошесть пішла, голлівудські актриски пригадують, як, років 40 тому, їх, на знімальному майданчику, зловмисно вщипнули за жопу, і хапали за всякі інші місця.
Я довго не міг второпати, що відбувається, аж знайшов, у одному фільмі "нуар", згадку, про типовий контракт. Там, обов'язково, був присутній пункт, про "моральну чистоту". Зрозуміло, що ні про яку "чистоту" там, насправді, не йшлося, а тільки про недопустимість потрапляння в будь-які скандали, які могли би погіршити перспективи прокату фільмів, знецінити рекламну кампанію, т.д.
А зараз, коли час дії контрактів уже скінчився, а грошей хочеться - їх уже можна підзаробити, якраз, вчиняючи шкандаль, без будь-якої "моральної чистоти". :lol: :lol: :lol:
Тонко... тонко! :good: Под праздник нашей вышиваночки подвести такую милую историю ;) Так сказать «зловмисно вщипнули за жопу, і хапали за всякі інші місця» :negative:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Саня
Повідомлень: 2641
З нами з: 26 березня 2018, 22:50

Re: Вишиванка

Повідомлення Саня » 23 травня 2020, 08:50

Sintez писав:
Студіюєш? Молодець!
Вельми доставляє, якщо мати на увазі ваш тандем, чи політандем, фіг вас знає.
…самая неистребимая наша иллюзия заключается в том, что мы действуем, воображая, что свободны от всяких иллюзий.
Ролло Мэй

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 11:11

Саня писав:
Sintez писав: Студіюєш? Молодець!
Вельми доставляє, якщо мати на увазі ваш тандем, чи політандем, фіг вас знає.
Ну хоч щось же має доставляти й розважати, а то нічні бійні й обвалені мости якось не веселять зовсім... Так що розважайся, асе одно молодець!
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 11:19

Sintez писав:
Саня писав: Вельми доставляє, якщо мати на увазі ваш тандем, чи політандем, фіг вас знає.
Ну хоч щось же має доставляти й розважати, а то нічні бійні й обвалені мости якось не веселять зовсім... Так що розважайся, асе одно молодець!
Нефиг шастать! Особенно ночью и по мостам :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 12:26

Babasha писав:
Sintez писав: Ну хоч щось же має доставляти й розважати, а то нічні бійні й обвалені мости якось не веселять зовсім... Так що розважайся, асе одно молодець!
Нефиг шастать! Особенно ночью и по мостам :rofl:
Я подивлюся на твій ржач, коли ти звалишся з мосту або потрапиш під вогонь п'яних відморозків.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13650
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вишиванка

Повідомлення M_M » 23 травня 2020, 14:21

Sintez писав: звалишся з мосту або потрапиш під вогонь п'яних відморозків
Вірогідність померти просто від гусиної х коронавіруса набагато вища. Але Ви ж його не боїтесь. З чого б це перейматись щодо якихось відморозків?
Але все це аж ніяк не заважає носити вишиванку. Носили, носимо, і носити будемо. І не тільки у присвячений їй день.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 16:49

Sintez писав:
Babasha писав: Нефиг шастать! Особенно ночью и по мостам :rofl:
Я подивлюся на твій ржач, коли ти звалишся з мосту або потрапиш під вогонь п'яних відморозків.
Шесть лет в Донецке на Петровке (район города ближайший к Марьинке) с попаданиями градин и прочего в домик, считается за «огонь пьяных отморозков»?! :fuck:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 17:00

M_M писав: Носили, носимо, і носити будемо. І не тільки у присвячений їй день.
І я про те ж.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 17:03

Babasha писав:
Sintez писав: Я подивлюся на твій ржач, коли ти звалишся з мосту або потрапиш під вогонь п'яних відморозків.
Шесть лет в Донецке на Петровке (район города ближайший к Марьинке) с попаданиями градин и прочего в домик, считается за «огонь пьяных отморозков»?! :fuck:
Нда. І тебе ті роки, як видно, так нічому й нк навчили... Ну що ж, буває. Тоді навчання продовжицця.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 17:29

Sintez писав:
Babasha писав:
Шесть лет в Донецке на Петровке (район города ближайший к Марьинке) с попаданиями градин и прочего в домик, считается за «огонь пьяных отморозков»?! :fuck:
Нда. І тебе ті роки, як видно, так нічому й нк навчили... Ну що ж, буває. Тоді навчання продовжицця.
Но самоликвидацию «пьяных отморозков» я завсегда приветсвую))) Но судя по твоей некоторой дрыстливости в отношении отморозков и мостов... Навчаты ты только Вольмера КОБу можешь?! А вот так, чтобы с АК в мозолистых руках, да на штурм и так месяцами... не твое это?! ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 17:46

Babasha писав:
Sintez писав: Нда. І тебе ті роки, як видно, так нічому й нк навчили... Ну що ж, буває. Тоді навчання продовжицця.
Но самоликвидацию «пьяных отморозков» я завсегда приветсвую))) Но судя по твоей некоторой дрыстливости в отношении отморозков и мостов... Навчаты ты только Вольмера КОБу можешь?! А вот так, чтобы с АК в мозолистых руках, да на штурм и так месяцами... не твое это?! ;)
Ти й кацапів привєтствував свого часу... Так що тобі не звикати. Привєтствуй, тільки вазелін тримай під рукою.

Я свою справу роблю. Без неї всякий штурм втрачає сенс. А ти чекаєш, коли я прийду із автоматом тебе "звільняти"?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 18:17

Sintez писав:
Babasha писав:
Но самоликвидацию «пьяных отморозков» я завсегда приветсвую))) Но судя по твоей некоторой дрыстливости в отношении отморозков и мостов... Навчаты ты только Вольмера КОБу можешь?! А вот так, чтобы с АК в мозолистых руках, да на штурм и так месяцами... не твое это?! ;)
Ти й кацапів привєтствував свого часу... Так що тобі не звикати. Привєтствуй, тільки вазелін тримай під рукою.

Я свою справу роблю. Без неї всякий штурм втрачає сенс. А ти чекаєш, коли я прийду із автоматом тебе "звільняти"?
Какие ваши доказательства, что кацапье я приветствовал? Да ты, пень старый, еще и брехло?! В придачу к дрыстлу :negative:
ЗЫ. Тебя дочекаешься... разве-что на лавочке под подъездом... в твоих ебенях, обсудить «какие донецкие сволочи и сколько пенсий с регрессами получают»)))
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Вишиванка

Повідомлення stan700 » 23 травня 2020, 19:42

Babasha писав: «огонь пьяных отморозков»?! :fuck:
"апалченцы"

Аватар користувача
stan700
Повідомлень: 5520
З нами з: 25 березня 2018, 13:05

Re: Вишиванка

Повідомлення stan700 » 23 травня 2020, 19:43

Babasha писав: обсудить «какие донецкие сволочи и сколько пенсий с регрессами получают»)))
гордые люди выбрали бы одно - своё респубиликанское.
а так - политическая проституция

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 20:44

Babasha писав:
Sintez писав: Ти й кацапів привєтствував свого часу... Так що тобі не звикати. Привєтствуй, тільки вазелін тримай під рукою.

Я свою справу роблю. Без неї всякий штурм втрачає сенс. А ти чекаєш, коли я прийду із автоматом тебе "звільняти"?
Какие ваши доказательства, что кацапье я приветствовал? Да ты, пень старый, еще и брехло?! В придачу к дрыстлу :negative:
ЗЫ. Тебя дочекаешься... разве-что на лавочке под подъездом... в твоих ебенях, обсудить «какие донецкие сволочи и сколько пенсий с регрессами получают»)))
Мої доказатєльства? Досвід спілкування із вашим братом ватяним. Щоб привєтствувать, достатньо було сидіти вдома й нікуя не робити. Тому що зупинити й від3,14здити ватяних іпанутих бабушок із іконками, котрі лягали під танки ЗСУ, мав саме ТИ. Це зробили одесити, це зробили козаки-запорожці. Ви - ні.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 20:49

Babasha писав: . в твоих ебенях, обсудить «какие донецкие сволочи и сколько пенсий с регрессами получают»)))
В моїх єбєнях я у 2014-15 тимчасово реєстрував діда й бабу із Донецька, жінчиних знайомих, у якості біженців, що давало їм можливість отримувати українські пенсії. Доки не зрозумів, що вони отримують пенсії й тут,;і там. Останньою краплею була фраза баби "ВАШ президент..." щодо преза України.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 20:58

Sintez писав: Тому що зупинити й від3,14здити ватяних іпанутих бабушок із іконками, котрі лягали під танки ЗСУ, мав саме ТИ. Це зробили одесити, це зробили козаки-запорожці. Ви - ні.
Взагалі-то то повинні були зробити силові структури, бо обиватель тому й платить податки, щоб самому цим не займатися. В нормальних странах так і робиться. Так то ж в нормальних, а в Україні, "чтоби нє било войни", народ афуєнну ораву мордатих військових та поліціянтів утримує, а коли війна все-таки приходить-то він за всю оту кодлу ще й воювати повинен. Вот оно чьо, Міхалич! :lol:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 21:53

Нечай писав:
Sintez писав: Тому що зупинити й від3,14здити ватяних іпанутих бабушок із іконками, котрі лягали під танки ЗСУ, мав саме ТИ. Це зробили одесити, це зробили козаки-запорожці. Ви - ні.
Взагалі-то то повинні були зробити силові структури, бо обиватель тому й платить податки, щоб самому цим не займатися. В нормальних странах так і робиться. Так то ж в нормальних, а в Україні, "чтоби нє било войни", народ афуєнну ораву мордатих військових та поліціянтів утримує, а коли війна все-таки приходить-то він за всю оту кодлу ще й воювати повинен. Вот оно чьо, Міхалич! :lol:
А ще багаті повинні потурбуватися про бідних, нє? :sarcastic:

Нечай, може пора опуститися на Землю грішну? Податки обиватель платить ПРИМУСОВО, під загрозою покарання за їхню несплату.
ВСЬО, кагби. Ніякого подальшого впливу на витрату заплачених ним грошей обиватель не чинить. Це є факт, простий, як двері.

І досить уже кормитися казочками про "нормальні країни".

По факту, як і завжди, якщо ти хочеш щось зробити добре, то доводицця це робити самому. Нам не довелося, як запорожцям, зустрічати "гастролерів", але "гостинці" ми готували, хто чим багатий був, а там тільки на Бога покладалися. Донбасюки ж ніякого опору не виявили, Гіркіни й інша сволота до них зайшли як додому. Втім, чому "як"?

Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7588
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вишиванка

Повідомлення Pestilence » 23 травня 2020, 22:30

Sintez писав: Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.
Что мне больше всего нравится в некоторых экземплярах, так это чистая и незамутненная вера в свою правоту, интеллектуальное и нравственное превосходство над другими...ты это того...спустись с небес на землю.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 22:36

Sintez писав: А ще багаті повинні потурбуватися про бідних, нє? :sarcastic:

Нечай, може пора опуститися на Землю грішну? Податки обиватель платить ПРИМУСОВО, під загрозою покарання за їхню несплату.
ВСЬО, кагби. Ніякого подальшого впливу на витрату заплачених ним грошей обиватель не чинить. Це є факт, простий, як двері.

І досить уже кормитися казочками про "нормальні країни".

По факту, як і завжди, якщо ти хочеш щось зробити добре, то доводицця це робити самому. Нам не довелося, як запорожцям, зустрічати "гастролерів", але "гостинці" ми готували, хто чим багатий був, а там тільки на Бога покладалися. Донбасюки ж ніякого опору не виявили, Гіркіни й інша сволота до них зайшли як додому. Втім, чому "як"?

Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.
Ви наочний приклад того, що напівзнання гірше незнання. Америкоси таких називають "яйцеголовими"-коли людина начеб-то багато знає, говорить правильні речі, але завалить будь-яке діло, якщо їй його доручити. Так і тут-ви й досі не зрозуміли, що ентузіазм та патріотизм-вони повинні бути, але без профессіоналізму та матеріального і технічного забезпечення вони ні хєра не варті. Якби товариш Сталін не зміг евакуювати оборонні заводи на схід, то скільки б не кидались червоноармійці з гранатами під танки, СРСР би війну програв. Ви і ваші сусіди, як герої американського анекдоту про невловимого Джо, тому й зберегли Запоріжжя, бо Путіну тоді воно і на хєр не було потрібне. Йому й Донбас не потрібний, він з самого початку його брав, як розмінну монету за Крим. Росія не може вести повномасштабної війни-це знають всі, навіть Білецький визнав, що кацапи своїх професійних військових вивели з Донбасу в Сирію чи ЦАР, а в Донбасі одні ополченці. І шо? Де ж ваші ентузіасти?

Так, в будь-якій країні, податки беруть в обивателя, не питаючи його. А от куди вони йдуть-залежить від влади та від контролю суспільства за нею. І коли я пишу про нормальні країни, то маю на увазі ту ж Британію, що вернула Фолкленди військовим шляхом. Я не можу уявити, що якби хтось захотів забрати у США, к приміру, Флориду, то американські військові частини здавалися б без єдиного пострілу, як у Криму, а Сенат, як Верховна Рада, пішов би на канікули. Так що не треба все ставити з ніг на голову. До того ж Моніка-найкращий аргумент для сепарів, бо на його тлі навіть керівники ДНР-ЛНР кажуться гігантами мислі.
Востаннє редагувалось 23 травня 2020, 22:38 користувачем Нечай, всього редагувалось 2 разів.

Відповісти