Вишиванка

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Вишиванка

Повідомлення Vollmer » 23 травня 2020, 22:36

Sintez писав: .........................................................................................................................................................................
Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.

З часом, псуються, зуби, волосся, і люди.......................... :smoke: :smoke: :smoke:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Вишиванка

Повідомлення Vollmer » 23 травня 2020, 22:44

Нечай писав: ..............................................................................................................................
Тому й зберегли Запоріжжя, бо Путіну тоді воно і на хєр не було потрібне. Йому й Донбас не потрібний, він з самого початку його брав, як розмінну монету за Крим. Росія не може вести повномасштабної війни-це знають всі, навіть Білецький визнав, що кацапи своїх професійних військових вивели з Донбасу в Сирію чи ЦАР, а в Донбасі одні ополченці.
.............................................................................................................................

Це ти бєса прогнав.
Якщо мова про Білецького вчора на Шустері, то він там не це сказав.
При тому, що діє директива, знімати докази присутності коцапів, документувати, і т.д., і такого матеріалу вже - навалом, і Білецький про це знає, він ніколи не став би таке казати.
Ще й будучи дипломованим істориком, відмінником.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 22:47

Pestilence писав:
Sintez писав: Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.
Что мне больше всего нравится в некоторых экземплярах, так это чистая и незамутненная вера в свою правоту, интеллектуальное и нравственное превосходство над другими...ты это того...спустись с небес на землю.
Хто, я?
Я червяк, букашка, лягушкин брат и мухин сын. Я не боюсь гадов и насекомых и не гнушаюсь ими — ни ползучими, ни вонючими. Но чтоб я связался с ним!... (с)
Тобі може щось подобатися чи не подобатися, це глибоко твоє особисте діло. Ти б краще за своїми словами й ділами слідкував і оцінював їх так же прискіпливо.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 22:51

Sintez писав:
Щоб привєтствувать, достатньо було сидіти вдома й нікуя не робити... Ви - ні.
А вот это ВЫ так умиляет... ты со мной то общаешься или с голосами «вы» в своей башке... Преднизолон я тебе уже не раз советовал... Ну и про сиденье на попе ровно... Напомни на каких ты там фронтах колчаковских ранен, херой побрехенек на лавочке?!
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 22:56

Нечай писав: , тому й зберегли Запоріжжя, бо Путіну тоді воно і на хєр не було потрібне.
Та ну накуй! І саме тому, що непотрібне, туди везли купу кацапських "гастролерів", котрі мали зображувати "народ", котрий зустрічав би "освободітєлєй"?
Про "непотрібне" хуйлу Запоріжжя чи Одесу Ви пєнзєнським бабушкам розкажіть, може вони й повірять, хз. А в самому Запоріжжі на такі теми краще базар фільтрувати, а то ненароком і зубів може поменшати.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 22:57

Sintez писав:
В моїх єбєнях я у 2014-15 тимчасово реєстрував діда й бабу із Донецька, жінчиних знайомих, у якості біженців, що давало їм можливість отримувати українські пенсії. Доки не зрозумів, що вони отримують пенсії й тут,;і там. Останньою краплею була фраза баби "ВАШ президент..." щодо преза України.
Бинго! И как это я угадал?! ;) Про пенсии то ;) Ото то и причина всех твоих бед в голове...
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 22:59

Vollmer писав:
Sintez писав: .........................................................................................................................................................................
Хоча донедавна вважав, що принаймні меншість вміняєма там була. Але недавні події тут на форуиі,, ініційовані Вірою, сильно похитнули те моє припущення.

З часом, псуються, зуби, волосся, і люди.......................... :smoke: :smoke: :smoke:
Віра-жінка і цим все сказано. Бо у жінок все на емоціях, вона втомилась тинятися по чужих хатах і хоче повернутись додому, хоче миру. І їй не можна пояснити, що мир буває тільки або після перемоги, або після поразки. Вона вірить Зелі тому, що хоче вірити. Так що я її розумію і не осуджую.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 23:00

Sintez писав:
Нечай писав: , тому й зберегли Запоріжжя, бо Путіну тоді воно і на хєр не було потрібне.
Та ну накуй! І саме тому, що непотрібне, туди везли купу кацапських "гастролерів", котрі мали зображувати "народ", котрий зустрічав би "освободітєлєй"?
Про "непотрібне" хуйлу Запоріжжя чи Одесу Ви пєнзєнським бабушкам розкажіть, може вони й повірять, хз. А в самому Запоріжжі на такі теми краще базар фільтрувати, а то ненароком і зубів може поменшати.
Та да, Путіну своїх голодранців мало, йому ще запоріжських не вистачало...

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 23:05

Vollmer писав:
Нечай писав: ..............................................................................................................................
Тому й зберегли Запоріжжя, бо Путіну тоді воно і на хєр не було потрібне. Йому й Донбас не потрібний, він з самого початку його брав, як розмінну монету за Крим. Росія не може вести повномасштабної війни-це знають всі, навіть Білецький визнав, що кацапи своїх професійних військових вивели з Донбасу в Сирію чи ЦАР, а в Донбасі одні ополченці.
.............................................................................................................................

Це ти бєса прогнав.
Якщо мова про Білецького вчора на Шустері, то він там не це сказав.
При тому, що діє директива, знімати докази присутності коцапів, документувати, і т.д., і такого матеріалу вже - навалом, і Білецький про це знає, він ніколи не став би таке казати.
Ще й будучи дипломованим істориком, відмінником.
Десь на Ютубі бачив, він там з якоюсь детутатшою сперечався зі "Слуги народу" відносно блокади Криму. Та кричала щось тіпа "там же наші люді!" А про те, що таких документів "навалом"-то я вже давно чую, от тільки коли з цього "навалом" просять показати хоч щось, то "в отвєт тішіна".

Аватар користувача
Pestilence
Чефхелфер
Повідомлень: 7588
З нами з: 22 березня 2018, 13:42

Re: Вишиванка

Повідомлення Pestilence » 23 травня 2020, 23:05

Sintez писав: Тобі може щось подобатися чи не подобатися, це глибоко твоє особисте діло. Ти б краще за своїми словами й ділами слідкував і оцінював їх так же прискіпливо.
Ну так ты за 2 года реально забурел. Все стали не такими, их мнение неправильное, все сволочи и дураки, один ты белый и пушистый...и да, еще Волмер хороший и правильный. Философы :king:

А я просто сделал свою работу, то что должен был сделать. Без всяких правил, так как посчитал нужным. Это моя оценка моих и твоих действий - распечатай и поставь в рамочку, чтобы напоминать себе о твоих ошибках, которые и привели к данному результату

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:07

Babasha писав:
Sintez писав:
Щоб привєтствувать, достатньо було сидіти вдома й нікуя не робити... Ви - ні.
А вот это ВЫ так умиляет... ты со мной то общаешься или с голосами «вы» в своей башке... Преднизолон я тебе уже не раз советовал... Ну и про сиденье на попе ровно... Напомни на каких ты там фронтах колчаковских ранен, херой побрехенек на лавочке?!
Ви - донецькі ватніки. Що тобі не зрозуміло? Ви отримали рівно те, чого домагалися - расєю, правда, забувши, що расєя - це вічна війна. Тепер насолоджуйтеся...

Ти, очевидно, вважаєш це наїздом. Ні. Це ваша справа. Шансів утримати Донецьк і Крим у 2014 Україна не мала, про це можна було здогадатися із 2005, після Майдану, коли я побував і у Донецьку, й у Севастополі. Можна, якби я був таким розумним, як декому здаєцця. Але хотілося вірити у чудо... Нажаль, не цього разу. Хоча чудо таки було, але не у вас, а в Запоріжжі й Одесі.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:08

Babasha писав:
Sintez писав:
В моїх єбєнях я у 2014-15 тимчасово реєстрував діда й бабу із Донецька, жінчиних знайомих, у якості біженців, що давало їм можливість отримувати українські пенсії. Доки не зрозумів, що вони отримують пенсії й тут,;і там. Останньою краплею була фраза баби "ВАШ президент..." щодо преза України.
Бинго! И как это я угадал?! ;) Про пенсии то ;) Ото то и причина всех твоих бед в голове...
X¥#нго. Я про це писав уже кілька разів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:15

Нечай писав:
Vollmer писав:
З часом, псуються, зуби, волосся, і люди.......................... :smoke: :smoke: :smoke:
Віра-жінка і цим все сказано. Бо у жінок все на емоціях, вона втомилась тинятися по чужих хатах і хоче повернутись додому, хоче миру. І їй не можна пояснити, що мир буває тільки або після перемоги, або після поразки. Вона вірить Зелі тому, що хоче вірити. Так що я її розумію і не осуджую.
Це її проблеми і вавки у голові. Це не виправдовує її дурацьку поведінку й потоки яду, спрямовані на чужі голови тільки за те, що хтось не поділяє її кумирів.
Як тільки вона зрозуміє такі прості речі, дім знайдецця миттєво, весь світ сане домом.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 23:18

Sintez писав:
Babasha писав:
Бинго! И как это я угадал?! ;) Про пенсии то ;) Ото то и причина всех твоих бед в голове...
X¥#нго. Я про це писав уже кілька разів.
Во как завидки к пенсиям ватников проняли то... Пей успокоительное, соси валидол... По пятницам можно побрюзжать на зелепуков, но не особенно... лучше забить «козла» Вольмера))) БерегиТЕ себя!
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 23:20

Sintez писав:
Babasha писав: А вот это ВЫ так умиляет... ты со мной то общаешься или с голосами «вы» в своей башке... Преднизолон я тебе уже не раз советовал... Ну и про сиденье на попе ровно... Напомни на каких ты там фронтах колчаковских ранен, херой побрехенек на лавочке?!
Ви - донецькі ватніки. Що тобі не зрозуміло? Ви отримали рівно те, чого домагалися - расєю, правда, забувши, що расєя - це вічна війна. Тепер насолоджуйтеся...

Ти, очевидно, вважаєш це наїздом. Ні. Це ваша справа. Шансів утримати Донецьк і Крим у 2014 Україна не мала, про це можна було здогадатися із 2005, після Майдану, коли я побував і у Донецьку, й у Севастополі. Можна, якби я був таким розумним, як декому здаєцця. Але хотілося вірити у чудо... Нажаль, не цього разу. Хоча чудо таки було, але не у вас, а в Запоріжжі й Одесі.
Этот текст переполнен шаблонами чуть более чем полностью (с) и подлежит немедленной утилизации :rofl: :rofl:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:21

Нечай писав:
Sintez писав:

Та ну накуй! І саме тому, що непотрібне, туди везли купу кацапських "гастролерів", котрі мали зображувати "народ", котрий зустрічав би "освободітєлєй"?
Про "непотрібне" хуйлу Запоріжжя чи Одесу Ви пєнзєнським бабушкам розкажіть, може вони й повірять, хз. А в самому Запоріжжі на такі теми краще базар фільтрувати, а то ненароком і зубів може поменшати.
Та да, Путіну своїх голодранців мало, йому ще запоріжських не вистачало...
Да, голодранських заводів, типу "Мотор-Січі", металургії голодранської, голодранського сухопутного шляху в Крим...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:23

Babasha писав:
Sintez писав: X¥#нго. Я про це писав уже кілька разів.
Во как завидки к пенсиям ватников проняли то... Пей успокоительное, соси валидол... По пятницам можно побрюзжать на зелепуков, но не особенно... лучше забить «козла» Вольмера))) БерегиТЕ себя!
Шо це тобі, ватнічок, на ніч глядя так пукан порвало?
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 23:31

Sintez писав:
Babasha писав:
Во как завидки к пенсиям ватников проняли то... Пей успокоительное, соси валидол... По пятницам можно побрюзжать на зелепуков, но не особенно... лучше забить «козла» Вольмера))) БерегиТЕ себя!
Шо це тобі, ватнічок, на ніч глядя так пукан порвало?
Спите дедушка, все хорошо... Завтра будет дождик ;)
Вышиваночки наши только лапами своими мацать не нужно ;)
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 23:33

Sintez писав:
Нечай писав:
Та да, Путіну своїх голодранців мало, йому ще запоріжських не вистачало...
Да, голодранських заводів, типу "Мотор-Січі", металургії голодранської, голодранського сухопутного шляху в Крим...
А які там заводи? "Мотор-Січ" вже, фактично, просрали, акції у китайців, але америкоси його, скоріще, знищать, ніж отдадуть жовтопиким. А вони ж керують Україною. ЗАЛК належить російському олігарху Дерипасці і теж вже практично вбитий. І інші не в кращому стані. А для того, шоб сухопутній шлях в Крим був потрібний Вовану-йому треба захопити всю Україну, що зараз нереально. Він чекає, доки українці, як це бувало не раз в історії, самі знищать свою державу. і якщо так піде далі, то чекати йому зосталось недовго. Навіщо воювати за те, що можна взяти даром. Йому зараз потрібна Одеса, бо там порт, а не візьме він-заберуть румуни.

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 23:36

Нечай писав:
Sintez писав: Да, голодранських заводів, типу "Мотор-Січі", металургії голодранської, голодранського сухопутного шляху в Крим...
А які там заводи? "Мотор-Січ" вже, фактично, просрали, акції у китайців, але америкоси його, скоріще, знищать, ніж отдадуть жовтопиким. А вони ж керують Україною. ЗАЛК належить російському олігарху Дерипасці і теж вже практично вбитий. І інші не в кращому стані. А для того, шоб сухопутній шлях в Крим був потрібний Вовану-йому треба захопити всю Україну, що зараз нереально. Він чекає, доки українці, як це бувало не раз в історії, самі знищать свою державу. і якщо так піде далі, то чекати йому зосталось недовго. Навіщо воювати за те, що можна взяти даром. Йому зараз потрібна Одеса, бо там порт, а не візьме він-заберуть румуни.
Тссс... Дай дедушке отдохнуть! :patient:
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Відповісти