Вишиванка

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 23 травня 2020, 23:39

Українські аграрії зараз якраз налагоджують вирощування грибів-отсосіновиків, котрими можна буде вгамувати апетити як кацапів, так і румунів.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 23 травня 2020, 23:40

Sintez писав: Українські аграрії зараз якраз налагоджують вирощування грибів-отсосіновиків, котрими можна буде вгамувати апетити як кацапів, так і румунів.
В лесах, у ставков под Житомиром?
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 23 травня 2020, 23:52

Будете сміятись, але колись бачив вишиванку, пошиту в Донецькій області. Було це ще до війни. Приїхала баришня із України і похвасталась "справжньою українською вишиванкою". Але я її розчарував, сказавши, що то не справжня вишиванка. бо там були квіти, а на українських вишиванках квітів не буває, вони йдуть як обереги. До речі, вишиванки є і у татар і теж в якості оберегів, вони їх звичайно на малих дітей одягають.

Аватар користувача
Noex
Повідомлень: 2414
З нами з: 23 березня 2018, 15:24

Re: Вишиванка

Повідомлення Noex » 24 травня 2020, 00:12

Нечай писав: а на українських вишиванках квітів не буває
Геометричні візерунки символізують стихії природи та родючість землі, такі візерунки притаманні Гуцульщині;
рослинні та квіткові орнаменти здавна символізують сімейне щастя, материнську любов, такими орнаментами вишивали на Чернігівщині;
майстрині з усієї країни зображували на полотні тварин і вірили, що їхні зображення приносять вірність, достаток і довголіття.

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 24 травня 2020, 02:03

Noex писав:
Нечай писав: а на українських вишиванках квітів не буває
Геометричні візерунки символізують стихії природи та родючість землі, такі візерунки притаманні Гуцульщині;
рослинні та квіткові орнаменти здавна символізують сімейне щастя, материнську любов, такими орнаментами вишивали на Чернігівщині;
майстрині з усієї країни зображували на полотні тварин і вірили, що їхні зображення приносять вірність, достаток і довголіття.
А я про що? Квіти з'являються в тих областях, що мають кордон з Росією.

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 06:06

Нечай писав: Будете сміятись, але колись бачив вишиванку, пошиту в Донецькій області. Було це ще до війни. Приїхала баришня із України і похвасталась "справжньою українською вишиванкою". Але я її розчарував, сказавши, що то не справжня вишиванка. бо там були квіти, а на українських вишиванках квітів не буває, вони йдуть як обереги. До речі, вишиванки є і у татар і теж в якості оберегів, вони їх звичайно на малих дітей одягають.
Справжня вишиванка - то вишиванка, самою баришнею вишита. А мені намагаюцця впарити "свято", яке полягає у тому, що хтось їх десь купив і надяг. Типу, "подвиг".
З мене вистачить, я вже "святкував" 23 ферваля й 8 березня, що внєзапно виявилися Пурімом. Тепер до подібних "свят" ставлюся з обережністю.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
M_M
Повідомлень: 13650
З нами з: 22 березня 2018, 14:45

Re: Вишиванка

Повідомлення M_M » 24 травня 2020, 09:00

Sintez писав: 23 ферваля й 8 березня, що внєзапно виявилися Пурімом
:1: Цікаво, що НВД тут спільного?
Дата 23 лютого була обрана самим Отцем Народів у 1938-му. То він теж Пурім святкував (приховано)?
:pop:

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вишиванка

Повідомлення главспец » 24 травня 2020, 09:37

Sintez писав: Справжня вишиванка - то вишиванка, самою баришнею вишита. А мені намагаюцця впарити "свято", яке полягає у тому, що хтось їх десь купив і надяг. Типу, "подвиг".
З мене вистачить, я вже "святкував" 23 ферваля й 8 березня, що внєзапно виявилися Пурімом. Тепер до подібних "свят" ставлюся з обережністю.
погоди, а тебе-то чего? Тебя примусили святкувати?
Или подобные, ни к чему не обязывающие, свята не вписываются в КОБологию?
п.с.
кста, а сегодня - День слов'янської писемності і культури, между прочим, по указу Президента, відзначається в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія!

И шо с этим делать будем?

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 09:53

главспец писав: кста, а сегодня - День слов'янської писемності і культури, между прочим, по указу Президента, відзначається в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія!

И шо с этим делать будем?
Розбиратися, чому вбивці мови стають "святими" .
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Вишиванка

Повідомлення главспец » 24 травня 2020, 10:07

Sintez писав:
главспец писав: кста, а сегодня - День слов'янської писемності і культури, между прочим, по указу Президента, відзначається в день вшанування пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія!

И шо с этим делать будем?
Розбиратися, чому вбивці мови стають "святими" .
ну-ну, разбирайтесь. Осудить не забудьте. Гневно и безкомпромиссно!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 10:48

Не переживай, розберемося.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 10:53

Чому із 49 стало 33?

Зображення
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Babasha
Штучний інтелект
Повідомлень: 3549
З нами з: 25 березня 2018, 16:41
Звідки: Донецк, гостиница "Цирк", бар "Арена"

Re: Вишиванка

Повідомлення Babasha » 24 травня 2020, 10:56

Нечай писав: Будете сміятись, але колись бачив вишиванку, пошиту в Донецькій області. Було це ще до війни. Приїхала баришня із України і похвасталась "справжньою українською вишиванкою". Але я її розчарував, сказавши, що то не справжня вишиванка. бо там були квіти, а на українських вишиванках квітів не буває, вони йдуть як обереги. До речі, вишиванки є і у татар і теж в якості оберегів, вони їх звичайно на малих дітей одягають.
Если бы ты хоть гуглом умел пользоваться...
Вкладення
283DB8BA-C026-46D5-A708-C960AA10A781.jpeg
283DB8BA-C026-46D5-A708-C960AA10A781.jpeg (128.07 Кіб) Переглянуто 1346 разів
Устоявшаяся форма государственности — политический кризис.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3305
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Вишиванка

Повідомлення Віра » 24 травня 2020, 17:19

Нечай писав:
Vollmer писав:
З часом, псуються, зуби, волосся, і люди.......................... :smoke: :smoke: :smoke:
Віра-жінка і цим все сказано. Бо у жінок все на емоціях, вона втомилась тинятися по чужих хатах і хоче повернутись додому, хоче миру. І їй не можна пояснити, що мир буває тільки або після перемоги, або після поразки. Вона вірить Зелі тому, що хоче вірити. Так що я її розумію і не осуджую.
Нечай, тільки для тебе пишу, інших прошу не коментувати і не згадувати моє ім'я всує.

1. Тиняння моє скоро закінчиться. Воно дійсно трохи вплинуло на мій повсякденний настрій.
2. Мир буває тільки або після перемоги, або після поразки - це однозначно. Але коли на перемогу немає ресурсів, а тягомотина, яка є зараз, виснажує країну ще більше і може тривати десятиліттями, то є таке поняття, як компроміс......
3. Зеля як людина - порядна, але наївна, тому як президент він надто слабкий. Він дуже погано розбирається в людях, оточив себе різним непотребом і довіряє різним негідникам. Кадрове питання провалив повністю.
Може, якщо б не було коронавірусу та війни, він би підняв країну.

Аватар користувача
Віра
Тимчасово переміщена в нікуди
Повідомлень: 3305
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: де мене вже не буде

Re: Вишиванка

Повідомлення Віра » 24 травня 2020, 17:39

Babasha писав:
Нечай писав: Будете сміятись, але колись бачив вишиванку, пошиту в Донецькій області. Було це ще до війни. Приїхала баришня із України і похвасталась "справжньою українською вишиванкою". Але я її розчарував, сказавши, що то не справжня вишиванка. бо там були квіти, а на українських вишиванках квітів не буває, вони йдуть як обереги. До речі, вишиванки є і у татар і теж в якості оберегів, вони їх звичайно на малих дітей одягають.
Если бы ты хоть гуглом умел пользоваться...
А білим по білому, то чия?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Вишиванка

Повідомлення Vollmer » 24 травня 2020, 17:57

Віра писав: ....................................................................................................................................................................
2. Мир буває тільки або після перемоги, або після поразки - це однозначно. Але коли на перемогу немає ресурсів, а тягомотина, яка є зараз, виснажує країну ще більше і може тривати десятиліттями, то є таке поняття, як компроміс......
3. Зеля як людина - порядна, але наївна, тому як президент він надто слабкий. Він дуже погано розбирається в людях, оточив себе різним непотребом і довіряє різним негідникам. Кадрове питання провалив повністю.
Може, якщо б не було коронавірусу та війни, він би підняв країну.

1) Шо, Віра, стісняєтеся написати слово - "капітуляція" ??? :lol: :lol: :lol:
2) Цей "порядний - наївний" працював менеджером "Інтера", при Януковичі, штовхаючи російські проекти, за російські гроші. Ще тоді він позаводив зв'язки і знайомства із негідниками і непотрібом, і з тих пір - плідно з ними співпрацював, так, що просунувся аж у президенти. Продовжуючи грати "порядного - наївного".

Наївні - не грають фаллосом на роялі. А порядні - не порівнюють свою країну зі шлюхою.
Це роблять тільки ті, що грають, "порядного - наївного".
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 24 травня 2020, 20:13

Віра писав:
Нечай писав:
Віра-жінка і цим все сказано. Бо у жінок все на емоціях, вона втомилась тинятися по чужих хатах і хоче повернутись додому, хоче миру. І їй не можна пояснити, що мир буває тільки або після перемоги, або після поразки. Вона вірить Зелі тому, що хоче вірити. Так що я її розумію і не осуджую.
Нечай, тільки для тебе пишу, інших прошу не коментувати і не згадувати моє ім'я всує.

1. Тиняння моє скоро закінчиться. Воно дійсно трохи вплинуло на мій повсякденний настрій.
2. Мир буває тільки або після перемоги, або після поразки - це однозначно. Але коли на перемогу немає ресурсів, а тягомотина, яка є зараз, виснажує країну ще більше і може тривати десятиліттями, то є таке поняття, як компроміс......
3. Зеля як людина - порядна, але наївна, тому як президент він надто слабкий. Він дуже погано розбирається в людях, оточив себе різним непотребом і довіряє різним негідникам. Кадрове питання провалив повністю.
Може, якщо б не було коронавірусу та війни, він би підняв країну.
Дай бог, щоб скоріше закінчилось, по собі знаю, як це достає. На перемогу ресурси є, бажання нема. Відносно Зелі-то я все життя пропрацював з жінками, тому знаю, що для жінки тільки те реальність, в що вона хоче вірити. Тому і віруючі відсотків на 90%-жінки, бо там потрібна виключно сліпа віра, без будь-якої логіки. Тому переконувати в чомусь жінку марно, а коли вона поряд-то і небезпечно. Ось недавній випадок. Баришня, 35 років, перша вагітність, дільниця не моя, можу з чистою совістю послати її на хрєн, все по закону. Ледь не на колінах проситься до мене, акушерка уболтала, взяли з умовою, що буде виконувати те, що їй накажуть. Таких вагітних лікарі взагалі бояться через вік, але я не боюсь. Тому пояснюю баришні, що єдине. що відрізняє її від 20-ти літньої-запас життєвих сил і здоров'я менше Тобто якщо не робити дурниць, йти в мейстримі зі своєю дитиною, на пологи поступати з переймами, а не лягати раніше, збираючи всю госпітальну інфекцію-то, скоріш за все, все буде добре.
Зверніть увагу, я нічого такого розумного не кажу, все лежить на проверхні, звичайна логіка. Але ж це НОРМАЛЬНА логіка, а є ще ЖІНОЧА!
В 37 тижнів вагітності їй дзвонить моя тіпа начальниця зі стационару і просить зайти до себе. Там вона їй розказує, образно кажучи, що жити їй зосталось всього нічого і, якщо вона зараз не ляже в лікарню в обласному центрі, то буде їй песець. Баришня з отакенними очима біжить до мене за направленням, я десь вийшов, а моя акушерка резонно каже, що я направлення не дам, в ту лікарню ми навіть бомжів не відправляємо, бо шкода. Тим більше і ні з чим, мою начальницю навіть обласне начальство відкрито називає "чемпіоном області по вигаданим діагнозам". Коротше, бере вона те напрвлення у начальниці. І баришні навіть в голову не приходить, що вона в мене простояла всю вагітність, а у начальниці була тільки раз, декрет підписати, звідки та про її і взнала. Хто краще повинен знати стан її здоров'я? Що начальниця свою службу вже практично угробила, тепер намагається знищити нашу через таких от баришень. Ну а далі все, про що я попереджав-лікування того, чого немає плюс госпітальна інфекція здоров'я не добавили, родозбудження на пустому місці, кесарський розтин і післяпологовий ендометрит з госпіталізацією. Я чесно лікував її, згідно наказу, 6 тижнів після пологів, після цього сказав, щоб вона йшла до свого лікаря і шоб я її більше не бачив, на хєра мені такі гемори та ще й добровільно?! Думаєте, баришня вибачилась чи хоч подякувала? Ага, счас! Образилась так, що навіть розплакалась, причому не на начальницю, а на мене! :lol: І таких випадків у мене було десятки, якщо не сотні. Тому життя навчило мене відноситись до жіночої логіки філософські, як до стихійного лиха, яке потрібно просто пережити і на яке ти не можеш вплинути. Тим більше, що ми любимо жінок не за це...

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 24650
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Вишиванка

Повідомлення Sintez » 24 травня 2020, 21:40

Нечай писав: Тому і віруючі відсотків на 90%-жінки, бо там потрібна виключно сліпа віра, без будь-якої логіки.
Ви плутаєте віруючих і воцерковльонних. Це далеко не одне й те ж.
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Аватар користувача
Нечай
Повідомлень: 3234
З нами з: 06 квітня 2018, 23:30

Re: Вишиванка

Повідомлення Нечай » 24 травня 2020, 21:53

Sintez писав:
Нечай писав: Тому і віруючі відсотків на 90%-жінки, бо там потрібна виключно сліпа віра, без будь-якої логіки.
Ви плутаєте віруючих і воцерковльонних. Це далеко не одне й те ж.
Воцерковльонниє-це ті, для яких віра є бізнесом, тобто священники.

Аватар користувача
Clone
незнайомець
Повідомлень: 5120
З нами з: 22 березня 2018, 14:14
Звідки: берег правий

Re: Вишиванка

Повідомлення Clone » 24 травня 2020, 22:13

Я тут.
Gravissima calamitas umquam supra Occidentem accidents erat relidgio Christiana. (c)
Зображення

Відповісти