Масове вбивство на Житомирщині

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 13:57

Вообще-то, тёмное дело :umnik2: Сперва говорили, что все были вооружены. А теперь ...
Какой информации доверять?
Земляки о нём разное говорят. Если чувак не в себе, то уже определили бы. Если психически здоров, то зачем стрелял?
По ходу у этого Захаренко пруд, на который приезжали порыбачить много разных людей. Что было в этот раз не так?

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення Vollmer » 02 червня 2020, 14:03

ingvar писав: Вообще-то, тёмное дело :umnik2: Сперва говорили, что все были вооружены. А теперь ...
Какой информации доверять?
Земляки о нём разное говорят. Если чувак не в себе, то уже определили бы. Если психически здоров, то зачем стрелял?
По ходу у этого Захаренко пруд, на который приезжали порыбачить много разных людей. Что было в этот раз не так?

Зав'язуй із формулюванням у безособових формах.
Це - гибельний шлях бабульок на лавочках.
Ну, і ще декого, тут, недалечко. :lol: :lol: :lol:
Є фото вбитих.
Прості висновки можна зробити за фото, самому, без посередників.
Якщо не симулювати безпорадність.
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 15:26

Vollmer писав:
Зав'язуй із формулюванням у безособових формах.
Це - гибельний шлях бабульок на лавочках.
Ну, і ще декого, тут, недалечко. :lol: :lol: :lol:
Є фото вбитих.
Прості висновки можна зробити за фото, самому, без посередників.
Якщо не симулювати безпорадність.
Это не аргумент и вообще ни о чём.
И как обычно, в своём репертуаре - уже всё ясно!
А мне, представь себе, далеко не всё ясно. Потому и задаюсь вопросами и именно за тем, чтобы не быть похожим на бабульок. Потому как они уже "всё знают" и, как правило, даже лучше всех. А ещё они знают, что "у нас зря не сажают".
Ох уж мне эта простота :facepalm:
Что значит простые выводы? Ты можешь сделать простой вывод: по какой причине эти люди были убиты? Лично я не берусь :umnik2:

Аватар користувача
Vollmer
Шпрехшталмейстер
Повідомлень: 10077
З нами з: 22 березня 2018, 17:50

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення Vollmer » 02 червня 2020, 15:29

ingvar писав: ....................................................................................................................................................................
Ты можешь сделать простой вывод: по какой причине эти люди были убиты? Лично я не берусь :umnik2:

Справді, яка має бути причина, для вбивства сімох беззбройних, сплячих людей ??? :lol: :lol: :lol:
Участь в голосуванні - є формою колаборації

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 15:41

Vollmer писав:
ingvar писав: ....................................................................................................................................................................
Ты можешь сделать простой вывод: по какой причине эти люди были убиты? Лично я не берусь :umnik2:

Справді, яка має бути причина, для вбивства сімох беззбройних, сплячих людей ??? :lol: :lol: :lol:
Самый простой вывод: пока стреляешь в первого, остальные продолжают спать ;)

главспец
Повідомлень: 14430
З нами з: 26 березня 2018, 12:13

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення главспец » 02 червня 2020, 16:04

Vollmer писав: Справді, яка має бути причина, для вбивства сімох беззбройних, сплячих людей ???
ну, первая, он- псих, по жизни.
вторая - свихнулся именно, в этот момент.
третья, в ходе застолья ему пообещал утром на кол посадить, защищался превентивно.
Ещё?

Аватар користувача
ingvar
5-я колонна
Повідомлень: 1646
З нами з: 25 березня 2018, 12:02
Звідки: Киев

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення ingvar » 02 червня 2020, 16:23

Ещё одна версия: громко храпели :umnik2:

Аватар користувача
Sintez
Єретик
Повідомлень: 25007
З нами з: 23 березня 2018, 20:24
Звідки: Підводний човен "Земля"

Re: Масове вбивство на Житомирщині

Повідомлення Sintez » 03 червня 2020, 06:48

Трошки раніше
oven писав:
Sintez писав: Овен, а Ви можете чітко пояснити, де закінчуєцця "війна негромадянська" й починаєцця "війна громадянська"?
(І навпаки?)
Негромадянська - це коли є зовнішній агресор. Громадянська - це коли його немає. Чітке розмежування є тільки з самого початку агресії. Потім з'являються зрадники і партизани, тобто з'являється і елемент "громадянської" війни.
Яскравим прикладом громадянської війни був період, коли Ленін з компанією насаджували "комунізм" в Україні, Середній Азії і в Прибалтиці. Негромадянської - напад на СРСР Гітлера у 1941р.
Це так, навскидку.
Ну, і щоб два рази не вставати, відповідь на друге питання ваше. Я не буду вдаватися в гущавину холодно-гарячих воєн. Просто, коли приходить громадянська війна у ваш дім, то ваш сусід, який, наприклад, проти Зеленського, а ви "за" - бере пістолет і приходить вас вбивати. Бо він вважає себе суддею. А хто зі зброєю, той і правий. Так як навкруги влади нема чи вона безсила, бо в народу накопилося безліч зброї і ненависті, то вам все одно, як називається ця фаза війни. Вас і ваших рідних просто лишають життя. І в такі непевні часи, часто й густо, політичні мотиви йдуть відпочивати. На перший план виходить простий грабіж. Це все мені розказувала бабуся, яка пережила громадянську війну після революції 1917 року. Страшно було не десь поїхати, страшно було просто сільською вулицею пройтись...
🇺🇦 🇮🇱
Наше діло праве,
ворог буде розбитий,
перемога буде за нами!

Відповісти